Keresés

Részletes keresés

BUDAPEST 2004 Creative Commons License 2004.09.19 0 0 493
Ági! Gyere vissza! MEOSZ is segíteni fog!

 
Előzmény: BUDAPEST 2004 (492)
BUDAPEST 2004 Creative Commons License 2004.09.19 0 0 492
mommy o) Creative Commons License 2001.04.13 0 0 490
bar mar regota nem neztem be ebbe a topicba, eszrevettem hogy igen süllyed. beleolvastam es latom hogy be van fejezve. igen nagy kar szerintem. furcsallom hogy mar megint azok nem fontosak akik meg nem tudjak megvedeni az erdekeiket. szerintem az egyetlen ertelmes dolog az indexen ez a topic volt. talan egyszer majd belatja az emberiseg hogy addig nem fog valtozni mig a gyökereit nem kezdi el apolgatni. sajnalom, nem ertem. fontos tamaszt vesztettünk el. be kell vallanom hogy nagyon kellemetlen erzes. megnyugtato erzes volt tudni hogy ha bajok vannak lehet kihez fordulni.
kedves Agnes, hianyozni fogsz!

a sokszor kötekedö es megtöbbször felreertett mommy

Bugi bacsi Creative Commons License 2001.03.22 0 0 489
Minden jot Neked is!
Előzmény: tomci (488)
tomci Creative Commons License 2001.03.22 0 0 488
Így jár az aki ritkán nézeget egy topicot. Én csak most fedeztem fel a zárást. Sajnálom én is.

Minden jót Ágnes!

És minden jót a többi(ex)topiclakónak is!

PUMUKLI Creative Commons License 2001.03.15 0 0 487
Kedves Ágnes!
Én is köszönök mindent, sajnálom, hogy vége.
Minden jót!
PUMUKLI
Sladi Creative Commons License 2001.03.14 0 0 486
Kedves Ágnes!

Köszönünk mindent, hiányozni fogsz!
Minden jót:
Jutka

Bugi bacsi Creative Commons License 2001.03.14 0 0 485
Kedves Agnes!

Sok sikert a magan -es a szakmai eletben egyarant! Koszonjuk a segitseged, bizom benne, hogy talalkozunk meg.

Udvozol,
Bugi csalad

Ágibági Creative Commons License 2001.03.13 0 0 484
Szia Ági, minden jót!
szilvasgomboc Creative Commons License 2001.03.13 0 0 483
Legjobbakat Neked Ágnes!
Yoo Creative Commons License 2001.03.13 0 0 482
Mindent köszönök Ágnes,

és kívánok további sikereket a munkádban, magánéletedben.

Üdvözlettel: Yoo

Előzmény: Hodi_Agnes (481)
Hodi_Agnes Creative Commons License 2001.03.13 0 0 481
Kedves Kismamák és Kispapák!
(Szerettem volna felsorolni most mindannyiótokat a Bugi családtól Yooig, de túl hosszú lenne a lista.)
Az elmúlt hét hónapban sokmindenről beszélgettünk itt. Az élet "nagy dolgaihoz" képest talán apróságokról, amik azonban ott, ahová egy pici gyerek érkezik, néha napokon, heteken át ott tudnak dobolni az ember fejében valamilyen kérdés vagy kétely formájában.
Nagyon köszönöm a kedves fogadtatást, a sok hozzászólást és levelet,a jó kérdéseket, a tengernyi jókívánságot és egyéb visszajelzést arról, hogy amivel itt megpróbálkoztunk, az hasznos lehet. Remélem, hogy a jövőben alkalmunk nyílik még a folytatásra, talán valamilyen más keretben és helyszínen.
A veletek folytatott párbeszéd nekem is sok fontos új szempontot adott, és nagy kedvet csinált ahhoz, hogy ennek a mielőbbi megvalósításán dolgozzam.
Mindannyiótoknak sok -nemcsak szülői -sikert, a gyerkőcökben és a gyerkőcöknek sok örömet kívánok.
Szerettel búcsúzik,
Hódi Ágnes
szilvasgomboc Creative Commons License 2001.03.13 0 0 480
szia szomi_szomi!

Igazad van teljesen (bár adna már nekem is puszit :)) Mondjuk a nagyik így is el vannak ájulva, amit nem is csodálok persze :)

Mesékhez: Dr. Bubó :))
Ezeket komolyan meg lehet venni különben?

Faxni Creative Commons License 2001.03.13 0 0 479
Ja és ide írta be, tehát itt a 437-es (bocs)
F.
Előzmény: Faxni (478)
Faxni Creative Commons License 2001.03.13 0 0 478
Na megvan, a 437-es március 2-án, Ego Klinika, de több adatot nem írt róla. Így is biztos megtalálható.
Faxni
Előzmény: Gabeszka (476)
Faxni Creative Commons License 2001.03.13 0 0 477
Szia Gabeszka, nem az Ovis-iskolás gondokba írta be? Még a múlt héten, asszem.
Ha megtalálom, szólok.

A budaőrsi McD. egyre népszerűbb, vagy lehet, hogy eddig is, de mi most 2 hónapon belül hirtelen már a harmadik szülinapra vagyunk oda hivatalosak. Azt a ricsajt, felfordulást, rohangálást.... eszméletlen, de nekem szokott tetszeni, olyan aranyosak ahogy láthatóan istenien szórakoznak. Miközben mi kapjuk a szívbajt ahányszor eltűnik a szemünk elől és nem szólunk rá mégsem, hogy óvatosan drágám, le ne ess cukrom meg ilyesmik...:))
Faxni

Előzmény: Gabeszka (476)
Gabeszka Creative Commons License 2001.03.13 0 0 476
Bugi bá!

Zsiga is imád odajárni, alig lehet az autópályán elmenni a Maci mellett!

Minden kisgyereknek ajánlom még a VUK-ot is!

Egyébként én nem találtam meg azt a hozzászólást, ahol fel lehet lelni Hódi Á. utolérhetőségét, tud valaki segíteni?

Gabeszka

Bugi bacsi Creative Commons License 2001.03.13 0 0 475
Most raadasul Csukas ba' megirta Susuke kalandjait is, aki Susu sarkanya (majdnem azt irtam, gyereke).

Tegnap, amig a Kriszta tornazott Budaorson, elmentunk a budaorsi McDonald's jatszohazaba. Egy kicsit tartottam tole, hogy fog az en kisfiam viselkedni a "nagyok" kozott. Aztan akkorat jatszott a negy-oteves gyerekekkel, hogy alig birtam leallitani. Kajakra kimelegedett, le kellett venni a polojat. Porgott, mint a motolla. Csuszdazott bele a golyotarto kadba, nagyon elvezte. A plane az, hogy amikor indulnunk kellett, elmagyaraztam Neki, hogy egy kicsit pihenunk, mert nagyon megizzadt. Szofogadoan turte az oltozest es erdeklodve figyelte a szekrol, ahogy a tobbi gyerek ottmaradhatott a csuszdanal. Nem hisztizett, nem nyafogott, nagyon okosan viselkedett. Asszem maskor is elmegyunk, mert nagy kaland volt.

szomi_szomi Creative Commons License 2001.03.13 0 0 474
Nálunk most a Süsü a sztár, ugyanis a (azt hiszem)múltheti Nok Lapjában a mesepályázat nyertes muvéhez van egy kép egy síró sárkányról. Ágit (mármint a miénket) annyira érdekli ez a kép, hogy már egy hete nézegetjük. Tegnap pedig Heni talált egy képet Süsürol. Azt hiszem el tudjátok képzelni a hatást. Kiváncsi vagyok mi lesz a eakció a videóra.
Előzmény: Faxni (472)
szomi_szomi Creative Commons License 2001.03.13 0 0 473
Kedves szilvásgombóc,

Egy kicsit vedd azt is figyelembe, hogy az anyósod megjegyzéseire te mindig is érzékenyebben fogsz reagálni.
Nálunk az vált be, hogy hamar megtanítottuk a gyereket puszit adni, aztán a nagyi meg csak olvadozott. És egy könnyes szemu, vigyorgó nagyi megjegyzései már nem is tunnek olyan bántónak.

Üdv:
SZOMI

Előzmény: szilvasgomboc (467)
Faxni Creative Commons License 2001.03.13 0 0 472
Szomi, majd később a PomPomot is! Meg a Kukori Kotkodát is lehet kapni.
(Majd később.) Enyém szereti ezeket. Hát még én, néha nem is tudom, melyikünk örül jobban..:))
Faxni
Előzmény: szomi_szomi (471)
szomi_szomi Creative Commons License 2001.03.13 0 0 471
Ági ajánlotta, hogy vegyük meg az értelmes filmeket a babáknak videón.
Tanácsát követve, ma megvettem a Süsüt és most hallottam a jó hírt, hogy két héten belül megjelenik a Teletabi kazetta.
Láttam még több magyar népmesék kazettát is. De azt hiszem azt inkább majd késobb.

Üdv:
SZOMI

Törölt nick Creative Commons License 2001.03.12 0 0 470
Kedves Ági!

Sok sikert a további munkádhoz! ÉS én is sajnálom, hogy a topic megszűnik:-(((

Piglet

szilvasgomboc Creative Commons License 2001.03.12 0 0 469
Nagyon köszönöm Ágnes, megnyugtattál!! :) Nem is tudod mennyire.
Hodi_Agnes Creative Commons License 2001.03.12 0 0 468
Kedves Szilvásgombóc!
Egy ilyen apró babánál még semmiképpen nem beszélnék elkényeztetésről. Mindenben tőletek függ, semilyen szükségletét nem képes saját maga kielégíteni, teljességgel rátok van utalva abban, hogy a jelzéseit megértsétek, és ezt a javára fordítsátok. Egy ilyen pici baba még tökéletes alkalmazkodást kíván és érdemel a szülei részéről. Igaz, én a nagyobbaknál is "elkényeztetés-párti" vagyok. Úgy gondolom, az ember a nehéz helyzetekben, az élet nagy megpróbáltatásai során abból tud meríteni, amit gyerekkorában felhalmozott. Szeretből, ragaszkodásból, elégedettségből. Az örökös sóvárgás, fájdalmas vágyakozás a tárgyak vagy érzések, érintések után és a "kibírás" nem ezt szolgálja.
Üdvözöl,
Ági
Előzmény: szilvasgomboc (467)
szilvasgomboc Creative Commons License 2001.03.12 0 0 467
Kedves Ágnes!

Még nem tudtam végigolvasni az egész topicot, bocs, ha már volt ilyen kérdés. Szóval:
A kisfiam 5,5 hetes. Mikor sír és felveszem (vagy a férjem), a bal vállamra teszem, szinte nyomban elhallgat, nézeget. Anyósom szerint már el is van kényeztetve.
Mi a véleményed erről és szerinted mikortól lehet elkényeztetni a Kicsiket?

Hodi_Agnes Creative Commons License 2001.03.12 0 0 466
Kedves Szomi!
Látod, ezen én is rengeteget törtem már a fejem. Spekulációm során arra jutottam, hogy a gyeekek valószínűleg akkor is a fulladástól félnek, ha csak az arcuk kis része lesz vizes. Ez a félelem nyilván nem tudatos, de megfigyeléseim szerint azoknál a gyereknél, akik tudnak úszni,vagy babaúszás során megismerkedtek azzal az érzéssel, hogy az arcuk vizes legyen, nincs ilyen heves tiltakozás a hajmosáskor sem.
Üdvözöl,
Ági
Előzmény: szomi_szomi (465)
szomi_szomi Creative Commons License 2001.03.12 0 0 465
Kedves Ági,

Én is búcsúzom és egyúttal szeretném megköszönni a segítséged! Minden jót!

Persze van egy utolsó kérdésem:
Miért üvölt a lányom (másfél éves) mintha nyúznák, amikor hajmosáskor a haját öblítem (nem megy a szemébe)?

Üdv:
SZOMI

Ágibági Creative Commons License 2001.03.12 0 0 464
Kedves Ágnes!

Ez.... azt jelenti, hogy Te is így látod?

Üdv: Ági

Előzmény: Hodi_Agnes (462)
Kriza Creative Commons License 2001.03.11 0 0 463
Kedves Ágnes!

Nagyon köszönöm válaszodat, és különösen kedves szavaidat! Sajnálom, hogy a továbbiakban nem leszel velünk, megnyugtató tudat volt, hogy ha valami nekem óriásinak, másnak valószínűleg aprónak tűnő gondom van, akkor itt vagy Te és bizalommal fordulhatok Hozzád. Nem lehet valahol máshol hasonló kötetlen formában Hozzád fordulni későbbi gondjaink-bajaink alkalmával?
Ha nem, akkor kivánok Neked további sikeres munkát, hozzánk hasonlóan elégedett "páciensekkel" és sok sikert családi életedben is!
Üdvözlettel: Kriza

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!