Keresés

Részletes keresés

FreshPrince Creative Commons License 6 órája 0 0 200670

Szomurú , hogy jó ideje nem az Arsenal meccseket várom inkább a Premier Leaguet :(

Ray Parlour Creative Commons License 21 órája 0 0 200669

Sztem Ő már rég dobbantott volna, ha az elmebeteg elvárásait máshol megadnák, sehol nem kapna ennyi dellát mint nálunk hetente.

Előzmény: Mr Reacher (200668)
Mr Reacher Creative Commons License 21 órája 0 0 200668

Walcott is odasorolható, csak neki meg esze nincs.

Előzmény: Ray Parlour (200667)
Ray Parlour Creative Commons License 22 órája 0 0 200667

Nem csak azért lehet szeretne ezt a fickót mert ilyen gólokat lő, hanem mert talán Koscielny és Per mellett Ő az egyetlen akinek helyén van a szíve. 

Előzmény: Mr Reacher (200666)
Mr Reacher Creative Commons License 26 órája 0 0 200666
Bazodi elv Creative Commons License 1 napja 0 0 200665

OFF

Köszönöm, ez nagyon rendes volt tőled, nagyon jólesett.

ON

Előzmény: dzsaffar3 (200662)
Phoenix15 Creative Commons License 1 napja 0 0 200664

Gyönyörű gól!  Jack szépen megcsinálta. Giroud meg már nem is tud lassan "sima" gólt lőni... :D

Mr Reacher Creative Commons License 1 napja 0 0 200663

Igazoltunk egy új jobbhátvédet:

dzsaffar3 Creative Commons License 1 napja 0 0 200662

Kedvelem, ahogy a történelemhez hozzászólsz a honfoglalás rovaton.

Más vagy mint a mindenlében kanál volt vitatársad.

Sajnos szombatig nem látom írásaid.á

Safi

Előzmény: Bazodi elv (200661)
Bazodi elv Creative Commons License 2 napja 0 0 200661

Amit írsz, az egy teljesen legitim hozzáállás, viszont nagyon csodálkoznék, ha tudatos bojkott lenne a jelenség mögött.

Egyszer már megemlítettem, hogy a szurkolók egyetlen módon gyakorolhatnak befolyást a vezetésre, mégpedig nagy léptékű és tömeges bojkottal. Ez olyan pénzügyi hatású lenne, hogy kénytelen lenne lépni a vezetőség. Mindenféle demonstráció, tüntetés, feliratozás, repülőzés nevetséges és totálisan hatástalan, nyomásgyakorló ereje a nullánál is kevesebb. Továbbra is tartom, hogy a bojkott egyszerűen kivitelezhetetlen, mert olyan mértékűvé nem tudod bővíteni, hogy a hatása gyors legyen, mert ahhoz alaphangon 30 ezren kellene lenni az aktív közönségből, aminek háromnegyede bérletes.

Stan egyébként szerintem két területen hibázik. Az egyik, hogy nem rúgta ki Gazidist mindjárt az elején páros lábbal. A másik, hogy nem tartja magasan a szórakoztatási faktort, az attraktivitást. Mindkettővel saját üzletét rontja.

Előzmény: Wittman Fiúk (200658)
Mr Reacher Creative Commons License 2 napja 0 0 200660

Mindenfelé el vannak ájulva a Chelsea-Róma meccstől, hogy milyen remek meccs volt. Az senkinek nem jut eszébe a szakértők és médiamunkások közül, hogy feltegye a kérdést, hol voltak a védelmek?

Mr Reacher Creative Commons License 2 napja 0 0 200659

Az gondolod, hogy a szurkolók ennyire racionálisak? Nem vesznek ajándéktárgyakat, belépőt, hátha Kroenke eltakarodik?

Előzmény: Wittman Fiúk (200658)
Wittman Fiúk Creative Commons License 2 napja 0 0 200658

vagy belátták, hogy ennél a klubnál csak a csökkenő bevételek hozhatnak változást.

Előzmény: Bazodi elv (200657)
Bazodi elv Creative Commons License 2 napja 0 0 200657

És mennyiben ad ez hozzá bármit ahhoz a tényhez, hogy a szurkolók semmiben sem jobbak, mint az a "langyos, büdös fos", amit a pályán láthatunk? Szerintem inkább megerősíti, hogy a szurkolók még nem is tartanak ki.

Előzmény: Wittman Fiúk (200655)
Bazodi elv Creative Commons License 2 napja 0 0 200656

Ez mind szép és jó, de mit akarsz ezzel mondani?

Rühelled a boardot? Ezt eddig is tudtuk.

Rühelled Wengert? Ezt is.

Gazidis egy senki? Az, de kinek nem volt ez nyilvánvaló?

Előzmény: Wittman Fiúk (200654)
Wittman Fiúk Creative Commons License 2 napja 0 0 200655

a szaporodó üres székek azért árulkodóak.

Előzmény: 17éveArsenalfan (200653)
Wittman Fiúk Creative Commons License 2 napja 0 0 200654

a cégek rossz teljesítménye a hibás vezetés miatt alakul ki. mindegy, hogy mi az: rossz emberekben bíznak, rosszul mérik fel az erőiket, rosszul mérik fel másokét, stb. vagy, mint a mi esetünkben, szimplán sehogy nem reagálnak a változásokra, csupán a szarakodás megy, mert a board olyan sikeresen lett összerakva, hogy ott senki nem ért már ehhez a sporthoz. nyilván ezért vannak ennyire W-re utalva. Kroenke pedig csak használja a klubot, ez nyilvánvaló. az elmúlt egy évtized nem bizonyított mást. voltak ordítóan nagy jelek, hogy szakmailag rossz irányba megy az Arsenal és a menedzser magán kívűl mással nem hajlandó dolgozni, de semmi reakció nem történt ezekre, Gazidis kiszólásának [a BL hiánya generálni fogja a változást] sem lett semmi következménye, sőt, a bukott menedzser, akit oda-vissza pofoznak a taktikailag felkészültebb és koncepcióval rendelkező fiatal menedzserek, jutalmul két évet kapott. ergó, annyira szarok a board szerint [sajnos] még így sem vagyunk, hogy az változást hozzon. de csak gazdaságilag. ám ez is lassan eljön, hiszen ilyen üres hazai lelátók előtt Arsenal csapat talán még soha nem játszott, mint az idei. ami azt jelenti, hogy a főrészvényes és emberei körül lassan elkezdett fogyni a levegő. itt azt hiszik páran, hogy Kroenke nem vesz ki pénzt a klubból. de akkor miért jó neki, hogy van PL részesedése? hiszen a focit önmagában nem szereti. kábé tavaly derült ki, hogy egy cégen keresztül öt millió fontot vesz ki a fia tanácsadás címen. talán csak ez az egy ilyen cég lehet a család portfóliójában? aligha.

Előzmény: Ray Parlour (200652)
17éveArsenalfan Creative Commons License 2 napja 0 0 200653

"leszámítva a szurkolókat"

Sajnos ez nem igaz. A legnagyobb sikerek idején is a leghalkabb stadion volt a Highbury...

Előzmény: Ray Parlour (200652)
Ray Parlour Creative Commons License 3 napja 0 0 200652

Szerintem a klub körül kialakult helyzet jóval túlmutat ezen a 2 játékoson, borzasztó látni ahogy elemeire hullott ez a klub.

Inkompetens vezetőség, menedzser, teljesen alulmotivált játékosok, ki lehet mondani, hogy mindenki szarik bele az egészbe és ráadásul ez gyönyörűen el is van nézve fentről. 

Sokkal jobb lett volna azt az utat járni, hogy elköszönünk Wenger papatól, nyáron eladni Sanchezt, Özilt, Oxot és mindenkit akivel nem tudunk megegyezni, egy új menedzser személyében meg új impulzusokkal feltöltődve beleugrani a szezonba. 

Ehelyett jó mindenkinek ez a langyos, büdös fos amit most láthatunk...leszámítva a szurkolókat. Bravo.

Wittman Fiúk Creative Commons License 3 napja 0 0 200651
Előzmény: Bazodi elv (200650)
Bazodi elv Creative Commons License 5 napja 0 0 200650

Tökéletesen egyetértek Keown véleményével. Sajnos a helyzet úgy tűnik úgy áll, hogy Özil meg lehetne tartani, Sanchezt pedig nem. Lemar lehet emgoldás, a másik titkos kiszemeltem pedig Julian Brandt.

Előzmény: Mr Reacher (200649)
Mr Reacher Creative Commons License 5 napja 0 1 200649

“A legjobb játékosok kegyetlenek és nem csak szórakozásból játszanak. Én nem nagyon érzem rajta, hogy megvan benne a kellő kegyetlenség. Az a labda a hálóban kell hogy landoljon, és azzal meg kellett volna nyernie a meccset az Arsenalnak. Még mielőtt az emberek azt hinnék, hogy ellene vagyok, megismételném: az ilyen helyzeteket be kell rúgni.

Szerintem csak egy megoldás lehetséges: Mesut Özil elhagyja az Arsenalt januárban. Alexis Sanchezt megtartanám - vele van a legnagyobb esély a BL-be kerülésre. De Özilt nem."

Martin Keown véleménye a német szombati teljesítményéről.

forrás: Cold Rainy Nights in Britannia

Löncsfejűhúshentes Creative Commons License 6 napja 0 0 200648

Nem volt megnyert meccs, kb nulla játék volt az első félidőben is, csak Merte fejelt egy szépet. A második félidőben meg sikerült még szarabbnak lenni.

Nem rossz ez a Watford eddig, kíváncsi vagyok hol lesznek a végén. 

Előzmény: Phoenix15 (200646)
k.patrick90 Creative Commons License 6 napja 0 0 200647

Egyszerűen annyira érezni lehetett a tizi után h összerogyunk. Persze hogy egy ilyen tutymák begyötört lószar góllal..

Ettől függetlenül szerintem Özil bizonyított. 

Nehogy hosszabbítsanak vele!!!!

Egy ilyen fontos szituációban nem lehet hibázni.

Kapja be.

És nem kell védeni, mert ő egy sztárjátékos sztárgázsival, brutál összegű visszautasított (!!) szerződés ajánlattal. Igenis lehet ekézni, hiába csak csere.

Kár a meccsért, de ebből is látszik nem lehet biztosra menni egy egygólos előnnyel.

Mondjuk amit küzdött a watford a végén, úgy voltam vele aki gólt szerez 1-1nél az meg is érdemli a győzelmet. Sajnos nem mi rúgtuk.

Azt hiszem már nem korai temetni ezt a szezont is.

Phoenix15 Creative Commons License 6 napja 0 0 200646

-megnyert meccs volt

-kamutizi

-Bellerint felzabálták nagyon sok gyenge megoldása volt

-a bekapott gól után semmi veszélyt nem jelentettünk az ellenfél kapujára

-Jack-et megnéztem volna Holding helyett

-a meccs összképe alapján még a döntetlen is gáz lett volna, de ez...

jonas65 Creative Commons License 6 napja 0 0 200645

Sokáig gondolkodtam azon hogy elhagyom a digit mert nem adja a spílert. mai naptól már nem érdekel a csere.

FreshPrince Creative Commons License 6 napja -1 0 200644

Lelkesedésben, akarásban gazdagabbak . Sokan még a ligában.

Előzmény: Wittman Fiúk (200643)
Wittman Fiúk Creative Commons License 6 napja 0 0 200643

nincs gáz, védhető ez a meccs is, csak annyi történt, hogy a Watford is gazdagabb csapat lett, mint az Arsenal. :)

albi08 Creative Commons License 6 napja 0 0 200642

Hatalmas kamutizi volt, de ha Özil belövi a kihagyhatatlant, akkor nincs miről beszélni.

Löncsfejűhúshentes Creative Commons License 6 napja 0 0 200641

Ilyen orbitális kamu tizit rég láttunk, az biztos. Nem is volt messze a bíró, meg ezt így nagyon nehéz volt benézni, de sikerült.

Előzmény: FreshPrince (200640)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!