Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

Peppo vagyok háromnegyed órája Creative Commons License 221934

Több játékosnak is igen jókor jött ez a szünet!

Előzmény: Creus (221928)
doncike egy órája Creative Commons License 221933

"elvált a feleségétől és ez 4.5 milliárd dollárjába került"

És ilyenkor hol van a pénzügyi feerpléj?

Előzmény: oz acosta (221924)
Alcantara másfél órája Creative Commons License 221932

Éppen a leromlott tiki - taka jellemzője az alibigyanús oldalpassz :nem ő vesztette el a labdát.

Előzmény: düdüm (221930)
düdüm két órája Creative Commons License 221931

Érved előtt meghajlok.

Előzmény: Peppo vagyok (221929)
düdüm két órája Creative Commons License 221930

Nem erről beszéltünk, hanem az alibigyanús oldalpasszokról.

Előzmény: Alcantara (221926)
Peppo vagyok két órája Creative Commons License 221929
Hülyeség.
Előzmény: düdüm (221922)
Creus két órája Creative Commons License 221928

Verma már részben a csapattal edzett, lassan bevethető lesz.

pepecske 4 órája Creative Commons License 221927

Bar megjegyzem a sok gol ellenere gyonyoruen csillog az a bronz :-), megha a csillogasat el is homalyositja a BL gyozelem.

Előzmény: pepecske (221925)
Alcantara 5 órája Creative Commons License 221926

Már hogy az ördögbe ne lenne csapatmozgatás a hosszú, pontos passz annak, aki át tudja venni? Ez sokkal nehezebb helyzetbe hozza a védőket, mint a közismert rövidpassz. Ahhoz, hogy az hatékony legyen, olyan tökélyre van szükség, amire pár éve a Barca képes volt, azóta azonban nem.

Előzmény: düdüm (221922)
pepecske 6 órája Creative Commons License 221925

Orulok hogy nem lett igazam, meg hizelgo hogy ennyire koveted iroi munkassagom :-)

Előzmény: fazd (221915)
oz acosta 6 órája Creative Commons License 221924

elvált a feleségétől és ez 4.5 milliárd dollárjába került, amivel a világ legdrágább válását hozta össze.

Előzmény: JLW-470 (221917)
düdüm 6 órája Creative Commons License 221923

Úgy van, ezért hozta be Xavit. :-)

Előzmény: Alcantara (221921)
düdüm 6 órája Creative Commons License 221922

Félremagyarázod, nem ezt írtam. Az nem csapatmozgatás, hogy odarúgom valakinek szép hosszan, látványos ívben a labdát, mert én nem tudok vele értelmesen semmit sem kezdeni, tipródjon inkább a másik, aki nincs is nálam jobb helyzetben a pályán. Ilyen megoldásnak is lehet létjogosultsága, de Rakiticnél ezen a meccsen túl sokszor fordult elő. Nem volt olyan nagy baj ez, most még erős benne a kockázatkerülés. Remélhetően lesz ő még bátrabb is.

Előzmény: Peppo vagyok (221901)
Alcantara 6 órája Creative Commons License 221921

Xavi a "régi", rövidpasszos Barca, amiről LE most tér át egy kevésbé kötött, többszínű játékra.

Előzmény: düdüm (221918)
düdüm 7 órája Creative Commons License 221920

Félreértettél. Szerintem is jó lehet Rakitic, mindössze elemeztem a játékát. Tisztában van néhány barcás alapszabállyal, és tudja is csinálni a pályán. Azért kell még pár meccs, erős ellenfelek ellen, hogy tiszta legyen róla a kép.

Előzmény: Attika30 (221898)
The AVE 7 órája Creative Commons License 221919

Épphogy túl sok a pénz: pénzügyi fair play problémáik vannak...

Előzmény: JLW-470 (221917)
düdüm 7 órája Creative Commons License 221918

Egy olyan valaki kellett, aki előre játszik. Nem számít, hogy ki ment le. Rafinha játékából nem derült ki, hogy mi lett volna a taktikai feladata, de biztos, hogy nem Xavit helyettesítette, satöbbi.

Előzmény: Alcantara (221897)
JLW-470 7 órája Creative Commons License 221917

OFF

A Monaco mecénásának elfogyott a pénze vagy miért van náluk ez a nagy kiárúsítás(meg a bajnokságban is eddig gyengén szerepelnek)?

ON

Előzmény: oz acosta (221916)
oz acosta 8 órája Creative Commons License 221916

"Hamesz csak drága, egy nyamvadt, jól sikerült vébé után."

azért azt nem mondanám, hogy csak egy VB miatt lett drága james rodriguez.  2 jó szezon a portoban és 1 a monacoban elég lett volna ahhoz, hogy 50-60 milliót kérjenek érte. így történt pl. falcaoval és hulkkal is. a VB persze rádobott erre egy jó 20 milliót.

azt meg meglátjuk, hogy milyen lesz a madrid, de szerintem nem a james-di maria "csere" lesz egy esetleges bukás oka, hanem az, hogy perez megint nem költ rendes védekező középpályásra. egészen megdöbbentő, hogy úgy tűnik megint beleesik a makalele féle csapdába.

Előzmény: pepecske (221908)
fazd 8 órája Creative Commons License 221915

pár mérkőzésből nem lehet messzemenő következtetéseket levonni. már tavaly októberben is elküldted volna Ancelottit, augusztus végén pedig azon rimánkodtál, hogy alig fogunk gólokat látni, ehhez képest a klub történetének második legeredményesebb idényét produkálta a csapat + 111-es gólkülönbséggel, a ligában a legtöbb találatot (104) szerezve. hosszú a szezon, nagyon hosszú.

Attika30 8 órája Creative Commons License 221914

http://barcanoticias.blog.hu/2014/09/02/friss_hir_dani_alves_2015-ben_tavozik_a_barcelonatol

Alves az idény végén mindenképp távozik, ingyen. Jövőre Montoya és Douglas lesz a két jobbhátvédünk.

Alcantara 8 órája Creative Commons License 221913

Rakitic pozícióját nem lehet Fabregaséval összehasonlítani - az utóbbinak sohase volt stabil helye a csapatban. Az persze biztos, hogy két meccs nem vetíthető ki egy egész évre, mert közbejöhet sérülés, vagy bármi más. Ami viszont a védelmet illeti, ott nem célszerű egyes játékosokat emelni ki. Vagy összeáll egy csapat védekezése - amihez idő és sok munka kell - vagy nem. Az elmúlt két évben sem X  vagy y volt a bajok oka, hanem az, hogy nem volt védelmi koncepció. Amint egyes meccseken Martino megpróbálkozott ilyesmivel, kórusban visítottak ellene, hogy "ez nem a Barca - foci".

Előzmény: alzir (221907)
The AVE 8 órája Creative Commons License 221912

Hamesz már a Monacohoz is 30-40 milláért ment, a mostani átigazolási ára pedig már végképp nagyon magas. A VB felfedezettje volt, bár szerintem is túl van értékelve/sztárolva. Tavaly is nehezen indultatok be, aztán azért csak összeállt a csapat. Persze én azt remélem, h idén nem fog ;)

Peppo vagyok 8 órája Creative Commons License 221911

Én is szeretném, ha Bartra játszana, LE az edzője volt az utánpótlásban, ismeri. De ha ebben ez évben sem lesz számottevő játékideje, akkor nagyon komolyan el kell gondolkodni arról, hogy talán nem is alkalmas arra a szerepre, amit szeretnénk neki. Ez majd kiderül.

Attika30 8 órája Creative Commons License 221910

Nem tudom, én Matheu-nél nem érzem, hogy technikai hiányosságai vannak. Most hibázott egyet de amúgy gyors, jól fejel és a labdáva lsem ügyetlen, passz játékban is jó volt. Majd meglátjuk milyen lesz nagyobb nyomás alatt. Reméljük jó.

Creus 8 órája Creative Commons License 221909

Ha a ti keretetek 19 fős, akkor a miénk 20. Nincs nagy különbség.

pepecske 9 órája Creative Commons License 221908

Hamesz csak drága, egy nyamvadt, jól sikerült vébé után. Neymar meg Suarez inkább galaktikus.

Nem lesz jó a Madrid. 19 tagú kerettel nem lehet sikeresen lehozni a szezont. Balfaszkodás.

Előzmény: alzir (221906)
alzir 9 órája Creative Commons License 221907

korai még bármi ilyet kijelenteni.

rakitic eddig jónak tűnik, de fabregas is nagyon jól kezdett minden évben (csak vele kapcsolatban a nagyon jó minimális elvárás volt).

matthieuvel kapcsolatban inkább egyelőre azt érzem, hogy amint lesz egy olyan meccs, ahol komoly nyomás alatt lesz a védelem, megint gyorsan tele lesz a fórum zubit anyázó hozzászólásokkal. a villarreal elleni egy indokolatlan szarvashiba volt, és az elche ellen is látszott néhány megmozdulásán, hogy lehetnek komoly technikai fogyatékosságai.

amúgy ha annyira fiatal-párti LE, bartrát vajon miért nem nyomatja? az eddigi fiatalok inkább kényszerből kerültek be.

Előzmény: Attika30 (221898)
alzir 9 órája Creative Commons License 221906

hamesz nem galaktikus vásárlás? egy kész, BL-győztes csapatba hozott egy újabb 100 milliós szuperembert. más kérdés, hogy di maria ennek hatására nagyon bölcsen lelépett.

de szerintem még idén is jó lesz a madrid. ettől még láthatók bizonyos tendenciák.

Előzmény: pepecske (221893)
The AVE 9 órája Creative Commons License 221905

És Ini sérüléséről tudunk már valami pontosabbat?

Előzmény: Peppo vagyok (221904)