Keresés

Részletes keresés

pepe_pepe Creative Commons License 15 órája 0 0 81744

off

Én támogatom a videóbírót, de ma kicsit faszán leszerepelt. No, nem a videóbíró, hanem a rendszer,

Ugyanis ugyanaz a bírónak kell ítéletet mondania a saját korábbi döntése ellen, ahelyett, hogy lenne egy külső testület.

Ma az oroszoknak egy tiszta tizit nem adtak meg, holott 100%-ban hátulról megrúgták a gyereket, le is állították a meccset, de abíró egyedül döntött. S nem merte saját döntését megcáfolni,

fazd Creative Commons License 20 órája 0 0 81743

Arbeloa letette a lantot.

fazd Creative Commons License 25 órája 0 0 81742

Mariano tíz millióért mehet Lyonba, a játékjogának 60%-át fizetnék ki, így egy esetleges későbbi eladásból is részesülnénk. a klub ugyanakkor ragaszkodna a tizenöt milliós vételárhoz és a visszavásárlási opcióhoz.

pepe_pepe Creative Commons License 1 napja 0 0 81741

En mar onmagaban is elfogadnam cr tavozasat, hogy a" jovo elkezdodhessen". Ha ezaltal maradna Morata es James, most alairnam.

Mindazonaltal, hogy tudom, hogy van cr-ben meg par jo ev, de en mar 10 evre neznek elore

Előzmény: zico82 (81740)
zico82 Creative Commons License 1 napja -1 0 81740

Egyik helyen ezt írják, a másikon meg azt, találgat mindenki. Semmi értelme ezekkel foglalkozni, amíg nem tér vissza Madridba. Különben Benzema miatt örülhetnél a távozásának, mert a francia így elveszítené egyik fő patrónusát.

Előzmény: pepe_pepe (81732)
pepe_pepe Creative Commons License 2 napja -1 1 81739

ZZ45

HB!

doncike Creative Commons License 2 napja 0 0 81738

"a releváns az,hogyha ott élsz"

Ott élsz = életvitelszerűen, vagyis legalább az év felében.

Ez megy egy teniszezőnek vagy Forma1-es pilótának, de nem megy egy profi focistának.

A 35% pedig sok esetben kevesebb, mint amennyit "odahaza" kellene adóznia.

Előzmény: kancenzonga (81736)
fazd Creative Commons License 2 napja 0 0 81737

például itt. én is ma hallottam róla először, pedig az index már tegnap lehozta. 

más téma. épp nem érhető el az oldaluk, de elvileg hivatalos már a dolog: Valverde kölcsönbe megy a Deportivo-hoz. érdemes odafigyelni rá.

Előzmény: Attika30 (81729)
kancenzonga Creative Commons License 2 napja 0 0 81736

Ezt az életvitelszerű dolgot tegyük egy pillanatra félre,mert a releváns az,hogyha ott élsz és a jövedelmed több mint 25%-a külföldről jön,akkor bizony adózol utána keményen.....(35%)

Előzmény: doncike (81735)
doncike Creative Commons License 2 napja 0 0 81735

Nem ingatlan kérdése, hanem életvitelszerű ott-tartózkodásé, ami legalább az év fele.

Steffi Graf apja anno börtönben is ült, mert a német adóhatóság be tudta bizonyítani, hogy ennél kevesebbet tartózkodott ott.

Előzmény: kancenzonga (81731)
pepe_pepe Creative Commons License 2 napja 0 0 81734

Pérez: “Zidane volt az egyetlen játékos, aki soha nem kért fizetésemelést”

Irisbus Creative Commons License 3 napja 0 0 81733

:D

Előzmény: fazd (81727)
pepe_pepe Creative Commons License 3 napja 0 0 81732

"meggondolta magát"

http://index.hu/sport/futball/2017/06/21/cristiano_ronaldo_meggondolta_magat

Pedig már beleéltem magam, s terveztem a következő 10 évet a fiatalokkal ...

-------------

Az As.com úgy tudja, Cristiano Ronaldónak tetszett, hogy kedden Florentino Perez elnök kiállt, és a játékos adóügyének egy héttel ezelőtti kipattanása után végre nyilvánosan is megvédte őt.

Florentino Perez: Rettentő furcsa az egész Ronaldo-ügy

A Real-elnök megszólalt Cristiano Ronaldo távozásával kapcsolatban.

Az újság annyira igyekszik maradásra bírni a portugált, hogy szerdai címlapján már azt írta, "Cristiano meggondolja magát", és mégsem hagyja el a Real Madridot, amint kijelentette múlt héten, két nappal azután, hogy a spanyol adóhatóság megvádolta.

Az As értesülése arról, hogy a szupersztár mégsem távozik, onnan származik, hogy a portugál válogatottnál több csapattársának is elmondta, örül, hogy Perez mellé állt. Legalábbis a lap szerint így történt. Illetve hivatkoznak még egy forrásra: egyik újságírójuk Jorge Mendestől, Ronaldo ügynökétől tudja, hogy sokat jelentenek az elnök szavai.

Azt írják továbbá az ügyről, hogy a Konföderációs Kupa végéig, illetve, amíg Portugália és Ronaldo ott szerepel, nem lesz előrelépés, amint hazatér a 32 éves támadó, találkozik az elnökkel, és leülnek beszélgetni. A Konfödkupa döntőjét július 2-án, vasárnap játsszák.

kancenzonga Creative Commons License 3 napja 0 0 81731

Ha van ingatlan nincs gond

Előzmény: pepe_pepe (81728)
pepe_pepe Creative Commons License 3 napja 0 0 81730

Inkább adjuk el jó pénzért. vagy kevésbé jóért, mind1

Előzmény: Irisbus (81723)
Attika30 Creative Commons License 3 napja -1 0 81729

Ez hol van?

Én nem találkoztam vele eddig.

pepe_pepe Creative Commons License 3 napja 0 0 81728

Hát a síelők sem monte carlo utcáin gyakorolják a szlalomot

Előzmény: teelo (81726)
fazd Creative Commons License 3 napja 0 0 81727

teelo Creative Commons License 3 napja -1 1 81726

Az adóhivatal sem hülye. Egy focistának elég nehéz lenne bizonyítani hogy életvitel szerűen Monacóba él, ha minden nap 2 edzése van madridban.

Előzmény: pepe_pepe (81725)
pepe_pepe Creative Commons License 3 napja 0 0 81725

az okos sportolók bejelentkeznek lakhelyileg Monacoba vagy máshova, a focisták meg ostobák még erre is

Gerilla01 Creative Commons License 3 napja 0 0 81724

Modric is lassan csatlakozik a böriválogatottba. Komoly brigád lesz :D

Irisbus Creative Commons License 3 napja 0 0 81723

Di María bevallotta, hogy adót csalt még a RM játékosaként..... Mi a franc van itt? :D 

Benzemát viszont lestittelhetnék, mekkkora király lenne :D

Előzmény: doncike (81719)
pepe_pepe Creative Commons License 3 napja 0 0 81722
fazd Creative Commons License 3 napja 0 1 81721

pihentetve kicsit a Ronaldo-témát, francia forrásokból származó hírek szerint Mbappé mindenképp hozzánk szeretne igazolni, más lehetőség nem is érdekli. az egyedüli kérdés (továbbra is) az időpont, azaz hogy vagy idén, vagy egy év múlva. 

tegnap a spanyol fiatalok legyőzték Portugáliát, a meccs embere Vallejo lett, ő és Llorente végig a pályán voltak, Asensio is csak időhúzás végett lett lecserélve a kilencvenedik percben. Vallejo a meccs után nyilatkozott is, elmondása szerint a vezetőséggel egyeztetve abban állapodtak meg, hogy biztosan velünk lesz a következő szezonban - tehát a kölcsönadása nincs napirenden.

fazd Creative Commons License 4 napja 0 2 81720

Coentrao orvosi vizsgálaton Lisszabonban, Diego Llorente pedig ma vagy holnap eligazolhat, célállomás a Real Sociedad. ő maga már San Sebastiánban tartózkodik, a vételára nyolc millió euró lehet - visszavásárlási opcióval. Mariano sorsa is napokon belül rendeződhet, érte 10-15 milliót várna a klub. a Málaga és az Espanyol a két legkitartóbb kérő. 

doncike Creative Commons License 4 napja 0 0 81719
pepe_pepe Creative Commons License 5 napja 0 0 81718

Florentino Pérez: "Nem beszéltem Cristiano Ronaldoval. Szerződése van a klubbal, a Real Madrid C.F. játékosa, a kivásárlási ára egymilliárd euró. Én is csak annyit tudok erről a helyzetről, ami az újságokban megjelent. Az életben időnként váratlan helyzetekbe kerül az ember, de ezekkel szembe kell nézni, és meg kell oldani őket. Nagyon furcsa ez az egész, mert Cristiano egy jó srác. Beszélnem kell majd vele, aztán meglátjuk, mi lesz. Ami az adóügyét illeti, megérintett engem, hogy a média hogyan kezelte ezt. Az ártatlanság vélelme nem illette meg Cristianót a sajtóban. Én mindig támogatni fogom őt, labdarúgóként és magánemberként egyaránt, mert jó ember. Nem csak a pályán, de azon kívül is remek dolgokat tesz a társadalomért. Biztos vagyok abban, hogy a kötelezettségeit befizette, és ez az egész csak egy félreértés".

A Real Madrid elnöke teljes mértékben kiáll a portugál klasszis mellett, és bízik abban, hogy a helyzet megoldódik. A helyzet, ami őt is meglepetésként érte az újságok címlapjáról.

--------------

1 milliárd euró ...

Egye fene, tegye tönkre a piacot a MU vagy egy kicikínai ... :-)

Előzmény: fazd (81717)
fazd Creative Commons License 5 napja 0 0 81717

ami nem világos, hogy Cristiano egyáltalán mit vár el a vezetőségtől, az edzőtől, a társaktól. én úgy látom, eddig mindenki kiállt mellette (még a liga elnöke is), hisznek az ártatlanságában, bíznak benne. ugyanakkor megy a porhintés is, Pérez végre megszólalt az ügy kapcsán, állítása szerint nem beszélt a portugállal a bl döntő óta, ő is csak a hírekből értesült az állítólagos távozási szándékáról. ezt egyébként nehezen hiszem. azt is hozzátette, hogy ilyen váratlan helyzetek bármikor adódhatnak, de fel kell venni a kesztyűt, ezeket meg kell oldani, türelmet és nyugalmat kért mindenkitől. 

Előzmény: zico82 (81712)
pepe_pepe Creative Commons License 5 napja 0 0 81716

mondjuk ha kurva sok pénz kell neki, menjen csingcsang-ba, ott évi 120 misit adnak neki

Előzmény: zico82 (81712)
doncike Creative Commons License 5 napja 0 0 81715

Szerintem nem kell kiengesztelni, csak megvárni, míg lehiggad.

Előzmény: fazd (81711)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!