Keresés

Részletes keresés

102/B/2-NÉ Creative Commons License 2022.03.20 0 0 179

Sziasztok!

 

A Speak! Nyelviskoláról kinek mi a véleménye? Ki az, aki próbálta?

 

Köszi. 🙂

Aspen11 Creative Commons License 2022.02.25 0 0 178

EURO Nyelviskola!! Ha budapesti vagy egyértelmű a helyzet. De ha nem még akkor is lehetőséget adnak online is csatlakozni :)
Rugalmasak, opciókat ajánlanak, náluk tényleg a hallgató az első. A légkör is olyan családias. No meg a két középfokú nyelvvizsga se mellékes amit kizárólag nekik köszönhetek.

T.o.T. Creative Commons License 2021.05.01 0 0 177

Trick or Treat Nyelviskola Budapest 10. kerület (Kőbánya Újhegy):

- gyerekangol foglalkozások

- angol magánórák

- spanyol magánórák

- angol táborok

hayabusa123 Creative Commons License 2020.10.03 0 0 175

azmenjen nyelviskolába aki nem akar megtanulni 1másik nyelvet, de sok pénzt ki akar dobni az ablakon

Előzmény: sef_bacsi (174)
sef_bacsi Creative Commons License 2020.09.07 0 0 174

Cosmopolitan.

Hayabusára ne hallgass, butaságokat beszél, ha tanulni akarsz, ahhoz kell egy segítő , egy tanár, aki nemcsak tanít de fel is kérdezi a leckét leellenőriz.

 

Előzmény: tintahal 74 (168)
hayabusa123 Creative Commons License 2020.07.05 0 0 173

Nyelvet szeretnél tanulni, vagy meg akarsz tanulni másik nyelvet? 

Előzmény: Kármen82 (172)
Kármen82 Creative Commons License 2020.05.17 0 0 172

 

 

Nem azért írtam ki hogy rosszindulatú, okoskodó  hozzászólásokat írjatok hanem jó indulatból hogy másokat

 

megkíméljek anyagi veszteségtől ,csalódástól ! De úgy látszik kár volt!

 

Nem írok olyanról véleményt amiről nem tudom a hátterét illetve a történet részleteit! 

 

Ez a hölgy skype-os nyelvtanítást is vállal! Vigyázzatok vele!  Pedagógusnak hírdeti magát!

 

 

( Rossz indulatú, egoista hozzászólok nem kell hogy írjanak!) 

 

 

Előzmény: hayabusa123 (171)
hayabusa123 Creative Commons License 2020.04.09 0 0 171

Bizony bizony,! Olvastad a kommentemet? A nyelvtanuláshoz 1 ember kell Te magad,mástól ne várj segítséget, az baromság. Akik más segítségével akarnak nyelvet tanúlni, erre már iparág alakúlt ki a lehúzásukra. És ha megtörtént, javaslom a rendőrségen tegyél feljelentést. 

Előzmény: Kármen82 (170)
Kármen82 Creative Commons License 2019.11.09 0 0 170

 

Sziasztok!

 

 

Segítségeteket szeretném kérni.

 

 

Tudnátok segíteni abban hogy ki az a HANUSZ ANITA?  Angol magántanárnak adja ki magát, skype-os nyelvtanulást hírdet. Állítólag tud spanyolul de egy szót nem hallodtam  tőlle . Amikor személyes találkozóra került volna a sor nálla mindig közbe jött valami stb....

 

Sajnos engem is megkárosított ........szélhámos. Tudomásomra jutott hogy nem én voltam az első.

 

Ha tudnátok írni róla néhány információt az nagyon jó lenne ,vagy azok jelentkezését várom akiket megkárosított .Telefonon már nem tudom elérni...

 

Kérlek erre az email címre írjatok: gloria26@freemail.hu

 

 

Előre is köszönöm.

 

 

 

hayabusa123 Creative Commons License 2019.10.19 0 0 169

felejtsd el ezeket igy soha nem fox angolul beszélni,magad tanuld az angolt ne másokra várj ,ezek a sulik,tanárok azért vannak hogy levegyenek alaposan

Előzmény: tintahal 74 (168)
tintahal 74 Creative Commons License 2019.10.12 0 0 168

Sziasztok! 

 

Budapesten keresek megbízható nyelviskolát. Euró, Peregrinus , Soter, és Cosmopolitan között vacillálok. 

Szerintetek melyik a legjobb. Angol érdekelne. 

Nyelvtanra is nagy hangsúlyt fektetve . 

Köszönöm. 

bereger Creative Commons License 2019.03.28 0 0 165

Szia,
Nem tudom, aktuális-e még,
én jó szívvel tudom ajánlani őket.

Előzmény: Helmsii (148)
Kármen82 Creative Commons License 2019.03.22 0 0 164

 

Sziasztok!

 

 

Keresek   megbízható nyelviskolát  Budapesten vasútállomás közelében.  Spanyol kezdő csoportos érdekelne.

 

 

Tudnátok ajánlani egy nyelviskolát? Megírnátok tapasztalatotokat?

 

Kérhetném erre az email címre?  Ritkán tudok itt lenni.

 

gloria26@freemail.hu

 

Köszönöm előre is.

Gtibi75 Creative Commons License 2019.03.19 0 0 163

Szia, nem tudom aktuális e, de én jártam ott.

Nekem nem vált be. Vagyis egyáltalán nem működött. Szerintem nem bennem volt a hiba. Vagyis mégis, mert elhittem, hogy nem kell csinálnom semmit és megtanulok angolul :) De ez nem igaz. A módszer szerintem átverés, ahogy a szöveg is, hogy nem kell otthon tanulnod. amit megtanultam ott, az pont az volt, amit otthon, egy fánymásolt lapról tanultam.

Ennyi pénzért, de akár ingyen is, ez szerintem elpocsékolt idő. 

Inkább keress egy jónevű iskolát és ne hidd el a hazugságokat akkor sem, ha tök szimpatikus...

Előzmény: Pipacska note (161)
sef_bacsi Creative Commons License 2018.09.05 -1 0 162

Sziasztok!

 

Bp-en keresek angol nyelviskolát.

Kezdő szintre mennék.

 

Amiket néztem, Katedra ( itt nem is indul kezdő most) Euro, Bonus,

 

Ezek milyenek a neten sok rosszat is olvastam az utobbi kettőről.

 

Pipacska note Creative Commons License 2018.08.17 0 0 161

Sziasztok!

Van valakinek személyes tapasztalata a Seerga Nyelviskolával kapcsolatban?

Érdekelne, hogy valaki befizetett-e már hozzájuk nyelvtanfolyamra..

Jobb agyféltekés nyelvtanulási módszerrel tanítanak.

Köszönöm!

szamaritánus2 Creative Commons License 2018.06.28 0 0 160

Bizony kötelezhetnek a fizetésre sajnos, mert attól, hogy diszlexiás vagy, köteles vagy időben sikeres nyelvvizsgát tenni, még ha könnyített formában is.

Szerintem maximum ügyvédhez fordulhatsz, hogy nézze meg a szerződésedet. :(

Előzmény: Kármen82 (159)
Kármen82 Creative Commons License 2018.06.21 0 0 159

 

Sziasztok!

 

 

Diplomamentő program keretében angol nyelvtanfolyamra jártam ,sajnos sikertelenül végeztem el.  

 

Régóta tanulok angol nyelvet ,diplomamentő után többször próbálkoztam nyelvvizsgával de sajnos sikertelenül. 

 

Rengetegszer jártam magán tanárhoz,nyelviskolába...rengeteg pénzem ment el.

 

Orvosi vizsgálatra mentem el ahol megállapították hogy diszlexiás vagyok így könnyített lehet a nyelvvizsgám ám ez most derült ki. Elég kellemetlen ez nekem ,csalódott vagyok magammal szemben bár tudom nem tehetek róla. Amennyi időt energiát pénzt  bele fektettem...:-(((( ...elkeserítő.

 

Az OFA-nak írtam ,elküldtem a szakvéleményt kérve a tartozás eltörlését amire később azt a választ kaptam hogy mindenképpen fizetnem kell mivel aláírtam  egy szerződést. Felhívtam őket telefonon hogy szeptemberbe megyek alapfokú nyelvvizsgázni hogy  legalább addig adjanak haladékot de azt a választ kaptam hogy nincs erre lehetőség most már az anyagi részével foglalkoznak ,végrehajtanak.

 

A nyelvtanfolyam  ,vizsgadíj rengetegbe van. Azért szeptemberbe megyek nyelvvizsgázni mert alapfokú nyelvvizsga nyáron nincs ,legközelebb szeptember  végén van. :-(((((

 

 

Tudomásom szerint nem kötelezhetnek fizetésre úgy hogy orvosi szakvéleményem van. 

 

Tudna valaki segíteni hogy kihez fordulhatnék ez ügyben? Ha már szerencsétlenségemre igy alakult és fizetnem kell legalább haladékot szeretnék ....

 

:((((

 

 

 

 

Légyszives ide írjatok : karmen8218@gmail.com

 

 

Előre is köszönöm.

 

ÜdvEvelin

 

 

farkasszaszi Creative Commons License 2018.05.29 0 0 158

Sziasztok!

 

Három sikeres nyelvvizsga utan atadasra kinalom a teteleim, segedanyagaim doc es pdf formatumban.  Mar tobb embernek is segitettem veluk megszerezni sikeresen a nyelvvizsgat, igy referenciat is tudok kuldeni. 

 

Vannak teteleim es segedanyagaim ECDL angol es nemet kozepfoku komplex es Kitex kereskedelmi szaknyelvi angol kozep komplex nyelvvizsga tipusbol. :)

 

Ha erdekel benneteket, keressetek batran: farkasszaszi@gmail.com 

georgiana Creative Commons License 2018.02.11 0 0 157

Sziasztok, mindenkinek, aki angolul szeretne tanulni, ajánlom az Ezer kérdés ezer választ-t. https://www.scribd.com/doc/25027659/1000-kerdes-1000-valasz-angol Itt le is lehet tölteni. Tanuljátok meg kívülről és minden menni fog. 

Üdv, Gyorgyi az Universus-tól.

https://universus.hu

georgiana Creative Commons License 2018.02.11 0 0 156

Sziasztok, mindenkinek, aki angolul szeretne tanulni, ajánlom az Ezer kérdés ezer választ-t. https://www.scribd.com/doc/25027659/1000-kerdes-1000-valasz-angol Itt le is lehet tölteni. Tanuljátok meg kívülről és minden menni fog. 

Üdv, Gyorgyi az Universus-tól. www.universus.hu

Kármen82 Creative Commons License 2018.02.03 0 0 155

 

Elmentem a Katedrába ,őket választottam.  Kitöltöttem egy szintfelmérő tesztet ami alapján az előkészítőbe  soroltak be. (Azt hozzá teszem hogy a tesztem nem érte el a megfelelő szintet.) 

 

2017.03 tól jártam folyamatosan a nyelviskolába ,folyamatosan tanultam  , egy óráról sem hiányoztam.

És most 2018.02.03-a van ..most is járok.  Minden igyekezetem ellenére  nem fejlődtem. Reading nagyon nehezen megy. Itthon folyamatosan szótározok ,nagyon kevés a szókincsem . Én vagyok a legrégibb tanuló a nyelviskolába akik jöttek többnyire diákok voltak akik nagyon jól tudták az angol nyelvet

Ennyi idő alatt nem fejlődtem . 

Beszéltem az angol tanárommal aki azt mondta erre hogy gyenge a nyelvtudásom, nemtudok angolul. Utánna panaszkodtam az igazgatónak hogy nem jó ez így nem feljődök semmi  ,ő nemigazán tudott mit mondani csak hogy legyek türelmes. Én türelmes vagyok nem arról van szó hanem arról hogy nem fejlődök de a pénzem meg fogy. Sajnos 3 nyelviskola van ebben a városban és ez a legdrágább.:-(

Legutóbb óra közben eljöttem mert a tanár cinikusan megjegyzést tett nekem  növelve a feszültséget ,megjegyezve hogy  mindig csak panaszkodok.  mások is panaszkodtak csak nem mertek szólni vagy nem folytatták az iskolát.

Elmentem egy nyelvtanárhoz aki felmérte a tudásomat és azt mondta hogy nagyon gyenge a szókincsem ,nem előkészítőre kellett volna járnom. Mondtam a Katedrába az ügyintéző hölgynek hogy New English File -nal az Intermediate könyvet szeretném megtanulni és hogy olyan csoportot szeretnék elkezdeni de rábeszéltek az előkészítőre amit most megsinylek.:-((

 

Ugy döntöttem hogy befejezem a nyelvtanulást mert rengeteg pénzt dobtam ki rá. 

 

Viszont sajnos a nyelviskolával szerződésem van , 60 óra ami havonta fizetek...24 e ft-ot. eddig csak az első részletet fizettem be. Tudnátok tanácsot adni hogy mit tehetnék? Szerződést lehet megszüntetni ?

 

Előre is köszönöm.

 

Aki szeretné megtudni a tapasztalataimat az nyugodtan írjon.

 

Kellemes hétvégén mindenkinek! 

 

email címem: gloria26@freemail.hu 

Előzmény: Virág Era (146)
tutimagantanar (X) 2017.08.30 0 0 152

Sziasztok!

 

Ha esetleg nyelviskola helyett inkább magántanárnál szeretnétek angolul tanulni, nézzetek szét a TUTI magántanár-közvetítőn:

 

www.tutimagantanar.hu

 

Egyszerűen, gyorsan, ingyenesen, regisztráció nélkül lehet magántanárt keresni az oldalon. 

 

 

Beyonce_K Creative Commons License 2017.08.06 0 0 151

Sziasztok!

 

 

Van valakinek tapasztalata az Andrássy úton található Beszédplazma nevű nyelviskolával kapcsolatban?

Semmit sem találtam a neten, ami már önmagában gyanús.

Előre is köszönöm, ha valaki tud segíteni.

fredina Creative Commons License 2017.07.28 0 0 150

Sziasztok!

 

Van valakinek tapasztalata a Seegra Nyelviskoláról, akik jobb agyféltekés módszer szerint tanítanak?

Nagyon köszönöm!

szamaritánus2 Creative Commons License 2017.07.28 0 0 149

Bátran válaszd őket, minőségi nyelviskola.

Előzmény: Helmsii (148)
Helmsii Creative Commons License 2017.07.26 0 0 148

Sziasztok! A Dover nyelviskoláról tud valaki infot irni?köszönöm előre is

Virág Era Creative Commons License 2017.05.02 0 0 146

1) Húzd le őket facebookon meg google értékelésekben, ez a legtöbb és legjobb, amit panaszként tehetsz.

2) Ha még tudod kérd vissza a pénzed, mert nagyon sok rossz tapasztalat van a katedráról (nekem is)

3) és végül keress egy másik nyelviskolát.

Az a baj az esetükben tényleg, hogy még a közepes ár ellenére is minden más kritikán aluli.

Előzmény: Kármen82 (145)
Kármen82 Creative Commons License 2017.03.30 0 0 145

Sziasztok!

 

Most kezdem az előkészítő angol nyelvtanfolyamot ami 30 órás a Katedra nyelviskolában. Igazából ez a nyelviskola egyáltalán nem szimpatikus csak sajnos máshol nincs lehetőségem menni most.

 

Az ügyintéző hölgy nem igazán segítő kész. Ahányszor megígéri hogy felhív nem hív fel,nekem kell.  Nem ad megfelelő információt. Pl: módosítottunk a tanfolyam szintet illetően és nem szólt hogy ezáltal az ár is változik. (hozzá teszem ahol eddig érdeklődtem nem változott az ára) Ha nem hívom fel,kérdezem meg akkor meglepetésként ér. 

Olvastam az oldalukon hogy ha magammal viszek + főt akkor mindketten 10 % kedvezményt kapunk amit említettem is az ügyintéző hölgynek  , de ő rögtön rávágta hogy az én esetemben nincs mert az enyém előkészítő és arra nincs. (hát ez érdekes ) A tankönyv címét sem akarta megmondani mert hogy vegyem meg tőllük de nagy nehezen megmondta és meg  is tudtam szerezni.

 

Kérdeztem a hölgytől hogy milyen kedvezmény van és mondta hogy az a kedvezmény hogy részletekbe tudok fizetni ...hát ettől gyomoridegem lett. Elég feszült a helyzet. Semmi segítőkészség nincs bennük,olyan pénz éhesek.

Ráadásul az igazgatóval is beszéltem mert hogy ő is mindvégig ott volt ...és megjegyezte ha nincs pénzem nem kell nyelviskolában tanulni.   Aztán a végén azt mondta hogy 5  % kedvezményről lehet szó de majd nézzem a hirdetésüket. Hozzá teszem semmilyen kedvezményt nem kaptam.

 

Most is olvastam a honlapjukon  hogy ha egy összegben kifizetem a tanfolyamot akkor 10 % kedvezményt kapok. Hát kíváncsi leszek rá.

 

Mi a véleményetek? Tudom hogy ez nem nagy ügy de ugy bánt ez a dolog. Szerintetek  tegyek panaszt ?

 

 

Kármen82 Creative Commons License 2017.02.19 0 0 144

 

Szia!

 

Köszönöm. Utánna nézek.

 

 

 

Előzmény: GaraiGábor (143)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!