Keresés

Részletes keresés

Tropea Creative Commons License 5 órája 0 0 83526

Annyira tudtam, hogy gól lesz a szabadrúgásból. Gratulálok az edzőváltáshoz. A Roma ismét Európa lúzerje lett, mint Mourinho előtt.

 

Tompus999 Creative Commons License 6 órája 0 0 83525

Dovbyk szepen beindult

Panucci Creative Commons License 8 órája 0 0 83524

amúgy materazzi is aszonta, hogy vannak értelmetlen döntések a futbalban, ilyen volt De Rossi menesztése is, hisz 3 éves szerződést toltak elé a kirúgása előtt, én egyetértek az ultrákkal, takarodjanak a gecibe a yankeek!

fazd Creative Commons License 11 órája 0 0 83523

este az Athletic ellen megkezdjük idei EL-szereplésünket, a meccset az RTL3 élőben közvetíti kilenctől. nagyon kíváncsi leszek, mert bár kezd formába lendülni a Bilbao, a hétvégi játékunk alapján inkább számítok egy jó eredményre, mint pofonra. 

Új Testaccio Creative Commons License 1 napja 0 0 83522
Új Testaccio Creative Commons License 1 napja -1 0 83521

Túl tájékozott akarsz lenni, mindkettő használatos. (Lehet, hogy a Curva Sud-ban csak a daje, de van még ott 30-40ezer másik néző is.) Én pl. máshol szoktam lenni, és itt meg a "Forza!" is: mikor ellenőrizzük a helyszínen?)

Előzmény: Karma2022 (83520)
Karma2022 Creative Commons License 2 napja 0 0 83520

Megtanulhatnád, hogy Daje Roma és nem Forza. Illene tudni...

Előzmény: Új Testaccio (83518)
fazd Creative Commons License 2 napja 0 0 83519

köszönöm a tippet, már be is tettem a mai Los Tres mellé, legalább feldobják kicsit a holnapi munkanapot! :) 

Előzmény: Tompus999 (83517)
Új Testaccio Creative Commons License 2 napja -1 0 83518

Köszönöm, forza Roma!

Tompus999 Creative Commons License 2 napja 0 0 83517

És érdemes a Ziccert is meghallgatni, Szaniszló Csabi a vendég

Előzmény: fazd (83514)
Tompus999 Creative Commons License 2 napja 0 0 83516
Előzmény: Új Testaccio (83515)
Új Testaccio Creative Commons License 2 napja 0 0 83515

adnál erre linket, kösz.

Előzmény: fazd (83514)
fazd Creative Commons License 2 napja 0 0 83514

bánatomra vasárnap élőben nem, ma viszont felvételről végre meg tudtam nézni a meccset - kifejezetten jól játszott a csapat. Dovbyk végre kezdi elkapni a fonalat (és nem csak a gólja miatt gondolom így), Paulo és a Fáraó szintén odatették magukat, de ami a legmegdöbbentőbb, hogy ezúttal még Çelik is úgy nézett ki, mint egy labdarúgó. 

 

érdemes meghallgatni a legfrisebb Falkaösztönt, ami pár órája jött ki. Szaniszló Csabi beszél egyebek mellett Lina Souloukou távozásáról, a Friedkin-Róma-Everton háromszögről, értékeli Jurić teljesítményét, valamint arról is lehull a lepel, miért viselt Mancini fejhallgatót, miközben bevonultak a játékosok a pályára. 

Panucci Creative Commons License 3 napja 0 0 83513

az amcsik meg úgy döntöttek, hogy nem elég egy sikertelen klubbot birtokolni, mert ők két sikertelen klubbot akarnak, megveszik az evertont.

 

no, innen romának reszeltek, de jobb is lenne, ha eltakarodnának romából.

murray Creative Commons License 3 napja 0 0 83512

A görög csaj lemondott a meccs előtt. 

Tompus999 Creative Commons License 3 napja 0 0 83511

Kitalálták róla, hgoy ő áll DDR menesztése mögött. Holott a sportigazgató csajjal veszett össze, Pont Pelle és Mancini voltak azok, akik még a konfliktust is vállalták a görög csajjal, de megpróbálták megoldani hogy DDR maradhasson. Illetve őt okolják Mou távozása miatt is, miközben pont Mou volt az aki ezt cáfolta. 

Előzmény: Új Testaccio (83509)
Circo Massimo Creative Commons License 4 napja 0 0 83510

Sz.rkavaró hírében áll. 

De ma négykézláb ment minden labdáért.

Sajnos csak ma, az elmúlt hetekben nem. 

Előzmény: Új Testaccio (83509)
Új Testaccio Creative Commons License 4 napja 0 0 83509

A vezetőséget pfujolnák. Pellegrini miért is bűnös?

Előzmény: Tompus999 (83507)
Tompus999 Creative Commons License 4 napja 0 0 83508

Baldanzi elso golja, ez így el is dőlt

Tompus999 Creative Commons License 4 napja 0 0 83507

Nem bizony. Viszont Pellegrinit fityulni hatalmas ostobasag

Előzmény: Circo Massimo (83506)
Circo Massimo Creative Commons License 4 napja 0 0 83506

Egyelőre még legalább nem uncsi. 

Előzmény: Tompus999 (83491)
Circo Massimo Creative Commons License 4 napja 0 0 83505

Viszont ismét lehet bőven jegyet vásárolni.. 

Előzmény: murray (83500)
Új Testaccio Creative Commons License 5 napja -1 0 83504

Pl. Mourinho?

Előzmény: Durian Mochi (83498)
Új Testaccio Creative Commons License 5 napja 0 0 83503

Ki is a 2 jól kezdő csapat (Torino, Udinese) csodaedzője?

Előzmény: murray (83500)
fazd Creative Commons License 6 napja 0 0 83502

persze, ebben igazad van. türelem és építkezés alatt elsősorban azt értem, hogy ha Xabi Alonso Leverkusenje csak valahol a középmezőnyben végzett volna a 2022-2023-as idényben, akkor sem eresztik szélnek, ugyanúgy folytathatta volna a munkát. utóbbihoz nyilván eleve jó alapjai voltak (Wirtz, Tah, Hincapié, Frimpong, Tapsoba), plusz az azt követő nyáron engedték őt a saját elképzelése szerint igazolni (Grimaldo, Boniface, Xhaka). ezek azok a tényezők, melyeket Rómában nem feltétlenül látok biztosítottnak, holott pont erre lenne szükség. jól igazolt az ASR, de abban egyáltalán nem vagyok biztos, hogy De Rossi kérte a végül megszerzett játékosokat.

Előzmény: Racilaci (83501)
Racilaci Creative Commons License 6 napja 0 0 83501

csak meg kell nézni, mennyi ideje volt Xabi Alonsónak

 

Xabinak semmi ideje nem volt, illetve hát nem kellett neki. Egy kieső helyen lévő csapatot kellett megmentenie, s az első csonka évében nemcsak megtette, hanem felhozta őket EL-induló helyre (úgy, hogy az utolsó 5 fordulóban ismét a liga egyik legrosszabbja volt a csapata - utánaolvasás nélkül is el lehet képzelni, hogy mit leműveltek a szezon közepén). A következő évben meg történelmi diadalt ért el, veretlenül.

Előzmény: fazd (83499)
murray Creative Commons License 6 napja 0 0 83500

Az ultrák nem fogadják el az új edzőt. Bojkott hétvégén. Remek. Most már edzőnk sincs. 

 

https://www.index.hr/sport/clanak/juric-zasad-bez-podrske-romini-navijaci-najavili-bojkot/2599899.aspx?index_ref=naslovnica_sport_prva_d

 

 

fazd Creative Commons License 6 napja 0 0 83499

igazad lehet, bár némiképp óvatosabban fogalmaznék - legalábbis máshonnan közelítem meg a témát. Serie A klub is igazolhat top class edzőt, azonban nem akkor, amikor épp szüksége van egyre, hanem akkor, amikor lehetősége nyílik rá. tehát a bármikor valóban nem opció, az azonban nem elképzelhetetlen, hogy sikerüljön meggyőzni egy az életművére már-már teljesként tekintő, vagy szimplán új kihívást kereső, korábbi állomáshelyén a saját döntése nyomán leköszönő edzőt. ez alól Klopp, Guardiola vagy éppen Simeone sem törvényszerű kivétel. 

 

ami a Rómát illeti, véleményem szerint olyan stratégiai gondolkodásra és vezetői környezetre lenne szükségünk, ahol hagyják az edzőt építkezni, ahol léteznek távlatok és nem fogy el türelem pár gyengébb mérkőzés után sem. csak meg kell nézni, mennyi ideje volt Xabi Alonsónak vagy Mikel Artetának csapatot építeni, azt pedig már bárki láthatja, hol tartanak most. nem állítom, hogy De Rossi filozófiája érvényt szerzett volna magának, hogy a kezdeti lendületet leszámítva bármiféle íze-bűze lett volna a játékunknak (mert igazából konkrét, jól megfogható irányt én nem véltem benne felfedezni), de az is biztos, hogy nyolc hónap leforgása alatt (közte egy hosszabb szünettel, miközben a fél keretet lecseréljük) aligha várhattunk volna csodát.

Előzmény: Durian Mochi (83498)
Durian Mochi Creative Commons License 2024.09.19 0 0 83498

Olasz csapatot szerintem ambiciózus külföldi edző nem vállal.

Előzmény: fazd (83497)
fazd Creative Commons License 2024.09.19 0 0 83497

állítólag Tuchel volt az első, akit megkerestünk, de nem vállalta. személy szerint nagyon nem tartozik a kedvenceim közé, ettől függetlenül megnéztem volna nálunk.

Előzmény: murray (83496)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!