Keresés

Részletes keresés

Yager001 Creative Commons License 30 perce 0 0 54408

Deb-Lon(LTW) lesz az útvonal. Londonban leszünk egy napot ahová tuti kell kabát. Ezért kérdeztem, hogy londonban (LGW) hová vagy SIN-ban hová ?

Előzmény: Draquar (54404)
suzi_mou Creative Commons License 30 perce 0 0 54407

Ez az amit a hírhedt szörnyella Miss Lee vezet? 

Jujjj, soha többé oda. 

Előzmény: húsvét Rómában (54405)
Tawan Creative Commons License 1 órája 0 0 54406

Bérautó sofőrrel (esetlegTaxi) szoktunk megegyezni ~ egész napra pl. Pathong-ról kilátó, elefánt, Délsziget, madárshow, Big Buddha, Rawai, Pathong 700 B megvárt mindenhol.

Előzmény: húsvét Rómában (54405)
húsvét Rómában Creative Commons License 1 órája 0 0 54405

Szia

Mi P. P. Banthai guesthouse-ban szálltunk meg,  a kikötőtől 5 percre, a másik oldali strandtól 3 percre. Sajnos a honlapjukon az szerepel,  hogy mindenhol klíma van,  ez nem igaz, egyik szobában sincs. Annyira nem bánt,  mert Krabin férjem torokgyulladást kapott,  /mert ugye csak csutkán lehet üzemeltetni a klímát/ az 5 napos antibiotikum kúra itt ért véget. 

Esetleg tudsz infót hogyan juthatunk el legkedvezőbben /motor nélkül/ Big buthához Karon beachről? 

Előzmény: Yager001 (54403)
Draquar Creative Commons License 1,5 órája 0 1 54404

Szia!

Mi decemberben utaztunk Pestről és még a lányoknál is járható volt az, hogy a kabátokat Pesten hagytuk és kihozták nekünk mire hazaértünk.

A reptéren és odakint nincs annyira hideg, hogy azt a max. 5 percet ne bírjátok ki pulcsiba meg alatta esetleg hosszúujjúban, a repülőn ha fázósak vagytok dettó ugyanennyi elég.

De ez persze csak egy ötlet, viszont jóval olcsóbb és kevésbé bonyolult megoldás mint a csomagmegőrzős.

Előzmény: Yager001 (54402)
Yager001 Creative Commons License 7 órája 0 0 54403

Hol szálltok meg PhiPhi-n? Mi is arra gondoltunk hogy Phuket Kata 5 nap után szigetelünk egyet a közelben mielőtt Krabiról vissza repülünk SIN-be. Nézegettem a szállásokat de nem igazán találtam jó alternatívát ami nem horror drága viszonylg  közel van a kikötőhöz és jó a partja is...

Előzmény: húsvét Rómában (54392)
Yager001 Creative Commons License 17 órája -1 0 54402

Tudtok ajánlani olcsó csomag megőrzési lehetőséget Szingapúrban vagy Londonban ahová le tudjuk támasztani a téli cuccainkat? gyanítom hogy március elején itthon még nem lesz olyan jó idő mint kint így kénytelenek leszünk téli kabátban utazni Londonig. a londoni reptéren gondolnám otthagyni a három télikabátot és egy pár melegebb dolgot vagy a szingapúri reptéren. Szrintetek melyik a jobb megoldás és milyen költségekkel lehet számolni három hét időtartamra?

szkati Creative Commons License 17 órája 0 0 54401

Én ez el sem hiszem. Nem is értem, de pesze azért nem egy megolhatatlan feladat:))

Előzmény: húsvét Rómában (54399)
Thaimai Creative Commons License 22 órája 0 0 54400

Sziasztok!

A 2000-es év előtt nyomott USD bankjegyeket nem váltják a pénzváltók Thaiföldön?

húsvét Rómában Creative Commons License 25 órája 0 0 54399

Köszönöm teacherbá szkati. 

Teljesen kitöltetlen jegyet adtak,  a 9 órásihoz menjünk ki 8.30-ra a kikötőbe,  de a dátum sem érdekelte őket. Mint látszik a jegyen.  /mellékelem/ Transzfer kérdés fel sem merült,  de ahogy írtátok majd levadászunk egyet érkezéskor. 

Előzmény: szkati (54395)
FCUK10 Creative Commons License 28 órája 0 0 54398

igen, be kell lépni, mert a BKK-Phuket járat belföldi.

1,5 óra akkor lesz elég, ha leszállás előtt szólsz a csajoknak, hogy segítsenek, és akkor előrevisznek.

jó utat!

Előzmény: KS68 (54394)
Badb0y Creative Commons License 1 napja 0 0 54397

Ha bárki godánál akar foglalni akkor szóljatok, általában tudok kedvezményt náluk.

Draquar Creative Commons License 1 napja 0 0 54396

Köszönöm az érdeklődőknek, idő közben gazdára lelt az összeg!

Előzmény: Draquar (54386)
szkati Creative Commons License 1 napja 0 0 54395

Szerintem meg Phi-Phin már úgy tudod megvenni a jegyedet Phuketre, hogy Phuket, Karon bechre akarsz menni, és akkor transzferrel együtt számolják az árát.

Ha jól emlékszem, akkor már a hajóba beszálláskor olyan matricát kapsz a pólódra, hogy azon jól lehet látni, hogy hová mész. pl. repülőtér, vagy melyik beach. Aztán úgy osztják szét a tömeget minibuszokra, hogy ki hová tart.

Ha a jegyet Phi-Phin nem így veszed, akkor is tudsz Phuketen transzfert találni, vagy becsatlakozni azokhoz, akik már korábban jelezték, hogy hová mennek tovább. De a hajójegy vásárlásakor biztos, hogy megkérdezik még  a szállás nevét is.

KS68 Creative Commons License 1 napja -1 0 54394

Sziasztok !

Már csak pár nap és indulunk.Phuketre megyünk 24.-én.Moszkva-Bankok-Phuket útvonalon.A kérdésem az lenne,hogy Bankok-ban be kell e lépni az országba mint Pl USA vagy a tranzit on keresztül lehet menni egyenesen a Phuket i géphez.Ha be kell lépni Bankok -ban hogy a leggyorsabb csak 1,5 óra a tranzit időnk.

Üdv:KS

teacherbá Creative Commons License 1 napja 0 0 54393

Találtok fuvarost. Minden komp érkezésekor ott várakoznak utasokra vadászva.

húsvét Rómában Creative Commons License 1 napja 0 0 54392

Sziasztok

Jött valaki mostanában Phi Phi-ről Phuketre?  Ha érkezünk a kikötőbe délelőtt 11-kor találunk a máshol megszokott kb.  8 személyes gyűjtőbuszt Karon beach felé ?   Vagy a 350 bahtos jegyhez vegyünk még itt phi phi-n transzfert? 

Köszönöm 

Ildikó 

zsolo61 Creative Commons License 1 napja -1 0 54391

2-3 éjszakát mindenképpen ott kellene tölteni, mivel az utazással is elmegy fél v 1 napod oda is vissza is. Nézd meg a www.chiangmaihu.com oldalt, ha esetleg egyénileg nem boldogulsz, vannak 1-2-3 napos programjaik, magyar idegenvezetés, szállásajánlataik, reptéri transzfer sok mindent megtudsz erről a régióról.

Előzmény: zsebikutyus (54374)
schg Creative Commons License 1 napja 0 0 54390

valószinü a vásárlási limitnél többet akartál költeni

Előzmény: angel55 (54389)
angel55 Creative Commons License 1 napja 0 0 54389

köszi az ötletet, ez volt a gond, kolléga más banknál vezetett hitelkártyájával sec-perc alatt ki tudtam fizetni, majd azért megkérdezem az OTP-t, hogy mi fene gond lehetett..

Előzmény: heisbo (54388)
heisbo Creative Commons License 2 napja 0 0 54388

Fordulj a bankodhoz!

Előzmény: angel55 (54387)
angel55 Creative Commons License 2 napja 0 0 54387

SOS segítség kérése! Sziasztok, próbálok az Agodan vissza nem mondható szállást foglalni Ao Nangon, mind a honlapon, mind mobilos applikációban, de nem tudok fizetni:-( sem a hitelkártyát nem fogadja el, ezt írja : Nem tudjuk előzetesen engedélyezni hitelkártyáját.
A foglalás folytatásához, kérjük, válasszon egy alternatív fizetési módot., sem pedig a Paypal-on nem történik meg a fizetés... Számtalanszor használtam már internetes fizetésnél mindkettőt, soha semmi gond nem volt. Ügyfélszolgálaton a géphang foglalási azonosítót kér, az meg még nincs... Ötlet, hogy mit tehetnék? Jó az ár, a mobilon még olcsóbb is, de egyszerűen nem tudom kifizetni. Köszi előre is!

Draquar Creative Commons License 2 napja 0 1 54386

Kedves - sylva- és BonLaci!

Elnézést, azóta publikusra állítottam az e-mailcímem.

Az ár, ahogy írtam is, az MNB aktuális középárfolyama: https://www.mnb.hu/arfolyamok

Előzmény: -sylva- (54380)
schg Creative Commons License 2 napja 0 0 54385

Ez is jó progi, de ha vietnámra vágyakozol Bangkokbol is olcson át lehet repülni

Ho Si Minh-város 15000 20000 a repjegy és 4 nap elég hogy beleszagolj a levegőjébe

olcsobb a szállás és kaja mint Bangkokba

olcsobb a Bp- Bangkok-  Ho Si Minh-város jegy mint a Bp- Ho Si Minh-város jegy

aztán ebbe még beleférhet chiang mai is

Irigyellek jó a pogi

Előzmény: rebkaa (54384)
rebkaa Creative Commons License 2 napja 0 0 54384

Kedves Fórumtársak,

Vietnámba készültem, de  december eleje óta csak nem akartak jó árak lenni egyik légitársaságnál sem, így pénteken az Emiratesnél inkább BKK-ba vettem jegyet és Thaiföldre veszem az irányt. A segtíségeteket szeretném kérni egy nettó 14 napos út összeállításához,mert most ez kicsit hirtelen jött, február 19-én  repülök.

2  éve már egy BKK-Kambodzsa-Koh Chang út keretében kaptam némi bepillantást, így pl. BKK-ban most max 2 éjt szeretnék tölteni. Érdekel Chiang Mai, Chiang Rai és nem tudom, hogy melyik szigetet vagy nem szigetet javasolnátok leginkább a végére? Ami február vége,, márc elején jó szokott lenni időjárásilag.

Elsősorban jövő-menős vagyok, nemzeti parkok, túrázós helyek érdekelnek  A sok útazás nem baj, 6 kiló körüli hátizsákkal Útazom, mobilis vagyok.

13.30-ra érkezem  elvileg BKK-ba . kérdésem, hogy aznap bevállalható-e és mennyi idő ráhagyással továbbutazás DMK reptérről?

Nézegettem már az AA jegyeket,Chiang Raiba pl. 20 euró egy repjegy, érdemes-e ott kezdeni,majd busz Chiang Mai-ba és onnan repülni lefelé? Hány napot érdemes a környékre szánni, ezt hogy tervezzem?

Esetleg vegyem-e az irányt Laosz felé vagy Thaiföldön Koh Samui,Koh Lanta, Krabi -ba gondolkozzam?  

Chiang Mai-ből találomra  néztem azonban AA jegyet,az épp elég drága volt Krabira ,130 euro. Egy éve sokat repkedtem Malajzia-Borneo-SIN vonalon pár ezer FT-os jegyekkel, ezen az áron kicsit fenn akadtam...

Előre is köszönöm a segítségeteket.

BonLaci Creative Commons License 2 napja 0 0 54383

szia, érdekel bonlacikukacgmailpontcom...

Előzmény: Draquar (54379)
heisbo Creative Commons License 2 napja 0 0 54382

Örülök, hogy sikerült!

Előzmény: kucsi.j (54381)
kucsi.j Creative Commons License 2 napja 0 0 54381

Sikerült, köszönöm a segitséget:) Igen, tényleg engedte a kerekesszékes helyet, és ingyenes volt.

Előzmény: heisbo (54378)
-sylva- Creative Commons License 2 napja 0 0 54380

Szia! Engem érdekelne, ha megírod pontosan, hogy mennyit szeretnél érte, de az emiled nem publikus.. 

Előzmény: Draquar (54379)
Draquar Creative Commons License 2 napja -2 1 54379

Sziasztok!

Nemrég jöttünk vissza és maradt nálunk némi baht, amit szívesen eladnék. Az ára az MNB aktuális (a vásárlás napján esedékes) középárfolyama.

Van 5 db. 1000-es, 9 db. 100-as, 1 db. 50-es és 3 db. 20-as bankjegy, ezeket bármilyen kombinációban lehet kérni a készlet erejéig.

Érdeklődni a profilomhoz tartozó e-mailcímen lehet.

Nem a reklám helye, de tervezek írni egy hosszabb beszámolót is a nyaralásról, hozzám hasonló "elsőbálozóknak" szerintem sokat segíthet.

Üdv:

F. Feri

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!