Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

saszla 2000. jún. 17. © 50
Ki kérdezi a fogaskereket, jó-e neki részt venni az erőátvitelben? Ha nagyon nem csípi, legfeljebb berozsdáll, vagy eltörik. És az marha nagy tévedés, hogy nem volt beleszólásunk. Ha nem lett volna (persze főleg informálisan), akkor nincs '56, nincs „fellazítás” majd '90, és kb. a meciari vagy milosevicsi rendszer alatt nyögnénk. Én bízom benne, hogy utóbbiak alttvalóinak is lesz beleszólásuk előbb-utóbb.
Ami pedig a Kádárnak való hálaadást illeti: valóban nincs szükség rá. De akkor az akkori iskolásoknak sem kell, ugye: Antallnak, Borossnak, Hornnak, meg a maiaknak se Orbánnak – hacsak nem a pénzemen kiadott önreklám-olvasókönyvért.
Előzmény: Geyza (26)
wizes 2000. jún. 16. © 47
Ez magyar nyelvű?
WG.

speaker 2000. jún. 16. © 46
Az MDF-ből a sok salak, a maszopból meg a sok fasszopó geci.
Előzmény: Töfröcsó (37)
wizes 2000. jún. 16. © 44
T. pvcpadlo!
Lovira nem jártam a többivel egyetértek!
Figyuzz!!
Azonfelül mindent csináltam!
Sok barom itt aki nem tud magával mit kezdeni / mint most én sem/
WG.
GGTA 2000. jún. 16. © 42
Kedves Geyza!

Amit Hofi Gézáról írtál mindenben egyetértek Veled, csak az ütött szíven, hogy a Fábry Sándorral hasonlítottad össze. Szerintem ez Hofira nézve sérto.

Előzmény: Geyza (10)
PuPu 2000. jún. 15. © 41
Tényleg!
És milyen találó...

Itten volt látható, hogy a kivétel erősíti a szabályt.
A speaker igazat mondott.
A hőség lehet az oka...
:O)))

Előzmény: speaker (40)
speaker 2000. jún. 15. © 40
Te kis hazudós görény. Ezt a maszop kábitószerkereskedelmi felelőse mondta a nemzetbiztonsági bizottságban.
Előzmény: Törölt nick (39)
Commune 2000. jún. 14. © 38
Én úgy tudom ez a letiltás a rádiókabaréra vonatkozik, amit a mittudoménmilyen bizottság tiltott le, mert a gyerekekre káros hatással van hofi szabadszájúsága.
Ez tavaly történt.
Töfröcsó 2000. jún. 14. © 37
KirályBéIzabéla Bácsi. Igen ő akarta! Aszonta hofi nem magyar! (...és vállára terítette dolmánykáját) MDF! Ezt sem kéne ennek a pártnak elfelejteni! Ha nyer egy párt a választáson akkor azonnal előtőr a sok salak.
Előzmény: Törölt nick (35)
rezső 2000. jún. 13. © 36
Húúúúú de nagy hatalmú volt....

(ha igaz)

Előzmény: Törölt nick (35)
MorpheuS 2000. jún. 13. © 34
Elfelejted, hogy én okos emberekről írtam, te nyugodtan kend magadra, amit Hofi kiokádik magából.
Előzmény: PuPu (33)
PuPu 2000. jún. 13. © 33
Mindíg halálra röhögöm magam azokon, akik azért írnak tele egy topicot, hogy kifejcsék, hogy miért nem szabad nézni/hallgatni/tudomásulvenni valakit, vagy valakiket.
pl. Hetihetes, Hofi, Verebes, stb.
Mazochisták vagytok?
:O))
Előzmény: MorpheuS (29)
Messire 2000. jún. 13. © 31
Tulelte magat.
Pirítós 2000. jún. 13. © 30
Kedves Adder!
Hofit sem vésték márványba, így változáson ment át. Én nagyon szerettem a humorát, nem felejtem el neki, az produkcióit, de azok az emberek, akik a 70-es, 80-as évek nosztalgiája miatt mennek el egy-egy mai Hofi-előadásra, bizony nagyot csalód(hat)nak. IMHO árnyéka önmagának: akkoriban velünk foglalkozott, most saját magával.
Hali,
Pirítós
Előzmény: Adder (28)
MorpheuS 2000. jún. 13. © 29
Hát van aki összegyüjti a trágyát is. Hofi a legnagyobb Kádár seggnyaló és népbutító volt világ életében, mosmár csak onanizálni tud a száján keresztül. Okos ember elkerüli, nehogy rá fröcsögjön.
Előzmény: Adder (28)
Adder 2000. jún. 13. © 28
Nekem szinte az osszes Hofi-musor megvan, szoval van viszonyitasi alapom a tobbi magat "kabaremesternek" titual benaval szemben. Hofi szuletett zseni, ragyogo eloado, es nagyon jo humora van.
"Hofi, az a ronda dagadt bolsi már csak virtuálisan tud kurvázni" - MorpheuS ne haragudj, de az igencsak magas szellemi szintrol arulkodo mondatod egybol egykori tortenelemtanaromat juttatta eszembe, ui. o is hasonlo szinten adta elo orarol orara "azokarohadtkommunistak-azarohadthorngyula..." - tipusu dumait. Azt hiszem nem kell mondanom, az egesz iskola rajta mulatott (es gondolom mulat maig is). Nem is erdemelt mast...
MorpheuS 2000. jún. 12. © 27
Hofi, az a ronda dagadt bolsi már csak virtuálisan tud kurvázni, de az elvtársak még nagyon drukkolnak neki. Egy Farkamházi félének már virtuálisan sem megy az ilyesmi. Az ilyenek csak melegedésre képesek merevedés helyett.
Geyza 2000. jún. 12. © 26
Bocs, de ez a legnagyobb baromság, hiába írta Illyés Gyula, tőlem írhatta volna Einstein is, akkor is az lenne. (Bár szerintem Illyés nem ilyen egyszerűen gondolta a dolgot.)

Az emberek jó részének semmi beleszólása se volt abba, hogy milyen a politikai rendszer, pláne így volt a Rákosi-rendszerben, amikor Illyés ezt a verset írta.
Én nem panaszkodhatom, mert nem volt rossz sorom, de semmi beleszólásom nem volt abba, hogy mi történik és ez azért baromira zavart.
Ha most még azt is leírod, hogy hálás lehetek Kádárnak, mert ő alatta jártam iskolába, akkor virtuálisan fenéken billentelek.

Geyza

Előzmény: saszla (25)
saszla 2000. jún. 12. © 25
Kérlek alássan, ha meg is lep, Te is a rendszer része voltál. (Ajánlott olv.: Illyés Gyula: Egy mondat a zsarnokságról.)
Előzmény: heartland (18)
rezső 2000. jún. 12. © 24
ok. megtaláltam a rezsőarchívban:

Budapest, 2000. február 14. (OS) - Az Országos Sajtószolgálat az alábbi közlemény kiadására kapott felkérést:
Az Országos Rádió és Televízió Testület Panaszbizottsága nyilatkozatai
"Az Országos Rádió és Televízió Testület Panaszbizottsága megállapította, hogy az MTM-SBS Televízió Rt. (tv2) 1999. december 7-én a "Forró nyomon" című bűnügyi magazinjával, illetve e műsor előzetesének a délutáni film szünetében történt bemutatásával megsértette a rádiózásról és televíziózásról szóló 1996. évi I. törvény 5. paragrafusában foglaltakat, mely előírja, hogy kiskorúak személyiségfejlődésére ártalmas műsorszámot csak 23.00 és 5.00 óra között lehet közzétenni."
x x x
"Az Oszágos Rádió és Televízió Testület Panaszbizottsága megállapította, hogy a Magyar Rádió Rt. 1999. december 31-én sugárzott és 2000. január 8-án 8 óra 05 perckor megismételt szilveszteri műsorában Hofi Géza műsorszáma sérti a rádiózásról és televíziózásról szóló 1996. I. törvény 5 paragrafus (5) bekezdését, amely előírja, hogy a kiskorúak személyiségfejlődésére súlyosan ártalmas műsorszám közzététele tilos.
Az eljáró tanács véleménye szerint a közszolgálati rádióban, amelynek feladata a társadalom kultúrájának, etikájának, nyelvi kifejezőkészségének ápolása, nem megengedhető az ilyen műsorszám."
Budapest, 2000. február 14.
dr. Turkovics Mónika
szóvivő +++

Budapest, 2000. február 16., szerda (MTI) - Átadták a rádiós közönség szórakoztatásában
1999-ben legjobbnak ítélt humoristáknak a Bonbon-díjat szerdán Budapesten. A Magyar Rádió Rt. immár harmadik alkalommal részesítette elismerésben a kabaré kiemelkedő személyiségeit.
A herendi porcelánba helyezett arany bonbonokat Hajdu István, a Magyar Rádió elnöke ezúttal Kern Andrásnak, Fábry Sándornak, Bajor Imrének, Majláth Mikes Lászlónak, Trunkó Barnabásnak, Hofi Gézának, Farkasházy Tivadarnak, Sinkó Péternek, Gálvölgyi Jánosnak, Nádas Györgynek, Boncz Gézának, Éles Istvánnak, Maksa Zoltánnak, Heilig Gábornak és Nagy Bandó Andrásnak nyújtotta át.
Hajdu István az ünnepségen hangsúlyozta: a médiának nem a kabaré formai kérdéseiről, köztük a műsorok időpontjáról, hanem sokkal fontosabb dolgokról, például a kabarék színvonaláról kellene vitatkoznia.+++

rezső 2000. jún. 12. © 23
kösz. kérhetném az ortt ítéletet? vagy dátumot?
Előzmény: Törölt nick (22)
blackhole 2000. jún. 12. © 21
Teljesen igazad van. Tényleg kár. ;-(((
Előzmény: Geyza (20)
Geyza 2000. jún. 12. © 20
Nana!

Csurka jó színdarabokat írt. Kár, hogy abbahagyta...

Előzmény: blackhole (19)
blackhole 2000. jún. 12. © 19
Na és? Szinte mindenki az volt! Még Csurka is szar színdarabokat írt és csak akkor nyílt
ki a csipája, amikor már nem vághatták pofán érte.

Ebben hasonlítanak. De Hofi nevettető, nem pedig nevetséges, ami már nagy különbség.

Előzmény: heartland (18)
heartland 2000. jún. 12. © 18
Pedig ott bujkal a sorok mogott a valasz: S O H A !!!
Egyutt parolazott az elvtarsakkal a hatterban, O A RENDSZER RESZE VOLT!

Ti meg bedoltetek, sok buta!

Előzmény: rezső (9)
Jámbor 2000. jún. 11. © 17
Veszprém, Pap János. Híresen betiltó hely volt akkoriban.
Előzmény: HJM (16)
HJM 2000. jún. 11. © 16
Győr.
(asszem a Háry Béla volt akkoriban a párttitkár)
Előzmény: pindiy (14)
pindiy 2000. jún. 11. © 15
Tudod de Valera egy demokrata sok ok miatt nem prolizik.
Ennek sok oka van és van közte racionális is, mert az is ugyanolyan szavazt mint a nem prolié.
Persze aki nem demokrata az nyugodtan használhatja, legfeljebb nem racionális.
Előzmény: deValera (3)
pindiy 2000. jún. 11. © 14
Tán a hetvenes évek végén vagy a nyolcvanas évek elején volt egy időszak amikor le volt tán tiltva, aztán terjedt el a pletyka, hogy le is csukták, ami nyilván nem volt igaz.
A kihagyás utáni első fellépésénél emlgette a pletykát, hogy csupán pletyka.
De voltak megyék ahonnan a haknijait a megyei PB kitiltotta, bár nem emlékszem pontosan vagy Zala volt vagy Györ vagy Csongrád vagy a fene tudja melyik.
Előzmény: rezső (-)
Geyza 2000. jún. 11. © 13
Ízlések és pofonok különbözők!

Hali, Géza
P.S. - de legalább Fábryban 1etértünk?

Előzmény: rocky (12)