Keresés

Részletes keresés

_fortune nip Creative Commons License 5 órája 0 0 378141

fociszempontból kb. egykutya az MLS meg a szaúdi vagy milyen bajnokság. csak azért Dzsudzsákot mégis nehezebb kihagyni a válogatottból.

Előzmény: JarnoTrulli (378139)
ironmaiden70 Creative Commons License 5 órája -1 0 378140

A másik meg, ha nekem olyan fontos a válogatott, akkor nem megyek el a világ vègère egy bohòcligába szòrni a gòlokat ( mekkora király már ), hanem maradok euròpában

Te elég buta vagy.

Előzmény: Emi2 (378135)
JarnoTrulli Creative Commons License 6 órája 0 0 378139

nem akarok Kannibálkodni de azért mi innen a mennyei bajnokság posványából ne nézzük le annyira az MLS-t....vagy mit szólunk ahhoz aki a bivalyerős al-Vahdából jön haza csapatkapitánynak pl.

Előzmény: Emi2 (378138)
Emi2 Creative Commons License 6 órája 0 0 378138

Persze èn is, de nálam evvel a dologgal vègleg leìrta magát. Szalai eleve 1 kategòriával jobb csatár, Priskin kb ugyan az a szint, azt lehet a kèsőn èrő Futács is beelőzheti, azt vègèrvènyesen marad neki az amcsi levezető bajnokság. Különben nem tennèk rá sok pènzt, hogy sokkal jobb az a liga mint a mi bajnokságunk. Mondjuk itthon nem láttam meccset már vagy 3 ève, de multkoriban neten elkaptam egy amcsi bajnokit, azt hittem ifi meccset nèzek, olyan semmilyen volt. De Niko gòlt rugott, ùgy hogy boldog voltam. 

Előzmény: JarnoTrulli (378137)
JarnoTrulli Creative Commons License 6 órája 0 0 378137

én azért nyugodtabb lennék ha egy Nikolics lehetne a B opció és nem egy Eppel vagy valaki más a bohócligából.

MLS meg az MLSZ között azért van difi

Előzmény: Emi2 (378134)
divaoni01 Creative Commons License 6 órája 0 0 378136

Ez perfekt.

Bár most épp kicsit megértem, hogy nincs nagy kedve ide a béka segge alá visszakerülnie.

Mondjuk belőle megváltó már sosem lesz(s immár nem is akar), azt már igen rég eljátszotta.

Előzmény: Emi2 (378134)
Emi2 Creative Commons License 6 órája 0 1 378135

A másik meg, ha nekem olyan fontos a válogatott, akkor nem megyek el a világ vègère egy bohòcligába szòrni a gòlokat ( mekkora király már ), hanem maradok euròpában ( persze ha kutyának nem kell, az más ), ès mindent megteszek, hogy csapatba kerüljek. Persze nem akarom èn leszólni, de már unalmas a sìrása, "nincs èrteme 15-20 percekre hazajönnöm", beszarok, mintha valami Klose lenne a srác.

Előzmény: JarnoTrulli (378132)
Emi2 Creative Commons License 6 órája 0 0 378134

Ha jòl èrtelmezem, beszèlt Niko a szöv. kapitánnyal, ès "abban maradtak", ha nem garantálja Storck a kezdőcsapati tagságát, akkor nem jön többet a válogatottba. Már megint fordìtva ülünk a lovon, szokás szerint. Voltak mèrkőzèsek mikor bizonyìthatott volna Niko, mèg az üres kapuba sem sikerült szegènynek, biztos a kevès pályán töltött idő miatt remegett meg a láb...

ironmaiden70 Creative Commons License 7 órája 0 0 378133

És milyen igaza van.

JarnoTrulli Creative Commons License 7 órája 0 0 378132

Nikolics: Nincs értelme azért hazajönni, hogy 15-20 percet játsszak

Nikolics Nemanja, a Chicago Fire labdarúgója úgy nyilatkozott, "semmi értelme" azért hazautaznia a magyar válogatotthoz a tengerentúlról, hogy a mérkőzések végén 15-20 percnyi játéklehetőséget kapjon.

http://www.fourfourtwo.hu/hirek/magyarorszag/nikolics-nincs-ertelme-azert-hazajonni-hogy-15-20-percet-jatsszak

giornalista Creative Commons License 14 órája 0 0 378131

komoly visszatartó ereje lesz ezeknek az ítéleteknek :D 

Előzmény: JarnoTrulli (378121)
maribor Creative Commons License 15 órája 0 0 378130

Megkönnyeztem, olyan szép.

Előzmény: JarnoTrulli (378129)
JarnoTrulli Creative Commons License 15 órája 0 0 378129

2014

"Kőhalmi András azt vallotta, hogy ő a Torma Gábor által említett 20 ezres összegeknél csak többet kapott prémium gyanánt, de abban megegyeztek, hogy csak egyszer hallották Kutasi bundaellenes felszólamlását. Ezúttal Kovács Balázs volt az utolsó vádlott, aki szót kapott volna, de nem kívánt élni vele, nem tett vallomást és kérdésekre sem válaszolt. Érdekesség, hogy ő a mai napig Forgács József cégénél dolgozik. A bíró felidézte a vádlott korábbi vallomását, amelyben tagadta a bűnösségét, mondván: soha nem játszott a csapata ellen."

...

A bíró végül nem tartotta a délelőtt ismertetett menetrendet, mert nem rendelt el ebédszünetet, 14 óráig tartott a tárgyalás. Kőhalmi András hosszú, majdnem másfél órás vallomást tett, melynek során a bíró, az ügyészek és a védők kérdéseire is válaszolt. Elmondta, hogy azon a nyáron érkezett Rákospalotára, új csapattársait korábban nem ismerte, ezért ősszel még külsősként tekintettek rá, nem volt a belső kör tagja. Márpedig nem életszerű, hogy ismeretlenül betoppant nyár közepén, majd szeptemberben beveszik a bundában... A támadó középpályás nem érzékelte, hogy csapattársai eladták a meccseket.

Lehet, a bíró úgy gondolja, hogy – a vádiratban foglaltaknak megfelelően – úgy zajlott az eredmények manipulálása, hogy Kutasi Róbert bement az öltözőbe, és kihirdette a bundázást, pedig nyilvánvalóan nem így történt. Kőhalmi hetven napot töltött előzetes letartóztatásban, de úgy érzi, ha bevallja, amivel gyanúsítják, korábban kijöhetett volna. Ha kellett volna, még több időt a fogdában tölt, de nem ismert be olyasmit, amit nem követett el. Nem érti, Sallai Balázs miért rángatta bele az ügybe.

http://www.rangado.hu/tartalom/cikk/277395_elrajtolt_a_reac_os_bundaugy_targyalasa

Előzmény: maribor (378127)
JarnoTrulli Creative Commons License 15 órája 0 0 378128

szerintem mindről lehet tudni kicsoda :)

kíváncsi vagyok Aczél hisztizik-e majd, mert kb. fél éve pityergett a Sport Pluszba mennyire ellehetetlenítették meg az anyósa segíti ki őket, meg nem jön ki úgy a pénzből hogy valahol a megye I-ben tanácsadó meg mellette zöldségeket árul v. fuvaroz (nem emlékszem pontosan)

Előzmény: Fradista Utazó (378126)
maribor Creative Commons License 15 órája 0 0 378127

Én K. Andrást hiányolom a listáról, vele vajon mi történt menet közben? Édesapja, K. Gábor, a Csepel játékosaként hasonló okokból kapott örök életre eltiltást.

Fradista Utazó Creative Commons License 15 órája 0 0 378126

>A. Zoltánra, a REAC korábbi vezetőedzőjére

Olyan rettenetesen sok A. Zoltán nevű vezetőedzője a REAC-nak nem lehetett ;-)

_fortune nip Creative Commons License 15 órája 0 0 378125

tele van brit tudóssal.

Előzmény: JarnoTrulli (378124)
JarnoTrulli Creative Commons License 15 órája 0 0 378124

Delta megy még Kudlikkal?

Előzmény: _fortune nip (378122)
Időkapszula Creative Commons License 15 órája 0 0 378123

Köszönöm, nehezen igazodom el a mai világban.

Előzmény: _fortune nip (378122)
_fortune nip Creative Commons License 15 órája 0 0 378122

a Kékfényt néztem, ott kimondták a teljes neveiket

http://www.mediaklikk.hu/video/kekfeny-2017-06-19-i-adas/

maribor kedvéért írom, hogy már nem Szabó László vezeti a műsort, a hosszú hajúak már nem huligánok (és fordítva) és már létezik az ártatlanság vélelme.

JarnoTrulli Creative Commons License 17 órája 0 0 378121

Több mint egy évvel ezelőtt P. Csabát és Cs. Jánost találta bűnösnek másodfokon a bíróság, míg a napokban a REAC-ügy végére került pont. Tizenhét gyanúsított közül tizenötöt büntetett meg a Fővárosi Ítélőtábla, s csak Nyerges Krisztián, valamint a hétszeres válogatott Torma Gábor ellen ejtette – elévülés miatt – a vádakat.

Bizonyságot nyert tehát, hogy a fogadási ügy főkolomposainak tartott K. Zoltán első- és L. Mátyás másodrendű vádlott hatrendbeli, folytatólagosan elkövetett vesztegetés vétségében bűnös, s esetükben az Ítélőtábla helyben hagyta az első fokú ítéletet, míg E. Károly, K. Balázs és P. Tibor büntetését súlyosbította. A korábbi kétszeres válogatott E. Károly halmazati büntetését egy év börtönre – két évre felfüggesztve –, valamint 200 ezer forint pénzbüntetésre, a hivatásos labdarúgói sportolói foglalkozástól két évi eltiltásra változtatta. K. Balázs halmazati büntetését egy év börtönre – két évre felfüggesztve –, 450 ezer forint pénzbüntetésre, a hivatásos labdarúgói sportolói foglalkozástól három évi eltiltásra, P. Tibor halmazati büntetését egy év börtönre – két évre felfüggesztve –, továbbá 100 ezer forint pénzbüntetésre, a hivatásos labdarúgói sportolói foglalkozástól két évi eltiltásra súlyosbította.
Az ártatlanságát végig bizonygató A. Zoltánra, a REAC korábbi vezetőedzőjére kiszabott első fokú ítéletet – egy év börtön hat hónapra felfüggesztve, valamint 100 ezer forint vagyonelkobzás – helyben hagyta az Ítélőtábla.

http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/jogerosen-manipulaltak--2576399

50-50 Creative Commons License 29 órája 0 0 378120

Csatlakozom...

Előzmény: JarnoTrulli (378118)
Emi2 Creative Commons License 30 órája 0 0 378119

Jò kis tippmix gyilkos meccs lett ez a Vasas-Sturm!

JarnoTrulli Creative Commons License 30 órája 0 0 378118

addig örüljetek amíg van csapatotok és nem szántották be őket 100 év után...

Előzmény: maribor (378115)
maribor Creative Commons License 1 napja 0 0 378117

Szamom nem valtozott, csorges mar meg.

Előzmény: Csodaszarvas28 (378116)
Csodaszarvas28 Creative Commons License 1 napja 0 0 378116

meglepően hasonló utat jártunk be. én most februárban voltam nb1-en utoljára, megtekintettem a debreceni stadiont. a tv-s dolog is abszolút stimmel.

Harasztiban meg még az is előfordulhatott volna, h egymásba botlunk.

gratulálok a gyerkőchöz!

Előzmény: maribor (377739)
maribor Creative Commons License 1 napja 0 0 378115

377739

NB III. Budafok, Dunaharaszti, vagy ha a Békéscsaba II. Pest megyében jár. De csak a jövő hónapban 2 éves lányomat viszem, imádja a labdapattogást.

Előzmény: Csodaszarvas28 (378114)
Csodaszarvas28 Creative Commons License 1 napja 0 0 378114

Puszta kiváncsiságból: jársz még meccsre? UTE, válogatott, női, ifi, akármi?

Előzmény: maribor (378101)
Caran78 Creative Commons License 1 napja 0 0 378113

Ez igaz, de egyrészt optimista vagyok (lehet naívnak is mondani, nincs ezzel gond), másrészt örökké nem lehet szar valami, nem lehet lemondani arról, hogy jobb lesz, hogy nem lesz változás. És végre történt olyasmi, ami elindíthatta volna (ha nagy csikorgással is, ha baromi lassan is) a fogaskereket.

(nincs miért elnézést kérned)

Előzmény: maribor (378112)
maribor Creative Commons License 1 napja 0 1 378112

Komolyan, mitől hitted el?

Egy teli latrina talajszintjére, melybe egyszerre szarnak és dobálják bele a félkilós ipari élesztőt, egyszercsak valaki szépet rajzolt tejszínhabbal és rádobott a tetejére 2 szem epret.

De alatta továbbra is dolgozik az élesztő.

Nem vagyok igazságtalan, én is kaptam valami szépet tavaly nyáron. De ennyire nem lehetünk naívak.

Off, elnézést a lenti poénért.

Előzmény: Caran78 (378111)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!