Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

nistelrooij 5 órája Creative Commons License 87346

Jajj bocsánat letarcsiztam a Manchester City Elite Development Squadot. Szégyellem magam. :)

Előzmény: nistelrooij (87344)
nistelrooij 5 órája Creative Commons License 87345

Ma Parkról lesz egy bejelentés, valószínűleg nagykövet vagy ilyesmi lesz. Kagawa után kell valaki. :)

Közben egy új partner és 1-2 hosszabbítás a termés szponzori vonalon.

nistelrooij 5 órája Creative Commons License 87344

Kár nem nyert a Róma, Totti szép gólt rúgott. Stadionbővítésnél én még mindig cinikusan úgy gondolom FFP miatt. Kellenek az elszámolható beruházások, hiába nincs teltház a jelenlegiben sem. Scholes mondta is "a római drukkerek halljuk egyébként". A 7 ezres tarcsi stadion is érdekes... vagy a 3-4 megvett fiókcsapat a világ minden táján.

Előzmény: Netuddki_m (87343)
Netuddki_m 8 órája Creative Commons License 87343

Nincs meg.  :-(

A citynek nem lesz könnyű a csoport, kell egy bravúrgyőzelem, ha tovább akarnak menni....A Roma nagyon szervezetten játszott, nem is volt a city-nek komoly helyzete. A stadion amúgy nem volt tele, az arabok meg bővíteni akarják..  :-))

Előzmény: SAF3 (87342)
SAF3 17 órája Creative Commons License 87342

Ha már bíróütközés.

A hétvégi partjelzőnket egyszer Bardsley akarta szétrúgni. Emlékszel? :-)

Előzmény: Netuddki_m (87333)
jack B. 19 órája Creative Commons License 87341

Pereira támadó középpályás, alkalomadtán szélső. Kb mintha Matát raknánk labdaszerzőnek.

Herrerát szerintem már Carrick fogja pótolni hétvégén. Eleve szerintem ő fontos láncszem lesz LvG alatt, főleg amíg nem jön Strootman. Blind - Carrick a szezon hátralévő részében komoly stabilitást adhatnak a csapatnak a középpályán. Mindketten remekül olvassák a játékot, de mondjuk fizikálisan kevesek, ami baj a nagyok ellen. Nem ütköznek, nem fejelnek, vagy csak nagyon ritkán. Egy Matic - Ramires vagy egy Touré - Fernandinho páros megeszi őket reggelire.

Netuddki_m 19 órája Creative Commons License 87340

na de vigyázzunk! ha Ando jól szerepel, még a végén lecsapnak rá az indiaiak :)))

win-win.  :-)

Előzmény: giornalista (87338)
Netuddki_m 19 órája Creative Commons License 87339

Kiváncsi lennék Pereirára én is, de ő inkább támadóbb szellemű kp, és nekünk olyan emberke kellene aki a védekezés részét is le tudja hozni...Akkor már megnézném az emlegetett Pearsont...Fletcher és Fellaini játékának nem örülnék.

Előzmény: giornalista (87338)
giornalista 20 órája Creative Commons License 87338

na de vigyázzunk! ha Ando jól szerepel, még a végén lecsapnak rá az indiaiak :)))

ezerszer inkább Pereira, mint Anderson. Cleverley távozása annyiban érthető, hogy neki valószínűleg nem felelt meg az, hogy csak akkor játszhat, ha megsérül Herrera, Carrick még ép nem fitt, és épp nem bízunk Fletcherben.

Előzmény: Netuddki_m (87337)
Netuddki_m 20 órája Creative Commons License 87337

Fletchert eddig Blind posztján próbálgatta LvG, és még SAF is azt mondta anno, hogy a betegsége után ez lehet a posztja...Ezért csodálkoztam, hogy Clev-et elengedtük, mert Herrera sérülése esetén ő lett volna a kézenfekvő helyettes..Most a jelekből ítélve Fellaini, Perreira jöhet szóba, sőt, tulajdonképpen Anderson is a keret tagja...Egyébként a kis duci hosszú kihagyások után mindig le tudott játszani 1-2 olyan meccset, amin profi futballistának tűnt(de a harmadik környékén kiderült, hogy nem az), így lehet hogy meg kellene próbálni, ha már valamilyen megmagyarázhatatlan okból még mindig a  keret tagja. 

Előzmény: jack B. (87335)
giornalista 20 órája Creative Commons License 87336

és ez a borzasztó, hogy ezekből kell választani, hogy Carrick, Fellaini vagy Fletcher.

brrr...

:( bármennyire is becsülöm Fletchert, de teljesen egyetértek veled abban, hogy nem ez a szint most (már) ő. én pl. örülnék, ha most lenne egy Powell, vagy beraknánk egy ifit, de hát...

meh.

Előzmény: jack B. (87335)
jack B. 20 órája Creative Commons License 87335

Herrera out, Fellaini még kérdéses, Carrick épphogy felépült. Minden adott, hogy újra Fletcher legyen középen. Én ennek annyira azért nem örülök. Kevés már ő kezdőnek, nem kell a sok szentimentális bullshit. Az mind szép és jó, de ettől Fletch még nem lesz hirtelen kurva jó középpályás - mint ahogy volt 2009-ben. Ezzel most sokak lelkébe gázolok gondolom.

Blind - Fletcher a hétvégén a Barry, McCarthy, Besic trió ellen. Ugye ti is érzitek? Carrick bazdmeg, hozd rendbe magad vasárnapra!

Netuddki_m 21 órája Creative Commons License 87334

Herrera twitteren:

A real shame this injury, but now's not the time to feel sorry for myself. I'm already working to be back as soon as possible!

Netuddki_m 23 órája Creative Commons License 87333

http://fat.gfycat.com/UnknownFrighteningHowlermonkey.webm

Még  a végén kiderül Mason  a tettes...  :-)

For-dzsi 24 órája Creative Commons License 87332

nem vagy ezzel egyedül

Előzmény: Szerg (87325)
Netuddki_m 24 órája Creative Commons License 87331

the club will continue to monitor his progress over the next few weeks.

Ezt hogy kell értelmezni, nem tudom, hogy ezzel a mondattal mit akartak mondani...A bordatörés geci egy sérülés, de arra oda ehet írni, hogy 6-8 hét  múlva játszik...Ez a mondat viszont olyasmit  jelent, hogy kurvára nem tudjuk, hogy mikor fog játszani, nézegetjük majd hogy javul...Ez meg inkább gerincsérülésre utal (aminek látszott).

Netuddki_m 24 órája Creative Commons License 87330

Hát lesz*pom magam ha ez borda sérülés.

Előzmény: Netuddki_m (87329)
Netuddki_m 24 órája Creative Commons License 87329

Herrera suffers fractured rib

Manchester United midfielder Ander Herrera sustained a fractured rib during the match against West Ham United on Saturday.

The Spaniard was substituted in the 74th minute and the club will continue to monitor his progress over the next few weeks.

Since arriving this summer, the 25-year-old has scored two goals in four appearances for Louis van Gaal's side.

United's final fixture before another international break is against Everton on Sunday at Old Trafford.

Netuddki_m 25 órája Creative Commons License 87328

Szerintem elfáradnak a játékosok a második félidőre...Fizikailag kevesek. Ez mondjuk elég gáz.

Előzmény: giornalista (87326)
Netuddki_m 25 órája Creative Commons License 87327

Nagyon bírom én is...Őszintén szólva Perreira-nál jobb futballistának tűnik nekem, kicsit emlékeztet Scholes-ra...

Előzmény: Szerg (87325)
giornalista 25 órája Creative Commons License 87326

úgy tűnik, nekünk 4-5 gólos vezetés kell majd ahhoz, hogy biztosan megnyerjünk egy meccset.

meg jó lenne kielemezni, hogy miért omoltunk össze most a szünet után. Rooney piros lapja előtt se sok közünk volt a meccshez, utána meg főleg nem. én nem tartom normálisnak azt, hogy egy kamu 11-es (Leicester) vagy egy piros lap (West Ham) ennyire megfogja a csapatot.

persze tényleg nagyon nehéz mit mondani, amíg ilyen a védelmünk. ahhoz képest végül is nem volt rossz, McNair mentett is egy nagyot.

Előzmény: Netuddki_m (87324)
Szerg 25 órája Creative Commons License 87325

ha már úgyis a saját nevelésekkel próbálkozik Van Gaal akkor Ben Pearsont megnézném a felnőttek között

Előzmény: For-dzsi (87318)
Netuddki_m 25 órája Creative Commons License 87324

Szerintem nagy energiával játszottunk a West Ham elleni meccs első félidőjében, a gólokon kívül is voltak helyzeteink, a West Ham kétszer jutott a klapunk közelébe, egyzser Blind rosszul hazatett labdája után, a második a gól volt...Uraltuk a meccset. Én nem várom azt, hogy 4-5 gólokkal nyerjük a meccseket, nem kell 90 percig dominálni egy meccsen.

Előzmény: giornalista (87323)
giornalista 25 órája Creative Commons License 87323

nekem a futballunk egésze még nem tetszik, az első félidőkben sem. a Leicester ellen 25 perc után álltunk le, a WHU ellen meg igazán sosem pörögtünk fel, csak voltak szép támadásaink.

ez persze pont a "szép támadásokkal" több, mint tavaly, meg az előző 5 évben, mert akkor meg semmi sem volt.

de végre tartunk valahová, vannak jelei a fejlődésnek, stb.

nem mindegy az sem, hogy végre minőségi játékosaink vannak. Di Mariának is lehet rosszabb meccse, de akkor sem lesz olyan kilátástalan vele minden, mint Valenciával vagy Younggal. ugyanez igaz pl. Herrerára Fellaini vonatkoztatásában.

Előzmény: Netuddki_m (87322)
Netuddki_m 25 órája Creative Commons License 87322

Én amúgy teljesen elégedett leszek a  játékunkkal, ha azt tudjuk nyújtani a meccsek második félidőjében mint az elsőben. A futball amit mutatunk ég és föld a tavalyihoz képest.

Előzmény: giornalista (87321)
giornalista 25 órája Creative Commons License 87321

egyébként ha már nemrég visszajött a nagy Moyes-romantika, hát álljon itt, hogy vele 6 meccs után már 3 vereséggel, mindössze 7 ponttal a 12. helyen sikerült állni.

nyilván most sem rózsás a helyzet, de tavaly meg egy rakás szar volt minden, kezdve a zseninkkel a kispadon.

giornalista 25 órája Creative Commons License 87320

csináltunk ilyet Fergusonnal is, persze nem pont ilyet. edzeni jártunk évek óda valahova a homokba egy-két téli hétre.

nekem nem lenne vele bajom, csak ne menjen a szakmai munka rovására. jó lenne először végignyerni mondjuk az októbert, gyűjtögetni a pontokat, aztán majd utána elmenni bohóckodni, ha muszáj.

de pl. Abu-Dzabiba, ha jól látom, 7 órás egy repülőút, ami biztos nagyon jót tenne a keretnek heti-kétheti rendszerességgel.

Előzmény: Jay-X (87319)
Jay-X 26 órája Creative Commons License 87319

Nem szégyelltem hogy MU szurkoló vagyok soha, de ezt egy pöppet égőnek érezném.

Előzmény: giornalista (87316)
For-dzsi 26 órája Creative Commons License 87318

Rossz, hét közepére ígértek közelebbit, gondolom, addig még vizslatják. Aztán jöhet a ki játszik majd Herrera helyett kvíz.  

Előzmény: Netuddki_m (87317)
Netuddki_m 26 órája Creative Commons License 87317

Az hogy Herrera sérüléséről nincs  update, az jó hír vagy rossz hír?