Keresés

Részletes keresés

17éveArsenalfan Creative Commons License 18 órája 0 0 202298

Azért ez a mondat elég hipokrita. Vajon miért nem a Stoke játékosállományával akar bajnokságot nyerni? Vagy miért nem csak ifiket épít be, ha annyira hisz az edzésben?

Előzmény: Dr.Drake.Ramoray (202297)
Dr.Drake.Ramoray Creative Commons License 19 órája 0 0 202297

"Néha úgy érzem, én vagyok az egyetlen ember ebben az országban, aki az edzésekben hisz, nem pedig az átigazolásokban."

"(...) a piac diktálta az átigazolás összegét. Az ár igazából csak a klubon kívülieket érdekli, mi nem foglalkozunk ezzel, nem fontos, mit gondolnak mások."

Egyre szimpatikusabb arc Klopp.

Előzmény: Bazodi elv (202295)
k.patrick90 Creative Commons License 22 órája 0 0 202296

Nagyon kiszolgáltatott helyzetben voltak. Nem engethették meg maguknak h még egy szezonnak nekifussanak rendes kapus nélkül. Ezt pedig jól tudták az eladó oldalról, meg is kérték az árát.

A mai labdarúgasban már szinte tényleg nem létezik olyan összeg hogy túl sok. Csak hogy megéri-e vagy sem. Amilyen összegek röpködnek átigazolásoknál, lassan nehez lesz meglepődni bármin is.

Előzmény: Bazodi elv (202295)
Bazodi elv Creative Commons License 22 órája 0 0 202295

A pudlik megvették Allisont. Ez eddig rendben, mert tényleg ratyi kapusaik voltak, de 67M nem túlzás? Persze, lehet olyan kapus, akiért nem, de van Allison ennyire jó? Nekem nem igazán meggyőző a teljesítménye.

17éveArsenalfan Creative Commons License 1 napja 0 0 202294

Ox elhezdte a pudliknál is:

Alex Oxlade-Chamberlain: Liverpool midfielder to miss most of 2018-19 season

https://www.bbc.com/sport/football/44877812

Bármennyire sajnáltam, jó döntés volt eladni. Kár érte, de ilyen hikomat szervezettel nem lehet ezt csinálni...

:-(

adamskij Creative Commons License 2 napja 0 0 202293

Lacazette-nek nem Giroud a vetélytársa válogatottbeli posztért, hanem Griezmann.

Giroudra a jelenlegi francia csapatban nagy szükség van, mert ugyan papíron jobban fest a Mbappé-Griezmann-Fakir támadó trojka, ám mégsem annyira eredményes, mint a skorpiókirállyal.

pl Hasselbaink se volt sokszor holland válogatott, mégis szuperjó játékos volt. Lazacnak is előbb klubszinten kell teljesítenie, utána ha úgy alakul, bekerülhet a nemzeti csapatba is kb. 10-20 meccsre (többre már biztos nem).

Előzmény: Mr Reacher (202290)
J.klopp Creative Commons License 3 napja 0 0 202292

Èn is nagyon,mert akkor mèg szarabbak lennetek

Előzmény: Mr Reacher (202284)
17éveArsenalfan Creative Commons License 3 napja 0 0 202291

Hú b+, ez kemény... Tényleg meghajlok a megrengethetetlenül sziklaszilárd érv előtt.

(Bizonyára Laca sérülése nem játszott a történetben.)

Előzmény: Mr Reacher (202290)
Mr Reacher Creative Commons License 3 napja 0 0 202290

Giroud-t beválogatták a nemzeti csapatba, Lacazette-t nem, ergo az előbbi a jobb játékos.

Előzmény: 17éveArsenalfan (202289)
17éveArsenalfan Creative Commons License 3 napja 0 0 202289

És akkor mi van? Mert világbajnok, ezért nekünk jobb lenne? Nem értem, mit akarsz ezzel...

Előzmény: Mr Reacher (202286)
k.patrick90 Creative Commons License 3 napja 0 2 202288

Szeretnivaló arsenalos volt a hibái ellenére, mindig szívvel játszott, így hogy világbajnok lett méginkább lehetne sajnálni a távozását.

De vb-n is amikor kapuval szemben ajtó-ablak helyzetben megint kihagyta,  kicsit megkönnyebbülve gondoltam rá hogy már nem nálunk folytatja ezt a szerencsétlenkedést.

Lehet dicsérni h milyen hasznos, de 500 akárhány perc gól nélkül... ezt nehéz kozmetikázni egy csatárnál.

k.patrick90 Creative Commons License 3 napja 0 0 202287

Egyetértek.

Biztos nem érdemtelenül játszott annyit a vb-n, elhiszem hogy hasznos volt.

De ez kicsit magyarázom a bizonyítvanyom cikk.

Bármennyire is közhely, annál inkább igaz, hogy a csatárt a góljai határozzák meg. Hogy mellette lekészít, megtart, párbajt nyer az mind jó dolog, ez lehetne a plusz a többihez képest.

De ha csak plusz van, tartalom nélkül, akkor kapsz egy Giroud-t.

Előzmény: 17éveArsenalfan (202285)
Mr Reacher Creative Commons License 3 napja 0 0 202286

Giroud világbajnok, Lacazette pedig nem.

Előzmény: 17éveArsenalfan (202285)
17éveArsenalfan Creative Commons License 3 napja 0 1 202285

Én is bírtam, de az utóbbi másfél évben kiesett a pikszisből. Egyszerűen kevés, amit teljesít. Ez a cikk hihetetlenül túlzó. Egyszerűen egy gólképtelen csatár, legalábbis, amit a vb-n mutatott. Persze, egy ilyen rendszerű tornán ez beleférhet, ha van mellette Griezmann, aki gólokat rúg helyette, meg Mbappe.

Mr Reacher Creative Commons License 4 napja 0 0 202284
F1mre Creative Commons License 5 napja 0 0 202283

Nincs ennyi egy (Boreham Wood elleni) barátságos meccsben... 

Előzmény: albi08 (202282)
albi08 Creative Commons License 6 napja 0 0 202282

Meggyőző kezdés. Sokratisnak még fel kell venni a tempót, de Torreirával és Xhakával azért majd jobb lesz egyébként is a védekezésünk. Támadásban abszolút rendben voltunk. Külön tetszett, hogy a fiatalok nagy lelkesedéssel játszottak, és komolyan odatették magukat. Emery meg 5-0-nál kiabált első félidőben, hogy menjünk előre még egy gólért. Az ivószünetekben meg külön instrukciókat adott a fiataloknak.

Mr Reacher Creative Commons License 6 napja 0 0 202281

Felkészülési meccs, 8-0 ide. A 2. félidőben Lucas Perez is játszott.

Dr.Drake.Ramoray Creative Commons License 2018.07.13 0 0 202280

Felkészül Sarri. Ez nem jó hír.

Előzmény: Mr Reacher (202279)
Mr Reacher Creative Commons License 2018.07.12 0 0 202279

Conte is sacked.

Dr.Drake.Ramoray Creative Commons License 2018.07.10 0 0 202278

Torreira és a francia ifi érkezésével az Arsenal jó eséllyel befejezte az idei játékosvásárlásokat. Távozók viszont még bizonyosan lesznek.

Nem is emlékszem arra, hogy az Arsenal mikor volt ilyen következetes a piacon...

Előzmény: albi08 (202276)
Mr Reacher Creative Commons License 2018.07.10 0 0 202277
albi08 Creative Commons License 2018.07.10 0 0 202276

Nálam eddig 8/10 az átigazolási időszak, ha bejelentjük Torreirát és Guendouzit is. Szerintem egy CB és egy vérbeli szélső még elférne a keretbe Mustafi és Welbeck kárára, de így is nagyon jól alakulnak a dolgok (sokkal jobban, mint az elmúlt években). Hiányposztokat tömtünk be megfelelő minőséggel, ráadásul gyorsan lerendeztünk vb-évben mindent, beleértve az edzőkérdést is. Kíváncsian várom az idényt, hosszú évek óta először.

k.patrick90 Creative Commons License 2018.07.10 0 0 202275

Az meg külön öröm, ahogyan lebonyolítják az idei igazolásokat. Bátran az elején, rámennek a kiszemeltekre, vb előtt, alatt. Nem pedig az utólsó napos, utolsó órás balfaszkodások és emiatt meghiúsult transzferek mennek.

Így a felkészülést már bőven együtt végzik, nagyon sokat számíthat ez a néhány plusz hét összeszokottság a szezonkezdetre.

k.patrick90 Creative Commons License 2018.07.10 0 0 202274

Ramsey is aztán kapott hideget, meleget. Néha egyszerűen botrány volt, amit leművelt korábban. De mintha az elmúlt szezonban tudta volna stabilizálni a formáját. Semmi extra, de egy olyan jó közepes érzetem volt szinte mindig, mikor pályán volt. Jó lenne ha erre tudna még rátenni egy kicsit. Én per pill. inkább maradjon állásponton vagyok.

Azért nélküle is nagyon durva a távozók listája Wilshere-rel az élen. De mindenképpen örülök a resetnek amit most a klubnál nyomtak. Ha a régiek közül nem tudnak megmaradni, mert keveset játszanak/ nem elég jók/ nem keresnek eleget, akkor sincs tragédia, jön a pótlás, mert most láthatóan valami épülőben van itt nálunk. Ehhez a projekthez sokkal szívesebben csatlakoznak olyanok, akikkel akár komoly sikereket is el lehet érni.

Előzmény: Dr.Drake.Ramoray (202273)
Dr.Drake.Ramoray Creative Commons License 2018.07.10 0 0 202273

Már csak Ramsey jövője az, ami bizonytalanságot okoz a csapatban. Bár nem dőlnék a kardomba akkor sem, ha elhagyná a klubot.

Előzmény: P h o e n | x (202272)
P h o e n | x Creative Commons License 2018.07.09 0 0 202272

Milyen érdekes kis harc folyik. Cech-t évekig nem zavarta a 33-as szám, most meg hirtelen kellett neki az 1-es.

Nem bánom, hogy így alakult. Hülyén is nézett volna ki, hogy Cech megkapja május végén Leno meg elbitorolja júliusban. Eszementséget tükrözött volna.

Nagyon kíváncsian várom az új szezont. Tetszenek az eddigi igazolások, főleg Torreira ha tényleg jön. Kellene már régóta egy jó értelemben vett "agresszor" a pályára.

Egyébként tiszta dömping van mezszámok váltogatása terén:

https://www.arsenal.com/first-team/players

Előzmény: Mr Reacher (202271)
Mr Reacher Creative Commons License 2018.07.09 0 0 202271

Leno nem kapta meg az 1-es mezt.

Dr.Drake.Ramoray Creative Commons License 2018.07.09 0 0 202270

Ornstein: ma két játékos lesz orvosin az Arsenal-nál, Lucas Torreira és Matteo Guendouzi a Lorient-ból.

Előzmény: albi08 (202269)
albi08 Creative Commons License 2018.07.06 0 0 202269

Ornstein szerint Torreirát jövő héten bejelentjük (szvsz a nyár legfontosabb igazolása, nagyon régóta kéne egy ilyen középpályás), és még várható egy fiatal játékos érkezése az átigazolási időszak lezárultáig.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!