Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2015.03.03 0 0 43

sales@cemp.hu

 

Előzmény: vjozef (42)
vjozef Creative Commons License 2015.03.01 0 0 42

Tisztelt Moderátorok !

 

Ha már a fejlécen is szerepel a figyelmeztetés, akkor véleményem szerint be is kellene tartani, mint reklámozási tilalmat is.

 

Rendben van, hogy vásárolt reklámozási jogot, de ez nem hatalmazza fel a jogsértésre, jogsértésekre való felhívásra.

 

„Az 1996. évi LV. törvény (vadászati törvény) rendelkezése szerint a "vadászat rendje megsértésének minősül" a törvény 71.§ (2. bek.) e) és k) pontjában meghatározott éjjellátó eszközökkel történő vadászat ! „  

 

„FONTOS: a Fórumra vonatkozó felhasználási feltételeket, kapcsolódó szabályzatokat és vonatkozó jogszabályokat továbbra is köteles vagy betartani, tehát Partnerként is vonatkoznak rád a Moderációs szabályaink.”

 

És ha már lánctörlést alkalmaznak, akkor legalább a tiltott eszközöket forgalmazó ne legyen kivétel !

                                                            

Vadasz Tavcso Bolt  2484

öko-lóg Creative Commons License 2015.01.26 0 0 41

én nem kaphatok ?

Előzmény: Katintka (35)
vjozef Creative Commons License 2014.12.21 0 0 40

Tisztelt Moderáció!

Kérnék egy kis figyelmet az éjjellátó topikba , mert elszabadult ismét egy cég önreklámozási, átírányítási tevékenysége.

Ill. hamís írásokkal jogi értelmezésekkel megtévesztik az embereket.

2452-2453 azonos nick.

Már több esetben más topikokban törölt nick van mögöttük. (pld.villanyszerelés)

Törölt nick Creative Commons License 2014.12.18 0 0 39

Sem ezzel sem a -fricska- nevemmel nem tudok irni a Polforumokba. Sehol semmi nyom a tiltásnak. Levelet sem kaptam.

?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Törölt nick Creative Commons License 2014.11.24 0 0 38

Kérem a moderációt hogy végre a személyes adataimat tüntessék el a fémkereső, detektor topikból töröljék!!!! Illetéktelenek kirakták!!! Az ottani moderációt már napokkal ezelőtt kértem, hogy intézkedjen mert ezzel fenyegettek engem. És most meg is történt!!!!!

Katintka Creative Commons License 2008.09.07 0 0 37
Igazad van ! Bocsi !
Előzmény: Lektor (33)
Katintka Creative Commons License 2008.09.07 0 0 36
Bocsi ,egy kissé rossz paszban voltam...
Előzmény: békésen szántogató traktor (34)
Katintka Creative Commons License 2008.09.07 0 0 35
Olvasgatom a régi hozzászólásaidat..Mégcsak 2004-nél tartok de az tuti hogy tévedtem a megitélésedben úgyhogy MEA CULPA és PUSZI !:-)
Előzmény: fokhagymabors (32)
békésen szántogató traktor Creative Commons License 2008.09.06 0 0 34
Ha nagy fórum alfórumait végigfloodolod, akkor nem egyszerre fogunk kivágni, hanem darabonként, innen-onnan. Jobb lenne leállni, mert rezeg a léc.
Előzmény: Katintka (31)
Lektor Creative Commons License 2008.09.06 0 0 33
Ami a szólásszabadságot illeti...

A Magyar Köztársaság alkotmánya mindenkinek biztosítja a szólásszabadságot. Ez azt jelenti, hogy az állam nem korlátozza aránytalan mértékben az állampolgárok véleménynyilvánítási jogát.

Bárki kialakíthat azonban magánterületet, ahol a saját fennhatósága alatt ő szabja meg a véleménynyilvánítás korlátait. Vásárolhat szervert, tárterületet, szoftvert, és megszabhatja, hogy az ő fórumán ki, hogyan és miről beszélhet.

Az Index fórumai ilyen magánterületet képeznek. A szerverek, a rendszer nincs köztulajdonban, a használatuk nem jog, hanem meghatározott feltételekhez kötött lehetőség. Aki ide hozzászólást ír, minden alkalommal, amikor a hozzászólás alatt a "Mehet" gombot megnyomja, elfogadja a felhasználási feltételeket.
Előzmény: Katintka (30)
fokhagymabors Creative Commons License 2008.09.06 0 0 32
ahogy egy kedves fórumbarátom mondaná: dzsízösz!!!

Katintka drága, hadd reagáljak, ha már engem rágalmazol itt is: milyen böngészőt használsz? Mert az enyém szerint nincs módosított hsz-om, olyan, amiből mondatokat kiemeltek volna, vagy a tartalmába belepiszkáltak volna. Mivel a moderátorok már alusznak, ezért én mondom: nem tudnak módosítani hozzászólást, csak törölnek. Ez kb 200 000 helyen le van írva.

Sőt jobbat mondok: most is bárki olvashatja a védenced azon hozzászólásait, amit közvetlenül a véleményem lehülyézése, egy elég csúnya rágalmazás, és a moderátorokkal összefüggésbe hozás elkövetése (szumma: egy tiltás) előtt beirogatott. Tehát egyáltalán nincs lesöpörve a föld színéről (amit mondjuk megköszönhetne a zsandármariknak, nem?) szerintem ha letelik a tiltása, visszajöhet szépen.... többek közt meakulpázni, ahogy megigérte nekem tévedése esetére:-)

Emlékeztetnéd, kérlek, hogy jön nekem egy meakulpával?

Sőt egy még sokkal sokkal sokkal jobbat is mondanék: de azon még röhögcsélek magamban egy keveset:-))



(hozzászólásmentés, intézkedésmegtétel, országimázs-védelem...
most fetrengek!!! :-DDDDD)
Katintka Creative Commons License 2008.09.05 0 0 31
Én is látom...
Előzmény: békésen szántogató traktor (29)
Katintka Creative Commons License 2008.09.05 0 0 30
Nem tartom jogosnak, mivel amiatt lett törölve a topikból mert megkérdezte a topikban semmiféle megjegyzés nélkül hogy hová lettek a hozzászólások mire az egyik topiktárs válaszolt hogy ő majd megkérdezi s meg is kérdezte aminek a következményeként a topikban kérdező topiktársat örökre törölték !!!
Utána egy másik topiktárs is mivel nem tudta elképzelni a szólásszabadság ekkora fokú megsértését napjainkban, megmerte kérdezni hogy mégis mi van itt főleg mikor egyes fórumtársaknál meg nagyban mehet a személyeskedés mindenfajta moderáció nélkül, erre őt véglegesen az összes indexfórumos hozzászólásával együtt nyom nélkül, tehát mintha sosem létezett volna törölték!!!!
(sehol semmi írás róla!!!!!)

Bizonyítékaim :
A kitiltott topiktárs kérdése:
Linkek:http://menroting.extra.hu/kepek/NIBIRU - Index Fórum.mht
A topiktárs kérdése a módihoz :
http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=82422916&t=9111331
Válasz rá :
http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=82432620&t=9111331

A személyeskedő megjegyzéseket nem sorolom fel mert nem férne fel erre az üzenőfalra mindenesetre ugyanaz írta az összeset aki ezt megkérdezte:
http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=82422916&t=9111331

Azért azt megjegyzem hogy érdekes mődon ezen hozzászólások tartalmához útólag valaki hozzányúlt s erőteljesen megrövidítette a személyeskedő mondatokat mára törölte benne !!!!!

Nekem megvan lementve még eredetíben...

Nem szeretném azt hinni hogy Magyarországon 2008-ban itt tart a szólásszabadság az Index fórumain.Ha mégis ez a helyzet akkor megteszem a megfelelő lépéseket, mert akkor nagyon rossz irányban s főleg nagyon az ország valós megitélése ellen dolgoznak, s ezt nem engedhetem meg, nem lehetek néma cinkos benne !!!!!
Előzmény: AZS (28)
békésen szántogató traktor Creative Commons License 2008.09.05 0 0 29
Tévedsz. A moderátorok látják a nyomokat. Javaslom a Tudnivalók szorgalmas tanulmányozását. Odaélés volt az. Szükség esetén ismételhető.
Előzmény: Katintka (27)
AZS Creative Commons License 2008.09.05 0 0 28
pl. az MM-ben leírt indokok valamelyikével?
Előzmény: Katintka (26)
Katintka Creative Commons License 2008.09.05 0 0 27
És természetesen minden nyom nélkül..
Előzmény: Katintka (26)
Katintka Creative Commons License 2008.09.05 0 0 26
Érdeklődnék hogy milyen indokkal lehet valakit az összes topikból (az Index összes fórumából )az összes hozzászólásával együtt véglegesen törölni ugyanis nagyon úgy tünik hogy valaki igencsak nagymértékben visszaélt ezzel a lehetőséggel a Niburu fórum moderálásánál ..
Törölt nick Creative Commons License 2008.09.04 0 0 25

 Na megint megvert az Isten vagy a szenteskedő moderátor :

 Kitiltott a Vallás és Filozófia Moderálása c. topikból és törölte többek hozzászólását

 persze az enyémet is indoklás nélkül. (10736)

 Igy a 10733 után következik a10740.

 Midez azért mert a moderátor kifogásolta a Tábortűz topikban a bemásolásokat.

 Mi pedig megmertük kérdezni, hogy hát akkor a szentes topikokban miért hagyják szó nélkül a topiknyitó által egymásután 20 és 50. bemásolásokat anélkül, hogy valaki hozzá szólna.( pl:igehirdetések stb)

  Válasz nics csak törlés és kitiltás .

  Minha a Szent Inkvizició keze lenne benne.

Törölt nick Creative Commons License 2008.03.07 0 0 24

    Hampu irta:

MIT OLVASTAM A BIBLIÁBÓL :

Ellentmondások, tévedések, hazugságok hülyeségek a Bibliában. Kain és Ábel:

Mózes I. 4-rész :

3. Kain földmüves vol gyümölcsöt áldozott az Úrnak.

4. Ábel állatokat ölt le és égő áldozatul adta az Úrnak.Az Úr szereti az égett

hús szagát de a gyümölcs és a zöldség nem tetszett neki ezért Kain áldozatára nem tekintett.

8. Ezért Kain megölte Ábelt.

10. Mondá az Úr . Mit cselekedtél ?

11. Ezért átkozott leszel a földön, szökevény és bujdosó.

14. Aki rám talál megöl engemet mondta Kain.KI ÖLHETTE VOLNA MEG ?Egy másik Isten teremtménye ?

15. Mondá az Úr: nem úgy lessz sőt aki Kaint megöli azt hétszerte megbüntetem és jelet tőn az Úr Kainra

hogy senki meg ne ölje.KI MILYEN MÁSIK ISTEN TEREMTMÉNYE ölhette volna meg ?

16. Kain elbújdosott.

17. Kain megnősült. KIT VEHETETT EL egy másik Isten teremtményét ?

25. Ádám csak ezután csinált még gyereket és nevezé SZET-nek. Más magzatot adott nekem Isten

Ábel helyett mondta Ádám.

26. SZET-nek is fia születik kit ÉNOSZ-nak nevez.HÁT EZ MEG HOGYAN SZÜLETETT ?

Nő ill. anya nélkül ?

EZÉRT KITILTOTTAK ÉS TÖRÖLTÉK EZEKET A BIBLIAI IDÉZETEKET igy emlékezetből irtam

újra de most lemásolom,hogy meglegyen ha törlik.

KI ÉS MILYEN INDOKKAL MODERÁL ILYEN RÉSZLE HAJLÓAN ? A sötét hiedelmek

pártján a velvilágositás ellen ?

EZEK BIBLIAI IDÉZETEK AKI NEM ISMERI MIÉRT TÖRLI ? Persze válasz nincs !

                     Hampu kérte,hogy segitsünk.

bukovaribulcsu Creative Commons License 2008.02.12 0 0 23

Jé! Megmaradt a hozzászólásom!!!

 

Akkor pontosítok:

 

Két hete letiltottak az ütemes menetrend című topicról.

 

Pedig csak tényeket közöltem a 70-es vonalon tapasztalható tarthatatlan állapotokról. Annak ellenére, hogy a vita közben maximálisan betartottam az indexen előírt  játékszabályokat letiltottak.

 

Itt kifogásoltam,  hogy - minden indoklás nélkül - több másik hozzászólóval együtt letiltottak az ütemes menetrend című topicról. Kérdezetm, mi volt a letiltás oka.

 

Erre sec-pec  kitörölték innen (a "Közlemények - moderálások"-ról) az erről szóló a hozzászólásomat.

 

Választ máig nem kaptam. :-()

Előzmény: bukovaribulcsu (22)
bukovaribulcsu Creative Commons License 2008.02.04 0 0 22

Miféle moderálás folyik itt?

 

Kifogásoltam, hogy minden indoklás nélkül letiltottak egy topikról.

 

Erre sec-pec  kitörölték innen ezt a hozzászólásomat is.

Ezt  felénk diktatúrai módszernek nevezik. 

elza41 Creative Commons License 2008.02.03 0 0 21
Szia Ancsi33 Én vagyok az Elza. Én kérdeztem tőled,hogy tudnál-e abban segíteni hogy gyermekemet,hova tudnám Las Americasba iskolába iratni. Nem tudom miért moderáltak ki. Nagyon sok hasznos infót írtál nekünk. Na mind 1 én leírom az email címem ha van időd és idegzeted ide írhatsz. Előre is megköszönöm.holdaskati@gmail.com üdv
ancsi33 Creative Commons License 2008.01.29 0 0 19
Kedves Moderátor!

Nem értem, miért törölted ki a hozzászólásaimat.
Nem promotáltam semmit. (ha az étteremre gondolsz, ahol dolgozom, kérdezd meg nyugodtan azokat, akik benéztek oda, hogy miért, és mennyit fizettek! Mindenkit meghívtam valamire, bár nem voltak sokan. Hozzáteszem, nem az enyém az étterem, illetve mindössze 5%-om van benne, s mivel hitelből építettük át, ezért még vagy 5 évig semmi hasznom nem lesz belőle!!!!!!)
Nem járattam le senkit.

Az, hogy figyelmeztetem a "Ki járt már Tenerifén?" topik olvasóit arra, hogy ne adjanak előre pénzt senkinek, ez szerintem nem gond. De úgy látszik mégis.
Az, hogy megnevezek egy nicknevet, ezzel kapcsolatban, az már inkább gond lehet.
De az, hogy azért, mert leírtam két olyan szót, amit - már utólag tudom - nem szabadott volna, kitöröltök egy olyan hozzászólást, amit FÉL órán keresztül írtam, és nagyon sok hasznos info-t tartalmazott, na azért ez egy kicsit durva! (bár olvastam, hogy csak egészben tudjátok kitörölni)

Hozzáteszem, azok után, amit abban a fórumban szó nélkül hagytatok!!!!!! Sokáig pontosan az ilyen megjegyzések miatt nem látogattam a topikot. De nem, nektek azokat kellet kitörölni, amiket én írtam. Bár kíváncsi lettem volna a válaszokra, látom utána még egy pár hozzászólástól szintén megszabadultatok.

Én CSAK ÉS KIZÁRÓLAG az igazságot írtam le, kérdezzétek meg nyugodtan Canaria.hu nicknevű fórumozó társunkat. A stílussal sem lehetett gond, mert nem tettem még rosszmájú megjegyzéseket sem abban amit kitöröltetek!

Sajnálom, hogy elkezdtem oda írogatni, tényleg! Hogy időt, energiát vesztegettem rá!!

Kicsit utánanéztem, hogy mit töröltetek ki.
Gratulálok!

Gratulálok, hogy az összes, TÖKÉLETESEN A TOPIK TÉMÁJÁHOZ ILLŐ hozzászólásomat is kitöröltétek!
Még a képeimet is, amiket kizárólag a fórumra csináltam!!

Szeretnék választ.
Szeretném tudni, hogy miért tüntettek ki ekkora figyelemmel, főleg azért, mert rajtam kívül nem sokan vannak, akik Tényleg itt élnek, s lehetőségük van utána nézni, kérdezni dolgoknak.

Gondolom, kedves "felkért moderátornak" nem sok fogalma lehet Teneriféről (nem áll szándékomban megántani, ne értsd félre légy szíves), mert állati hasznos infokat törölt ki.

Szám szerint százat.
Engem érdekelnek azok az emberek, akik kérdeznek (hozzáteszem, volt, aki KONKRÉTAN tőlem kérdezett!!!), s megpróbáltam válaszolni nekik.

Épp tegnap merült fel egy olyan kérdés, hogy hová tudja iskolába járatni a gyermekét egy hölgy. Megvan az info.

Megmondjátok nekem, hogyan tudom vele tudatni az információt???
Ugyanis nemhogy abba a topikba, de szinte Sehova nem engedtek most be!!!

Szeretnék választ. Ha lehet, akkor az e-mail címemre, de az mindegy.

És szeretném, ha valaki felülvizsgálná annak az embernek a döntését, aki kitörölte a hozzászólásaimat.
Ahogy olvastam, elég nagyot kell ahhoz hibázni, hogy ne csak egyet, hanem az összes hozzászólást kitöröljék.
Nem érzem úgy, hogy ezt tettem volna.

Ajánlom például, hogy kérdezzétek meg az oda írogatókat, hogy mit szólnak a kitiltásomhoz.
Tudom, hogy ez nem nekem, Annamarinak szól, hanem ancsi33-nak, és hogy könnyedén beléphetnék egy másik nicknévvel, de én egyenes vagyok. Szeretném visszakapni a jogom arra, hogy írhassak a "Ki jért már Tenerifén" topikba.

Köszönöm,

Ancsi33
kókuszka Creative Commons License 2007.12.22 0 0 18

T.Moderátor.

 

A 2007-es őszi téli babák fórumon az admin. olyan dolog miatt figyelmeztett amit mások folyamatosan csinálhatnak tovább. Kérem az összes hozzászólásom törlését az adott fórumról.

Hampu Creative Commons License 2007.11.18 0 0 17
" Egyéb közlemények? :

kitiltva, törölve, törölve, kitiltva, kitiltva, kitiltva..................
Előzmény: Törölt nick (15)
herz_tivi Creative Commons License 2007.11.01 0 0 16
hogyan lehet rakeresni arra,(egyaltalan lehet-e)hogy melyik nicknek van a legtobb hsz-a all time,all category?
Hampu Creative Commons License 2007.10.27 0 0 14
Miféle moderálás folyik itt ?
Kitilt a moderátor minden ok nélkül a Biblia szól topikból amikor csak pontos bibliai idézeteket irtam.
Itt egy elvakult vallási szekta tagja önmagával fórumozik .
Magyarázatot kérek !
Nem hiszem hogy kapok és azt sem hiszem, hogy jogos v agy értelmes lenne a kitiltás.
Törőlt_nick Creative Commons License 2003.09.11 0 0 13
közlemények:

http://forum.index.hu/forum.cgi?a=stk

-------------------------

Moderálási alapelvek:

http://forum.index.hu/forum.cgi?a=fu&tp=01100

Előzmény: kiring (12)
kiring Creative Commons License 2003.09.11 0 0 12
Milyen név alatt lehet megtalálni a moderátorok közleményeit?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!