Keresés

Részletes keresés

illetlenke Creative Commons License 3 napja 0 0 2408

Igazold előbb magad az üzemeltetőnél!

Új Testaccio Creative Commons License 2024.04.16 0 0 2406

Hogy ne legyen minden betűmből félreértés, és ujabb visszakérdezés: KandH-tól kapott, a KandH cég feliratával ellátott kártya. Vásárlásnál működik, pénzfelvételt megtagadja.

Előzmény: Új Testaccio (2405)
Új Testaccio Creative Commons License 2024.04.16 0 0 2405

Új furcsaság (nekem új). Nagy KandH bank előcsarnokában 2 nagy ATM. Ezt írják ki: "Itt ez a chip-es kártya nem érvényes".

(KandH céges debit kártya, chip. Határidő rendben). Mi ez? Kösz.

Arturxx Creative Commons License 2024.04.06 0 1 2404

K&Hnál a befizetés ATM-be ingyenes, ha van saját számlád és kártyád.

Előzmény: c54435 szuvenirmajom (2401)
Arturxx Creative Commons License 2024.04.06 0 0 2403

Nem Aggódom, létezik most is 0 ft számlavezetési csomag K&Hnál és más banknál is, utobbi akár feltétel nélkül.

Előzmény: c54435 szuvenirmajom (2400)
c54435 szuvenirmajom Creative Commons License 2024.02.25 0 0 2401

magánszemélyként nem tudjátok, hogy tudnék a legolcsóbban kp-t befizetni a számlámra?

 

ha fiókba tenném annak költsége van ezt próbálnám elkerülni. a weboldalon a vállalkozóknak láttam, hogy lehet atm-ből de nemtudom, hogy lakosságinál is lehet?

 

 

https://www.kh.hu/vallalkozas/napi-penzugyek/uzleti-bankkartya/atm-keszpenzbefizetes

 

 

ha lehet akkor kell boriték, vagy csak simán benyomom az atm-be?

c54435 szuvenirmajom Creative Commons License 2024.02.25 0 0 2400

nekem zéró volt talán 2012-ben nyitottam. ne aggódj mikor jött a bank adó-meg anyámkínja, seccpercc alat megszuntettek a dijcsomagot, és migráltak a 514ft havidíjasba...

Előzmény: Arturxx (2398)
Ványi Norbert Creative Commons License 2023.12.11 0 0 2399

A POS terminálokon húzgálás szedi szét. Azoknak a kártyáknak, amikben van NFC vagy főleg online vásárlásra használom őket, semmi bajuk.

Előzmény: Arturxx (2397)
Arturxx Creative Commons License 2023.12.11 0 0 2398

Nem olcsók, de nem biztos, hogy a legdrágább bank 500 körüli számlavezetés máshol is van, ennyi meg minimum csomaggal kihozható. Akinek régebbi számlája van, sokkal jobb kondíciói is lehetnek, mint az új belépőknek.

Előzmény: Passzív befektető (2394)
Arturxx Creative Commons License 2023.12.11 0 0 2397

Nálam rövidebb ideje van jövőre lesz 3 éves. De olyan mintha új lenne... lehet nem jól tárolod... vagy sokat van használva?

Előzmény: Ványi Norbert (2396)
Ványi Norbert Creative Commons License 2023.11.21 0 0 2396

Erre rácsodálkoztam a mobilbank legutóbbi frissítésekor, és be is villant, hogy ha ez esetleg nem elírás, akkor váltani kell K&H SZÉP kártyára, aztán Google Pay-jel kivezetni az egész egyenleget Revolutra, és nem függeni attól, hogy éppen hol és mire fogadják el a SZÉP kártyát. Aztán szembejött a valóság, csak K&H digitális SZÉP kártya elfogadóhelyeken működne...

 

https://www.kh.hu/napi-penzugyek/bankkartya/digitalis-szep-kartya

 

Mindenesetre jó ötlet így is, a fizikai kártyák nem bírják ki az 5 éves érvényességi időt, nálam hamarabb elkopnak, ragasztgatni kell, hogy ne váljon le róla a mágnescsík.

Előzmény: azertyq (2395)
azertyq Creative Commons License 2023.11.21 0 0 2395

A K&H SZÉP kártya most már digitalizálható és működik Apple/Google Pay-jel.

Passzív befektető Creative Commons License 2023.10.05 -1 1 2394

A befektetési alapjaik nagyon gyengén teljesítenek 10 évre visszamenőleg, sok az alapok alapja emiatt a költségek rendkívül magasak, emellett számlavezetésre is az egyik legdrágább bank, sokkal jobb ajánlatok vannak a piacon. K&H-t érdemes messzire elkerülni.

UgyanPityu Creative Commons License 2023.06.21 0 0 2382

Ez engem is érdekelne, talán a TPP API lehetne megoldás, már csak egy alkalmazást kellene fejleszteni rá :)

 

https://www.kh.hu/web/kh-api/get-started/identification

Előzmény: PermanentDestructor (2381)
PermanentDestructor Creative Commons License 2023.06.20 0 0 2381

Nekem naponta több SMS értesítés érkezik, mert elég gyakran jön pénz a számlámra. (árulok több helyen)

Ez hasznos, de már közel 2ezer forintomba fáj havonta az SMS értesítés.

 

Lemondani nem szeretnék róla, mert nincs kedvem állandóan figyelgetni, hogy utaltak-e vagy sem, de valami olcsóbb megoldásnak jobban örülnék, pl. Push üzenet, Viber üzenet, e-mail értesítő...

Jó nekem az SMS is, csak azért a 45Ft/SMS díjuk elég húzós. A K&H szerintem 5 forintot sem fizet a mobilszolgáltatónak. K&H okos minimum plusz számlám van.

 

Van valami okosság erre a problémára?

kapasz Creative Commons License 2023.03.23 0 2 2379

Meg kell várni, ami lekönyvelik, csak utána lehet megtudni, hogy milyen az árfolyam. Ez a vásárlást követően általában néhány nap, de néha hosszabb idő is lehet. (Tehát nem a zárolást kell nézni, hanem a könyvelt tételt a számaltörténetben.)

 

Annyit lehet tudni, hogy egy Revoluthoz/Wise-hoz képest nem túl jó az árfolyam.

Előzmény: MiciLACKO#46 (2377)
Ványi Norbert Creative Commons License 2023.03.23 0 1 2378

Az adott kártyatípushoz (betéti/hitel) tartozó hirdetményben (https://www.kh.hu/kondicio/maganszemely/hirdetmeny) vége felé van a Bankkártyával végzett tranzakciók engedélyezésekor, elszámolásakor alkalmazott árfolyamok fejezet a számításról.

Előzmény: MiciLACKO#46 (2377)
MiciLACKO#46 Creative Commons License 2023.03.23 0 0 2377

van infoja vkinek, hogy külföldi kártyahasználat során milyen árfolyamot használ a bank? mert nézem a weboldalukon közzétett valuta-deviza árfolyamokat, tegnap  és tegnap előtt használtam a kártyám de egyik árfolyam sincs közel ahhoz az értékhez amit beterheltek...

MiciLACKO#46 Creative Commons License 2023.03.03 0 0 2376

most nézem a facebook oldalukat

 

Ezúton tájékoztatunk titeket, hogy hálózati hiba miatt az e-csatornáink jelenleg nem elérhetőek és az internetes fizetés szolgáltatásainkban fennakadás tapasztalható. A hiba mielőbbi elhárítása folyamatban van, amint helyreállnak a szolgáltatásaink, tájékoztatunk benneteket. Köszönjük megértésedet és elnézést kérünk az esetlegesen okozott kellemetlenségért!

MiciLACKO#46 Creative Commons License 2023.03.03 0 0 2375

csak én vagyok olyan szerencsés, hogy nem tudok belépni a kh web bankba sms azonosításon keresztül? a web oldal time out errort dob...

Wiles Creative Commons License 2023.01.14 0 0 2373

Ez engem is érdekelne. A konkrét téli számlanyitás hirdetményben nem találtam rá infót, hogy visszafizetést kérhetnek X időn belüli számlamegszüntetés miatt. Viszont az általános hirdetményben szerepel, hogy 6 hónapon belüli számlamegszüntetés 7205ft-ba kerül, utána 0ft. Szóval ezt érdemes kivárni.

Előzmény: nuspl (2370)
Hajóvonta2 Creative Commons License 2023.01.12 0 0 2372

KH bank hozzáállására példa: Lakáshitel szerződésben szerepelt, hogy a hitel sikeres folyósítása esetén az ingatlan értékbecslés díját a bank visszatéríti. Sajnos a "kedves" KH bank magától ezt nem tette meg. Panaszt  nyújtottam be. A panaszomat kivizsgálták és jogosnak találták. Az összeget visszautalták, levélben értesítést is küldtek. Ilyen van, eddig még normálisnak mondható a történet. A gond ott van, hogy a visszautalás egy olyan KH bankos számlára történt meg, ami felett én nem rendelkezem. Onnan az értékbecslőnek hónapokkal ezelőtt megfizetett pénzemhez nem tudok hozzájutni. Nincs a KH-nál  más számlám, csak a hitelhez kapcsolódó technikai számla. Gondolom, hogy arra utalták vissza. A panaszomra érkezett válaszlevélben szereplő "számlaszám" nem a klasszikus bankszámla formátumú, hanem betűk vannak benne, és számok vegyesen, ráadásul nem is láttam még ezt a bankszámlaszámot sehol! Se a hitelszerződésem, se más banktól kapott dokumentumom nem tartalmazza. 

Ilyenkor mi a teendő? Nyújtsak be mégegy panaszt?

nuspl Creative Commons License 2023.01.05 0 0 2371

és ha jol ertelmezem akkor az első 2 utalas 0,- 20ezer alatt viszont tranzakcios dijat ebben az esetben is levonnak igaz?

ergo ingyen a 150e nyilatkozattal lehet hozzajutni a penzhez akkor

nuspl Creative Commons License 2023.01.05 0 0 2370

sziasztok

most ez a 40.000 akcio kereteben ha nyitunk szamlat pl egy minimumost akkor meddig kell fenntartani hogy a kapott penzt ne kelljen vissza adni?

fél ev utan a megszuntetes ingyenes jol latom?

Köszi

Passzív befektető Creative Commons License 2022.10.28 -3 1 2369

A K&H-ra jellemző h inkompetens ügyintézők vannak, nem értenek semmihez, anno tájékozatlan ügyfeleknek ajánlottak zártvégű alapokat amelyekkel az ügyfelek csak veszítettek, emellett a részvénytúlsúlyos ingatlanalapjukat is erőltették szakértelem nélkül, ez alapok alapja szóval méginkább nem éri meg. Nálam a kh tiltólistán van mert inkorrekt bank, anno a TV ügyvédjében is sok panasz volt rá, plusz brókerbotrány.

Rugalmatlan, innovációmentes, bürokratikus nem ügyfélközpontú ezért kerülni kell.

Előzmény: gsmtomi2 (2368)
gsmtomi2 Creative Commons License 2022.10.03 0 1 2368

egyetértek ...én így  kerültem Az Unicredithez

Előzmény: Passzív befektető (2366)
TyggeR Creative Commons License 2022.10.01 0 0 2367

hoppa, jo tudni, hogy ilyesmire is figyel a rendszer. koszi az infot! :)

Előzmény: Ványi Norbert (2365)
Passzív befektető Creative Commons License 2022.10.01 0 1 2366

Érdemes szétnézni a bankpiacon, a CIB és Unicredit Bankmonitor kedvezménnyel megérheti.

Ványi Norbert Creative Commons License 2022.10.01 0 0 2365

A 24 órás tiltás miatt a webes e-bank sem működik, ha az sms-es belépést választom, viszont meglepő módon a mobil tokenes beléptetéssel bejutottam, csak másik telefonnal hagytam jóvá. Benn már látszik, hogy a két regisztrált telefonom közül csak az egyik van tiltott állapotban, a másik továbbra is aktív, és azzal valóban működik a mobilbank is, csak ott nem szoktam használni, mert régi és lassú.

 

Aztán eszembe jutott, hogy mi lehetett a behülyülés oka délután, és kipróbáltam a még működő telefonnal ugyanazt, ami beigazolta, hogy én voltam a tettes. El volt állítva a telefonon a dátum a belépési próbálkozások ideje alatt, ettől dobta el magát az azonosítás, én meg addig próbálgattam, míg letiltott.

 

Előzmény: TyggeR (2362)
Ványi Norbert Creative Commons License 2022.09.30 0 0 2364

Köszi a visszajelzést. Ma reggel még működött, azóta nem jött frissítés. Kivárom ezt az egy napot, aztán ha nem oldódik meg, hétfőn intézek vele valamit. 

Előzmény: TyggeR (2362)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!