Keresés

Részletes keresés

Netuddki_m Creative Commons License 30 perce 0 0 105156

Én külsősökről olvastam eddig, és az szerintem jobb is lenne. Friss, új impulzusokra van szükség a klubnál..

Előzmény: nistelrooij (105154)
nistelrooij Creative Commons License 45 perce 0 0 105155

Remélem ma a Sunderland megoldható feladat lesz. Depay kezdhetne, idegenben talán nem lenne akkora lámpaláz. 5 percekre becserélve nem kerül játékba.

nistelrooij Creative Commons License 1,5 órája 0 0 105154

Csütörtökön a negyedéves jelentésben írtam én is Woodward mondta napokon belül bejelentik a személyi változásokat, hát tényleg. Viszont a kinevezéseket is elárulhatnák már. Egyelőre McClair és most McGuinness el, de kik lesznek az újak? Pletykák szerint Butt lesz McClair posztján, Joyce McGuinness munkáját veszi át, így meg az U21 kérdéses. Külsőst is beszéltek, kíváncsi leszek. Gondolom most csak gyorsan látták az idei eredmények alapján mostani U21 oké ezért Joyce-ra nagyobb szükség van a szebb napokat is látott U18 csapatnál.

Előzmény: For-dzsi (105153)
For-dzsi Creative Commons License 5 órája 0 0 105153
venti frappuccino Creative Commons License 19 órája -1 0 105152

Ha sok brit tehetség lenne akkor senki sem költene külföldiekre. Az a kevés brit tehetség is erősen túlárazott.

Előzmény: Dr. Mouse (105150)
zeuszka Creative Commons License 19 órája 0 0 105151

De ha egyszer a többszörösét keresik Angliában, akkor igen nehéz rávenni őket arra, hogy külföldre menjenek.

Előzmény: Dr. Mouse (105150)
Dr. Mouse Creative Commons License 19 órája 0 0 105150

Értem. Csak, hogy ott van a sok brit tehetség, amelyek kompatibilisek lennének a csapatoknál.

Előzmény: zeuszka (105148)
heinci Creative Commons License 19 órája 0 0 105149

Haha, Jones mar megint megserult a tarcsiban. Komolyan mondom, el kell adni. Nagyon jo jatekos, de igy szart sem erunk vele. Kell igazolni helyette Smallingnak egy masik tarsat.

Januzaj es Varela is serultek, Keane viszon ott van az utazo keretben.

Schweinsteiger a serulese mellett kapott egy kis kimenot, mert a gondolkodasmodjaban is rendet kell tennie.

zeuszka Creative Commons License 23 órája 0 2 105148

Szia!

A pénz.

Üdv: Z

Előzmény: Dr. Mouse (105147)
Dr. Mouse Creative Commons License 24 órája 0 0 105147

Sziasztok!

Van egy egyszerű kérdésem. Mi az oka annak, hogy az utóbbi években latin játékosok szép számmal mutatkoznak be a PL-be, míg ez az ellenkező irányban nem működik: Üdv: M

nistelrooij Creative Commons License 24 órája 0 0 105146
xhege_papa Creative Commons License 24 órája 0 0 105145

London nyugalmát nem is mostanában fogja újra veszélyeztetni :)

Előzmény: Pretorious (105144)
Pretorious Creative Commons License 25 órája 0 1 105144

Szerintem is. Pochettino még nem egy szuperedző, egyelőre csak egy jómunkásember, sok tapasztalatot kell még gyűjtenie a PL-ben, de erre biztos nem az Old Trafford lenne a megfelelő hely, Moyes példája intő lehet számára is. Most nagyon jó helyen van, fiatal csapatot irányít szolid eredményekkel és így Levy-től annyi pénzt kérhet egy új szerződésért amennyit nem szégyell, biztosra veszem hogy maradni fog nálunk. Mourinhot viszont nagyon nem szeretném viszontlátni a PL-ben, olyan jó nyugi van Londonban, mióta elzavarták :-))

Előzmény: Netuddki_m (105142)
turtle utd Creative Commons License 27 órája 0 1 105143

Mourinho-nál meg benne van hogy kiégett. Végül is több mint 10 éve mindig a bajnoki és BL volt az elvárás vele szemben, nem pihent szövetségi kapitányként vagy más módon.

Előzmény: Netuddki_m (105142)
Netuddki_m Creative Commons License 27 órája 0 0 105142

Igazából a preferenciákra voltam kiváncsi, ez a két név megy mostanában egyértelműen a sajtóban...Szerintem sincs egyértelműen jó megoldás, kisebb-nagyobb kockázatok vannak minkét edzőnél...Őszintén szólva ezt a kibontakozóban lévő Pochettino őrületet a United szurkolók körében nem annyira értem, még Koeman-nak is előbb odaadnám....Szerintem ráadásul most pont megfelelő csapatnál van az argentin, ez az ő szintje, hülye lenne váltani.

Előzmény: For-dzsi (105141)
For-dzsi Creative Commons License 29 órája -1 1 105141

Szerintem nem lehet ezt ilyen konnyen eldonteni. A ket ember 2 kulonbozo strategia is egyben. Lajoshoz kepest barmelyikuk elorelepes lenne, bar arrol nem vagyok meggyozodve, hogy pochettino egy bl helyre ero tottenhamet otthagyna egy nem bl szereplo unitedert. 

Előzmény: Netuddki_m (105130)
Mirrmurr Creative Commons License 30 órája 0 1 105140

Bocs, nem voltam egyértelmű az edzők neve melletti fémjelekkel. Azt akartam érzékeltetni, hogy Mourinho ilyen tahókat szabadított a világra (majd Ancelotti és Hiddink helyrepakolta őket), mint a két csávó, míg Poch be- és felépítette a tottanhames fiúkat. Még Lamelát is rendbehozta. Na.

Előzmény: GGMU1117 (105139)
GGMU1117 Creative Commons License 1 napja 0 0 105139

Blanc sajnos hosszabbitott, tehat tenyleg csak ok maradnak Giggs mellett.

Nem tudom, hogy valaki linkelte mar, de Ferguson nyilatkozta, vagy csak valakinek mondta, hogy szerinte Pochettino a legjobb edzo jelenleg Angliaban. Nem vagyok teljesen tisztaban ennek a hitelessegevel, de ha ez igaz, akkor sokat jelenthet. Bar lehet, hogy nem is erdekli Ed-et Fergie velemenye... Megint hoz egy kiegett oreget, mondjuk Capellot. :D 

Pochettino: Alli, Kane, Alderweireld, scout, sportigazgato

Mou: Varane, James, Bale, Atleti sportigazgato

nistelrooij Creative Commons License 1 napja 0 0 105138

Maradt az 1:0 az Elite Development Squad ellen, élre állt a tarcsi. És ez most nem tuningolt U21 volt Will Keane-t leszámítva.

Gólhoz link

nistelrooij Creative Commons License 1 napja 0 0 105137

Félidőben 1:0 az U21 városi derbin, Rothwell szerezte. Csak Twitteren követem.

nistelrooij Creative Commons License 1 napja 0 0 105136
nistelrooij Creative Commons License 1 napja 0 0 105135

Hitelesnek tűnik, különben nem lenne mérges sok ügynök és klubvezető. A hogyan jutnak hozzá kérdést passzolom. Hackerek? Direkt kiszivárogtatja egy alkalmazott? Lehet spanyoloknál, portugáloknál, franciáknál nincs akkora fegyelem aztán simán kihozzák az irodából? Franc se tudja, de furcsa most hirtelen egyszerre ennyi dokumentum kikerült, minden hétre jut egy csemege. Martial és De Gea fájlokat megnéztem én is, érdekesek.

Előzmény: Netuddki_m (105132)
nistelrooij Creative Commons License 1 napja 0 0 105134

Ahogy írták előttem folyamatban az ügy. Már jó lenne egy modern honlap. Egy keveset javítottak rajta tavaly, pl. már nincsenek szétdarabolva a cikkek. Azt mondjuk nem tudom miért ennyi idő... és remélem nem 10 évre csinálják, hanem sűrűbben fejlesztik az aktuális trendeknek megfelelően.

Előzmény: GGMU1117 (105128)
Mirrmurr Creative Commons License 1 napja -1 1 105133

Mourinho: Pepe, D. Costa

Pochettino: H. Kane, D. Alli

Netuddki_m Creative Commons License 1 napja 0 0 105132

http://vs.hu/sport/osszes/retteghetnek-az-uzsorasok-a-foci-szabadsagharcosaitol-0209#!s5

Hiteles ez a football leaks? Honnan lehet ennyi belső infójuk, szerződések stb?

Netuddki_m Creative Commons License 1 napja -6 4 105130

Szonda:

Mourinho oder Pochettino. 

(+ Mourinho, - Pochettino)

Netuddki_m Creative Commons License 1 napja 0 0 105129

Lesz, az egyik tavaly szerzett IT területen mozgó szponzor fogja csinálni...

Előzmény: GGMU1117 (105128)
GGMU1117 Creative Commons License 1 napja 0 0 105128

Milyen uj honlaprol irsz? Vegre lesz a klubnak egy hasznalhato, normalis oldala?

Előzmény: nistelrooij (105127)
nistelrooij Creative Commons License 2 napja 0 0 105127

Ma derülnek ki a második negyedéves adatok, vicces ahogy a sajtó úgy ír mintha kb. keresztre feszítenék Woodwardot a részvény esése miatt. Újságírók akik nem olvasnak híreket. :)

http://www.skysports.com/football/news/11667/10162597/manchester-united-investors-to-grill-executive-vice-chairman-ed-woodward

És nem a befektetők fognak keménykedni a konferencia híváson, hanem elemzők szoktak kérdezni. És ha az újságíró hallgatott volna már egy ilyet, tudná egy nem aggódunk ez és amiatt vagy no comment dologgal rövidre zárja Ed ha nagyon konkrét a kérdés. Ha lenne olyan hülye elemző aki direktbe megkérdi pl. kirúgják-e Lajost. Annyit a keménykedésről ahogy írnak erről a hívásról, hogy udvariasan de inkább Ed szokta oltani a telefonálókat. Olyanra nem válaszol mert nem kell neki, hogy mikor látjuk az új honlapot, akkor miért hiszi a Sky hogy direktbe fog válaszolni Lajos jövőjéről, játékosokról, komolyabb üzleti dolgokról, folyamatban lévő ügyekről? Szokásos unalmas beszámoló lesz.

Előzmény: GGMU1117 (105125)
turtle utd Creative Commons License 2 napja 0 0 105126

Az elsőosztályú klubok B-csapatainak 2. és 3. osztályban való szerepeltetése az ún. játékos kibocsátó országokban logikus, mert ott arra épül a rendszer, hogy a klubok akadémiái profi szinten versenyeztessék a fiatalokat, akiket főképp eladási céllal nevelnek.

A holland rendszerben pl. az Ajax és a PSV B-csapatai a Jong Ajax és a Jong PSV is a holland 2-ben szerepelnek, ahonnan a tehetségesebbek szinte azonnal bekerülhetnek az elsőosztályú keretbe. Így volt ez Depay esetében is, aki 17 évesen bekerült a Jong PSV-ből a nagy PSV-be. 

A portugál rendszerben is nagy tehetségbázissal rendelkező klubok a 2. osztályban szerepelnek. Így a Porto B, a Sporting B, a Benfica B és Braga B is abban a ligában játszik. 

Angliában ennek nincs értelme. Mert egyrészt a szurkolók nem fogadnák el a korábban említettek miatt, másrészt a Championship mint bajnokság marketingértéke, ha jól tudom közvetlen a topligák mögött szerepel és ezt a marketingértéket nem kicsit rombolná B csapatok szerepeltetése. 

Előzmény: giornalista (105123)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!