Keresés

Részletes keresés

Pályaőr Creative Commons License 2017.01.31 0 0 567
Előzmény: Pályaőr (566)
Pályaőr Creative Commons License 2017.01.31 0 0 566

Én se értem, de sokan vannak, akii egyébként is bármit kimosnak, amit vesznek, abból kiindulva, hogy mit lehessen tudni...

TESCO kedvelőknek kifejezetten ajánlott olvasmány: http://www.punkportal.hu/bands/nesze/robitokossagai/tesco_titok.pdf

 

a folytatás: https://www.hobbielektronika.hu/forum/getfile.php?id=46222 (ezt még én se olvastam, de vérmes reményeim vannak...

Előzmény: Törölt nick (565)
Törölt nick Creative Commons License 2017.01.29 0 0 565

Semmilyen figyelmeztetés nincs rajta, hogy ki kell mosni használat előtt. Egyébként nem értem, mire jó az egész. Addig ne lepjék el a baktériumok, amig a polcon van?

Ránéztem a fogyasztóvédők honlapjára... a vírusírtók hatékonyságával vannak elfoglalva. Inkább ne zavarjuk őket e fontos tevékenységben...

Előzmény: Pályaőr (564)
Pályaőr Creative Commons License 2017.01.28 0 0 564

Nekem nadrágokkal jött össze, volt közte TESCO is, kínai bolti is (=), belül az ember combja sebesedik ki végig. Flector elmulasztotta. A nadrágból hosszabb vizes áztatás általában ki szokta oldani, de erre most már, úgy látszik, mindig számítani kell...

Előzmény: Törölt nick (563)
Törölt nick Creative Commons License 2017.01.07 0 0 563

Tesco FF veszeres zokni égési sérüléshez hasonló sebet okoz.

 

A jelenség időszakos, erős viszketéssel indul, de nem látszik a bőrön semmi.

Egy idő után már fájdalmas a helye, de még mindig nem látszik semmi.

Kb. 12 óra múlva megjelenik a seb. Eltűnik a felső bőrréteg, enyhén véres a seb.

Csak sokára sikerült kideríteni, hogy a zoknitól van.

Megnézve a cimkét, látható, hogy baktériumellenes (biocid) anyaggal van kezelve. (ammónium-klorid)

 

http://www.tesco.com/direct/ff-2-pair-pack-of-blister-resist-socks/528-9250.prd

http://www.chemicalbook.com/ChemicalProductProperty_EN_CB9427862.htm

 

 

 

ásítósmacska Creative Commons License 2016.12.26 0 0 562

Miért kéne várakoztatnod a többi vevőt...???  Nem a pénztárosnál kell reklamálni, hanem az ügyfélszolin.

Előzmény: PermanentDestructor (560)
ásítósmacska Creative Commons License 2016.12.26 0 0 561

Az a teendő, hogy legközelebb rögtön a pénztár után átfutod a blokkot.

 

Ha már hazamentél, nem tudod bizonyítani, hogy csak kettőt volt a kosaradban a három helyett...

Előzmény: PermanentDestructor (560)
PermanentDestructor Creative Commons License 2016.12.25 0 0 560

Az utóbbi időben kétszer is előfordult, hogy többször húzták le a vásárolt árut a tescoban. A múltkor egyik tételből egyet vettem, 2 volt a blokkon a héten pedig volt egyik tételből kettőt vettem és a blokkon 3 volt. Gyanítom, nem szándékos volt, a pénztárosnak nem származik ebből haszna, inkább fiatal (talán diákmunkás) dolgozók, nem oda figyelnek, kapkodnak, nem egynél láttam már, hogy a fülében fülhallgató, zenét hallgat, lazán veszik, pedig a pénztáros munka nem kis felelősség. Az emberek 90%-a pakolja be a kosába a cuccokat, amíg a pénztáros húzza le az termékeket, ott nincs igazán idő leellenőrizni, hogy minden oké. Ott a sor, bunkó sem akarok lenni, várakoztatni a többi vevőt. Aztán az ember otthon vagy a kocsiban veszi észre, hogy átbaszták. Ezt a kettőt lenyeltem, de többet nem akarok. Mi a teendő ilyen esetben? 

Törölt nick Creative Commons License 2016.11.29 0 0 559

Ezek járnak házhoz is... egyszer jött két félvér lány, kicsit kurvásan öltözve. Lánccal résre nyitottam ajtót. Meghallgattam őket, mert nem volt jobb dolgom, aranyos, kedves voltam, de elküldtem őket, mire a nagyobb mellű elkezdi, de ők szegény diáklányok s kidobják az albérletből, ha nem fizetnek elsejéig, lerendezhetjük másként is, ha nem kérem a parfümöt. :D

Előzmény: petike23 (555)
csaszja Creative Commons License 2016.11.25 0 0 558

Kedves Fórumozók! Remélem, hogy nem sértek meg semmilyen fórumszabályt ezzel a hozzászólással! A Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Karának végzős hallgatója vagyok, és a szakdolgozatomban a Tesco Finest termékekkel kapcsolatban végzek kutatást. Ehhez szeretnék segítséget kérni. Kérek mindenkit, hogy ha van egy kis ideje, akkor töltse ki az alábbi kérdőívet!

 

https://goo.gl/forms/WTI8wrili5YLjm643

 

Szeretném elmondani, hogy semmilyen kapcsolatban nem állok a Tescóval, és semmilyen anyagi hasznom nem származik a kutatásból. 

 

Előre is köszönöm a segítséget! :) 

ásítósmacska Creative Commons License 2015.11.04 0 0 557

http://www.origo.hu/gazdasag/20151103-december-tesco-zarva.html

 

 

 

Hétfőn, december 28-án az emberek lerohanják majd az áruházakat, Armageddon lesz – fogalmazott a Tesco.

 

 

 

 

Egy kereskedőcégnek Armageddon, ha jön a vevő.... ROTFLMAO

 

 

ásítósmacska Creative Commons License 2015.02.16 0 0 556

B.kker, ez 25 évvel ezelőtt már Bécsben is "lejárt szavatosságú" trükk vót......

 

Megáll az ész!

 

 

Előzmény: petike23 (555)
petike23 Creative Commons License 2015.02.15 0 0 555

Az átverés nem megy ki a divatból.. 10 év elteltével is próbálkoznak..

(Budapesti Campona Tesco kijárata)

 

Az alább részletezett visszataszító marketingfogással szembesült Tibi a hétvégén:

Kedvesemmel egy jól sikerült nyaralás után kissé fáradtan és éhesen vásárolgattunk egy vidéki Tesco-ban. Miután kiéltük fogyasztói ösztöneinket, távozófélben a kijáratnál megállított bennünket egy húszévesforma hostess, aki egy kosárkából sorsjegyet húzatott velünk. "Természetesen" nyertünk egy "meglepetést": a kisasszony jól begyakorolt szövegének monoton elhadarása közben az elõre odakészített szatyorba pakolt egy rakás noname kozmetikai cuccot, amibõl néhányat a kezünkre is kent, mondván hogy ezek milyen kitûnõ készítmények. Ezeket - jól figyelj! - AJÁNDÉKKÉNT mutatta be. Miután a szerinte több tízezer forintot érõ (?) pakkot akkurátusan összeállította és az egekig magasztalta (aloe vera, természetes anyagok, antiallergén, stb.), elõhozta a titkos aduászt: mivel mindent nem adhat ingyen, ezért vegyünk meg tõle egy kitûnõ nõi parfümöt mindössze 6000 forintért, persze ez más gyártóknál több mint 10K, csak itt, csak most, csak nektek, stb...

Előzmény: petike23 (346)
kevin40 Creative Commons License 2014.12.28 0 0 554

kis tegnapi szösszenet a "híres" tesco-ról...

 

az egész tesco és az akció egy nagy kamu, átverés!
kiteszik az árut akciós címkével, majd a pénztárnál a hideg zuhany, hogy több ezret kell fizetnie a vásárlónak!
ma elmentünk vásárolni, 986 Ft ért volt kint 3 elektromos fogkefe akciós polcon, vettünk 2 db-ot, még szerencse, hogy le is fotóztam... és még odahívtam egy dolgozót is, és közölte, ennyiért van kint, ennyiért kell odaadniuk és hivatkozott a kereskedelmi törvényre is! elmentünk fizetni, pénztárnál már darabja majdnem 16.000.- Ft volt. kifizettem, és elmentem reklamálni, odavittem a nőt a helyszínre, válasza, biztos egy vásárló tette oda, mondtam, persze a vásárlók átrendezik az akciós pultokat... mivel nem 1 db. volt ott hanem 3... hivatkoztam a kereskedelmi törvényre, amit a kolléganője is mondott, de csak a pénzt adták vissza.
a törvény úgy szól, amennyiért kint van, annyiért kell eladni! tehát ismét törvény ellen tett a tesco és ez már nem az első eset...

ntaicn Creative Commons License 2014.10.02 0 0 553

A Tesco Pénzügyi Partnernél egyedül a Random Capital brókerszámla éri meg, érdemes utánanézni: www.tozsdezz.hu www.randomcapital.hu www.randomeyes.hu

Ingyenes a számlanyitás és a számlavezetésnek sincs semmilyen költsége.

újmóni Creative Commons License 2013.11.19 0 0 552

Gyere át ebbe a tesco topikba a Közélet alfórumba - itt nagyobb a forgalom (+ olvasottság)

 

TESCO

Előzmény: jol20 (551)
jol20 Creative Commons License 2013.11.19 0 0 551

Megosztanánk, hogy a házhozszállításukkal hogy jártunk. Rendeltünk jónéhány árut, többnyire tartós élelmiszert, de sajnos friss élelmiszert is. Hat tejet vettünk, ezek két nap múlva lejártak, nyolc darab joghurtot is vettünk, ami egy nap múlva járt le. A tetejébe 13 db nejlonzacskóban ozták ki ÉS egy dobozban!! Az én enyhén zöld lelkemnek ez azért már több volt a soknál. Soha többet, pedig jó dolog a házhozszállítás, mikor kisgyerekei vannak az embernek, de azt hiszem a G-Robit, vagy a CBA-t fogjuk kipróbálni, azok legalább magyarok.

nyuszko29 Creative Commons License 2013.10.25 0 0 550

A tesco maga a fertő. Mióta ott dolgozom nem is vásárolok ott. A wc körbe van szarva pisilve nincs se folyékony szappan se kéztörlő csak 1 db a bejáratnál, az ott dolgozó meg foglya a pékárut és teszi ki persze kesztyü nélkül. Guztustalan. a polcok takaritása söpörd kézzel be a koszt hogy a vevő ne lása és pakoljrá stb. Rájuk kéne küldeni az ántszt. A jelenléti ív meg nagy vicc 2 tő van nav igazán körül nézhetne a kis tescoban. Nem is tudom miért dolgozom még ott rá adásul csak nők vannak. De a higéniát nem ismerik elég egyre rá nézni rosszul vagyok. De nem azért egy fönök sincs mindenki dirigál mindenkinek ez számomra felháborizó. De halottam hogy a nagy tesco azért sokkal higénikusabb. Ez mind Veszprémmegyében van. 

tescodolgozo Creative Commons License 2013.01.21 0 0 549

Az a "barom" nem direkt hagyta rajt, Ő is csak egy ember, aki a sokadik órája után tévedhet.

Nem lehet mindenki tökéletes mint Te.

Előzmény: próba_vásárló (548)
próba_vásárló Creative Commons License 2012.09.27 0 0 548

A Dunakeszi tesco-ban az a barom pénztáros nem vette le a ruháról a biztonsági jeladót. (mágneses kütyü)

A biztonsági kapun meg simán átmentem. Gyanítom direkt nem vette le, hogy itthon szenvedjek vele.

tescodolgozo Creative Commons License 2011.06.17 0 0 547

Szerintem arról is lehetne egy kisebb regényt írni, hogy az agyoniskolázott (ha tudnád némelyik "igazgató" végzettségét, megdöbbennél) vevőszolgálatos igazgató mit művel a dolgozóival. Amit Ő csinál, kopogós cipőben pökhendi, felsöbbrendű módon végigvonulni a kasszasoron, azt mi is megtudnánk csinálni. Ő viszont képtelen lenne a mi munkánkat ellátni, a saját maga által kreált szabályokkal. Pénztárosként, asziként, pultosként öt perc alatt elvérezne, csak egyvalamihez ért, minket megalázni, eltaposni, és a tudatlanságát hirdetve a hajadat leüvölteni. Mindezt a nagyobb hatás érdekében természetesen a vásárlók előtt.

Az operátorok meg nyomozó hatóságnak képzelik magukat, "kihallgatásokat"végeznek és veszik a bátorságot, hogy embereket személyes szabadságukban korlátozzanak. (miért nem jelentettük fel még öket?)

De mi csak mondjuk a magunkét, egymásnak, mert akire ez igazán tartozik (TESCO-s nagyfőnökök) ezt soha nem olvassák.

Előzmény: naki2 (546)
naki2 Creative Commons License 2011.03.22 0 0 546

én nagyon eggyetértek veled amit irtál.velem mikor az üzletláncnál dolgoztam volt hogy a piros mosóvödörbe hánytam mert előző nap elrontottam a gyomromat és ott jött rám.még az a jó hogy van a felmosó vödör.de egy vezető sem jött oda hogy hogy vagyok.gyorsan lezártam magam és kimentem a mosdóba a vevők meg áttálltak addig másik sorba.Hát a wczés is ugy van ahogy irtad hogy ha van lehetőséged és nincs vevőd akkor telefonálni kell a csoportvezetőnek és csak akkor futhatsz maratont nehogy beálljon a sor.ha meg van vevő akkor tartogasd amig nem tudsz kiszállni.hát én éppen az miatt mondtam fel pedig öreg motoros voltam már 2004 óta voltam az üzletlánc tagja.meg a clubcarde kártyájukkal is meghurcoltak felhivtak az operátoriba és egy órán keresztül vallattak mert mint vevő mentem vásárolni az üzletbe és az előttem lévő vásárlónak nem volt kártyája és az enyémet adtam oda a pénztárosnak.kamerán meg mindent láttak.de azt nem tudták hogy a vevő aki előttem állt kihez tartozik.másik hogy a tescos dolgozók is volt hogy ugyanezt eljátszották velem mikor én ültem bent a pénztárban.nem mindegy nekik ki adja oda a kártyát.azóta én nem is használom.ez nagyon rosszul esett mert a vevőszolgálatos igazgató azt mondta erre hogy én sikkasztottam.ezzel?

Előzmény: tescodolgozo (544)
Szomszédgyerek Creative Commons License 2011.03.19 0 0 545

Nekem nem kellemetlen megreklamálni a selejt árú minőségét, az legyen kínos annak aki a másik oldalon áll. Nekem is vissza kellett volna mennem, de a 380Ft-os benzin ár mellett ez már nagyon meggondolandó.

Csak megjegyzem: azóta rendszeresen elkerülöm ezt az üzletláncot.

Előzmény: cserepbarbi (543)
tescodolgozo Creative Commons License 2011.03.18 0 0 544

Én is rosszul vagyok ettől a pontgyüjtősditől, de ha nem kérdezzük meg a "kedves vásárlóktól", akkor remegő szájszéllel rohannak reklamálni a vevőszolgálati pulthoz. A másik amit sokan nem  tudnak, hogy kötelezö a vásárlókat ezzel a sok baromsággal zaklatni.

 

A beosztáskészítő program kiagyalójának kívánom, hogy dolgozzon egy pár hónapot az agyatlan torzszüleménye szerint, hátha rájön milyen embertelen az amit alkotott. Próbálja ki milyen egy pénztárban tizenórákat dolgozni úgy, hogy még WC-re sem engedik el csak szünetben.

 

A szakszervezetis meg nem azért van, hogy tegyen érted valamit, Ő csak kiélvezi a plussz szabadságot meg a védettséget.

 

cserepbarbi Creative Commons License 2011.03.04 0 0 543

Velem is történt hasonló, igaz h nem borral, hanem liszttel. Visszavittem számlával és visszaadták a pénzt. Iagz h 200Ft volt, de kíváncsi voltam, hogy alapjában , hogy fogják kezelni az egész szituációt. Szerintem vidd vissza  a bort is. Tudom, hogy az ember nem szívesen megy vissza reklamálni, főleg ha nem volt egy nagy mennyiség, de akkor is.

A pontokhoz csak annyit szeretnék hozzászólni, hogy egy személkytípustól függ. Én szeretem a pontokat gyűjteni. Tisztában vagyok vele, hogy ez egy jó marketing fogás, de ha kapok érte valami jó terméket, akkor miért ne. Főleg ha amúgy is ott csinálom a nagybevásárlást. Most is lázba hozott a gyerek evőeszköz készlet, amit a pontokért olcsóbban adnak. Tudom, hogy jó minőségű ez a márka és amúgy drága lenne, de ha összegyűjtöm a pontokat jól jövök ki belőle. Amúgyis evőeszközből nálunk mindig hiány van. :)

Előzmény: Szomszédgyerek (542)
Szomszédgyerek Creative Commons License 2011.03.04 0 0 542

Tegnap vettem fél áron vörösbort. Nem akarom a nevét leírni mert ebből a fajtából nagyon ízletesek is vannak.  A kibontás előtt vettem észre, hogy az üvegen nem szerepel az alkohol tartalom sem.  Ha már megvettem akkor gondoltam meg is kóstolom. Az egyszerűen savanyú volt, nem összekeverendő a száraz bor ízével. Hát így jártam tegnap a Tescoban.

stuncenpudli Creative Commons License 2011.03.04 0 0 541

Engem ami kifejezetten idegesít, ez a reneteg pontgyűjtéses erőlködés...

Minden alkalommal midnenféle pontokat akarnak rámsózni, edényekről evőeszközökről, ékszerekről (!!!!) és még sorolhatnám.. Ami önmagában nem is lenne hülyeség, de könyörgöm kit érdekel egy olyan eszköz vagy felszerelés ami még a kívánt kedvezménynel együtt is drága??? Így akarják elsózni az ezeréve a polcukon rohadó márkás cuccokat mert egyébként nem kellen a kutyának sem???

 

Bár abban is biztos vagyok, hoyg ne megy megszállott pontgyűjtő va nakiknek igazából mind1 csa kgyűjthesse a pontokat :S Sajnos a baráti körömben is van iylen és állandóan mondja meg kérdezi, hogy nem-e kaptam ha megyek akkor feltétlen kérjem el neki stb :S

naki2 Creative Commons License 2011.03.03 0 0 540

Nappal kéne menni a Tescoba vásárolni nem éjjszaka,elég szomorú hogy itt Magyarországon még megengedett az éjjszakai nyitvatartás és a vasárnapi nyitvatartás.Te cserélnél bármelyik Tesco dolgozóval aki jó vastagon meg van fizetve hogy ott dolgozik ahogy éppen a forgalom megkivánja műszakban?Ki lehet ám próbálni nyugodtan.Aztán valószinű egy nap után észbe kapnál hogy ezek a dolgozók is emberek és mit meg nem tesznek kevés pénzért.

Előzmény: pinkbird (534)
ricsosz Creative Commons License 2011.03.03 0 0 539

a gyengébbek kedvéért pesti uti tesco akciós ujságáján mint a többin is fel van tüntetve hogy a pultok nyitvatartása eltér az áruházétól: pl 8-20 ig vagy 6-22 óráig

A húspult az is pult meg a vevőszolgálati pult is pult...

 

Tehát lehet verni érte h nem tudtál vásárolni... csak olvass elötte....

 

Nyugi a pénzt is visszadja és tolla is van... max ha tudkó módon állsz az emberhez ugyanazt kapod vissza....

 

Ennyi.

Előzmény: pinkbird (534)
naki2 Creative Commons License 2011.02.26 0 0 538

Meg is érdemelné a Tesco hogy jól megbüntessék.Én is Tesco dolgozó vagyok de ami sok az sok.Amire legutóbb kiakadtam sokakkal egyetemben az a beosztás amit valami program szerint csináltak meg.Nem tudom milyen program adhat ki ilyen beosztást.Én egyedülállóként nevelem gyermekemet szülői segitséggel.veszprémi

 Tescohoz van szerződéses busz amit eleddig sikerült is igénybe venni 1-2 napot leszámitva amit köztesnek irtak.Tudvalevő hogy egy buszjegy 460 forintba kerül.Mivel vidékről kell járnom a Tescoba.Pénztárosként dolgozom 40 órás munkarendben.Most leirom a beoszásomat:

1.8.45-18

2.pihenő

3.9.15-19.15

4.9-19

5.pihenő

6.14-21

7.11-20.45

8.pihenő

9.9.45-19.30

10.pihenő

11.9.45-19.45

12.8.15-18

13.8.45-18.45

14.10.15-20.15

15.ünnep

16.pihenő

17.6.30-16.30

18.9.45-19.15

19.pihenő

20.12-22

21.pihenő

22.10-20

23.9.45-19.30

24.10.45-20.30

25.9-19

26.8.30-18.30

27.pihenő

28.9.45-19.45

29.pihenő

30.pihenő

31.6.15-15.45

 

Szerződéses busz délelőttösöket 5 órakor viszi,délutánosokat 12.30kor viszi,délelőttösöket 14.45-kor hozza,délutánosok 22.30-kor hozza.éjjszakásokat 21 órakor viszi és 6.45-kor hozza.Tesco 25 km távolságra van tőllem.Hogyha párszor ugy alakitom hogy igénybe tudjam venni a szerződéses járatot 10.500 forintba kerül a bejárás.Veszprémi Tescoban 83 ezer forint a pénztárosi bruttóbér.Kitől vonjam el ezt a sok összeget amit buszjegyre kéne költenem mint a lányomtól?Neki ne vegyek meg valamit amire szüksége van?azért dolgozzak hogy tudjam állni a bejárási költséget?felettesek azt mondják ha nem tetszik el lehet menni ez a kereskedelem.

Előzmény: Törölt nick (537)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!