Keresés

Részletes keresés

Dennis Moore Creative Commons License 2004.07.19 0 0 247
Dennis Moore Creative Commons License 2004.07.17 0 0 246
Hahoooooo emberek!! megjelent az uj Two Lone Swordsmen es szotlanul turitek?? ((:
Előzmény: jamamura szadakó (245)
jamamura szadakó Creative Commons License 2002.11.16 0 0 245
az utóbbi években az autechre-es duó teljesen megbolondult, ez kétségtelen: szerzeményeikből kiveszett a dallam, s durva, profán elektronikus zajjá torzultak, amiben persze rengeteg harmónia és sajátosság fedezhető fel, de ember legyen a talpán, aki bírja füllel. :]

autechre zenéhez klip eddig nagyon nem készült [bár a chris cunningham által megkomponált mechanikus bolha azért nem semmi -> second bad vilbel], nem is csoda: milyen vizuális téma illene egy white noise-drill-ambient-bármi keverékhez? alexander ruttenford szerint egy CGI test, amely a zenével teljes mértékig harmonizálva változik, kifejlődik, eltorzul, terjeszkedik, elsorvad, felépül, majd ismét átalakul. eszméletlen.

a lényeg a lényeg: ezt a klipet mindenkinek látnia kell. töltsétek csak le:

http://zalus.koga.hu/Autechre%20-%20Gantz%20Graf%20(Alexander%20Rutterford).avi

hinr Creative Commons License 2001.04.04 0 0 244


WARPCD82 (5" COMPACT DISC). 15 TRACKS.

..:...:::.:.TI ERRŐL...VALAKINEK VALAMI..? ? ? ::.::.:.....:.

Frankie Stimpy Creative Commons License 2001.04.02 0 0 243
Na, drága gyermekeim az űrben! Régóta nem voltam, de se darab időm, se erőm... Munka, ugye az kell, az van ezerrel. Köszönöm a kérdést, CLICKRADIO szekere beindult, megyegetünk. Nem tudom, hallottatok-e a Bécsben rendezendő AUTECHRE koncertről. Neeeeeem??? Micccsodaaaa??? Na, akkor annyit róla, hogy április 27.-én a Porgy&Bess nevű jazz-klubban lesz, kezdésről, jegyárról még semmi. DE ott leszünk! Ja, haverral megyünk autóval+asszonyom, úgyhogy lehet, hogy akad egy szabad hely a kocsiban. For further info go to www.ultrahang.hu

Üdv, még jövök,
Frankie

hinr Creative Commons License 2001.03.20 0 0 242
SONARFEST BARCELONA: Sok "sokk" WARP juni 20-körül...
SOWHAT Creative Commons License 2001.03.08 0 0 241
Nem megy valaki TORTOISE koncertre Márc 24 Bécs ?????????????????????? Kurva jó egy zene.
Dennis Moore Creative Commons License 2001.02.27 0 0 240
Na mi újság, urak, pangunk, pangunk? Nekem most nem nagyon van net, sz'al ezér, na de hát még is volt itt egy Metalheadz buli... voltatok? szeretitek?

spíler Creative Commons License 2001.01.28 0 0 239
a vizsgaidősZak nekem is elszarta,(kikúrtak) de azért kitinően ...
Dennis Moore Creative Commons License 2001.01.10 0 0 238
Nahát BUÉK akkor nektek is! Szilveszter hogy sikerült? Remélem, nem WARP - music nélkül telt, nekem a vizsgaidőszak jól elszúrta, na de az új Autechre azér nyújt némi vigasztalást :o)
Frankie Stimpy Creative Commons License 2001.01.03 0 0 237
Nektek is B.U.K.É.! - A rádió meg megy, most indul majd csak be igazán!
Előzmény: hinr (236)
hinr Creative Commons License 2001.01.02 0 0 236
BUÉK----Mi van a Clickradioval ?????????
Előzmény: Frankie Stimpy (235)
Frankie Stimpy Creative Commons License 2000.12.31 0 0 235
Na, ennek örülök, isten hozott a topicban! :)
Előzmény: spíler (234)
spíler Creative Commons License 2000.12.22 0 0 234
egyébként irtózatosan örülök ennek a topicnak...ennél csak a meglepetésem nagyobb...életembe talán ha cirka 10 emberrel találkotam aki vágta ,hogy mi az a WARP.
spíler Creative Commons License 2000.12.22 0 0 233
cs!
ki hallgatta már a Coil: Music To Play In The Dark
II-t?
mindenképp piszkusol ajánlott. nehéz kivakarni a lejáccóból.
SOWHAT Creative Commons License 2000.12.21 0 0 232
Mester utcai vili megállonál
Előzmény: Dennis Moore (231)
Dennis Moore Creative Commons License 2000.12.21 0 0 231
Az merre van?

Pénteken meg lesz valami Metalheadz buli a Vigadóban. Tudtok erről valamit?...

Előzmény: SOWHAT (230)
SOWHAT Creative Commons License 2000.12.18 0 0 230
van egz csomo leertekelt WARPos cd a petofidas viking cdboltba, lehet erdemes leugrani...
Frankie Stimpy Creative Commons License 2000.11.22 0 0 229
Köszi srácok.
Én úgy lecsúsztam a szombatot, hogy még...
Nem is tudtam róla, sehol nem láttam.
WARP-osokkal még nem próbáltam, de asszem oda is megy egy mail, meg mindenhova, ahol jó zenét gyártanak...
hinr Creative Commons License 2000.11.22 0 0 228
Frank:
Tod' már említettem, hogy egy dunántúli rádiónál rakom fel a lemezeket......asszem én is küldök ide-oda 1-2 levelet, hátha nekem is bejön...IRIGYELLEK :-)

Voltatok Bécsben??????....én lecsúsztam:-(

Előzmény: Frankie Stimpy (226)
Dennis Moore Creative Commons License 2000.11.22 0 0 227
Szerbusztok pajtások!

Épp alignet - állapot, ezért a ritka jelentkezés.
Most is csak offolni jöttem:o))) Ismeritek a www.worldbestwebsites.com oldalt? Leesett az állam rendesen mondjuk a www.neostream.com vagy a www.3dreality.net láttán.
Nna hogy írjak valami warposat is:
AE Peel Sequel: Autechre's Peel Session 2 is released on 11 December. Originally broadcast on 9 September 1999, the track titles were devised by John Peel himself on air due to the mysterious absence of titles on the audio masters delivered to Radio 1:

01 Gelk
02 Blifil
03 Gaekwad
04 19 Headaches

Demesszevanmég dec11...

Frankie, nagyon teccett a sztori, a Warp - pal is próbáltad?

Frankie Stimpy Creative Commons License 2000.11.19 0 0 226
Hinr!
Köszi a kijaxítást...lényegtelen, hogy az A.O.W. hova szerződött, a WARP-nál a helye. Már amilyen zenét nyomnak.
A lényeg, hogy király.
Na, de itt a meleg sztori:
11.-én kómásan kibotorkálok a konyha felé, cigi, kávé, stb..., és látom, hogy a gondatlan postásunk odapaszírozott valamit az ajtónk kisablaka, és az azt védő rács közé.
Kierőszakoltam a kissé gyűrött stuffot, látom, tapintom, hogy egy amolyan "pukkangatós" védelemmel ellátott A5 formátumú csomag. Kibaszott jó graffitivel felcímezve nekem, csoda, hogy a postán el tudták olvasni...és a csomag hátán egy kurva nagy SKAM records pecsét. Na, ekkor már fülig ért a szám, melegség járta át szívemet, mert tudtam, hogy a néhány héttel ezelőtt nekik írt e-mail nem volt hatástalan. Akkor azt írtam nekik, hogy most indult a rádiónk, imádom a zenéiket, ugyan küldjenek má valami promót. Hát megjött!!! :))))))))))))))))
Precízen bontogatni kezdtem, és mindenféle sallangos kisérőlevél nélkül figyelt a borítékban
3 promo CD, not for sale felirattal,
1 db BOARDS OF CANADA
1 db BOLA
1 db TEAM DOYOBI
+ 1 db SKAM logóval ellátott repülőgépes hányó-zacskó poén képpen...

Aszittem, infarktust kapok, de elmaradt. Ezt a sztorit már nem is lehet tovább ragozni, ez a küldözgetős gesztus mindent elárul a a Manchester-i lemezcégről, és az ő hozzáállásukról.
Elég jó zenék.
Azóta az szól felváltva.

Dennis Moore Creative Commons License 2000.11.16 0 0 225
Hát, a TwoLoneSwordsmen lesz a fő attrakció, az biztos, Turntables And Machines Tour.
Bécsen belül hol lesz? Jegyetek van már?

Előzmény: hinr (224)
hinr Creative Commons License 2000.11.16 0 0 224
"meleg" - sztory :-)

Na jóóóó, semennyire sem bírtam mostanság idetolni a karaktereimet.....

Mit tudtok a szombati WARP-buliról ami Bécsben lesz ????Mi állítólag megyünk , csak azt nem tudom mi lesz.... :-)

Frank : ANIMAL ON W. , nem ninjatune, hanem NTONE kiadvány mint a Hextatic...

"...az NTONE a techno flipp-flapp....a NinjaT. a jazz-flipp-flapp....."

/Az idézet a coldcut-tól származik/

Előzmény: Frankie Stimpy (223)
Frankie Stimpy Creative Commons License 2000.11.11 0 0 223
Basszátok meg, olyan történt ma velem, amit el sem fogtok hinni! Sajna már nagggggyon fáradt vagyok, de holnap részletesen elmesélem! Nagyon meleg sztori.....
Dennis Moore Creative Commons License 2000.11.10 0 0 222
Szolidaritás, elvtársak! :)

Ugye nagyon tutkó a kidA? Csak nem akar kimászni a cd - játszóból...
A listát meg, izé, ha nem gond begépelni, vagy már be is van, akkor légyszi tedd közzé!...

Előzmény: Frankie Stimpy (221)
Frankie Stimpy Creative Commons License 2000.11.10 0 0 221
Ahogy Dennis kolléga Úr elhagyta országunkat tényleg lepukkant a topic, de ezt vegyük örömhírnek, hiszen másholléte közepette akkora szolidaritást vállaltam vele net nélkülözése terén, hogy én sem írogattam...
Tényleg nem a vördzsinbe kell menni, hanem a kis Soho-beli boltokba!
Naggyon durva bakelit kollekciót hagyott ott egy DJ skac a rádióban, ha kéritek közlök egy listát, ugyanis a mintegy 200 lemezből 3 volt, amit ismertem. Szégyen. De ez van, nem igazán ugyan az az izlésünk. De azért Johannes Heil igen nagy benyomást tett rám, szerezzétek be! Elég húzós, kicsit fasisztoid DJ a lelkem, a borító mindent elárul, akárcsak a név, de a zene sem marad le. Kissé birodalmi induló jellegű stuff, de lejön, pláne ha az ember a sebességet buzerálja...Na mindegy, nem istenítem. Én meg beszereztem új RADIOHEAD-et!!! Hát kérem, mintha csak a Skam, vagy a WARP records adta volna ki! Nagyon durva változáson ment kerseztül a zenekar, előnyükre vált! Azonkívül szereztem egy jó kis ANIMALS ON WHEELS albumot, ami ahoz képest, hogy Ninja Tune, eléégé WARP-os, sőt! Nem is értettem! Ezek kiadót tévesztettek, de magas fokú zeneértésről tesznek tanúbizonyságot, az biztos! És akkor nem is említem a Colcut: Timber c. számát, ami hihetetlen csodálatos! Utálom őket egy kissé, de ezek a régi dolgok nagyon meg tudnak fogni. Mekkora szám az, húúúú bazzzeeeeee!
Csók: frankie@clickradio.fm
Dennis Moore Creative Commons License 2000.11.08 0 0 220
A választékkal nem is volt baj, csak az idő volt kevés. Azért a Sonic Youth - kollekcióm örvendetesen bővült...
Előzmény: SOWHAT (219)
SOWHAT Creative Commons License 2000.11.06 0 0 219
Nem Virginbe kell menni, vannak kis üzletek sokkal jobb a választék és 5ször olcsóbb.
Előzmény: Dennis Moore (217)
hinr Creative Commons License 2000.11.06 0 0 218
14 font??
cd? szimpla? wow!
.....nini mit találtam :-)
News Coldcut Remix Competition 31:10:2000

You read that one right. Matt Black, Coldcut recently did an interview with intermusic.com and suggested a remix competition which is now up and running on the intermusic website. Go there for all the details. You've got until new years eve to download the samples and submit your remix...

Tehát harcra fel :-)




Előzmény: Dennis Moore (217)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!