Keresés

Részletes keresés

Tompus999 Creative Commons License 2 perce 0 0 271144

Az rendben van, hogy utólag bocsánatot kért, de nem ezért nem dobták meg órákkal előbb.

Előzmény: pepe_pepe (271139)
Tompus999 Creative Commons License 2 perce 0 0 271143

Megmondom őszintén, pont Carvajalról kurvára nem ezt gondoltam.

Előzmény: Peppo vagyok (271138)
Dr. Mouse Creative Commons License 5 perce 0 0 271142

Köszönöm. :)

Előzmény: SZ.L.A.M.B. (271130)
Tompus999 Creative Commons License 5 perce 0 0 271141

Ja, értem. Akkor mentsük is föl, tök oké a dolog. Rendben.

Előzmény: SZ.L.A.M.B. (271137)
Dr. Mouse Creative Commons License 5 perce 0 0 271140

Köszönöm!:)

Előzmény: Peppo vagyok (271129)
pepe_pepe Creative Commons License 10 perce 0 0 271139

De az.

Bunkóság volt. Utána bocsánatot kért nyilvánosan.

Előzmény: Tompus999 (271136)
Peppo vagyok Creative Commons License 15 perce 0 0 271138

Carvajal nem szint, ő még ahhoz is kevés, hogy megdobálják! :)

SZ.L.A.M.B. Creative Commons License 20 perce 0 0 271137

A valenciai eset a helyi "B-közép" előtt történt, néhány méter távolságból. Egyrészt nálatok messzebb vannak a szurkolók, másrészt a kis kínai turisták annyira nem vérmesek, mint a valenciai ifjak.

Tompus999 Creative Commons License 20 perce 0 0 271136

Lenni itt még egy dolog. Ismert a Valnciai eset ugye, a játékosaink provokálták a hazaiakat, végülis érthető hogy bepöccentek és megdobálták őket. Kérdem én, Carvajalt mivel dobták meg szombaton?

Vagy ez nem provokálás? 

Attika30 Creative Commons License 20 perce 0 0 271135

Ez a hazai mérlegünk : 

Ez több, mint kiábrándító, a mezőny közepén kullogunk, nevetséges az egész.

Ez pedig az idegenbeli : 

Idegenben meg teljesen jó a mérleg, még  a Soci, Celta meccsel is. Ilyen idegenbeli mérlegre lehetne építeni, azokkal az eredményekkel amiket elértünk ligát lehetne nyerni (még a Celta, Soci-val is), erre hazai pályán szopunk hétről hétre, nevetséges az egész.

Tompus999 Creative Commons License 30 perce 0 0 271134

Ő volt az egyetlen aki követni tudta a védőjét, = támadót

Előzmény: Tompus999 (271133)
Tompus999 Creative Commons License 30 perce 0 0 271133

Szerintem meg pont nem baszta el, csak szarul jött ki. Ő volt az egyetlen aki követni tudta a védőjét, itt baromira nem lesreállítás volt (pedig ha mindenki megáll simán les). Nézzétek meg. Masche (akié amúgy Ramos volt), megbotlik, Busi kap egy tárást két fehértől, Pique pedig szimplán késésben van, mert ő is megbotlik. SR az egyetlen, aki ütemben érkezne a támadókkal, nem mással mint CR-el van párban. Persze ha lesreállítás lett volna a taktika, akkor eleve az egész csapat kifelé futott volna, egyszer LE első évében csináltunk ilyet tán  egy PSG elleni meccsen. A beadás pillanatában akkor a teljes francia csapat 4 méteres lesen volt. De persze ezt be kell gyakorolni, itt most kurvára bejött volna ha midnen védőnk kifelé indul, nem befelé.

Amúgy elképesztő számomra hogy Madrid mezben simá be lehet ülni a satdionba a katalánok közé és örülni lehet a 91. percben lőtt egyenlítő gólnak. És még csak csúnyán sem néznek a csávóra. Na a kocsmában nem ez volt :-)

Előzmény: doncike (271108)
Attika30 Creative Commons License 30 perce -1 0 271132

Igy van. Szerintem senkit nem zavarna annyira ez a Real elleni iksz ha nem 6 pontos hátrányban történt volna a 90. percben. Én az Atma meccset sem tartom katasztrófának, erősen benne van a pakliban, hogy őket nem tudjuk legyőzni, az Alaves és a Malaga ami kb. "megbocsáthatatlan" és ami a végén lehet, hogy el fogja dönteni a liga sorsát, nem a mi javunkra.

Továbbá ha statiszikáktól eltekintünk és nem úgy könyveljük el a Soci, Celta meccset, hogy "jó tavaly is kikaptunk idén ez kalkulálható" akkor nagyon bosszantó az, hogy rendre ugyanazok a csapatok szopatnak meg minket évek óta és LE a világon semmit nem tud tenni ellene. Van nagyjából fél-egy éve mire újra menni kell a Soci, Celta pályájára, ennyi ideje lenne kitalálni hogyan lehet nyerni és semmi, de annyira semmi, hogy közünk nincs a meccsekhez. És itt nem olyan csapatokról van szó akik top csapatok, top játékosokkal és van egy kellemetlen stílusuk mellé, hanem sima spanyol középcsapatok semmi több, ők szopatnak szarrá minket minden évben. Röhej!

Előzmény: Tompus999 (271131)
Tompus999 Creative Commons License 45 perce 0 0 271131

Pont ezt néztem. Idn nyertünk Sevillában, Valenciában, tavaly ez 1 pont volt. Nem kaptunk ki San Sebastianban ez is plusz egy pont, csakúgy mint a hazai Clasico. Celta zakó zakó, az nulla. Ha így nézzük, sokkal jobban teljesítünk mint tavaly. Viszont: Alaves, Malaga és ide vehetem az Atleticót is, akiket tavaly vertünk otthon (is). Itt van az a hiányzó 5-7 pont.

Előzmény: Hoppá! (271126)
SZ.L.A.M.B. Creative Commons License 45 perce 0 0 271130

Isten éltesse Vilma néni erőben, egészségben!

Előzmény: Dr. Mouse (271122)
Peppo vagyok Creative Commons License 45 perce 0 0 271129

Boldog névnapot! :)

Előzmény: Dr. Mouse (271122)
toteIcamp Creative Commons License 15 órája -1 0 271128

Mert a balfasz edzö levehette volna SRt. Helyette jöhetett volna Umtiti. Masche ki szelre, Umtiti be középre

Előzmény: doncike (271123)
Hoppá! Creative Commons License 16 órája 0 1 271127

Tabella (2ª B - Grupo III):

Hoppá! Creative Commons License 17 órája 0 0 271126

A Barça az idei szezonban az eddig hazai pályán megszerezhető pontok 42%-át már elhullajtotta. (7/3 GY) Ezzel szemben az egész tavalyi kiírásban csak a pontok 14%-át vesztette el a csapat.

Attika30 Creative Commons License 18 órája -2 0 271125

Az azért nem hiszem, hogy egyedül SR tudta mi is a feladat, mindenki más meg hülye, fordítva annál inkább hihető.

Előzmény: doncike (271124)
doncike Creative Commons License 18 órája 0 0 271124

Ha igy nézzük, akkor egyedül SR csinálta jól.

Előzmény: DennisVT (271118)
doncike Creative Commons License 18 órája 0 0 271123

A visszajátszásból úgy tűnik: Pique már csak azután indult, hogy látta SR-t beindulni. Ő már csak menteni próbálta a menthetőt. Masche még el is csúszott, ami külön vicc, hogy egész meccsen csúszkálunk hazai pályán.

Meg egyébként is alacsonyám voltunk Rakitic lecserélése után.

Előzmény: MZ per X (271117)
Dr. Mouse Creative Commons License 21 órája 0 0 271122

Nekem l jobban hangzik a Barca győzelmi sorozata, mint egy Juventus, vagy egy Bayern-né, ami általában úgy néz ki, hogy 6-ból 6...

Előzmény: DennisVT (271120)
GabikA Creative Commons License 22 órája -2 2 271121

A Real semmivel sem jobb képességű játékosai jelenleg jobb formában vannak, így lett döntetlen a meccs saját pályán

mondjuk Bale serult, ez olyan, mint ha nalatok hianyozna Neymar 

sajna a meccset nem lattam :(

Előzmény: DennisVT (271089)
DennisVT Creative Commons License 22 órája 0 0 271120

2006-15 közti 10 kiírásból 4et megnyertünk. Ne legyen már kevés*:) Ráadásul mindet tisztán, rendes játékidőben, jobban játszva az ellenfélnél. Az ATMA meg kétszer megverette magát a Reallal, úgy, hogy mindkettőnben legalább olyan jók voltak.

Persze a történelemkönyvekbe csak az eredmény kerül be.

*Még ahhoz képest is nehéz kevésnek nevezni, hogy ilyen Messi-Xavi-Iniesta-Busquets tengely 50 évente van sincs a futballban.

Egyébként ha Pep marad és nem kell edzőkérdéssel foglalkozni, és beleszaladni szegény Titoba, meg a kevésbé kompetens Martinoba, akkor sztem kettővel több van. De eggyel biztos.

Előzmény: bluebalu (271119)
bluebalu Creative Commons License 22 órája 0 1 271119

rá kell menni a BL-re, mert igazán a BL győzelem az ami kevés Pep/Messi óta, igazából nekem ott van hiányérzetem, meg mikor tatával elvesztettük az atma ellen a bajnokságot, amíg még van Messi A BL-kre kell menni, röhej h mi nyertünk hármat Messivel, a Real kettőt...lehet h soha nem lesz ilyen játékos többet sehol...

Előzmény: DennisVT (271118)
DennisVT Creative Commons License 22 órája 0 0 271118

Szökőévente egyszer csinálunk ilyen helyzetben lesreállítást. Ami nem baj, mi egyszerűen ezeknél a helyzeteknél nem ezt a taktikát választjuk. Amit választottunk, azt kellett volna jól megoldani.

Előzmény: MZ per X (271117)
MZ per X Creative Commons License 23 órája 0 0 271117

"SR baszta el, de nagyon csúnyán. Neki köszönhetjük az egyenlítést."

Ha szigorúan nézzük az elrúgás pillanatát, addigra már sajnos Piqué is belógott. Így õ is legalább annyira hibás. Megint csak utólag okoskodunk, de itt a nekifutás közben egyszerre ki kellett volna rohanni az összes védõnknek. Elõtte lett volna idõ odasúgni a társak fülébe, hogy "gyerünk kifelé!", vagy egy egyezményes jelben megállapodni az ilyen esetre. Csak gyakorlás, összeszokás kérdése, amiben az edzõnek nagy szerepe van. Ezt az apró taktikai elemet egy 3. diviziós ifi csapat is simán tudta volna alkalmazni...

Előzmény: doncike (271108)
Dr. Mouse Creative Commons License 23 órája -2 0 271116

Csak pár szót az általad említett Kloppról, vagy Simeonéről.

Amennyire ellenszenvesek nekem a partvonal melletti handabandázásuk miatt, - annyira szimpatikusak, ahogy az általuk vezetett csapatok  játszanak!

Mert lehet rosszul játszani, veszíteni a vezetésük alatt, de "lélek nélkül" tili-tolizni nem!

Azt biztosnak gondolom, hogy egy lélek nélkül lejátszott első félidő után Ők, szétszednék a szünetben azokat, aki nem hajtják ki a szívüket-lelküket a csapatért.

Előzmény: oz acosta (271115)
oz acosta Creative Commons License 24 órája 0 2 271115

is-is. ennél teljesíthetett volna jobban LE, de még ez is elég lett volna a győzelemhez, ha néhány játékos nem követ el hatalmas hibákat.

szerintem LE "elég" ide, nem több, nem kevesebb. nem fogja megreformálni a csapatot és nem igazán fognak miatta nyerni, de nem is lehetetleníti el őket. persze, lehet azt állítani, hogy véletlenül triplázott (...), de akkor a következő szezonja úgy nézett volna ki, mint a valóban BL győzelembe botló di matteonak. nála azért nem erről van szó eddig.

ettől még kirúghatják, csak ki jön a helyére? eddig volt szó emeryről, pochettinoról és löwről, akiknek semmi tapasztalata ezen a szinten és nem "barca nevelések", valamint koemanról akinek van barcás tapasztalata játékosként, de ezen a szinten neki sincs edzői tapasztalata. miért kéne bennük jobban bízni, hogy BL-t tudnak nyerni a barcaval, mint LE-ben akinek egyszer már sikerült?

talán klopp és simeone az a két edző, akiknek az eddigi eredményei alapján azt lehet mondani, hogy LE-nél többet ki tudnának hozni a csapatból, ugyanakkor mindketten nagyon más focit játszatnak, mint amit a barca szokott és amire a keret ki van alakítva. egy teljes átépítés baromi drága és kockázatos lenne miattuk, anélkül meg semmi értelme megpróbálni elhozni őket. messiben van még 3-4 év, vele mindig esélyes lesz a csapat. ezt az időt húzzák le olyan edzővel vagy edzőkkel, akik finomabb változtatásokkal üzemeltetik a gépezetet.

utána egy halom ma meghatározó játékos karrierje már véget ér vagy a végéhez közeledik majd: pique 33, rakitic 32, busquets 32, iniesta 36, suarez 33, messsi 33, alba 31 éves lesz. szerintem ez lesz az a pillanat, amikor megéri megkockáztatni valami igazán újat, nem most. 

egyszerűen minden váltás esetén jóval nagyobb az esély egy martino, benitez, mourinho vagy LVG féle bukásnak, mint egy guardiola vagy LE féle sikernek.

Előzmény: Alcantara (271113)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!