ave én Creative Commons License 10 perce 0 0 262586

a Roma vicces. 2001-ben a világ messze-messze legjobb csapata voltak, azóta abból élnek. meg Totti is. igazi olaszos tempó

MZ per X Creative Commons License 10 perce -5 1 262585

ave én Creative Commons License 15 perce 0 0 262584

csak az elsővel

Előzmény: pepe_pepe (262582)
senyera Creative Commons License 15 perce -1 0 262583

Legalább valamit fociznia kell a Citynek is végre... hogy nézett volna ki ha ilyen játékkal kapnak egy gólt a 90. percben és kb. nem mutattak semmit a cél érdekében. Szánalmas hogy a real ilyen könnyű ágon gyalogol a döntőbe na de majd ott lesz ellenállás nem ez az Európa Liga szint mint végig egyenes kiesésben. báár. a roma ha nagycsapat lett volna akkor kitömi őket a Bernabeuban, dehát nem azok ahogy azt már mondtam ősszel.

pepe_pepe Creative Commons License 15 perce -2 0 262582

Minden gollal egyre szarabb helyzetbe kerul a Madrid

Előzmény: ave én (262580)
The AVE Creative Commons License 15 perce -2 0 262581

Ellenfél csk megsérül, megpattano kapufas gol, ... Lesz itt még kihagyott MCI tizenegyes is.

MZ per X Creative Commons License 30 perce -4 0 262577

Kezdõdik a meccs, ami addig tart, amíg a Real nem nyer... :)

Peppo vagyok Creative Commons License 2 órája -1 0 262576

Ha ennyi kiesnek, akkor ok, különben megvan az első kettő.

pantic_ Creative Commons License 3 órája 0 0 262572

xabi alonso góljánál az mázli, hihetetlen!

és még sorolhatnád

Előzmény: access_denied (262548)
senyera Creative Commons License 3 órája 0 1 262571
Suarez egy duplazassal és aranycipővel meg egy esetleges Copaval nem jelentkezhet be a címre? Bár egy Bl győztes és Eb győztes Griezmann tényleg erősen ott lehet de Suarez Közelebb van mindehez jelenleg. Cr rengeteg BLgolja szép de az EBre nálam esélytelen de BLlel ott lehet de egy várható égés az EBn ezt semmissé teheti. Közben Messi egy korrekt kis szezonocskaval és Copaval még siman nevethet a végén de ehhez duplázni kell!
Előzmény: Peppo vagyok (262566)
oz acosta Creative Commons License 5 órája 0 0 262570

"En tamogatom a netto jatekido bevezeteset, de nem hiszem van realitasa a TV-s kozvetitesek miatt, ahol sokszor mar par perces hosszabitas boritja a musorrendet."

szerintem a TV-knek nem jelentene komoly gondot, még NFL meccseket is simán tudnak közvetíteni, pedig azok is eléggé el tudnak húzódni. egyszerűen rászámolnak egy kis beszélgetést a meccs végére, amit le tudnak rövidíteni vagy akár teljesen kivágni, ha kell.

Előzmény: talismoon (262554)
Őrült kacsa a zebrán Creative Commons License 5 órája -1 1 262569

Ez sem új, én "csak" 6 éve nézem hétről hétre a spanyol bajnokságot, az európai kupameccseket, EB, VB meccseket régebb óta követem, és láttam ilyet vagy százszor. Valamiért most újrafelfedezik ezeket a dolgokat egyes aranyhal emlékezetűek, nem értem mi ebben, ezekben az új.

Előzmény: talismoon (262567)
doncike Creative Commons License 6 órája 0 0 262568

"Szeretjük, nem szeretjük, az Aranylabda első két helyezettje megvan"

???

Május eleje van, a klubszezon legfontosabb kérdései (spanyol bajnokság, német-angol-spanyol kupa, BL) még nem dőltek el, előttünk egy EB, egy Copa és egy Olimpia (ez most csak Neymar miatt számít), meg a komplett őszi félszezon.

Ha CR7, Messi vagy Neymar hónapokra lesérül a nyáron, szerinted akkor is tuti helyük van az Top3-ban?

talismoon Creative Commons License 6 órája 0 0 262567

Ez igaz, de nem erre gondoltam, hanem mikor a semmitol "megserult" es apolni kellett.

Ezzel a kis szunettel el is vesztettuk a lenduletunket a maradek percekre.

Előzmény: Őrült kacsa a zebrán (262559)
Peppo vagyok Creative Commons License 6 órája -2 1 262566

Szeretjük, nem szeretjük, az Aranylabda első két helyezettje megvan, Griezmann odaérhet a harmadik helyre.

Ha a Real BL-t nyer, akkor meg Roncsi nyeri a lasztit.

Előzmény: toteIcamp (262565)
toteIcamp Creative Commons License 6 órája 0 0 262565

Griezmann nagyon megerdemelne, amikor az Atletico 1-0ra gyozott 10ből 8szor ő rúgta azt az egyetlen gólt. Szóval nagyon fontos gólokat rúgott.

Tompus999 Creative Commons License 7 órája 0 1 262562

Mázlid van, már csak 3 mecset kell kibírnod :-)

Előzmény: taekoo (262561)
taekoo Creative Commons License 7 órája -3 6 262561

A kudarc ellenére nekem tetszett a bayern játéka.  Gyors volt, gólratörő, tiki-totojázás helyett futottak és az utolsó pillanatig küzdöttek. Felvállalták a párharcokat és arányos számban meg is nyerték.... mindent, amit nálunk hiánycikk.

Komolyan mondom, most nem el a kedvem a barca meccsektől. Nézni ahogy sétálva felporoszkálunk, álldogáló játékosok 3x hátraadják amíg 1x felérünk a kapuhoz. Trófeák és címek hidegen hagynak, ezt nézni  szar.

Az hiszem bevezetem az 5 perces meccs nézést. Minden héten rápróbálok, de ha ugyanaz a stílus akkor kikapcsolom.

doncike Creative Commons License 8 órája 0 0 262560

Griezmannak a vetélytársait (Messi, CR7, Neymar, esetleg Lajos) felülmúló ősz kell + BL vagy EB-győzelem, góllal a döntőben.

Szerintem.

Előzmény: Tompus999 (262558)
Őrült kacsa a zebrán Creative Commons License 8 órája 0 2 262559

Minden kapus piheg a labdán, ha kell, minden játékos baszakszik a bedobással, ha kell, stb. nem tegnap találták fel, tényleg gyerekes ez az egész.

Előzmény: talismoon (262552)