Keresés

Részletes keresés

BL32 Creative Commons License most 0 0 222132

Milan1899 Creative Commons License 1 órája 0 0 222131

Az, hogy nyiltan keresünk új edzőt, biztos jót tesz Gattuso munkájának. A játékosok tuti bíznak benne és teljes erőbedobással hajtanak érte, hiszen pár hónap múlva már itt sem lesz.

dzsovi Creative Commons License 2 órája 0 0 222130

Megnézném,mit hozna ki.

Előzmény: Oroszlány (222126)
Weah22 Creative Commons License 2 órája 0 0 222129

Nem kell. Store-ban vagy barhol veszel jegyet oszt csokolom. 

Előzmény: Anikó Kántorné Ancza (222128)
Anikó Kántorné Ancza Creative Commons License 3 órája 0 0 222128

Sziasztok!Szeretnék eljutni a jövő heti AC Milan-Lazio meccsre. Az lenne a kérdésem,hogy kell-e szurkolói kártya a jegyvásárláshoz és belépéshez? Köszönöm a választ! Anikó

Weah22 Creative Commons License 13 órája 0 1 222127

Aaa, alig rotál. Meg amúgy is, Gatta jobb :) 

Előzmény: Oroszlány (222126)
Oroszlány Creative Commons License 19 órája 0 0 222126

Sarri jövőre mint edző?

puki33 Creative Commons License 1 napja 0 0 222125

mit akarsz, ez egeszen hizelgo ...

szeretnenk mi a 18. csapat lenni tudasban europaban :)

(persze a marketing ertek, es honnan sullyedtunk ide az mas)

Előzmény: Oroszlány (222123)
Damas_ Creative Commons License 1 napja 0 0 222124

http://www.fociclub.hu/2018/01/18/pato-kalinic-csere-a-lathataron/

Nyilván kacsa (ééérted!), de azért 2 álmom válna valóra egyszerre :)

Oroszlány Creative Commons License 2 napja 0 0 222123

Ez mindent elmond a Milan jelen focitérképén elfoglalt helyezéséről:

#FootballandFinance adatai szerint az olasz foci kissé lemaradt az európai top klubok szponzori pénzeitől. 
Jelenleg a képzeletbeli dobogó első fokán a Manchester United Chevrolet-val kötött megállapodása áll, amely klubot szorosan a Real Madrid (Fly Emirates), Barcelona (Rakuten) és Chelsea (Yokohama) követ. 
A lista első olasz szereplője a 12. helyen tanyázó Juventus (Jeep), évi 21 millió eurós szponzori pénzzel, míg a következő itáliai klub a Milan (Fly Emirates) 14,5 millió euróval, ami az összesítés 18. helyére volt elegendő.

ROBREGGAE Creative Commons License 3 napja 0 0 222122

Az a baj, valahogy nem tudom elképzelni a pénzt félretéve, hogy bárkinek is ínyére van egy ilyen szétcseszett csapatot irányítani. A klub helyzete is baromi kérdőjeles, ki az, aki megtud győzni egy Contét, hogy jó lesz neked itt. Ancelottit sem sikerült(tudom, hogy kurva unalmas vagyok, de Maldinit sem), Carlo az Arsenalhoz meg a Chelseahez közelebb áll... Az angoloknál legalább van némi alap. Wengert ismerjük, megvannak a hülye berögződései, de még mindig nagyobb lehetőségek állnának rendelkezésére Ancelottinak, Allegrinek egy ilyen váltás esetén, hiszen a BL-ben mindig ott vannak, idei évet leszámítva, nincsenek 15-20 pontra leszakadva a 4. helytől... FA Kupa is azért csak volt. DE NÁLUNK? Évek óta teljes tanácstalanság, mint egy ördögi kör, sosem jutunk ki belőle. Esélyünk nincs 2013 óta első 3-4-ben végezni. 

Én nem tudom mi a megoldás és mi a pontos hibaforrás, de apránként kellene lehet haladni. Így utólag persze okos az ember, de lehet 12 új játékos is közrejátszott. Meg választani egy jó edzőt valahogy okosan. Teszem fel Conte is durván fogalmazva egy senki volt a Juve előtt és hirtelen berobbant. Ahhoz is kellett egy kis szerencse, nálunk valahogy sosem sikerül belenyúlni a jóba. Vagy a játékosok hozáállásával van baj vagy az edzők taktikájával stb. 

Előzmény: hlln (222119)
Mágnás_Miska Creative Commons License 3 napja 0 0 222121

Huh...

A keret jo?? Ezt komolyan gondolod, vagy mero cinizmusbol irtad?

Boritek vastag? Gondolom azert igazoljuk agyonra magunkat telen...

Baccat elszurtuk, o mar itt biztos nem.lesz epkezlab jatekos, de talan mar sehol. Kalinic pedig mar mar Martika magassagokban balfaszkodik a meccseken.

Gustavot sajnalom, nem sok eselyt kapott barmire is. Ugyan nem latom es nem is fogom megtudni mi all a tavozasa valos okakent, lehet keptelen volt beilleszkedni.

Előzmény: hlln (222119)
BL32 Creative Commons License 4 napja 0 0 222120

Mennyit futnak a csapatok és Milan meccsekre lebontva az első táblázat. 

Előzmény: Weah22 (222118)
hlln Creative Commons License 5 napja -2 0 222119

Miért ne álmodozhatnánk ezekről az edzőkről? A keret jó, valószínűleg nyáron még jobb lesz, a boríték is vastag lenne. Kihívásnak kihívás. Mi kell még?:)

A Bacca-Kalinic cserét amúgy én is támogattam, de nem hittem volna, hogy a horvát ennyire befürdik. Egyébként amikor ősszel az első meccsén az Udinese ellen beverte a másodpercekkel később jogtalanul elvett 3. gólját akkor pont csettintettem egyet, hogy fasza, mesterhármassal kezd Kalinic, nem lesz itt gáz. Aztán látjuk hogy alakult a történet...

Közben Gustavo Gómezt 6 millióért viszi a Boca, Sosát pedig 4 millióért a Trabzonsport. Még Paletta, Antonelli és José Mauri van kint a polcon, talán értük is bejön összesen egy 8-10 millió. Ebből talán lehetne kicsit mocorogni a téli piacon...

Előzmény: ROBREGGAE (222113)
Weah22 Creative Commons License 5 napja 0 0 222118

Minden álmunk ez... 

A múltkori ide beszúrt táblázatod mit is jelentett, nem tudtam megnyitni?

Előzmény: BL32 (222116)
hlln Creative Commons License 5 napja 0 0 222117

Conte a hírek szerint kifejezetten Olaszországba akar hazatérni, családi és személyes okok miatt is. Nyilván ettől függetlenül több nem olasz klub is oda fogja lógatni neki ha tényleg eljön Angliából, de úgy gondolom mi már teljesen reális opció vagyunk neki is.

Egyébként pont rá lenne szükség, nem Ancelottira. Egy igazi motivátor aki minden játékosból kitapossa a 120 százalékot miközben szakmaikag is megüt egy nem alacsony szintet.

Előzmény: ROBREGGAE (222115)
BL32 Creative Commons License 5 napja 0 0 222116

Esetleges Bundesligából átemelt játékosokból így festene a Milan:

ROBREGGAE Creative Commons License 5 napja 0 0 222115

Na ha Conte nálunk köt ki júniusban, akkor innen mindenkit meghívok egy sörre. :DD Előbb nézem ki, hogy elmegy a PSG-be, netán a Realba...

Egyébként sem vagyok meggyőzve arról, attól, hogy fel van így hypeolva megoldást jelentene-e. Nyilván egyeseknél magasabb polcon helyezkedik el, de ez az év megint nem a Chelsearől szól, elég gyengusan szerepel velük, hiába a sok sztár. Mondjuk nálunk nem lenne ilyen problémája. :DD

Még mindig nem szoktam meg, s valahol röhejes és vicces, hogy egy Milannak drukkolva azon jár az agyam már januárban, ki lenne a megfelelő személy vezetőedzőnek hosszabb távra, ki az, aki sikeres lenne itt. 

Előzmény: Weah22 (222114)
Weah22 Creative Commons License 5 napja 0 0 222114

Conte vagy szövkap lesz (sztem nem), vagy nálunk fogja felépíteni a gyilkos gépezetet :) az 

Előzmény: ROBREGGAE (222113)
ROBREGGAE Creative Commons License 5 napja 0 0 222113

Nem értelmezhetetlen az... Tudjuk nagyon jól, hogy Montella Baccát rühellte, ki is dobatta a csapatból és jó kis fizuval meg állandó játéklehetőséggel Vince idecsábította Kalinicet, aki a végén a Fionál edzeni sem volt hajlandó. Tehát egy-két igazolás neki is köszönhető, majd a későbbi húzásai, amivel teljesen leépítette a bandát.

Am jó kérdés továbbra is hogyan tovább, mert lehet Gattuso szerepe véget ér májussal, viszont ilyen Allegrikben meg Contékban ne nagyon álmodozzunk. Akkor mégis ki a tökömet lehet nyugodt szívvel kinevezni? Eskü most már visszagondolva lehet egy Mazzarri kinevezése sem lett volna baromság. Ranieri meg aztán főnyeremény volna... Nantes-nál is most elég szépen muzsikál, plusz én mindig csíptem az öreget. Ráadásul realitás is róla beszélni, nem úgy mint Ancelottiról vagy Contéről... 

Előzmény: hlln (222108)
urfungLEDO. Creative Commons License 6 napja 0 0 222112

Off: Montella folytatja "jó" munkáját Sevilábban is. :D 2 bajnoki 0 pont. 

urfungLEDO. Creative Commons License 6 napja 0 0 222111

Egy profi argentin játékosnak aki a lazioba szárnyalt mennyi meccs kell még, hogy hozzon egy gyenge átlagot? Ő eddig itt nem hogy átlagot de egy 20%-ot sem hozott. Mire kell még várni vele kapcsolatban? Akkor ezzel az erővel várjunk mindekivel mert minden játékosba van valami csak kérdés mikor vagy melyik edző hozza ki belőle a maxot.

Előzmény: urfungLEDO. (222110)
urfungLEDO. Creative Commons License 6 napja 0 0 222110

Pedig az utóbbi is kuka. 

Előzmény: hlln (222109)
hlln Creative Commons License 6 napja 0 0 222109

Firkászok azt firkálják, hogy a Guangzhou Evergrande vinné a Kalinic-Biglia kettőst. A horvátot simán eladnám beszerzési áron, de Bigliában valamiért még bízom. Bár jelenleg nem jobb mint Montolivo, ez tény. 

hlln Creative Commons License 6 napja 0 0 222108

Nyilván nem azért nem igazolnak mert ez a csapat jó úgy ahogy van, hanem mert minden idők egyik mercatóját nyomták nyáron, és gondolom télre nem nagyon maradt pénz. Másrészt ha van is pénz szemmel láthatóan Gattusóval nem nagyon számolnak hosszú távon - nem is lehet - úgy hogy tök felesleges most hozni neki valakit. 

Szórják ki a 4-5 selejtet, abból hozzanak egy darab használható középpályást és próbálják meg formába hozni a jobbnál jobb, de jelenleg szerencsétlen balfaszként kóválygó játékosainkat. 

Egyébként azt sem mondanám, hogy koncepciótlanul igazoltunk. Jellemzően fiatal játékosok jöttek egy-két rutinos arccal kiegészülve, raádásul nagyrészt posztra. Nagyjából a Kalinic-Bacca csere az ami utólag értelmezhetetlen, illetve Musacchio kimaradhatott volna ha jött Bonucci, bár ugye ő hirtelen esett be. De Conti, Rodriguez, Biglia, Kessié, Silva, Calhanoglu, Bonucci és Borini rendben van. Más kérdés, hogy nincs edzőnk és mindenféle elképzelés nélkül, csalódottan ténfereg az egész brigád a pályán. 

Allegri vagy Conte ebből a keretből 2-3 kiigazító igazolás után egy nagyon durva gépezetet faragna kb egy nyár alatt.

Előzmény: Mágnás_Miska (222100)
urfungLEDO. Creative Commons License 6 napja 0 0 222107

Susot hamarabb eladnad,mint Romagnolit? Vagy lehet Gomezre gondolsz,de o paraguayi...

Fuss neki mégegyszer az értelmezésnek.

Előzmény: Mágnás_Miska (222100)
BL32 Creative Commons License 2018.01.14 -1 0 222106

Damas_ Creative Commons License 2018.01.13 0 0 222105

Montella sees Sevilla ‘progress’

azért megnyugtató ezt olvasni :)

Gábor 81 Creative Commons License 2018.01.13 0 0 222104

Néztem, de csak a következő 2 meccsre mutat jegyet! De már beszéltem egy sráccal veszek itthon aki ilyennel foglalkozik! 

Előzmény: i perseguitati_ (222101)
puki33 Creative Commons License 2018.01.12 0 0 222103

bar most nem ugy tunik hogy meglenne meg ez a limitacio

Előzmény: puki33 (222102)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!