Keresés

Részletes keresés

idontno Creative Commons License 5 perce 0 0 54712
idontno Creative Commons License 15 perce -1 0 54711

Ez ebben a formaban nem igaz.

Csak az a tanacs ami nektek nem tetszik a nem tanacs hanem kritizalas!

Csak valamire ravilagitottam es maris beindult a henger.

Akik a turistakbol elnek,azokat reszben megertem,hogy nem mondjak azt,.....ne gyere augustusban,mert raolvadsz az aszfaltra.....kicsit furan is mutat a sok nyakig beoltozott thai kozott szenne egetten grasszalo farang.

Szoval egy pillanatig se higyjetek,hogy a minuszaitok barmit it jelentenek a sajat magatoknak szant megerositesen kivul!

Az meg ,hogy tucatnyiszor voltatok Thaifoldon es meg mindig 2-3 beach 2-3 sziget es varos kozott filoztok...................haaaaa :)

Előzmény: BonLaci (54709)
hhhh1 Creative Commons License 4 órája -1 0 54710

Sziasztok,

Phuketről reggel 06:15 indul  gépünk Kambodzsába, mennyivel előtte érdemes/kell kiérnünk a repülőtérre? Mekkora sorok vannak ilyenkor?

Köszönöm a választ!

BonLaci Creative Commons License 4 órája -2 0 54709

én még a kritizáláson kívül még nem láttam tőle segítő hozzászólást :)

Előzmény: zsolo61 (54707)
BonLaci Creative Commons License 4 órája -1 0 54708

Ha erre gondoltál:

"

Biztosan tudnek par jotanacsot adni,de azok kozott olyan is lenne,hogy lebeszelnem az embert arrol,hogy augusztusban Phuketre menjen.......bar a Tescoban,Big C ben,Sevenben,szobaban  elviselheto az idojaras!"

Akkor jogos volt megjegyzésem, bár én Samuiról kérdeztem és csak akkor ha már jártál ott abban az időpontban...

Előzmény: idontno (54705)
zsolo61 Creative Commons License 5 órája -2 1 54707

csak szerintem az a bibi, hogy itt senki nem kiváncsi már a te tanácsaidra, -  ahogy észrevettem:) 

Előzmény: idontno (54700)
idontno Creative Commons License 21 órája -5 2 54706

No akkor a minuszokra valo tekintettel,kipoccentek e redhorse t a haverokkal(http://www.1000getraenke.de/img/biertest/344x600_291216184101_red_horse_beer_th.jpg)

atvaltok ide : http://tv.trueid.net/live/fantv

oszt mindenkinek joejszakat :) !

Előzmény: idontno (54705)
idontno Creative Commons License 23 órája -5 1 54705

A megint egy okostojasra,milyen valasz jar?

Egyebkent ott volt a valasz,mielott kerdeztel volna!

Előzmény: BonLaci (54701)
belph72 Creative Commons License 24 órája 0 0 54704

Szia!

Köszi, akkor marad az hogy még Itthon gyorsan megveszem.

Előzmény: BonLaci (54703)
BonLaci Creative Commons License 27 órája 0 0 54703

Szia, én samuin néztem, nem olcsóbb mint itthon.

Előzmény: belph72 (54702)
belph72 Creative Commons License 27 órája 0 0 54702

Sziasztok! 

Aonangon tudtok esetleg olyan üzletet ajánlani ahol gopro kamerához aksit tudnék venni? Meg ha egyébb kiegészítők is lennének, azokat is megnézném, hátha jó árban vannak.

Köszi 

BonLaci Creative Commons License 1 napja -3 6 54701

no megint egy okostojás :) ha voltál már augusztusban samuin akkor jöhet a jó tanács :)

Előzmény: idontno (54700)
idontno Creative Commons License 1 napja -6 3 54700

Azee ne zavarjal mar el mert mas a velemenyem!

Nem en irtam,hogy unasig jartam Samuira,az sem zavar,hogy ide jarnak strandolni az emberek,aztan meg elegedetlenkednek... a hullamok mereten,az esozes surusegen,ritkasagan,stb,stb

Mindossze,probalok valami mast is.

Jopar olyan hely van,ahova hat bivallyal sem tudnanak visszahuzni,de egyket olyan hely is van,ahova barmikor visszamegyek tobbszor is...,de ha lehet valasztani,akkor en dontom el mit es mikor nezek meg, es rajtam nem lesz tobbet szines matrica sem ha rajtam mulik!

Biztosan tudnek par jotanacsot adni,de azok kozott olyan is lenne,hogy lebeszelnem az embert arrol,hogy augusztusban Phuketre menjen.......bar a Tescoban,Big C ben,Sevenben,szobaban  elviselheto az idojaras!

Előzmény: zsolo61 (54699)
zsolo61 Creative Commons License 2 napja -2 3 54699

ha annyira snassz ez már neked akkor mi a francnak olvastad el az utóbbi párszáz hozzászólást? :) :) :) :) vannak igggen jó kis blogok, vlogok , ahol nem a katakaronkhaolaksamuiphangantao a téma. Linkeljek be párat? :)

Előzmény: idontno (54698)
idontno Creative Commons License 2 napja -4 4 54698

Ne szivd fel magad tulsagosan!

Nekem is kellett 3 chang,hogy az utolso parszaz hozzaszolasarol,beirjam amit!

Nekem Thaifold,kicsivel mast jelent,mint a katakaronkhaolaksamuiphangantaostbstb.......

Ezert gondoltam,hogy talan a phuketi

repteri taxin kivul,szivesen olvasnek uj ,ismeretlen,erdekes helyekrol!

Előzmény: szkati (54695)
szkati Creative Commons License 3 napja 0 0 54697

Chao koh phiphi lodge. Közel a kikötőhöz, és persze ezáltal mindenhez.

Előzmény: Yager001 (54696)
Yager001 Creative Commons License 3 napja 0 0 54696

Úgy döntöttünk, hogy Phuket és Krabi között megállunk 2 éjszakára PhiPhi szigetén. Szállás tapasztalat valakinek? Közel a parthoz és a civilizációhoz, igényes tiszta szállás érdekel :) 

Előzmény: Yager001 (54638)
szkati Creative Commons License 3 napja -1 5 54695

Nem, nem érdekel! Én kifejezetten a svédasztalos reggeli miatt vagyok itt:-) Na meg a halak, napsütés, és eső miatt.

Amit meg mutatsz, azt sose láttam, és más se:-)

Előzmény: idontno (54694)
idontno Creative Commons License 3 napja -8 1 54694

ha a halakon,eson,napsutesen,svedasztalos reggelin kivul erdekel mas is.......

https://www.renown-travel.com/central/ang-thong.html

1965andras Creative Commons License 3 napja -1 0 54693

02.27 ?

Előzmény: g4bro (54686)
szkati Creative Commons License 3 napja 0 2 54692

Ez a Mehaad beach, ahol akár közel a parthoz is lehet már sznorizni. Én a koh ma beach resortot láttam, de van ott több szállás és bungalow is. Holnapután is oda megyünk, majd jobban körbenézek.

Ja.Mindig azt mondjuk, hogy utolsó, aztán rendszerint közbejön valami:-)

Előzmény: Beyke (54691)
Beyke Creative Commons License 3 napja 0 1 54691

Örülök, hogy megérkezett a jóidő :)  Tegnap itthon is kellemes volt. Ahol snoriztatok, és legközelebb oda mennétek, szállásnevet tudsz nekem mondani? Tudom, tudom, nektek mindíg ez az utolsó 😜😘

Előzmény: szkati (54685)
Tawan Creative Commons License 4 napja -1 0 54690
Előzmény: Tawan (54689)
Tawan Creative Commons License 4 napja -1 0 54689
Tawan Creative Commons License 4 napja -1 0 54688
Előzmény: Tawan (54687)
Tawan Creative Commons License 4 napja -1 0 54687

Vonat?

g4bro Creative Commons License 4 napja 0 0 54686

Sziasztok, feb 28 an szeretnenk visszajutni Koh Phanganrol Kuala Lumpurba, viszont nincs jarat Surat Thanibol, valoszinuleg elkelt az osszes jegy. Mit ajanlanatok helyette ? 

szkati Creative Commons License 4 napja 0 2 54685

Már igazán nem szólhatok semmit se, mert tegnap is és ma is csodálatos idő volt! Kellett is, mert sznorizni voltunk Ko Ma-n, és környékén. Ha legközelebb Phanganra jönnénk, biztosan ide foglalnék szállást, de persze a Salad beach sem rossz:-)

Előzmény: tájmal (54675)
1965andras Creative Commons License 4 napja 0 0 54684

köszönöm az infokat.

Előzmény: Nor- (54681)
1965andras Creative Commons License 4 napja -1 0 54683

amennyiben nem hétköznap lenne rá idő mivel hétvégén nem leszünk bkk ban kényszer megoldás lehet damnoen saduak .még 98 ban voltam egyedül ,azóta nem lettek kevesebben .7-8 év után lesz ismét pár nap bkk.ban gondoltam ezt azt megmutatok a 11 éves fiamnak .

sajnos az nagyon sok  úszó piac  csak a hétvégén van ,nagyon jó opció lett volna az Amprawa a vasúti piacról. de azért köszönöm. majd átgondolom .másik nagy fájdalmam hogy a talad rot fai  piac és hétvégi program. ezvan majd lesz b terv.

Előzmény: BonLaci (54682)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!