Keresés

Részletes keresés

sanaxxx Creative Commons License 2015.01.28 0 0 4

Sziasztok segítségre lenne szükségem, most jutottam hozzá egy hidromasszázs kádhoz, de a bekötése nem teljesen jött át nekem.

A dobozon nincs rajta csak a vezetékezési diagram, van egy ilyen http://www.datasheetdir.com/SLI-S-112DM+download 

típusú relé a nyákon, amin 2 érintkező van egy COM és egy ON vagy NO attól függ honnan nézem.

Na most mit hová, kellene kötnöm, fázis a COM-ra vagy a N a COM-ra?

FI relé elé kötve minden oké eddig csak innen nem tudok tovább lépni. 

Köszi előre is'

bab Creative Commons License 2000.07.03 0 0 3
Megkoszonnem, ha "jo" arakat tudnal valahol mondani...!
Brekuci Creative Commons License 2000.06.30 0 0 2
Hát bizony jó dolog egy ilyen kád, ha megteheted érdemes betenni egy ilyet a lakásodba.
Egy biztos, hogy nem szabad a legolcsóbbat megvenni, főleg nem futottakmég típust, mert a párom foglalkozott fürdőszoba felszerelésekkel régebben, bizony vannak nagyon szarok.
Érdemes egy közép kategóriát választani.
Sajnos nem tudom,hogy hol lehet a legolcsóbban beszerezni. De megérdeklődöm neked, ha tudom ... ígérem.
Addig is jó munkát a felújításnál.
Előzmény: bab (-)
Törölt nick Creative Commons License 2000.06.30 0 0 1
Én lebeszéltem magam róla. Több oka is volt. Úgy kell beépíteni, hogy ha szervizelni kell, akkor ne kelljen csempét bontani, szerintem hangos a gépezet, és főleg nem volt kényelmes a kád.

A legmegfelelőbb egy olyan, amihez tartozik egy masszőr is. A többi játék, hacsak nem valami egészen nagy darabot akarsz. Nekem olyan nem fért be a szabad helyre.

GoldenEye Creative Commons License 2000.06.30 0 0 0
h0psz...masszázskád???
Ööööö, nem tudom...hát hogy tudjon masszírozni...el tudj benne feküdni kényelmesen...:)
Előzmény: bab (-)
bab Creative Commons License 2000.06.30 0 0 topiknyitó
Hi,

Talán triviális a kérdés, de érdekelne, hogy mit kell egy masszázskád vásárlásakor figyelembe venni, a méreteken kivül :)) ??
Eldöntöttem, hogy szeretnék (éppen most van felújítás alatt a lakás, ugyhogy éppen aktuális is), de gözöm sincsen, hogy mi az amit figyelembe kell venni a válaszáskor...

Az árak 150-több millióig vannak (természetesen azért "olcsót" szeretnék)...

Esetleg ha valaki tud jó áron "valahonnan" az is érdekelhet....

Köszi

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!