Keresés

Részletes keresés

oz acosta Creative Commons License 45 perce 0 0 243694

hopp, most esett le, hogy nem gerson volt hozzácsapva a neymar üzlethez. vissza az egész.

Előzmény: oz acosta (243693)
oz acosta Creative Commons License 45 perce 0 0 243693

ha ez igaz, szerintem nincs benne semmi különösebben meglepő. 

egyszerűen azt mutatja, hogy az egész neymar árának ellopásáról átalakításáról szólt, a barca sosem akarta leigazolni gersont. 

Előzmény: Rolling (243690)
Pedrag1055 Creative Commons License 1,5 órája 0 1 243692

Mi van? Baj van a szövegértelmezéssel?

Attól mert nekem sosem volt a szívem csücske, még elég nagy szerepet vállalt a pár évvel ezelőtti csúcs Barcelonából (ami számomra az etalon marad)

Jobban jártál volna, ha csendben maradsz, tuskó

Előzmény: GombozoIII. (243688)
gerrardo Creative Commons License 2 órája 0 0 243691

Igen, biztos lesz még pár "furcsaság"

Előzmény: Rolling (243690)
Rolling Creative Commons License 2 órája 0 1 243690

Nem értem az alábbiakat: http://barcanoticias.blog.hu/2015/07/31/az_as_roma_elviheti_az_barcelona_orra_elol_gersont#more7667598

Az rendben van, hogy ha mégsem kell az adott játékos, akkor bukja a Barca a foglalóként fizetett összeget. De az számomra döbbenetes, hogy másnak adja el a klub, és nem kapja vissza a Barca a pénzét.

Milyen agyament szerződés ez a Barca részéről, ki kötötte és mi volt a célja vele?

Nagyon nincs rendben a Barca körül szinte semmi Rosell feltűnése óta, és azzal, hogy Barto fölényesen nyert, félek, hogy további hasonló furcsaságok lesznek.

GombozoIII. Creative Commons License 2 órája -1 0 243689

"Nem értem miért Gumbaut erőlteti LE amikor Samper lenne a kézenfekvő."

Hát honnan a búbánatból értenéd?

Előzmény: senyera (243667)
GombozoIII. Creative Commons License 2 órája 0 0 243688

Ez a nyár aranyköpése,  "nem vagyok oda érte, de kár is hogy elmegy". Mindig modtam hogy nekünk még a szar is büdös, nem is érdemeljük meg hogy a Barcának drukkolhassunk.

Előzmény: Pedrag1055 (243686)
Tompus999 Creative Commons License 4 órája 0 0 243687

Véltoznak az idők... Pep 4 éve óta is eltelt már 3 év. Azóta már nincs Puyol, Xavi, Valdes hogy csak három érinthetetlent említsek. És számtalan jó játékos, akiket nagyon kedveltünk. Én nagyon szeretem Pedrót, a világ legegyszerűbb gólját sosem felejtem el neki, de megértem hogyha többet akar játszanki. Azért volt amikor MVP-nek hívták az MSN-t...

Előzmény: Pedrag1055 (243686)
Pedrag1055 Creative Commons License 5 órája 0 0 243686

Én sosem voltam elájulva a játékától, de elkeserítő, hogy 'A' Barcelonából lassan alig marad pár ember.

Előzmény: Attika30 (243685)
Attika30 Creative Commons License 7 órája 0 0 243685

http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labdarugas/barca-a-szelso-nem-mondott-nemet-az-mu-ra-sirogorcs-a-vege-2429537

Hiányozni fog, egy csupaszìv játékos aki egymagában megtesítette azt amiért szeretni lehet ezt a csapatot, klubot :-( Sok sikert neki!

gerrardo Creative Commons License 9 órája -1 0 243684

a képességei megvannak akár egy bayernhez vagy barcához is, de hogy mi lesz belőle nem lehet tudni

mind két szélen tud játszani, de én akkor sem dobnám a mély vízbe, maradhatna a ligában egy olyan csapatnál ahol biztosítani lehet neki a játék perceket

Előzmény: senyera (243683)
senyera Creative Commons License 18 órája -1 0 243683

Itt mint topklubban Messi van a posztján. Mondjuk úgy hogy nem irigylem..., bár ez jól is elsűlhet mert ilyenektől tanulhat amikor néha a felnőttben edz vagy játszik.

A Poolban tudtommal Markovic van ezen a poszton, aki nem megoldhatatlan feladat Adama tehetségéhez mérten és Coutinhoval lenne társa is ott játékra nem csak 1-2 félig ügyes, félig buta falábú angol, de hogy ne csak lehúzzam őket megint, még egy Sturridge is jó társa lehetne akárcsak a frissen igazolt Benteke. Lehet hogy a Stokeban több lehetősége lenne amúgy nem tudom, de jelenleg a Poolban is simán lehetne esélye a bizonyításra akkor ha tudásához mérten bíznak benne, márpedig ha nem így lenne akkor nem is érdeklődnének iránta.

Előzmény: gerrardo (243681)
Creus Creative Commons License 21 órája 0 0 243682

A ruhr kupán ma két(2x20 perces) meccset játszott a juvenil A.

Az elsőt elvesztette 1-0-ra a D.Tbiliszi ellen. Itt nem tudni játszott-e Tajti.

A másodikat 2-1-re nyerte a Bochum ellen, itt kezdő volt Tajti.

gerrardo Creative Commons License 29 órája 0 0 243681

nehezen hiszem hogy a stokeban megfelelő mennyiségű játékpercet kapna, de még mindig jobb mint egy topklub

Előzmény: Creus (243677)
Tompus999 Creative Commons License 29 órája 0 0 243680

Elég elszántnak tűnnek. Mert hivatalosan hétfőn kezdtek volna

Előzmény: Creus (243678)
robin1981 Creative Commons License 30 órája 0 0 243679

ém már rágen mondom,hogy sokkal jobb mint munir!

Előzmény: Dr. Mouse (243668)
Creus Creative Commons License 30 órája 0 0 243678

Bravo hétfőn kezd. Messi és Masche előbb visszajött.

Előzmény: Tompus999 (243675)
Creus Creative Commons License 30 órája 0 0 243677

hívja a Stoke is. Összeállhatna egy Adama,Bojan,Moha támadótrió, a középpályán Afellay, védelemben Muniesa és a padon Hughes.

Előzmény: gerrardo (243674)
Alcantara Creative Commons License 1 napja 0 0 243676

Kölcsönként meg pláne nem kapna lehetőséget, mert a Pool nem az a kaliber, amelyik másnak szokta kikaparni a gesztenyét.

Előzmény: gerrardo (243674)
Tompus999 Creative Commons License 1 napja 0 0 243675

Masche, Messi és Bravo nem hétfőn fogják?

Előzmény: Peppo vagyok (243672)
gerrardo Creative Commons License 1 napja 0 0 243674

ezek a csapatok túl nagy falatok lesznek neki (most a pool, előtte bayern..), itt nem lesz sok lehetősége, a padon meg a nézőtéren nem lesz tapasztaltabb

Előzmény: Creus (243673)
Creus Creative Commons License 1 napja 0 0 243673

A Liverpool képviselői Barcelonában tárgyalnak Adama kölcsönvételéről.

Peppo vagyok Creative Commons License 1 napja 0 0 243672

Alves, Masche, Messi és Junior is elkezdte a felkészülést.

Alcantara Creative Commons License 1 napja -1 1 243671

A Pep - korszakban volt több egyedi sajátossága a Barcanak. Ilyen volt, hogy világsztárjainak jelenős része a saját utánpótlásából nevelődött ki, hogy hangsúlyosan katalán volt, hogy alacsony termetű játékosaival jellegzetes labdatartós, rövidpasszos látványos focit produkált. Ez így együtt válságba jutott, jellegzetességei háttérbe szorultak, viszont idén tavasszal a triplázással ismét Európa első helyét foglalta el a csapat. Az elnökválasztási harc szólhatott volna a csapat jövőbeni identitásáról, de e helyett a jelöltek személyéről szólt. A szurkolók egy része most nyáron szerette volna hangsúlyosan érvényesülni látni a régi sajátosságok egyik vagy másik elemét. De be kell látni, hogy a jövőben minden az eredményességnek lesz alárendelve és az időnkénti látványos játék igény marad, de csak a trófeáknak alárendelve. Amíg jönnek az eredmények, ez megkérdőjelezhetetlen is lesz. S ha netán nem jönnének, akkor is ismét a gyors eredményesség útját fogják keresni, nem pedig a korábbi erős identitás visszaépítését.

senyera Creative Commons License 1 napja 0 0 243670

Remélem nem lesz Sandro a mi Moratánk. Persze tudtommal nem volt annyira nagy gólvágó a korosztályos csapatokban mint Morata, de hasonló típusú csatár és nem kis gólt lőtt éjjel.

Előzmény: Attika30 (243669)
Attika30 Creative Commons License 1 napja 0 0 243669

Nem vagy ezzel egyedül, itt a fórumon kb. mindenki többet lát Sandro-ban, mint Munir-ban, LE viszont egyértelműen utobbit favorizálja, hogy miért az rejtély.

Előzmény: Dr. Mouse (243668)
Dr. Mouse Creative Commons License 1 napja 0 0 243668

Lehet, hogy kisebbségben maradok, de nekem tetszik Sandro. Valami olyant látok, ami több szintén tehetséges társa, - pl Krikics, vagy Dulifuli, vagy éppen Adama Traoré - fölé helyezi. Nevezetesen az, hogy tud szabadulni a labdától, ha bejön egy csele, nem húzza meg a következőt, vagy addig, amíg le nem szerelik, hanem ha van egy kis esélye, tüzel. 

Én drukkolok neki, hogy sikerüljön megragadnia a nagycsapat mellett.

senyera Creative Commons License 1 napja 0 1 243667

Nem értem miért Gumbaut erőlteti LE amikor Samper lenne a kézenfekvő. Mikor kaphatott volna lehetőséget SS ha nem ezeken a meccseken, Gumbi meg úgyis megy vissza a B-be vagy ha megtetszik valakinek a játéka a akkor kölcsönbe, de Samper a kevés középpályás révén viszont használható lehetne legalább januárig. Na mind1 biztos LE jobban tudja, ő látja az edzéseket.

Creus Creative Commons License 1 napja 0 0 243666

Messi már edz.  :)

https://instagram.com/p/5ufF_EAqR3/

Creus Creative Commons License 1 napja 0 0 243665

érdekes hogy senki sem gondol arra hogy Rafinha is játszhat szélsőt. Pedig a ManU ellen az egyik legjobb volt azon a poszton.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!