Keresés

Részletes keresés

JarnoTrulli Creative Commons License 21 órája -1 0 374301

Ferike a meccs előtt:

"Régen edzettem a Kótai Misivel (korábbi bokszvilágbajnok - a szerk.), és azt mondta, minden nap szidta az ellenfelét. Kérdeztem tőle, hogyan lehet így nekimenni, hogy minden nap az ellenfeleket szidod? Azt mondta, hogy ha az ellenfelem a ringben csak egyetlenegy pillanatra meglátja, hogy félek tőle, abban a pillanatban azt a mérkőzést elvesztettem. Úgyhogy nekem most azt kell gondolnom, hogy sokkal jobb edző vagyok Szivicsnél, mert fel kell készítenem a csapatot arra, hogy mi lesz, és a csapatnak el kell hinnie azt, hogy amit én mondok, az jó. Úgyhogy így is gondolom."

Ferike kikapott 3-0-ra...

elnézve ez egy olyan Apollo (Ferike) - Drago (Szivics) meccs lehetett valójában

Caran78 Creative Commons License 22 órája 0 0 374300

Bravó!

Előzmény: JarnoTrulli (374299)
JarnoTrulli Creative Commons License 22 órája 0 0 374299

Urbányi Pista

Előzmény: Caran78 (374298)
Caran78 Creative Commons License 22 órája 0 0 374298

Ki az elkövető?

Előzmény: JarnoTrulli (374296)
i perseguitati_ Creative Commons License 22 órája 0 0 374297

Rudolf Gergő is lőtt gólt a Juventusnak a Serie A-ban. Buffi csak tehetetlenül nézett.. :)) 

https://youtu.be/pUDQOZcXgoY

Ma, 31 évesen, pályafutása csúcsán, a Nyíregyháza Nb2-es játékosa. Szóval Csocsevből is lehet még bármi, korai még térdre borulni előtte.

Előzmény: FOCUS (374295)
JarnoTrulli Creative Commons License 22 órája 0 0 374296

''Rendkívül hullámzó volt a teljesítményünk az őszi szezonban és ennek elsősorban az volt az oka, hogy rosszul mértük fel a csapatunk erejét. Bebizonyosodott, hogy az NB I, különösen most, hogy 12 csapat alkotja, egy topbajnokság, az NB II pontvadászata pedig a háttér.''

FOCUS Creative Commons License 22 órája 0 0 374295

ez igaz de en nem sallaira vagy baloghra gondoltam hanem arra hogy nekunk mèg ilyen emberunknsincs nagyon mint ez a srac

Előzmény: Marci14 (374283)
i perseguitati_ Creative Commons License 22 órája 0 0 374294

A Serie B egy olyan liga, ahol a fiúból férfi lesz. Mintha a gyerekedet egy kemény katonai kollégiumba küldenéd. Ott, abban a darálóban és farkastörvények közt talpon maradni, és megfelelni az elvárásoknak embert próbáló kihívás, de ha egy még szinte tinédzser Dybalának vagy Hamsiknak nem ártott meg, sőt kifejezetten jót tett a fejlődésük és a karrierjük szempontjából, akkor Balogh és Sallai is kijöhet belőle jól, és egy ottani esetleges remeklésnek is nagyobb a visszhangja, mint ha azt egy svájci vagy belga  élvonalbeli középcsapatban produkálnák.

Előzmény: LaCatolica (374292)
JarnoTrulli Creative Commons License 22 órája 0 0 374293

Torghelle

LaCatolica Creative Commons License 22 órája 0 0 374292

Igen, elfelejtettem megjegyezni, hogy élvonalra gondolok.

Egy svájci, holland középcsapat mégis csak jobban hangzik, mint egy Serie B (ahol ki tudja, hogy vissza e jut valamikor a Palermo).

Nyilván vannak olyan játékosok, akik szakmai igényeinek megfelel az nb1 (sőt még egy falusi csapat is), de azért egy fiatal, alig 20-21 éves játékos, akinek volt lehetősége egy komoly ligában játszani (még ha nem is valami sokat), az azért ne érje be ilyen kevéssel.

Az Akadémiára visszatérhet a 32-33 évesen a pályafutása vége felé is :D

Előzmény: i perseguitati_ (374290)
Caran78 Creative Commons License 22 órája 0 0 374291

A Serie B amúgy szép kihívás lenne. A rengeteg meccs, és minden héten nagyon nehéz meccsek (annyira homogén a mezőny évek óta, 1-2 csapat emelkedik csak ki lefelé vagy felfelé). Egyáltalán nem lesz sétagalopp a Palermonak a visszajutás (senkinek nem az). Ha a B-ben stabil kezdő lenne, akkor az jelentene valamit, és sokat, rengeteget tanulhatna minden tekintetben.

Előzmény: i perseguitati_ (374290)
i perseguitati_ Creative Commons License 23 órája 0 0 374290

"Szerintem jobban járna ha nem vásárolnák ki, hanem az olasznál gyengébb, de a magyarnál jobb ligába kerülne."

A Serie B (a Palermo menthetetlenül oda tart) ezeknek a kritériumoknak bőven megfelelhetne, a Serie A-nál jóval gyengébb, de a magyarnál simán jobb liga.

De attól tartok hogy a nyáron hazajön az Nb1-be visszajutó Puskásba, és mivel itthon is olyan fizetéseket kapnak már a játékosok, kevés dolog motiválja őket arra, hogy kevesebb lóvéért elmenjenek egy belga, holland vagy portugál kis-, vagy középcsapatba...

Előzmény: LaCatolica (374289)
LaCatolica Creative Commons License 23 órája 0 0 374289

Sallai amúgy nem a Palermo játékosa, csak kölcsönben van ott nyáron opciós joggal a vételre elég sok lóvéért. Szerintem jobban járna ha nem vásárolnák ki, hanem az olasznál gyengébb, de a magyarnál jobb ligába kerülne.

i perseguitati_ Creative Commons License 23 órája 0 0 374288

Nem tudom hogy Vass Ádámot miért keverted ide?  Vass 5 szezonon keresztül évi 25-30 bajnokit játszott a Bresciaban. Azt nem mondom hogy végig meghatározó emberként, de végig stabilan és folyamatosan  játéklehetőséget kapva, azon idő alatt a keret alapemberei közé tartozott. 2007-ben Marek Hamsik Nápolyba igazolása után igazolta le őt a Brescia, és 19 évesen 25 bajnokin játszott úgy abban a szezonban, hogy  a posztján a legfőbb riválisa, egy BL győztes olasz válogatott Alessio Tacchnardi volt... 2010 környékén nagyon közel állt ahhoz hogy ő is a Napoliba kerüljön.  

Szerintem semmi szégyenkezni valója nincs az olaszországi éveivel kapcsolatban. Még nem volt 24 éves amikor már 130 olasz bajnoki (110 B ligás és 20 A ligás) volt a háta mögött. Ő utána baszta el, 24 évesen nem a Kolozsvárhoz kellett volna igazolnia.

Szóval bár lenne Baloghnak, vagy Sallainak egy hozzá hasonló karrierje. Itt pisilnénk le a bokánkat a gyönyörűségtől...

3aSschool Creative Commons License 24 órája 0 0 374287

Státuszszimbólum.

Egyébként pedig idézetek a cikkből:

"A rendszer a helyi termálvíz melegét használja, ezért különösen gazdaságos" - mennyibe is kerül a működtetés?

"A klub indoklása azért is meglehetősen zavarba ejtő, mert januárban még azt nyilatkozta a klub vezetője, Tiba István (Balmazújváros fideszes országgyűlési képviselője, miniszteri biztos), hogy:
"A rendszer jól vizsgázott. Jelenleg ez nincs üzemben, mint ahogyan egyetlen, erre alkalmas magyar pályán sem.  Viszont, ha a február 19-i hazai bajnoki nyitányon, a Békéscsaba elleni találkozóra ez szükséges lesz, például a fagyott talaj okán, akkor természetesen napokkal korábban ezt be fogjuk kapcsolni." " - szóval hazudott...

Előzmény: Erinaceus (374282)
Caran78 Creative Commons License 25 órája 0 0 374286

Szerintem sem. Az Empoliba se férnének be (egyikük sem).

Előzmény: JarnoTrulli (374284)
Marci14 Creative Commons License 25 órája 0 0 374285

Kizártnak tartom, hogy bármelyik A ligás csapatnak kellenének. Az egész csapatban Nestorovski az egyetlen, aki talán egy kisebb A ligás csapatba majd be fog férni, a többiek nagyon gyengék. 

Előzmény: JarnoTrulli (374284)
JarnoTrulli Creative Commons License 26 órája 0 0 374284

egyáltalán kellenek-e majd a Palermonak ill. kellenek-e esetleg valamelyik A ligás klubnak a szezon végén 

Marci14 Creative Commons License 26 órája 0 0 374283

Azért pár évvel idősebb a két magyarnál, ami sokat számít.

Egyébként az nem olyan rossz, hogy Sallai 19, Balogh pedig 20 évesen játszik a Serie-A-ban, még úgy is, hogy igazán alapembernek egyik sem nevezhető. Nekik a következő év lehet a kulcs - már ha maradnak Palermoban - hogy a B ligában mit tudnak majd alkotni. Ha oda is kevesek lesznek, akkor valószínűleg ők is csak egy Filkor, Vass Ádi szintű pályafutást fognak tudni befutni. Ellenben ha a B ligában tudnának szintet lépni, akkor azért a koruk miatt még bőven lehetne bennük potenciál. 

Előzmény: FOCUS (374281)
Erinaceus Creative Commons License 26 órája 0 0 374282
FOCUS Creative Commons License 30 órája 0 0 374281

Kozben ô meg gòly is lôtt a juvenak:

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Ivaylo_Chochev

noname 24 eves srac megis legalabb a C vonalat kepviseli valahol europaban.

Elkèpeszto a lemaradàsunk.

Előzmény: Marci14 (374278)
JarnoTrulli Creative Commons License 1 napja 0 0 374280

„Azok a futballisták, akik eredményt szeretnének elérni, szeretnek Pintér Attilával dolgozni. Akik nem szeretnének eredményt elérni, csak azt, hogy a zsebük tele legyen, természetes, hogy nem szeretnek. Nagyon sok embernek el kell gondolkoznia, amikor Pintér Attilát cikizi, vagy bántja, hogy mi a véleményük a játékosoknak.”

„Én a kemény munkában hiszek, és azokban a játékosokban, akik tenni akarnak a magyar labdarúgásért. Ki is merem mondani: azokat a játékosokat kellene Magyarországon előnyben részesíteni, akik eredményt akarnak elérni!”

Végül kifejtette, szerinte mi az alapja a labdarúgók és a stáb együttműködésének.

„Meg kellene nézni, egy kínai csapatnál milyen fegyelem van, vagy hogy egy Dinamo Kijevnél milyen fegyelem van. Enélkül nem lehet eredményt elérni, hiszen, ha egy játékos fegyelmezetlen az öltözőben vagy az edzésen, akkor fegyelmezetlen lesz a mérkőzésen is. Ez alap – ha más megköveteli a fegyelmet, az fantasztikus ember, ha Pintér Attila követeli meg, azt kérdezik: »Mit akar már megint?«” – zárta gondolatait a Puskás Akadémia szakvezetője.

http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_ii/nb-ii-gondolkozzon-el-aki-engem-cikiz-vagy-bant-pinter-2552945

JarnoTrulli Creative Commons License 1 napja 0 0 374279

kb. 10 perc elteltével már gólt is kaptak

Előzmény: Marci14 (374278)
Marci14 Creative Commons License 1 napja 0 0 374278

Sallai és Balogh is kezdőben van a Juve ellen. 

__Feyd Creative Commons License 2 napja 0 0 374277

oda még Huszti is

Előzmény: kannibál Kovács (374274)
.m.1710. Creative Commons License 2 napja 0 0 374276

Ott meg brazil spanyol orosz a nyelv, peke van a srácnak

Előzmény: maribor (374275)
maribor Creative Commons License 2 napja 0 1 374275

Nem, mert o nemetul nem beszel.

Előzmény: kannibál Kovács (374274)
kannibál Kovács Creative Commons License 2 napja 0 0 374274

Ramirez ma végig pályán volt a Fenerbahcét megverő Krasznodarban. Pedig aligha beszél oroszul.

Vajon Kleinheisler is beférne a ruszkik kezdőjébe?

.m.1710. Creative Commons License 3 napja 0 0 374273

z

Előzmény: .m.1710. (374272)
.m.1710. Creative Commons License 3 napja 0 0 374272

"Megérkeznek az első úttörő csoportok Zánkára,"

ey a hir volt a lejob

Előzmény: Időkapszula (374269)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!