Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

Jay-X 8 órája Creative Commons License 86966

egyszerűen csak félig jó az izlése, pont mint Neked :D

Előzmény: giornalista (86962)
piréztempó 8 órája Creative Commons License 86965

Elnéztem, ő Arsenalos. Nem Glazeres.

Előzmény: piréztempó (86964)
piréztempó 8 órája Creative Commons License 86964

Lehet, hogy az amerikai befektetős klubokba szerelmes. Glázser Bozsóék és Hemingvéj is amerikai :D.

Előzmény: giornalista (86962)
Zanetti (c) 8 órája Creative Commons License 86963

eddig hatalmas tanár volt nálunk, pont rosszkor kaptad el :)

egyébként ez NB1-es megoldás volt. 

Előzmény: milton keynes (86961)
giornalista 8 órája Creative Commons License 86962

nem úgy értettem. Honvéd-drukkerként igencsak keserű az élet az elmúlt... legyen 20 évben. még a vasasosok is több mindennek örülhettek.

egyébként orvos látott már téged? netán valami milíciának vagy a tagja? ez a beteges fegyver-őrület (Honvéd, Ágyúsok) ijesztő ám :)))

Előzmény: Gooner4Ever (86960)
milton keynes 8 órája Creative Commons License 86961
Gooner4Ever 9 órája Creative Commons License 86960

Ma azért nem éreztem hátrányos helyzetben magam a Népligetnél. Másztak fel a szurekerek a metróra és valahogy olyan szánalmas képet vágtak, jót kacarásztam magamban. (Megjegyzem tegnap én is, de nyilván nem az Arsenal miatt :D)

Előzmény: giornalista (86959)
giornalista 9 órája Creative Commons License 86959

ezt hívják úgy, hogy halmozottan hátrányos helyzetű :))

no offense :)

Előzmény: Gooner4Ever (86955)
Gooner4Ever 9 órája Creative Commons License 86958

Aztakurva. Egyik sem akar bajnok lenni :)

Előzmény: giornalista (86957)
giornalista 9 órája Creative Commons License 86957

aztakurva, figyelitek az Osasuna-Mallorca meccset? az 54. percben 3-1-re vezetett a Mallorca, de aztán 5-3-ra fordított a hazai csapat, hihetetlen, én ilyet még nem láttam!!

oh... wait... -_-

a vége 6-4 lett egyébként.

Netuddki_m 9 órája Creative Commons License 86956

Miért utálnálak? :-)

Előzmény: Gooner4Ever (86955)
Gooner4Ever 9 órája Creative Commons License 86955

OFF

Én is Honvéd drukker vagyok. Így már kevésbé utálsz? :)

ON

Előzmény: Netuddki_m (86953)
Gooner4Ever 9 órája Creative Commons License 86954

Nah jah. Csak éppen nem egy 200 milliós pénzszórás és egy klasszis(nak mondott) manager nagy arca után történt. Csá.

Előzmény: Netuddki_m (86952)
Netuddki_m 9 órája Creative Commons License 86953

Vörös a vérem... :-)))

Előzmény: piréztempó (86950)
Netuddki_m 9 órája Creative Commons License 86952

Rövid a memóriád cimbi...Ti szoptatok már nagyobb előnyről is kiscsapat ellen...Nem is volt nagyon rég...Hátraarc és séta...

Előzmény: Gooner4Ever (86951)
Gooner4Ever 9 órája Creative Commons License 86951

Jó, akkor továbbviszem. 1-3ról lehet betlizni...a City, az Arsenal, a Pool, a Spurs ellen...bazzeg a Leicester City 1-3ról fordított és 5-tel küldte haza a MU-t. És ehhez tedd hozzá, amit korábban írtam!

Előzmény: Netuddki_m (86937)
piréztempó 9 órája Creative Commons License 86950

Most hogy jön ide a köcsög Honvéd? Ha Anglia akkor United, ha Magyarország akkor csakis Fradi.

Előzmény: Jay-X (86946)
Netuddki_m 9 órája Creative Commons License 86949

de Te kurva okosoztál le egy olyan hozzászólást amiben majdnem minden szó helyénvaló volt.

Nem cimbi, kurvára nem volt a helyén semmi. Be kellene fejezni azt az elgondolást, hogy mi vagyunk a United, a mi játékosaink mennyivel többet érnek, ezért a kis csapatokat mindig verni kell...

1. Nem pénzkötegek játszanak, hanem emberek...Ha csak a pénz számítana le sem kellene játszani a meccseket.

2. Ez egy csapatjáték, nem számít, hogy mennyit érnek a  játékosaid, ha a csapat még nincs kész..

Előzmény: C. (86944)
Jay-X 9 órája Creative Commons License 86948

Minden bíró hülye. Kivéve Webbet.

Előzmény: Netuddki_m (86947)
Netuddki_m 9 órája Creative Commons License 86947

Hú a hpnvéd meccsen is elöntötte az agyamat a szar...Az a szabó 2 zsolt bazmeg...

Előzmény: Jay-X (86946)
Jay-X 9 órája Creative Commons License 86946

persze, lenyugszunk ám, csak frusztráló volt ez a meccs, a tegnapi Honvéddal és a mai Körmenddel ez már kicsit sok volt :)

Előzmény: C. (86944)
C. 9 órája Creative Commons License 86945

gio!! egy negatív rekord amit nem Moyes döntött meg:"A Manchester United korábban még sohasem veszített PL-mérkőzést kétgólos előnyről, most ez is megtörtént a „vörös ördögökkel”, akik öt fordulót követően mindössze egyetlen győzelemmel a tabella 12. helyén szerénykednek."

C. 9 órája Creative Commons License 86944

de Te kurva okosoztál le egy olyan hozzászólást amiben majdnem minden szó helyénvaló volt.. mindketten egy csapatért szóritotok kár összebalhézni,amugy meg vánhál takarodj! :D

Előzmény: Netuddki_m (86942)
Jay-X 9 órája Creative Commons License 86943

Ki mondta hogy az én stílusom selymes? :)

Előzmény: Netuddki_m (86942)
Netuddki_m 9 órája Creative Commons License 86942

Senki nem a hozzáértésedet fikázza, hanem a stílusodat.

Azért a tényszerűség végett azt rögzítsük, hogy te parasztoztál le engem.  :-)

Előzmény: Jay-X (86941)
Jay-X 9 órája Creative Commons License 86941

Senki nem a hozzáértésedet fikázza, hanem a stílusodat.

Igen, új játékosok, sérülések, bírói csalás.

Tavaly meg a fergusoni örökség, (mint utólag kiderült) nagyképű és arrogáns játékosok, stb.

Mindig van valami.

For-dzsi 9 órája Creative Commons License 86940

En veled ertek egyet, azzal, hogy LvG tul gyorsan akar tul sokat.

Jay-X 9 órája Creative Commons License 86939

Ez így van, és sztem (majdnem) mindenki belátja hogy LvG alkalmasabb manager nekünk mint Moyes.

Csak egyelőre 200 millányi extra játékossal szarabbat produkál. De megvan az az esélye hogy nagyon hirtelen jobbra fordítja a dolgokat.

Előzmény: Welbeck (86938)
Welbeck 9 órája Creative Commons License 86938

Szerintem minden MU szurkolót nagyon bosszant ez a szar szezonkezdet, kurvára nem ezt vártuk.

De nem kéne LVG ellen fordulni egyből, legalább fél év türelmi időt ő is érdemel, hiába várta mindenki egyből a csodát.

Aztán ha utána is ez a szar marad, mehet amerre lát, és ha kell, akkor 150 millióért de hozzuk ide Kloppot.

Netuddki_m 9 órája Creative Commons License 86937

Ez a második meccsünk volt, amikor már játszhatott minden igazolt játékos...A második bazmeg. Mi a  faszról beszélünk? Blind-Herrera-Di Maria középpálya második meccse....Egy komoplett középpálya...Blackett első éve a PL-ben, 5. felnőtt meccse. Rojo második meccse. Falcao első meccse. Ne legyetek már egyszerűek, basszátok meg..Nem győzöm hangsúlyozni, hogy  a Leszter ráadásul jó csapat, és nagyon nagy hátszelet kaptak. Na mindegy, én vagyok a paraszt meg az arrogáns, meg aki nem ért hozzá.

Előzmény: Gooner4Ever (86934)