Keresés

Részletes keresés

Lycanthor Creative Commons License 2 perce 0 0 83240

Miért gondolod, hogy jogod van számonkérni bárkit is, hogy miért nem ír egy internetes fórumba, ahová saját döntése nyomán regisztrált?

góllővő Creative Commons License 1 órája 0 0 83239

A  hozzászólások nem  idő  kérdése. Pláne nem  munkaszünnapon.  Egy nap 24   órából áll,  én is csak  be- beugrok  ide, nem tudnék  non-stop  itt tartózkodni. 

Akinek van laptopja, akár  buszon  vagy bárhol tud valamit bepötyögni.

Azon  múlik,  hogy van-e témája és meg tudja -e fogalmazni.

Mellesleg  nem  az a  lényeg,  hogy sokan  írjanak,  inkább  kevesebben, de  értelmesen

Előzmény: zico82 (83238)
zico82 Creative Commons License 2 órája 0 0 83238

https://madridimerengues.hu/

Tessék, itt van rajtad kívül is néhány madridista, akik jobban ráérnek dumcsizni.

Előzmény: góllővő (83234)
pepe_pepe Creative Commons License 2 órája 0 0 83237

:-)

Előzmény: fazd (83235)
góllővő Creative Commons License 3 órája 0 0 83236

Csak ültem, mint Rozi a moziban, amikor elolvastam az írásodat.

Ez  nem szurkolói hozzászólás volt, ez egy profi  módon megfogalmazott szakcikk.

Volt mondanivalója, stílusa, logikus felépítése. gratulálok.  Jeles ! 

Ilyen pasasokkal érdemes a futballról elbeszélgetni, még akkor is, ha   netán nem egy csapatnak  drukkolnánk.

Kérdésem  : Érdekelne, miért lettél éppen Real Madrid ( ?)  szurkoló ? 

Előzmény: fazd (83235)
fazd Creative Commons License 3 órája 0 2 83235

'a nagyágyúk  nem eladók, semmi pénzért'

nem bizony. sőt, el sem tudom képzelni, hogy egy sztár valaha klubot váltson. mármint egy igazi sztár, egy világklasszis. nekik ugyanis elveik vannak, ezer szálon kötődnek nevelőegyesületükhöz, vagy ahhoz a klubhoz, amely naggyá tette őket. ebben persze partnerek a klubvezetők is, köpnek ők a százmilliókra, kit lehet már manapság százmillióért venni? kutyaütőket, léhűtőket. megélhetési futballisták persze mindig lesznek, de az igazi sztárok, azok egészen mások. különlegesek. mint Cristiano, aki nem váltott klubot még 94 millió euróért sem, ami akkor bizony világrekord lett volna. hívták innen is, onnan is, de ő ott maradt Manchester vörösebbik felén, és azóta is sikert sikerre halmoz. őszintén kérdezem. el tudod képzelni, hogy egy Ibrahimovic három olasz klubban is megfordul, akik történetesen ősi riválisok? mert én nem, klasszis ilyet nem tesz. csendben eléldegél Svédországban, néha beugrik a malmői operaházba, focizgat meg miegymás, de a lelkét soha el nem adná, ebben biztos vagyok. vagy a kis Neymar. olyan fiatal még, alig pelyhedzik az álla, ugyan mire költené azt temérdek fizetést? oké, a papának biztos adna belőle, mert családcentrikus, de az ő korában még örülhet, ha odafér a Santos felnőttcsapatának közelébe, nemhogy csapatot váltson! múltkor volt egy álmom, amiben egy francia klub 222 milliót fizetett érte, csurom vizesen ébredtem fel, nem győztem kapkodni a levegőt, aztán tudatosult, hogy ez csak álom, egy rossz álom volt, mert ilyen ugye nem fordulhat elő. állítólag Coutinho kis korában arról fantáziált, hogy ha felnő, a spanyol főváros fehérebbik felén kap szerződést, de szegény ott fog megöregedni Brazíliában.

'semmiképpen nem a Real Madridba vágynak'

oké, az igazi sztárok nem, aláírom. de mi a helyzet a másodhegedűsökkel, a zongoracipelőkkel, hasznos iparosokkal? igazad van, ide még ők sem. csak levitézlett, megbukott senkik írnak alá, pedig volt úgy, hogy nem így volt. emlékszek Gravesen gőzölgő homlokára egy hideg madridi estén, soha nem feledem. talán ő volt az utolsó sztár, aki leereszkedett ebbe a koszfészekbe, aki bagóért képes volt besározni a hírnevét. vagy amikor Faubert aláírt, hőőőha, micsoda földöntúli öröm fogott el abban a pillanatban. már akkor éreztem, vele lehet esélyünk elkerülni a kiesést. de hol van már Altintop, hová tűnt Cassano, vagy a fantasztikus Diogo? ők még meg tudták dobogtatni az ember szívét, értük még érdemes volt meccset nézni. még ma is könnybe lábad a szemem, ha felidézem Woodgate első találatát, olyan katarzist azóta sem éltem át, micsoda hős, micsoda ikon. egy szó mint száz, én maximálisan egyetértek veled, de azt mondom, legalább mi, legalább mi, igaz Madrid szurkolók tartsunk össze, s talán nem sokára elkövetkezik az idő, amikor ismét felragyog a csillagunk.

Előzmény: góllővő (83222)
góllővő Creative Commons License 4 órája 0 0 83234

Most,  hogy  felhivtad a figyelmemet,  uánanéztem.

az  általam egy  pillanatra beletekintett topikokat sorolták  fel, de sehova  nem írtam a RMadridon  kivül  egy sort  sem. 

Egyik rosszabb, mint a másik tartalomban, színvonalban. 

Úgy  látom, nincs nekem való  fórum az  indexben sehol.

Ez fórum  sem az  igaz, mert egyedüli  madridista vagyok,  legfeljebb szólózhatok  itt, reagálás érthetően  nincs. 

Előzmény: pepe_pepe (83233)
pepe_pepe Creative Commons License 5 órája 0 0 83233

Túl sok fórumod van kedvencnek jelölve.

Előzmény: góllővő (83229)
góllővő Creative Commons License 5 órája 0 0 83232

mindenki  másképp csinálja - dalolta Presser Pici

Másképpen lehet csinálni

De mindig szarul azért nem

Ez akár benne lehetne a bölcsek könyvében is.

Ez  nemcsak a focira mindenre értendő

Tompus999 Creative Commons License 5 órája 0 0 83231

Ez semmi másrol nem szól, mint az azonosulásról. A szurkolás érzekem, a szurkolás szenvedély.

Előzmény: góllővő (83230)
góllővő Creative Commons License 6 órája -1 0 83230

Amit  szurkolóként sosem fogok  mondani,  vagy írni  : 

A Real Madrid három  BL  győzelmének természetesen  örültem a magam módján.

Mit jelent a  magam  módja ? 

Nem  ugráltam, nem ordítoztam,  hogy  győztünk !!!

Miért nem  ? 

Mert ők győztek,  övék az érdem.  Itthon a tévén  nézve, a világon semmit sem tettem a győzelmükért.

Még akik kint voltak szurkolók a stadionban, ők sem tettek mást,  mint drukkoltak.

Ha kudarcok vannak,  ők  vesztettek, ahhoz sincs  semmi közöm.

Ha egyszer a csapat aláírásával kapok egy üdvözlő  táviratot a nevemre :  köszi, hogy kiszurkoltad a győzelmünket,  nagyon  hálásak  vagyunk, akkor lehet, hogy másképp   látom a dolgokat. 

A lelkes  szurkolók sokszor hangoztatják : győztünk, micsoda gólokat lőttünk

Meg ilyet is mondanak :  nem tudom,  kiket fogunk igazolni.  ( ezt még   az elnök sem  tudja. Akit éppen sikerül.)

Aki mindenben magáénak  is  érzi a sikert boldog embert. 

Az  analfabéta  apa  is mondja a fiáról : jelesre érettségiztünk.

Fater,  talán jó lenne megtanulnod az ABC  -t

Poén  :  A BBC -t attól  még ismerheti !

góllővő Creative Commons License 9 órája -1 0 83229

megint a 3.  oldalról kellett előkaparni ezt a  fórumot. 

most  újra az  élre teszem.

lyukas csokoládé Creative Commons License 20 órája 0 0 83228

Icardi ugyan valóban barátibb ár lenne, de ő nem is az az abszolút extraklasszis és nem tudom a Realnak érdemes lenne-e megalkudni ezen. Jó, Benzemánál jelenleg öreganyám járókerettel is jobb lenne, de azért hosszú távon kell gondolkodni, ahhoz minőség kell és lehetőleg ne túl öreg. Az olyan játékosok, mint Lewandowski, vagy Cavani már nem érnék meg árukat, de Kane leigazolásába talán bele lehetne vonni Balet (szerintem beáldozható lenne), vagy Aubameyang se lenne rossz választás (bár őt fejben kellene rendbe rakni). 

Amúgy meg a Real kezdője kezd lassacskán öregedni (tán ezért is próbálkoztak mostanában fiatalok megszerzésével), nem lehet átmeneti megoldásokban gondolkodni.

Előzmény: Attika30 (83221)
pepe_pepe Creative Commons License 20 órája 0 1 83227

én sem.

a barca beépített ügynöke vagyok megtévesztés gyanánt

Előzmény: góllővő (83226)
góllővő Creative Commons License 20 órája -1 0 83226

Te sem  fiam, Brutus  ? 

Előzmény: pepe_pepe (83224)
pepe_pepe Creative Commons License 20 órája 0 1 83224

Végre van egy Real szurkoló is ebben a topikban.

Előzmény: góllővő (83223)
pepe_pepe Creative Commons License 20 órája 0 1 83224

Végre van egy Real szurkoló is ebben a topikban.

Előzmény: góllővő (83223)
góllővő Creative Commons License 20 órája -1 0 83223

ki  itt a reál madrid szurkoló rajtam  kívül  ? 

nem mintha erre most különösen  büszke lennék.

de kezdem egyedül érzeni magam.

Azt látom Barcelonások   átjárogatnak ide, ami nem baj, mert látom, békés a légkör.

Na azért  !!

Nem savazzák a   rossz  formában lévő reált, ami rendes dolog. 

egy  biztos, én nem  megyek át hozzájuk. 

még ha hívnak  sem.

Nem  utálom a Barcát, csak nem kedvelem. Dicsérni semmiképp sem  akarom őket, ha meg kitizálnám, abból a végén gond  lenne. 

góllővő Creative Commons License 20 órája 0 0 83222

megint régóta üres ez a fórum

nincs  téma  ? 

mindig meglpődök,   hogy a  szurkolók milyen  jól értesültek a Real Madrid nyári igazolásaival kapcsolatban  

Honnan az  infó  ? 

a hazai sporthírek elképesztő kacsáiból.

a szurkolók minden kamut benyalnak.

Ide akar  jönni  Neymar, Kane, Hazard, Lewandovsky meg a többiek.

Nincs az a egyedületi elnök, aki elárulja kit akar megvásárolni.

Főleg előre megmondva,  hogy mennyiért.

Ne reménykedjünk ! A nagyágyúk  nem eladók, semmi pénzért ! 

Semmiképpen nem  nem a Real Madridba vágynak, ahol azt  láthatják, a játékosokkal nem bánnak szakmailag okosan, az edző fásult, kiégett, hónapok  óta   dicséri ezt a szar teljesítményt. 

Aki  ide akar   jönni  és  akit eddig hoztak, egy sem vált be.

Amatőrők intézik a  játékos politikát

Attika30 Creative Commons License 24 órája 0 0 83221

Icardi-nak állitolag 110 millás kivásárlási ára van, az a mostani piacon egész baráti ár. Lewa már 29 éves, vele hamar ujra ott tartanátok, hogy csatár kell, olcsó meg így sem lenne. Én őt nem hoznám a helyetekben már. Kane minimum 200 misi vagy még több. Hazard-nak lenne értelme ha Bale vagy Ronaldo távozik és mivel nem hosszabbított egy relative TALÁN könnyebb is lenne elhozni.

A másik akinek baráti ára van az Griezmann (100 milla) de rá elég sokan pályáznak majd plusz az sem biztos, hogy átmenne hozzátok.

Előzmény: fazd (83220)
fazd Creative Commons License 25 órája 0 0 83220

tavaly volt, csendben le is ment - kihívó nélkül, kampány nélkül. ettől függetlenül tele a kassza, Hazard érkezése évek óta téma, de nyáron nagyobb lesz az esély a megszerzésére, mint valaha. csatár is kell, tiszta sor, pusztán az anyagi vonzatát nézve lényegtelen, hogy Icardi, Kane vagy Lewandowski - mind piszkos drága lenne.

Előzmény: Attika30 (83216)
fazd Creative Commons License 25 órája 0 0 83219

akárhogy is, mindketten ugyanarról a bolygóról származnak. 

Előzmény: pepe_pepe (83218)
pepe_pepe Creative Commons License 28 órája 0 1 83218

Te vagy a mi "öregdezsőnk".

Aki érti, érti - aki nem, nem

Előzmény: góllővő (83215)
pepe_pepe Creative Commons License 28 órája 0 0 83217

Az egy baromság, hogy a gólvonaltechnológiában a GÉP DÖNT.

Bakker, ha a gép fügyül, akkor ellenőrizzék le szemmel a felvételeket, vagy ami alapján a gép döntött, s az legyen a döntés.

Minden egyéb csak kifogáskeresés és maszatolás

Előzmény: Krüger Frédi (83212)
Attika30 Creative Commons License 29 órája 0 0 83216

Idén lesz nálatok elnökválasztás?

Ha igen akkor szerintem arra gyúr Perez, most nyáron fogja elkölteni a világ minden pénzét (NHL-ről cikkeznek) és szerintem edzőt is cserélni fog, persze utobbit majd úgy, hogy nem kirúgja Zidane-t hanem rábeszélni, hogy önként mondjon lenne, bár van egy olyan érzésem, hogy nem kell nagyon rábeszélni, megteszi ezt önként is. Nagyon kicsúszott a talaj a lába alól, ezt ő már nem fogja visszahozni. Kicsit úgy tűnik, mintha a csapat nem is igazán küzdene érte, hoznak egy minimumot akarás szempontjából de semmi olyat nem látni, hogy "hamár szarul játszunk legalább szántsuk fel a pályát".

góllővő Creative Commons License 30 órája -2 0 83215

ki fütyül a  futballmeccseken   ? 

1. a  játékvezető.   Mert az a dolga, azért kapja a  fizetését.

2.  a közönség. nekik  viszont nem az a dolguk   és nem fizetnek nekik ezért senki.  Esetleg a klubjuk  fizet  utánuk bűntetést.

A   bírónak van könnyebb dolga, mert  neki van erre a célra fütyűlője (   sípja ) 

a  publikumnak szájukból jön a  fűtty, esetleg a két újukat is  használhatják közben.

Kit fütyül a lelátó népe ?

Főleg a  bíró ítéleteit. 

az  ellenfelet ritkán fütyülik ki, őket  anyázzák

saját játékosokat szokták füttyel  illetni.  Kifütyülni. Mint a  magyar  tévékben a    karikázott  bazdmegeket. 

A Real Madrid  szurkolói  ?!  élen   járnak ebben.  BEnzema, Ronaldo, Marcelo, Zidane  az új szezonban több füttyöt kapott, mint tapsot.

Kicsit megnyugtat,  hogy már  máshol is kezdik. Olvasom Párizsban a négy gólt lőtt Neymart kifütyülték.

De jó lenne,  ha hasonló produkcióért CR-t  is kifütyülnék...

Attika30 Creative Commons License 1 napja 0 0 83214

Az más világ, nem csak ilyen téren, hanem kb. mindenben.

Előzmény: pepe_pepe (83211)
Krüger Frédi Creative Commons License 1 napja 0 0 83213

Talán Platini egyik másodunokaöccsét bízták meg a beszállítással, a franciák elég erősek a korrupcióban, még itt a Balkánon is labdába rúgnának ezen a téren:)

Előzmény: Krüger Frédi (83212)
Krüger Frédi Creative Commons License 1 napja 0 0 83212

Ezt a francia hírt amúgy nem értem, a gólvonal-technológia már elég régen adott, sok helyen évek óta működik, és még soha nem hallottam panaszt rá (amúgy nem is tűnik boszorkányságnak a technológia mai szintjén egy kétdimenziós képalkotás és mérés...)

Előzmény: Attika30 (83210)
pepe_pepe Creative Commons License 1 napja 0 0 83211

Az amifociban működik.

Challengelhető a döntés, s nem egy gittegylet dönti el, hogy "mi jó a bíró megitélése szempontjából" :-(

Előzmény: Attika30 (83210)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!