Keresés

Részletes keresés

Austin_Powers Creative Commons License 2 órája -1 0 239903

A Celta Vigo is megnyerte volna, ha nincs az előtte végző 7 csapat.

Előzmény: Pib (239902)
Pib Creative Commons License 3 órája 0 0 239902

Özil helyett Kroos és Di Maria helyett Bale mindkettő erősítést jelent elvileg.

És a Real meg is nyerte volna a bajnokságot, ha nincs a bivalyerős Barcelona. 92 pontot szereztek, tavaly az Atleti 90 ponttal lett bajnok.

Előzmény: Dr. Mouse (239898)
Alcantara Creative Commons License 3 órája 0 0 239901

Három dolog együtt csak véletlenül sikerülhet: eredményes foci + látványos foci + az elnök mindenbe belebeszélhet. A véletlent segíti a galaktikusok folyamatos összevásárlása. De azok is egymást marják, ha túl sok van belőlük.

senyera Creative Commons License 4 órája 0 0 239900

Remélem nem fogja Perez kivásárolni a szerződéséből a Valencia edzőjét mert vele szerintem komolyat szívósodna a real.

Maradjon csak meg a nagyneveknél és ne nyissa ki a szemét ahogy szokta.

Romero Creative Commons License 4 órája 0 0 239899

Barcelonadrukker szemmel semmi gond nincs, sot. 12 ev alatt 10 edzo (az nso-n olvastam az elobb), stresszeljen csak mindenkit a mindenhato Perezpapa, cserelje le a fel bagazst max ketevente, ahogy erzi, ez passzol szerinte a klubhoz nyilvan. Innen nezve az ami ebben a szituban az extradurva, hogy a TB es a Rossel-Bartomeu perek ellenere sem roggyant meg a Barca, hiaba is tunt ez nyilvanvalonak sokunk es nyilvan a madridosok szamara is, elukon Perezzel. Ja, es akkor a Tito es Abidal rakdolgokrol ne is beszeljunk. En azt hiszem, a Barcelona DNS az, amit nem lehet legyozni jogi eszkozokkel. Puyi, Xavi, Messi tartasa, alazata es hatasuk a csapat tobbi tagjara, a katalan edzok, a gyerekkortol belejuk nevelt csapatszellemben gondolkodas... ezek miatt is igaz a mes que un club, es ez krvara kihat az osszevasaroltak 99%-ara is.

Kivancsi lennek, te hogy latod ugyanezt nalatok, ahol a klubikon Raul kvazi csendben lelepett a Schalkeba (?), Casillast meg kiutalja a fel torzskozonseg.

Előzmény: pepecske (239896)
Dr. Mouse Creative Commons License 4 órája 0 0 239898

Egyszerűen nem értettem Özil és Di Maria eladását. Mindkettő komoly potenciál volt a Realban.

Előzmény: pepecske (239896)
Creus Creative Commons License 4 órája 0 0 239897

megszámoltam az egyenlítést vagy vezetést jelentő gólokat. A rangsor(ha jól számoltam):

Neymar 21

Messi 20

Suarez 6

Rakitic 4

Mathieu 3

Pedro 2

és sokan 1

pepecske Creative Commons License 4 órája 0 0 239896

Az egy dolog, hogy mennyit koltott jatekosokra, de kozben eladott egy csomot, arban nem szamolom, de minosegben lehet tobb volt a bukta

Előzmény: oz acosta (239893)
oz acosta Creative Commons License 4 órája 0 0 239895

egyrészt, szerintem mindig lesz. a madridnál dolgozni mindig a szakma egyik csúcsa lesz. másrészt, perezt láthatóan nem zavarja, ha elég közepes vagy gyenge edzőt kell leigazolni ...khm...queiroz...khm.

azzal amúgy egyetértek, hogy egy viszonylag túlértékelt elnök, ennyi pénzből jobb eredményeket kéne elérnie a csapatának. ugyanakkor, ennyi pénzt kevés elnök teremtene elő.

Előzmény: Creus (239894)
Creus Creative Commons License 5 órája 0 0 239894

ha magához is annyira szigorú lenne Perez, mint az edzőihez már rég a föld alatt lenne. Pár év és nem lesz edző akit szerződtethetne.

Előzmény: oz acosta (239893)
oz acosta Creative Commons License 5 órája 0 0 239893

erre azért lehetett számítani. mennyit költöttek az utóbbi 2 szezonban? 300 milliót? bale 90, illaramendi 30, isco 27, kroos 25, james 80, navas 10, lucas silva 15 és még érkezett rajtuk kívül néhány játékos 10 millió alatt.

ehhez képest ancelotti hozott egy kupát és egy BL győzelmet. ez elég kevés és ancelotti karrierje alapján kicsi rá az esély, hogy a bajnoki címeket szállítani fogja. szerintem hozta amit akartak tőle (BL győzelem) és most keresnek valakit aki megbízhatóbban teljesít majd a bajnokságban.

Előzmény: Creus (239889)
oz acosta Creative Commons License 5 órája 0 0 239892

"Kit hozol nyáron előszerződéssel, aki minőségi cseréje Alvesnek (értsd: legalább 3szor olyan jó mint Montoya), és beleegyezik, hogy a klubjában nem játszik a BLben ősszel? Vagy kit hozol télen, akire szintén ugyanez igaz?"

szerintem ez csak akkor lenne komoly akadály, ha olyan csapattól akarnának igazolni amelyik esélyes a BL győzelemre. minden más esetben meg lehet oldani pénzzel.

Előzmény: DennisVT (239887)
pepecske Creative Commons License 5 órája 0 1 239891

Hajlando vagyok Veletek a DOGOLJ MEG PEREZ kampanyba beallni ...

MZ per X Creative Commons License 5 órája 0 0 239890

Valamelyik spanyol lap hozott egy kimutatást arról, hogy mi lesz, ha a tripletet megnyerjük. Az anyagi vonzata, ha jól emlékszem, kb. 50 millió körüli összeg, ami kumulatíven tartalmazza a csoportkörtõl a döntõig befolyt összeget (UEFA, szponzorok, TV, stb). Rögtön hozzá is tették, hogy ez az összeg teljes egészében a le van kötve. Tehát gyakorlatilag a játékosknak szerzõdésben garantált prémiumaival egyenlõ.

Előzmény: Dr. Mouse (239879)
Creus Creative Commons License 5 órája 0 0 239889

és tényleg kirúgta Ancelottit.

Creus Creative Commons License 5 órája 0 0 239888

Mario Gaspar. Év közben volt olyan hír hogy a vezetőség szerelmes belé.

Előzmény: DennisVT (239887)
DennisVT Creative Commons License 5 órája 0 0 239887

Egyetértek, de nem is ez a "poén".

Kit hozol nyáron előszerződéssel, aki minőségi cseréje Alvesnek (értsd: legalább 3szor olyan jó mint Montoya), és beleegyezik, hogy a klubjában nem játszik a BLben ősszel?
Vagy kit hozol télen, akire szintén ugyanez igaz?

Előzmény: oz acosta (239883)
NaNe18 99 Creative Commons License 5 órája 0 0 239886

miért, szerinted jó szezonja volt? ilyen gyengén futballozni még én nem láttam őt, mint idén

Előzmény: oz acosta (239885)
oz acosta Creative Commons License 5 órája 0 0 239885

szerencsétlen busquets is mennyit kapott a szezon elején, főleg a VB után! mintha valaki azt is írta volna, hogy busquetsel a középpályán nem lesz többet esélyes a BL-re a barca és le kéne cserélni mascheranora.

Előzmény: Creus (239884)
Creus Creative Commons License 6 órája 0 0 239884

"Busi? I have never seen a more intelligent Footballer on the pitch." - Xavi

oz acosta Creative Commons License 6 órája 0 0 239883

"Montoya, Adriano és Bartra (meg papíron még Douglas) jelenleg olyan minőségi romlás Alveshez képest, mintha Sergi Roberto lenne Iniesta helyén, vagy Pedro Neymar helyén."

talán, de a csapat szerintem kevésbé érezné meg. jóval kevésbé. én is úgy vagyok vele mint taekoo. ősszel 1-3 meccsen lenne igazán nagy szükség alvesre (CR és esetleg a BL csoportban a második), a többi meccsen elég a győzelemhez, ha fegyelmezetten védekezik a helyettese. 

Előzmény: senyera (239882)
senyera Creative Commons License 7 órája 0 0 239882

Montoya, Adriano és Bartra (meg papíron még Douglas) jelenleg olyan minőségi romlás Alveshez képest, mintha Sergi Roberto lenne Iniesta helyén, vagy Pedro Neymar helyén. Én azt mondom Alvesszel nem lehet megcsinálni majd azt mint idén Xavival, hogy elkezd padozni és csak gyengébbek ellen kezd, mert azonnal elkezdene sírni, nem pedig kivárná a szezon végét és távozna. Ráadásul még legalább fél éivg nem jöhet senki, de még télen is necces hogy komoly jobbhátvéd érkezhet, ezért valszeg a következő szezont még végig kezdőként nyomná le Alves, utána viszont eladható lehetne még pár misiért miután jönne egy kezdő a posztjára végre és ennyi.

Egyébként meg amennyire együtt van a csapat, lehet beleférne ha most távozik Alves és a kényszer kihozná a maxot az őt pótló emberekből.

taekoo Creative Commons License 7 órája 0 0 239881

...sőt, ha igaz a pletyka Benitez madridba költözéséről, akkor az őszi classicó miatt sem kell aggódnunk.

Előzmény: taekoo (239880)
taekoo Creative Commons License 7 órája 0 0 239880

Alvesnek kevésbé vagyunk kiszolgáltatva mint hiszi.  Monty mellett Adriano, sőt, állítólag Bartra is lehet jobb bekk.

Komoly meccsek  csak tavasszal lesznek.

Egyetlen kivétel van, az őszi classicon valakit CR7 mellé kell állítani. Ekkor kellene Alves, nagyon. De sztem túlzás lenne bárkinek is 3éves szerződést kínálni 1db meccsért .

Előzmény: oz acosta (239877)
Dr. Mouse Creative Commons License 7 órája 0 0 239879

A "buxáról" jut eszembe, - lehet azt tudni, hogy mennyi + prémiumot kap a csapat  egy játékosa a bajnoki cím elnyeréséért, a Király Kupa megnyerése és a BL győzelem esetén?

Előzmény: MZ per X (239874)
Creus Creative Commons License 8 órája 0 0 239878

Victor Font holnap tart sajtótájékoztatót, amelyben vázolni fogja hogyan képzeli el a Barca jövőjét. Valószínűleg ő is indulni fog a választáson.

http://www.deltapartnersgroup.com/about/our-management-team/victor-font/74

oz acosta Creative Commons License 8 órája 0 1 239877

"Ha most ki akarja használni a jó alkupozíciót én nem hibáztatom"

én sem hibáztatom, de már jeleztem volna neki, hogy nyáron távozhat. 

a klub választhat, hogy lábon lövi magát egy őszre (azzal, hogy alves lelép és nincs a helyére senki) vagy három szezonra (egy borzalmas szerződéssel). inkább az előbbi.

Előzmény: RELP (239875)
Alcantara Creative Commons License 10 órája -1 0 239876

Akinek Neymarral baja van, az nézze inkább David Villat.

Előzmény: emiltavasz (239863)
RELP Creative Commons License 10 órája -1 2 239875

Alvest is lehet szidni, de alapvetően a klub hozta magát ebbe a helyzetbe. Tavaly tavasszal már lehetett tudni hogy lesz transzferban és nyilván azt is tudták hogy Alves szerződése le fog járni. Lehetett volna korábban hosszabbítani, lehetett volna tavaly nyáron pótolni, Alvest elengedni. Ha most ki akarja használni a jó alkupozíciót én nem hibáztatom. Ha elmegy akkor elmegy. Be kell látni hogy ezeknek a labdarúgóknak ez elsősorban munka és munkahely, másodsorban szenvedély.

Előzmény: MZ per X (239874)
MZ per X Creative Commons License 10 órája 0 0 239874

Ez színtisztán annak a ténynek a kihasználása (kerülném a "visszaélés" szót), hogy nem igazolhatunk januárig senkit a helyére. Alves pedig ebbõl próbál tõkét kovácsolni: hosszabb távú szerzõdés + nem kis fizu... Pozitív oldalon a javára írható a legutóbbi hetekben nyújtott teljesítménye és az, hogy Messi bevallottan legjobb cimborája a csapatban. Most vagy belenyúlunk a buxába és hosszabbítunk, vagy megoldjuk nélküle az õszi szezont (és utána nyúlunk a buxába). Ja bocs, elfelejtettem, hogy van egy Douglasunk...

Előzmény: Peppo vagyok (239873)