Keresés

Részletes keresés

mmmarta Creative Commons License 9 órája 0 0 8481

Sziasztok! március 3-6 között Cataniában leszünk ketten. Siracusa és Taormina van betervezve. Ha ezalatt az idő alatt lesz ott innen valaki,  aki autót bérel, és  szívesen veszi a csatlakozást akkor  a költések megosztásával betársulnánk. Üdv.: Márta

blaze73 Creative Commons License 1 napja 0 1 8480

Ahogy geodo1 mondja autoeurope.it , de erről nagyon sok találatot találsz, ha használod a bal oldali keresőt.

Előzmény: vdani46 (8477)
dundalk Creative Commons License 1 napja -1 2 8479

Nem akarok én lenni a "rossz" fórumozó, de az utolsó két oldal kb. erről a témáról szól pont..

Rhodium=Goldcar ami csak harcedzett és tapasztalt autóbérlőknek ajánlott /vagy még nekik sem/ :)

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=146529739&t=1001762

geodo1 Creative Commons License 2 napja 0 1 8478

Még hányszor kell elmondani?... 

Akinek új(szerű) autó kell, igaz vagy deposittal vagy aranyáron mért önrész mentesítővel: autoeurope-ról.it vagy .eu

Akinek nem gond, ha nem annyira pöpec a gép, de az ügymenet laza, a bérlés olcsó:

autonoleggioone.it

vdani46 Creative Commons License 2 napja -1 0 8477

Sziasztok!

Mi 2018.07.17.-2018.07.31. időszakra megyünk nyaralni Szicíliába először. Szeretnénk autóbérlés témában tanácsot kérni Tőletek. A legfontosabb szempont a megbízhatóság és az ár. Találtunk gyanúsan olcsó cégeket (Target rent, Payless, Rhodium). Véleményetek szerint melyik társaság megbízható, illetve van-e tapasztalatotok?

Előre is nagyon köszönjük a segítő válaszokat!

blaze73 Creative Commons License 2 napja 0 0 8476

Igen, én.  Minden flottul ment, csak ajánlani tudom.

Előzmény: cselo_g (8469)
halilali1 Creative Commons License 3 napja 0 0 8475

Sziasztok,

én most foglaltam az auoteurope-n 4 napra március végén 72 EUR-ért economy class-t super cover-rel Catania-ban a Sicily by car-nal

jó értékelései vannak, remélem nem is lesz gond, de az ár nagyon jó 

előtte foglaltam a Locauto-nal ugyanezt az autót majdnem duplájáért az economycarrrentals-on

ParJud Creative Commons License 3 napja 0 0 8474

Köszönöm a válaszokat!

Catania ápr. 26-máj.01.

Palermo jún.13-17.

Eddig csak Hetz-től Avis-tól, meg Europcartól béreltünk.

cselo_g Creative Commons License 3 napja 0 0 8473

Milyen időpontra keresel? (Catania v. Palermo)

Előzmény: ParJud (8470)
hair001 Creative Commons License 3 napja 0 0 8472

2016-ban a Sicily by carnal béreltünk autót Cataniában, nem volt semmi gond, alig használt Skodát Fábiát kaptunk, nem szőröztek a visszavételnél sem.

geodo1 Creative Commons License 3 napja 0 1 8471

ezek nem számítanak kis cégeknek, pont úgy működnek, mint a többi: általában megbízhatóak de a figyelem nem árt.

kis cégként továbbra is az autonoleggio one, ami figyelemre méltó; nem új kocsik, de laza, egyszerű az ügymenet és jóval olcsóbbak. 

ParJud Creative Commons License 3 napja -1 1 8470

Autóbérlés ismét! 

Van valakinek bármilyen tapasztalata a kisebb (Sicily by car, Locauto vagy hasonló) autóbérlő cégekkel kapcsolatban Cataniaban illetve Palermoban??? Elsődlegesen nem a debit/creditcard kérdés érdekel, hanem a megbízhatóság. 

Azokban az időpontokban, amikor utazunk a nagy cégek sajnos kétszeres áron adnának autók.

cselo_g Creative Commons License 6 napja 0 0 8469

Most Hertz ajanlott jo arat autoeurope.it n keresztul. Hertztol berelt mar valaki Catania repteren?

Előzmény: cselo_g (8466)
Zebrina Pendula Heritage Creative Commons License 6 napja 0 0 8468

Köszi! :)

Előzmény: cselo_g (8467)
cselo_g Creative Commons License 6 napja 0 0 8467

Igen, mar van par ami jo lehet...

Olvastam a beszamolod, tetszett es hasznos!

Előzmény: Zebrina Pendula Heritage (8464)
cselo_g Creative Commons License 6 napja 0 0 8466

Szia,

Termeszetesen nem kozvetlenul budget, hanem autoeurope.it en keresztuli... a tobbi nagy kolcsonzo ajanlata meg tobbre jon ki... :-(

Előzmény: blaze73 (8465)
blaze73 Creative Commons License 2018.01.12 -2 0 8465

Biztos, hogy a Budget-nél akarsz hagyni 40 ezret 3 napra ?

Továbbra is ajánlanám a jól bevált autoeurope.it oldalt - ott biztosan találsz jobb ajánlatot.    Europcar, Hertz stb. is vannak, jó áron.
Én 4 alkalommal is béreltem tőlük Catania-ban,  mindig csak jó tapasztalataim voltak.

Előzmény: cselo_g (8463)
Zebrina Pendula Heritage Creative Commons License 2018.01.12 0 0 8464

Az airbnb tele van jó szállásokkal, azt már nézted?

Előzmény: cselo_g (8463)
cselo_g Creative Commons License 2018.01.12 0 0 8463

Mi is márciusban megyünk (2 fő), de a hó végefelé. Bérlünk autót a cataniai reptéren, ami Budgetnél kb. 40e-re jön ki 4 napra.

Cataniatól északra és délre is van néhány hely, amit megnéznénk, így a szállásunkat Catania környékére tervezem, innen indulnánk útnak reggelente. De mivel inkább a kisvárosokat preferáljuk, így Catania környezetében nézelődünk szállás kapcsán.

Ha valakinek van ajánlandó szálláshelye azon a környéken, kérem, hogy jelezze :)

Előzmény: Zebrina Pendula Heritage (8462)
Zebrina Pendula Heritage Creative Commons License 2018.01.09 0 0 8462

Ha 4-5-en vagytok, kár lenne tömegközlekedésre hagyatkozni, én mindenképpen autót bérelnék. Nektek különösen drága az idő, ha csak pár napra mentek. 

Egyébként mi is márciusban megyünk, de a hónap első felében. :)

Tavaly februárban voltunk, ha valakit érdekel, itt olvashat róla:

https://kedvencemtoscana.blogspot.hu/search/label/Szic%C3%ADlia%202017

Előzmény: Tewo (8447)
bonnita Creative Commons License 2018.01.08 0 0 8461

Az bizony ! :)

Előzmény: raulista (8460)
raulista Creative Commons License 2018.01.08 0 1 8460

Tényleg Lacii!

Előzmény: merybu (8459)
merybu Creative Commons License 2018.01.08 -2 0 8459

a kutyát nem érdekli

Előzmény: raulista (8458)
raulista Creative Commons License 2018.01.08 -1 0 8458

Júliusban megint Szicília!!! Hurrá!! :))) Azért kicsit tartok tőle, hogy a három szeptemberi út után nem lesz-e csalódás.

olivam Creative Commons License 2018.01.07 0 0 8457

Keress rá Cefalura, pár napos tengerparti pihengetéshez szerintem ideális. De az alább említett Giardini Naxos is jó ötlet.

Előzmény: pedroh (8456)
pedroh Creative Commons License 2018.01.07 0 0 8456

köszi szépen a segítséget - közben azt az infót kaptam, hogy északon szebbek a beach-ek, és, hogy Palermoba repüljünk. még futok egy kör infoszerzést aztán a héten megveszem a jegyet ide v oda. addig is bármilyen segítséget köszönök!

péter

Előzmény: blaze73 (8455)
blaze73 Creative Commons License 2018.01.05 -2 0 8455

Ha Etna-höz közel szeretnétek lenni, és beach is akkor a sokszor emlegetett Giardini-Naxos lenne a nyerő nektek.
Annak van homokos része, és apró kavicsos része is. (beach)

Szép hely, én kedveltem, párszor voltunk ott stradnolni, ebédelni.

Etna is közel, Taormina is, és nincsen Catania-tól messze.

Június közepe környékén jellemzően igen, 30-35 fok között szokott lenni, 3-4 év tapasztalatból mondom.    Erre garancia nincsen, de a 30 fokra számíthatsz.

Ha tudod, akkor június második felére időzíts, akkor már a tenger sem jég hideg :)

http://www.italyheaven.co.uk/sicily/giardini-naxos.html

https://www.lonelyplanet.com/italy/sicily/giardini-naxos

Előzmény: pedroh (8454)
pedroh Creative Commons License 2018.01.04 0 0 8454

sziasztok!

tárgy: Catania

előrebocsátom, hogy használtam a baloldali keresőt mielött ideírtam volna, úgyhogy ne kövezzetek meg ha a kérdés elhangzott már :)

és BUÉK mindenkinek!

feleségemet szeretném meglepni egy pár napos strandolós utazással, kb a nászutunk óta nem voltunk sehol. alapvetően jobban szeretjük kombinálni a semittevős fetrengést a kultúrával, így került a látótérbe Szicília. még sosem voltunk, és az Alitalianal igen jó áron találtam jegyeket Júniusra Cataniaba. De mielött lefoglalnám lenne pár kérdésem: 

- a net szerint Júniusban a nappali átlaghőmérséklet a 30-hoz közelít, meg tudjátok erősíteni?

- a hozzászólásokból látom, hogy kultúrális téren nem lesz gondunk. de amint írtam, most elsősorban a starndoláson, pihenésen lenne a hangsúly. és szeretném, ha egy szép strandszakaszon lennénk. tudnátok ilyet ajánlani? a különböző túrás javaslataitok (Etna, stb) hasznosak, azokat majd újra átolvasom, de szeretném, ha a szállásunk egy szép beach közelében lenne. Ha ebben tudnátok segíteni nagyon megköszönném. 

Amennyiben mégiscsak elhangzott volna ilyen kérdésekre a válasz nem kell feltétlenül mindenkit terhelni, nyugodtan írjatok privátban: bumslee@yahoo.com

előre is köszönöm mindenkinek a segítséget.

üdv

Péter

JOSBOMO Creative Commons License 2018.01.03 0 0 8453

Nagyon köszönöm a válaszod.

Akkor ebből a környékből próbálok minél jobban felkészülni.

Sajnos totopad által ajánlott Mama Residencebe már nincs hely, arra az időpontra mikorra mi mennénk, de keresgélek tovább.

Előzmény: oleandro (8451)
totopad Creative Commons License 2018.01.03 0 0 8452

neked is ajánlom az eggyel korábbi kommentemet!

Előzmény: JOSBOMO (8450)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!