Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

Attika30 most Creative Commons License 230267

Nagy grat. a csapatnak, nehéz körülmények között kétszer hátrányból fordítva sikerült nyernünk és így kettős győzelemmel jutottunk az elődöntőbe. 3/3 a mutatónk az Atma ellen, ez is tiszteletet parancsoló, egy másik csapatnak 5/0 az idei szezonban. Jöhet a hétvégi Villarreal elleni meccs majd elég sanszos, hogy egy újabb Villarreal elleni meccs a kupában, majd Bilbao és újra Villarreal, azért ez nem gyenge. Úgy tűnik idén minden kupa ellenfelünkkel két héten belül háromszor kell játszani, mert a bajnoki is addigra esik.

Most már azért talán mondhatjuk (halkan), hogy a csapat javuló formája nem egy vagy két meccsnek szólt hanem állandósulni látszik, ez mindenképpen jó, de még lehet fejlődni, szükség is lesz rá a BL-ben majd ami már kevesebb, mint egy hónap múlva indul.

Picit tartok a hétvégi meccstől, igaz itthon lesz de tegnap szerintem kellően elfáradt a csapat (bár a szünet után már talán a labdabirtoklással picit tudtunk pihenni Gabi kiállítása miatt, bár a meccset nem láttam), nehogy megint beleszaladjunk egy pontvesztésbe (mint a PSG elleni győzelem után a Getafe ellen, igaz az idegenben volt).

MZ per X 20 perce Creative Commons License 230266

Különösen, hogy a vérszomjas bunkóság már annyira átragadt a Calderon közönségére is, hogy Messi sokadik faultolása után, amikor Mario Suarezt is leküldte a bíró, azt skandálták: "mégegyszer, mégegyszer!"

Előzmény: Alcantara (230265)
Alcantara 3 órája Creative Commons License 230265

Lehet azért a dolgokat fordítva is nézni. A vérszomjas csapatok a különböző bajnokságokban azért érhetnek el időnként kiugró eredményt, mert a játékvezetés megengedi ezt a fajta focit. Ha pedig ez így van, akkor örülnünk kell, hogy formálódó csapatunk ilyen ellenfél ellen is helyt tud állni és nem tehetetlen, ha nincs módja preciziós játékra. Meg azért egy kontra is tud preciziós lenni.

Előzmény: Peppo vagyok (230252)
Authentik1 8 órája Creative Commons License 230264

190 centis az ember, ennek alapnak kéne lennie nála.

Előzmény: Peppo vagyok (230248)
alzir 8 órája Creative Commons License 230263

ha egy adott témához szólsz hozzá, szerintem érdemes felfognod, hogy miről szól az adott téma. persze beszélhetsz teljesen másról is, csak akkor mi értelme?

Előzmény: EstebanOmuga (230262)
EstebanOmuga 8 órája Creative Commons License 230262

és más nem beszélhet másról, csak amiről te?

Előzmény: alzir (230261)
alzir 8 órája Creative Commons License 230261

mi meg nem a mérkőzésekhez való hozzáállásról beszélünk, hanem a kiragadott jelenetekről, amikhez az vezet.

Előzmény: EstebanOmuga (230258)
alzir 8 órája Creative Commons License 230260

és 4 hozzászóláson belül 3. alkalommal is sikerült leírni. ez lassan felér egy coming-outtal.

Előzmény: EstebanOmuga (230259)
EstebanOmuga 8 órája Creative Commons License 230259

megragadt bennem, miután anyád végre hálás volt, hogy újra lett egy férfi az életében

Előzmény: alzir (230257)
EstebanOmuga 8 órája Creative Commons License 230258

okosabb vagy te ennél

nem kiragadott jelenetekre gondoltam, hanem a mérkőzésekhez való hozzáállásra

Előzmény: alzir (230256)
alzir 8 órája Creative Commons License 230257

gyanúsan sokat hangsúlyozod ezt a férfi-szót. apád felpofozott, amikor rajtakapott, hogy jégtáncot nézel a tv-ben, vagy mi?

Előzmény: EstebanOmuga (230255)
alzir 8 órája Creative Commons License 230256

szerintem is elképesztően férfias volt, amikor arda turan dühében megpróbált valakit megdobni a cipőjével. ha vaginám lenne, teljesen benedvesedtem volna.

Előzmény: EstebanOmuga (230254)
EstebanOmuga 8 órája Creative Commons License 230255

szívesebben nézi egy férfi ezt a "szenvedélyt", mint mikor busi fél órát fetreng, mert majdnem hozzáértek a bokájához

Előzmény: alzir (230253)
EstebanOmuga 8 órája Creative Commons License 230254

És ezzel mi a gond?

Bárcsak minden csapat így lépne pályára, akkor végre férfias sportág lenne újra a futball, nem kislányok gyülekezete

Előzmény: MZ per X (230246)
alzir 8 órája Creative Commons License 230253

motiváltak a fiúk, lángol bennük a szenvedély

Előzmény: Peppo vagyok (230252)
Peppo vagyok 8 órája Creative Commons License 230252
Tényleg kemények az ATM játékosai:
Atleti's Ansaldi is at the police station for slamming his car door on a policeman's hand before the game.
Peppo vagyok 9 órája Creative Commons License 230251
Azt írják, hogy 11 mp. alatt ért fel a kapunktól a másik alapvonalig.
Előzmény: alzir (230247)
alzir 9 órája Creative Commons License 230250
gezu62 9 órája Creative Commons License 230249

Lehet vért inni,de attól nem kell egy csapatnak mészárosnak lennie.A bírók bűne is,hogy engedik.A BL-ben nem ezt csinàltàk,fociztak.

Előzmény: MZ per X (230246)
Peppo vagyok 9 órája Creative Commons License 230248
Az semmi, de Busi hogy fejelte le a védőjét Miranda öngólja előtt?
Előzmény: alzir (230247)
alzir 9 órája Creative Commons License 230247

alba hogy a jó istenbe ért oda a gólhoz?

MZ per X 9 órája Creative Commons License 230246

Elég nagy suttyó. A legjobb indulattal is minimum egy túlfûtött fanatikus fickó, aki vért itat a játékosaival minden meccs elõtt.

Előzmény: Attika30 (230244)
alzir 9 órája Creative Commons License 230245

a csapata paraszt.

arda turan hisztijén mondjuk kurvára röhögtem. annál már csak tényleg az volt a jobb, amikor albát leütötte a partjelző.

Előzmény: Tompus999 (230242)
Attika30 9 órája Creative Commons License 230244

Hát pedig paraszt.Egy teljes csapat nem vàlik ilyenné ha a vezetőjük nem ilyen.

Előzmény: Tompus999 (230242)
MZ per X 9 órája Creative Commons License 230243

Jogos. A városi derbin is produkáljanak egy kis csontzenét egymás ellen. És sok-sok piros lapot, ha kérhetném... ;)

Előzmény: Attika30 (230237)
Tompus999 9 órája Creative Commons License 230242

Szerintem Simeone nagyon fasza edző, én egyáltalán nem tartpm őt parasztnak. Teljesen más mint Mou, szerintem. Pedig játékosként nagoyn utáltam.

alzir 9 órája Creative Commons License 230241

de legalább a nyilatkozataiban nem faszfej.

Előzmény: Creus (230238)
Peppo vagyok 9 órája Creative Commons License 230240
Na ez fasza volt! Lépegetünk előre, vita nincs!
Creus 9 órája Creative Commons License 230239

régebben úgy volt, hogy az egyből piros vonatkozott a bajnokságra is. De szerintem ez most már nincs így.

Előzmény: Attika30 (230237)
Creus 9 órája Creative Commons License 230238

Simeone (coach Atletico): "Barça are more intense this season. And their goalkeeper, both Bravo and Ter Stegen, gives them more security."