Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

nistelrooij 15 perce Creative Commons License 85924

Én sajnálom legjobban a Welbeck ügyet, de én sem mondanék olyanokat hogy elveszett a szellemiség stb. Ha Cleverley-t már nem is számoljuk vagy Will Keane jövője kérdéses, még mindig ott van Evans, Fletcher, Rafael, Januzaj, Wilson a keretben és Blackett is megmutatta sérülés esetén lehet rá számítani. Szóval a sok spanyolajkú igazolás mellett még mindig vannak sajátnevelések is.

Előzmény: For-dzsi (85922)
dinsdale_ 20 perce Creative Commons License 85923

Nagyon boldog lennék, ha így történne, de most valahogy nem tudok benne hinni.

Előzmény: For-dzsi (85922)
For-dzsi fél órája Creative Commons License 85922

Én nem kajálom be a Man Utd az új galaktikusok dumát. Korábban is mentek el saját nevelésűek, nem is kis számban, jöttek sztárigazolások is, akik miatt történt mindez. LvG saját magát hazudtolná meg, ha nem támaszkodna a saját nevelésekre is. Szóval nagyon remélem, hogy a modell nagyjából marad ugyanaz, a United mindig is népszerű klub volt, csak most már ez globalizált környezetre vetítődik.  

Előzmény: dinsdale_ (85918)
Netuddki_m fél órája Creative Commons License 85921

Egyetértek, Welbeck ebben a döntésével is példa, Clev-vel szemben.

Előzmény: dinsdale_ (85919)
dinsdale_ fél órája Creative Commons License 85920

Bizony

+1

Előzmény: giornalista (85892)
dinsdale_ fél órája Creative Commons License 85919

Szerintem senkinek sincs joga kritizálni Welbeck döntését. Ő lojális volt. A klub cserébe jól nem bízott benne. Céljai vannak, fejlődni szeretne, azt pedig a padról nem lehetséges. Én sem döntöttem volna másként a helyében.

Előzmény: ábel1989 (85887)
dinsdale_ fél órája Creative Commons License 85918

Nézd azt kár tagadni, hogy a nyáron a klub útkerszteződéshez ért. A korábbi vonal megfelelő vezér nélkül nem volt továbbvihető. Véleményem szerint a klub a maga hozzáállásával, unikum volt a hígfos tengerében. Az eredményeket azonban hozni kell. Undorító ezt kimondani, de a klubnak a divatdrukik pénzére is szüksége van, és ezeknek az embereknek vesztesen semmi sem eladható. Még mielőtt megkapom, nem tudok ezzel a vonallal azonosulni, a klub és a címer nem elsősorbann pénz kérdése, de a világ már csak így működik, és ha e bevételek is hozzájárulnak a fejlődéshez, hülye lenne a tulajdonosi kör lemondani róla.

A fentieket Woodward és Glazerék felmérték és elindultak a másik irányba. Ha valakinek ez nem tetszik (annyira nekem sem) az, vagy megszokja a jelent, vagy megy Isten hírével, keres egy kiscsapatot és szurkol annak. Ez utóbbiak nekem biztos nem fognak hiányozni, meg kell nekik mutatni merre van a kijárat. Részemről biztos, hogy maradok, szurkolok, bízok és szarok a rosszindulatú megjegyzésekre. Közben bízok benne, hogy Giggs, vagy bármelyik a 92-esek közül az évek alattképes felnőni a feladathoz. Ha igen, a szerelvény még időben visszafordítható. Ha nem, nos arra az esetre térjünk vissza 3 év múlva. 

Előzmény: Netuddki_m (85886)
nistelrooij háromnegyed órája Creative Commons License 85917
giornalista egy órája Creative Commons License 85916

szerintem ezt azóta nagyon is átgondolta.

de így már értem, hogy mire gondolsz, okés :)

Előzmény: Netuddki_m (85913)
giornalista egy órája Creative Commons License 85915

For-dzsi másfél órája Creative Commons License 85914

Ha csak annyi sérültünk lesz, mint általában, rá fog fanyalodni a "konzervkajára".

Előzmény: Netuddki_m (85911)
Netuddki_m másfél órája Creative Commons License 85913

Nem ez a gond, hanem LvG még az elején mondta, hogy az első csapat edzésein csak 22 játékos vesz majd részt.

Előzmény: giornalista (85912)
giornalista másfél órája Creative Commons License 85912

egyrészt 25 fős a keret.

másrészt a 21 alattiakat nem kell regisztrálni, így lesz hely mindenkinek.

Előzmény: Netuddki_m (85908)
Netuddki_m másfél órája Creative Commons License 85911

Ja, csak Lvg mondta, hogy kisebb kerettel fog dolgozni (22 fő), mert azt hatékonyabbnak érzi.

Előzmény: For-dzsi (85909)
giornalista másfél órája Creative Commons License 85910

hát a kérdés, hogy mikor...

a Ligakupából sikerült kiesni, pedig ott játszhattak volna.

RVP, Rooney, Falcao mögött nehéz lesz neki a heti 1-1 meccsekkel, de majd meglátjuk.

bízzunk benne, hogy LVG fejében van egy elképzelés arról, hogy mi a fenét is akar, akarunk csinálni.

Előzmény: Netuddki_m (85901)
For-dzsi másfél órája Creative Commons License 85909

Nagyjából, bár nyilván nevezzük azokat is, akikre nem annyira számít.

Előzmény: Netuddki_m (85908)
Netuddki_m másfél órája Creative Commons License 85908

Tényleg hogy fog kinézni a 22 fős keret?

Kapus: De Gea Lindegaard

Védő: Evans Smalling Jones Rojo Blackett Rafael Shaw

Kp: Blind Carrick Fletcher Herrera Young Valencia Januzaj Di Maria Mata

Csatár: Falcao, RVP, Rooney Wilson

Így 22 fő

Aki nincs benne Anderson, Fellaini, Clev, James

For-dzsi másfél órája Creative Commons License 85907
For-dzsi másfél órája Creative Commons License 85906

Főleg úgy, hogy 40 körül biztos kapott volna, ami kb annyi, mint a mostani fizuja. Ha meg jól teljesít, úgyis kiérdemli a nagyobb fizut, vagy elviszi egy élcsapat, megint csak nagyobb lóvéért. Szerintem Cleverley és az ügynöke osztott szorzott, s mivel ezek szerint nem bízik túlzottan a saját karrierjében, maximalizálni akarja az ebből kinyerhető pénzt. Kellemetlen, de em lehet mindig az, amit a klubvezetés akar. Ha komolyabban megsérül, akkor viszonyt hatalmas szopás elé néz.

Előzmény: Netuddki_m (85903)
ábel1989 másfél órája Creative Commons License 85905

A legszánalmasabb. Remélem Rafael is előtte lesz.

Rengeteg pénzt összekotort úgy, hogy a játékában sokkal több a kár, mint a haszon, mégis a pénz kell neki, nem a fejlődés. 

Előzmény: Netuddki_m (85903)
For-dzsi másfél órája Creative Commons License 85904

Ja igen Lingard. Szeretném azt hinni, hogy vele is vannak tervek és nem csak azért maradt a keretben, mert sérült.

Előzmény: For-dzsi (85895)
Netuddki_m másfél órája Creative Commons License 85903

:-) Ja értem. Szerintem szánalmas, hogy egy 24 éves focista 1 évet kidob a futballista karrierjéből pénzért. 

Előzmény: For-dzsi (85902)
For-dzsi másfél órája Creative Commons License 85902

Nem gyökér, profi :-)

Előzmény: Netuddki_m (85899)
Netuddki_m másfél órája Creative Commons License 85901

Egyébként simán lehet, hogy LvG Wilson-ban nagyobb potenciált lát, mint Welbeck-ben, ráadásul bitang fiatal, jobban formálható. Remélem fog lehetőséget kapni.

For-dzsi másfél órája Creative Commons License 85900

A kölcsön valóban jó megoldás lehet neki, szerintem jó alapképességei vannak, de le kell nyugodnia. Talán játszani is fog.

Powell és Zaha is PL kölcsönben van, én a saját megnyugtatásomra Lawrencet is így tartom nyilván. Bizonyíthatnak.

Előzmény: Netuddki_m (85896)
Netuddki_m másfél órája Creative Commons License 85899

Innen látszik, ha egy focista United nevelés, attól még lehet gyökér.

Előzmény: For-dzsi (85897)
Netuddki_m másfél órája Creative Commons License 85898

"a szarnak egy jó része itt maradt"

Igaz, ez a negyedik probléma, ezt kihagytam.

For-dzsi másfél órája Creative Commons License 85897

Bérigénye magas volt. 60 ezret akart, ezt nem adta meg a Villa. Az Everton díl nem tudom min bukott meg, lehet, hogy ugyanezen. Cleverley úgy döntött, inkább marad a padon és felveszi a Unitedes fizut, aztán a szerződése lejártával markol egy keveset. Ez asz egyik opció, a másik, hogy összeszedi magát küzd, beverkszi magát a kezdőbe és hosszabbítunk vele. Valami azonban azt súgja, hogy ez nem fog megtörténni.

Előzmény: Netuddki_m (85890)
Netuddki_m két órája Creative Commons License 85896

Nagyon izgatottnak tűnt, amikor játszott, nem baj ha még több rutint szerez, ráadásul a PL-ben jó csapatokkal szemben fog játszani. Evans-Smalling-Jones-Rojo-Blackett és ha nagy gáz van Blind is be tud ugrani. Ez így nem kevés.

Előzmény: giornalista (85894)
For-dzsi két órája Creative Commons License 85895

Kicsit ellentmodasz önmagadnak. Vidics Moyes miatt tiplizett, ő valóban veszteség ezt az évet tekintve. Rio, Evra már nem hozta volna azt, ami kell. Kétlem, hogy Moyes Kroost behúzta volna.

Én úgy látom, hogy LvG menet közben stratégiát váltott vagy legalábbis beleegyezett, amit Woodward eleve is tervezett. Szétkapni ezt a keret, kiszórni a középszert és erőből igazolni olyan arcokat, akiket nem kell megmagyarázni. A kivitelezés erősen felemásra sikeredett, a szarnak egy jó része itt maradt, pár nyilvánvaló lehetőségről lecsúsztunk. De ettől függetlenül én úgy látom, hogy LvG és Woodward nagyjából világos koncepció mentén haladt, végső soron posztra igazoltunk és papíron érdemben sikerült megerősíteni a keretet. Ennek ára is volt, ez nem tagadható.

Jött 2 argentin, egy kolumbiai, egy angol és egy holland. Elengedtünk 2 angolt, egy franciát, egy japánt, egy szerbet és egy mexikóit. Ha Nanit idevesszük, akkor egy portugált is. Szerettünk volna túladni még egy angolon (Cleverley) egy belgán (Fellaini) és egy brazilon (Anderson). LvG beemelt a keretbe 2 angolt (Blackett és Wilson), így a szaldó nem húz a küföldiek felé. Szerintem nem kell hangulatot kelteni.  

Előzmény: jepper (85883)