Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

stegere Creative Commons License 5 órája 0 0 32296

Sziasztok.. 

Keresem a negyediket hozzá--14-es 5J  :: 

h.c.s Creative Commons License 23 órája 0 0 32295

Nem. Nem vagyok olyan jómódú :) (az új vitara tetszik)

Úgy alakult, hogy egyel több kocsim lett a szükségesnél. 2-t hirdettem meg és persze, hogy a Suzukira lett vevő :(

Ezvan. Azért sajnálom, mert jó kis igásló volt.

Előzmény: ratio (32294)
ratio Creative Commons License 1 napja 0 0 32294

Suzuki lett/lesz helyette?

Előzmény: h.c.s (32293)
h.c.s Creative Commons License 2 napja 0 0 32293

És már nem is lesz, mert tegnap eladtam a wagonomat :(

Előzmény: h.c.s (32292)
h.c.s Creative Commons License 2 napja 0 0 32292

A készülék nem tud kommunikálni, nem ismeri a régi protokollt.

Még nem volt a kezemben olyan, ami kezelte volna.

Előzmény: ugyörgy (32290)
ugyörgy Creative Commons License 2 napja 0 0 32291

hopp, most látom, hogy h.c.s.  kolléga már tapasztaltabb ilyen téren.

Előzmény: ugyörgy (32290)
ugyörgy Creative Commons License 2 napja 0 0 32290

Hali.

Az a verzió ami nekem nekem van telepítve a VVt-t kezeli. Való igaz, a régebbi (G13 bb) motoros Wagonomat nem ismerte föl. Nem tudom, hogy a program más verziói esetleg működnek-e.?

Előzmény: plepi (32287)
h.c.s Creative Commons License 2 napja 0 0 32289

Nem fogod tudni használni.

Az én kétezresemmel se működött egyik sem.

Előzmény: plepi (32287)
GeriSoft07 Creative Commons License 2 napja 0 0 32288

kicsit felfelé nézzen

Előzmény: jakab51 (32286)
plepi Creative Commons License 2 napja 0 0 32287

Szia!! Letöltöttem az alkalmazás, Torque legelsőt amit találtam telefonra.

Csatlakoztattam a hibakód kiolvasót a kocsi csatlakójához wifin megkerestem a telefonban és csatlakoztam hozzá de úgy veszem észre nem kommunikálnak egymással. Azt írja ki  not connected to ecu. Jó lenne egy kis segítség hogy tudjam használni.

Előzmény: ugyörgy (32255)
jakab51 Creative Commons License 2 napja 0 0 32286

Szia! 

Hogy érted,hogy kibillenteni ?

Előzmény: GeriSoft07 (32284)
caputo1988 Creative Commons License 2 napja 0 0 32285

Annó nekem ilyen gondom nem volt mikor ugyanígy belém tolattak.

Mivel én sem voltam jártas sem az öregúr aki belém tolatott a probléma megoldásában.

Kértem hogy menjünk el a helyi Suzuki szervízbe.

Ott segítettek a papírok kitöltésében.

Persze mivel hivatalos szervíz volt vastagon fogott a ceruza náluk az öregúr kárára.

A kp helyben kérdéses.

Ki tudja mekkora része sérült a kocsinak mennyibe kerül hozzá az alkatrész van e annyi pénz a tulajnál stb.

Előzmény: proKSA (32277)
GeriSoft07 Creative Commons License 2 napja 0 0 32284

nem, mert eleve 2din hely van ott, csak az alsó egy fiók elem. Ki kell venni, és ott a hely

Csak a szög rosz, mert alacsonyan van, ki kell billenteni amennyire lehet

Előzmény: jakab51 (32283)
jakab51 Creative Commons License 3 napja 0 0 32283

Szia!

Nem volt bonyolult a 2 DIN rádió  beépítése?

Előzmény: GeriSoft07 (31485)
Landsmann_ Creative Commons License 3 napja 0 0 32282

Az már régen rossz, ha a generátorra és az ABS kockár4a folyik a víz. Annak ott smemi keresnivalója. A csapadékvíz (ha nincs eldugulva a lefolyó, de ha meg elvan, az nem típushiba, hanem trehányság) a sárvédő és a doblemez között folyik le, alul a kerékív és az ajtó közötti részen folyik ki. 

Előzmény: Dzsonszii (32267)
stegere Creative Commons License 3 napja 0 0 32281

Azért kellett volna ott helyben rendezni...rengeteg fejfájást-idegeskedést stb... spórolhatna meg....

Előzmény: RetteNETes Lalyos (32280)
RetteNETes Lalyos Creative Commons License 3 napja 0 0 32280

Az ilyen megegyezéses esetekben erősen vakarózom a témától, mert ha erre kerül a sor, a biztosító onnantól kezdve "mossa a kezeit"... Akkor van gond, amikor a károkozót egy hónap múlva megkeresi a károsult - akár még jogosan is -, hogy kiderült: Ez, meg ez az utóbb felfedezett hiba összefüggésbe hozható a kárral. S teszem azt a károkozó meg tartja magát ahhoz, hogy márpedig Ő kifizette a javíttatást...

Talán célszerűbb lenne első körben futni egyet a bontók környékén meg egy karosszériásnál, hogy mennyiből lehetne kihozni a helyreállítást, aztán a biztosítóval megegyezéses kifizetésre törekedni ha a felkínált összeg fedezné a kalkulált javítást!

Kapcsolódik, ezért írom:

Ha Te vagy a Károkozó, a fentiek miatt nem ajánlom a biztosító kizárását a kárrendezésből. Mindig lehet olcsóbb biztosítót találni és lehet üzembentartót is váltani...! Ez - mondjuk - személygépkocsik esetében olyan 10-20 ezer forintos kárösszegig igaz, felette egyértelműen nem javasolt a felek közötti megegyezés, már az említett utólagos kárigények miatt sem!

Ha kamionos céged van, na ott azért egy tükör letörésért inkább azt mondom, hogy fizesd ki zsebből, mert ugyanúgy káresemény, mintha ledarálnád a müncheni utcán parkoló autókat. S, ott azért igen csak megugorhat - több milliós összeggel is - a biztosítási díjad!

Előzmény: Landsmann_ (32279)
Landsmann_ Creative Commons License 4 napja 0 0 32279

Sajnos avultatás jogcímén nem a teljes kárt fogja kifizetni a biztosító. Talán jobb megoldás lenne, ha a károkozóval megegyeznél, hogy ő állja a teljes cehhet. Lehet hosszabb távon ő is jobban járna ezzel, mert ha biztosítón keresztül intézitek, neki ugrik azt hiszem 2 bónusz fokozata, tehját magasabb lesz a biztosítása. Így lehet, hogy 1-2 év alatt a biztosítási díj külömbözete több lesz neki, mintha neked kifizeti a teljes kárösszeget. Természetesen hivatalosan, számlára javíttatva az okozott kárt.

stegere Creative Commons License 4 napja 0 0 32278

Szia.. Miért nem kp-t kértél tőle ??Hónapok mire pénzhez jutsz igy...  Én kértem volta egy 50-est....

Alkatrész kell Wagonhoz------Kovács Zoltán --- 06708815106   

Hivatkozz rám--Kalácska Robi --... mindene van Wagon r -hez..... Pesten...

proKSA Creative Commons License 4 napja 0 0 32277

Sziasztok!

Ma délután a munkahelyem előtt parkolva nekem jöttek és behorpasztották a wagon jobb elejét egy kicsit. A lökhárító már amúgy is kopott volt (így vettem), viszont a lámpa melletti horpadás és a lámpán lévő karcolás új. Szerencsére pont ott voltam, a károkozó elismert mindent, írtunk bejelentőlapot. Viszont mivel öreg autóról van szó (2002) a márkaszerviz azt mondta, hogy a biztosító az új gyári alkatrészeknek kb csak a felét fizetné ki.

Valakinek van ilyesmivel tapasztalata? Értem én, hogy nem mai darab, de 100 ezer km van csak benne, és szinte semmi baja. Nehogy már valaki nekem jöjjön amikor benne sem ülök az autóban és még nekem kelljen fizetni hogy megcsinálják vagy sz*pni az ügyintézéssel... Szóval, esetleg valaki tud Budapesten valami helyet ahol úgy megcsinálják, hogy a biztosító ki is fizesse? Vagy jobban járok, ha közvetlen én megyek a biztosítóhoz, és harcolok ki valami értelmes összeget belőlük? Nekem az is jó, ha valahol tudok venni akár bontott alkatrészeket számlára (csak színben stimmeljen), aztán kicserélem őket én.

Előre is köszi a segítséget, első autóm (és szerencsére az első "balesetem" is), nem tudom hogy érdemes csinálni a dolgokat a legjobban.

previa6969 Creative Commons License 5 napja 0 0 32276

http://www.ko-csi.hu/

Hátha még jól jöhet, bár az enyém gázos és be van relézve.

Előzmény: previa6969 (32275)
previa6969 Creative Commons License 5 napja 0 0 32275
jakab51 Creative Commons License 6 napja 0 0 32274

Ok.

Előzmény: dudo_8 (32273)
dudo_8 Creative Commons License 6 napja 0 0 32273

Az utóbbi megoldás a nyerő !   Csavarok eltávolítása után ,/nálam még a rádió is / kipattintod az egész konzolt óvatosan, és a fűtéspanelt is lecsavarozod, majd kicsit félrebillentve visszaakasztod a bowdent. Sok sikert !

Előzmény: jakab51 (32272)
jakab51 Creative Commons License 6 napja 0 0 32272

Szia!

Köszönöm a részletes infót. Mielött nekilátnék: teljesen ki kell vennem a kapcsolósort, vagy elég a csavarokat kivenni, és a helyén elfordithatom úgy,hogy a bowdent  beakasszam a helyére?

Előzmény: dudo_8 (32264)
h.c.s Creative Commons License 6 napja 0 0 32271

Akkó mért kérdezed? Ha azt cseréni kell, meg fogod hallani.

Előzmény: iphone25 (32270)
iphone25 Creative Commons License 6 napja 0 0 32270

Láncos 94 lovas.

Előzmény: h.c.s (32269)
h.c.s Creative Commons License 6 napja 0 0 32269

ha szíjas a motor (76 lovas), akkor 100e km v 8 év

Előzmény: iphone25 (32268)
iphone25 Creative Commons License 2018.01.16 0 0 32268

suzuki wagon R+ 2003 as.vezérlést mennyi km utan kell cserélni ?? Köszönöm a választ

Dzsonszii Creative Commons License 2018.01.16 0 1 32267

Sziasztok!

Nagyon figyeljetek oda! Típushibája ennek a szerkezetnek, hogy a szélvédőről a szellőzőjáratba befolyó víz pont a generátorra, illetve az ABS kockára csepeg. Ilyen hidegben pedig hajlamos odafagyni. 

Megoldás: a leparkoláskor oda kell figyelni, hogy a vezető oldal felé lejtve álljatok meg. 

Előzmény: iphone25 (32266)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!