Keresés

Részletes keresés

fazd Creative Commons License 28 órája 0 0 96649

a hazai pálya azért sokat számíthat, plusz nyolcpontos előnyről talán nyugodtabban várhatjuk a meccset. a Barça ugyan egy nappal többet pihenhet, cserébe utazniuk kell vasárnap (azaz már szombaton). az aktuális forma fog dönteni, meg a szokásos apróságok. ha nyerünk, lényegében meg is van a bajnoki cím. 

Előzmény: pepe_pepe (96644)
pepe_pepe Creative Commons License 29 órája 0 0 96648

meg a Bilbao is meg a Soci is

Előzmény: Gabika(nem értelmiségi) (96647)
Gabika(nem értelmiségi) Creative Commons License 1 napja 0 0 96647

pool, arsenal bukta. :)

hihetetlen. nem tudok ugy meccsre rakni, hogy bejojjon :)

Előzmény: pepe_pepe (96646)
pepe_pepe Creative Commons License 1 napja 0 0 96646

Fasz bíró a Bilbao-Villareal meccsen elbaszta a 4-es kötésemet....

Gabika(nem értelmiségi) Creative Commons License 2 napja 0 0 96645

Sima liba, teszek 1kt a barca gyozelemre es megvan :)

Előzmény: pepe_pepe (96644)
pepe_pepe Creative Commons License 2 napja 0 0 96644

Nahh, jovo heten Clasico, 2 kifacsart csapattal. Felo, mi leszunk jkbban kifacsarva :-(

Viszont lesz Vivicitta, bar sajna - egyeb csaladi okok miat - nem tydok indulni :-(

Valamit ki kell talalni...

fazd Creative Commons License 4 napja 0 0 96643

az valószínű, hogy a visszavágón kevesebbet fognak próbálkozni távolról, ellenben épp azt a boxon belüli tili-tolit, meg tizenhatos környéki sokpasszos játékot játsszák majd, amit írtál. sajnos utóbbi a veszélyesebb - emiatt volt különösen bosszantó, hogy az első meccsen három távoli gólt is benyeltünk, mert ezeket leszámítva különösebben veszélyes helyzeteket nem tudtak kialakítani. 

 

Valverde egyébként nagyon szimpatikusan nyilatkozott a meccs után, szerinte meg fogják csinálni. legyen így, szükség is van az önbizalomra. remélem, Carlo tartalékolni fog holnap a Mallorca ellen, én a helyében rápróbálnék egy Lunin - Fran García, Nacho, Militão, Lucas - Modrić, Tchouaméni, Ceballos - Brahim, Joselu, Güler kezdőre. ha meg égne a ház, még mindig lehet cserélgetni az utolsó harminc percben. 

Előzmény: zico82 (96642)
zico82 Creative Commons License 4 napja 0 0 96642

Oké, valamivel veszélyesebbek távolról mint mondjuk a Pep féle Barcelona volt, de azért még mindig leginkább ez az az eleme a játéknak, amit fel lehet adni ellenük. Mert leginkább még mindig a boxon belül kombinálnak, és a norvégra pláne fokozottan kell figyelni. A három gólból az egyik egy veszélytelen lövésből született, Gvardiol gólja meg abszolút véletlen volt. Nem a védekezéssel volt a legnagyobb gond, hanem előrébb, bár két gólnál meg szerencsénk volt, de jó néhány esélyt elszórakoztunk.

Előzmény: fazd (96641)
fazd Creative Commons License 5 napja 0 0 96641

megnéztem egy középhosszú összefoglalót az idei tétmérkőzéseikről és (számomra is meglepő módon) az a helyzet, hogy a szezonbeli 121 találatuk tizenhét százaléka (egészen pontosan huszonegy gól) a tizenhatoson kívülről született. más kérdés, hogy ebből legalább hat megpattanó lövésből vagy egyértelmű kapushibából keletkezett, ám átlövéseknél ezek egyébként sem ritkák. 

az első gólt simán el kellett volna kerülni. értem, hogy mindenki beadásra számított, de Vini, mint egyszemélyes sorfal pont a lövés előtt lépett egyet oldalra, Lunin pedig eleve érthetetlen módon helyezkedett, gyakorlatilag szabadon hagyta a kapu kétharmadát. a többiről nem tehetett sem ő, sem úgy igazából a védelem, Cama lövésénél pedig szerencsénk volt. maradtak ki bőven helyzetek, emiatt van bennem hiányérzet, hiszen megrúghattuk volna a harmadikat már hamarabb is, de összességében nem érzem azt, hogy esélytelenek lennénk a visszavágón. kettő (vagy inkább három) gólra az Etihad-ban is szükség lesz, ugyanakkor a City védelme nem először bizonyította már sebezhetőségét, gyors kontrákkal és átlövésekkel meg lehet fogni őket. 

Előzmény: zico82 (96640)
zico82 Creative Commons License 6 napja 0 0 96640

Mert ha valakit, akkor őket eddig nyugodtan lehetett hagyni messziről lövöldözni. Eszükbe se jutott ilyesmi. De Bruyne kivételével a többiek még összesrn nem rúgtak 3 gólt a tizenhatoson túlról, mióta a kopasz az edzőjük. Gvardiol nem is fog mégegyszer az életben ekkora gólt szerezni, pláne a rosszabbik lábával. Most is csak azért jött össze neki, mert rosdzul vette át a labdát és bepánikolt, aztán ijjedtében elsült a lába.

Előzmény: pepe_pepe (96632)
Gabika(nem értelmiségi) Creative Commons License 6 napja 0 0 96639

volt az elso 2 percben, hogy fel pillanat alatt kigurigaztak a vedelmet, haland jol ugrott ki, no mondom itt rugnak 3-at, ha igy koncentralunk :)

Előzmény: Gabika(nem értelmiségi) (96638)
Gabika(nem értelmiségi) Creative Commons License 6 napja 0 0 96638

igen, kicsit izgultam.

Előzmény: pepe_pepe (96631)
Gabika(nem értelmiségi) Creative Commons License 6 napja 0 0 96637

futballunnep.

Előzmény: pepe_pepe (96635)
pepe_pepe Creative Commons License 6 napja 0 0 96636

Diaz lő még egy gólt...

pepe_pepe Creative Commons License 6 napja 0 1 96635

Brutál egy meccs, angol csapatok ellen most már hagyományosan nagyon emlékezetes párharcokat tolunk.

 

magyar melós Creative Commons License 6 napja 0 0 96634

Még jó, hogy Valvewrde is képes rá, igaz kb 14-ről...

De ez Angliában nehezen lesz nyerhető...

091010 Creative Commons License 6 napja 0 0 96633

ők is engednek egy minizidane-ozást :D

Előzmény: pepe_pepe (96632)
pepe_pepe Creative Commons License 6 napja 0 0 96632

Nem tudom miért hagyjuk őket 16-ról.lőni

pepe_pepe Creative Commons License 6 napja 0 0 96631

Te odaát már temettél minket

Előzmény: Gabika(nem értelmiségi) (96628)
091010 Creative Commons License 6 napja 0 0 96630

én meg fehércsokit ettem, sőt, fehércsokis borítású piskótát is...

Előzmény: Gabika(nem értelmiségi) (96628)
Gabika(nem értelmiségi) Creative Commons License 6 napja 0 0 96629

most raktam a cityre egy kis penzt, rodry azonnal megszerzi a vezetest :)

hat ez konnyu volt :DDD

Előzmény: pepe_pepe (96627)
Gabika(nem értelmiségi) Creative Commons License 6 napja 0 0 96628

nekem koszonhetitek, arra tettem, hogy az elso felidoben nem lesz gol :)

Előzmény: 091010 (96625)
pepe_pepe Creative Commons License 6 napja 0 0 96627

Atyavilág milyen meccs

Gabika(nem értelmiségi) Creative Commons License 6 napja 0 0 96626

na ez se volt rossz :)

Előzmény: pepe_pepe (96624)
091010 Creative Commons License 6 napja 0 0 96625

na

 

a City provokál ezzel a Barca-mezzel, nem a kapusok napja van

pepe_pepe Creative Commons License 6 napja 0 0 96624

Fasza

Gabika(nem értelmiségi) Creative Commons License 6 napja 0 0 96623

Trükkös gol :(

091010 Creative Commons License 6 napja 0 0 96622

Dragóner a BL-ben is? Ne már... (ősszel nem néztem).

fazd Creative Commons License 2024.04.09 0 0 96621

Lunin - Mendy, Tchouaméni, Rüdiger, DC - Valverde, Cama, Kroos - Bellingham - Vini, Rodrygo

fazd Creative Commons License 2024.04.09 0 0 96620

a hangulatra aligha lesz panasz, az UEFA engedélyezte, hogy zárt tető alatt rendezzék a mai mérkőzést, ami garantálja a kiváló atmoszférát. emellett a déli lelátón helyet foglaló szurkolók egy különleges élőképpel is készülnek a találkozóra.

 

a meccs játékvezetője az a François Letexier lesz, aki korábban a Napoli elleni hazai mérkőzésünket is fújta (valamint tavaly a Chelsea elleni odavágót). nálunk Alaba és Courtois, a vendégeknél Aké és Walker egészen biztosan nem játszik majd, de Joško Gvardiol szereplése is kérdéses.

Előzmény: pepe_pepe (96619)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!