Keresés

Részletes keresés

giornalista Creative Commons License 7 órája 0 0 109443

Ligakupa: Northampton-United.

a nagyok elkerülték egymást, Arsenal Forest, Liverpool Derby, City Swansea, egyedül a Leicester-Chelsea nevezhető nagy meccsnek, de látva az idei Leicestert, még ez sem. 

giornalista Creative Commons License 7 órája 0 0 109442

Januzaj győztes gól a Shrewsbury ellen a Ligakupában. 

dzsukesz Creative Commons License 10 órája 0 0 109441

Hát igen. Ez jól játszik a csapatunkon is.

Előzmény: For-dzsi (109440)
For-dzsi Creative Commons License 10 órája 0 0 109440

A világ dicsősége elmúlik. :-)

Előzmény: dzsukesz (109436)
For-dzsi Creative Commons License 10 órája 0 0 109439

Persze, hogy cinikus az ember. Ha megmondták neki, hogy nincs helye, akkor normalis esetben egy profi, focizni akaró focista beizzitja az ügynökét, hogy találjon neki új klubot. Schweini barátunk inkább kitölti a szerzodeset, ha a tarcsiban rohadna is. Jogilag, morálisan igaza is lehet, de ez nem focista hozzáállás. A mesékben nem hiszek, öreg vagyok ahhoz. Nálunk ő is csak egy zsoldos. 

Előzmény: nistelrooij (109430)
Netuddki_m Creative Commons License 10 órája 0 0 109438

Utánanéztem és tényleg, de a free agent-ek szept 15-ig aláírhatnak...Szóval szerződésbontás esetén járható az MLS is.

Előzmény: Netuddki_m (109432)
giornalista Creative Commons License 11 órája 0 0 109437

jó fogás volt, olcsón, de mi lett belőle? semmit sem nyújtott. igaz, Van Gaal csapatában sokan nem, de hát a német már csak túl van a zeniten. szép elgondolás volt, tetszett is, hogyne tetszett volna, de ha nem jött össze, minek erőltetni? 

Előzmény: dzsukesz (109436)
dzsukesz Creative Commons License 12 órája 0 0 109436

Azért változik a világ dicsősége, egy éve még nagyon, nagyon örültél Schweininek, és nagyágyúnak tartottad..:-)

Előzmény: giornalista (109433)
nistelrooij Creative Commons License 12 órája 0 0 109435

Nem tudom az MLS szabályokat fejből, ha a klub ingyen elengedi akkor lehetséges lehet akár. És a klub simán elengedné ingyen, hiszen a lényeg ne kelljen még 2 évig a teljes bérét fizetni, ha az új edző nem számít rá.

Előzmény: Netuddki_m (109432)
nistelrooij Creative Commons License 12 órája 0 0 109434

Én úgy vagyok vele Schweinsteiger klasszis játékos és személyiség. Emlékeim szerint itt és redcafén is mindenki lelkendezett pár millió euróért Bastian fecking Schweinsteiger herzlich willkommen stb. Most meg kolonc zsoldost csináltok belőle, na ne... Mintha a Bayernben egy rekesz sörért játszott volna csak, biztos azért ragaszkodik annyira a United fizetéséhez... kicsi bizalmat adjunk már neki, nem egy buta Tevez, Di Maria vagy nem tudom kiről van szó. Ok a németeknek nagyobb legenda, de azért tiszteljük már egy kicsit mi is. Máskor megy a rinya nincs tisztelet a mai fociban csak biznic, most meg egy játékos jókat mond a klubról, akkor a szép szavai maszlag a pénz miatt? Ne legyünk ennyire cinikusak.

Edzőváltás áldozata lett. A kimenőiről nem tudjuk meg az igazat úgyse. Most írják, akkor nem. Pedig 6 hónappal ezelőtt is léteztek okostelefonok fényképezővel és twitterrel. Nem lehet, azután kapott kimenőt, hogy Van Gaal feleslegesen túlterhelte 15 meccsel és naná belesérült? Hát akkor ha miatta kidőlt, legalább sérülten engedte neki utazgasson Ivanovic után. Nem a világ vége, szinte minden edzőnek vannak kivételezettjei.

Legjobb lenne mindenkinek találni egy megfelelő megoldást, van rá egy hét. Felbontás, eladás, ahhoz túl nagy név üljön egész szezonban a lelátón. Végén még Harttal fog együtt edzeni valahol egy parkban. Az más dolog a fizetése most az újak miatt probléma és nem kellett volna 3 éves szerződést kapnia, és én is érthető módon a két öreg közül Carricket favorizálom, attól még nem fogok panaszkodni Bastira. Sajnálom nem jól alakult.

giornalista Creative Commons License 12 órája 0 0 109433

arról lehetett olvasni, hogy egy csomó játékos ki volt akadva rá, mert egyfolytában haza járkált Németországba, kivételezett vele Van Gaal, stb. 

nem tudom, nekem semmi extra Schweini, jó focista volt a Bayernben, nekik legenda, nálunk meg kolonc per pillanat. ne nyeljük már be komolyan ezt a "maradok bármi áron, szóljatok, ha kellek" maszlagot :) 

akár még az is lehet, hogy a vezetőségnek is így üzente meg, hogy mi a tényállás. 

Netuddki_m Creative Commons License 12 órája 0 0 109432

Asszem az MLS átigazolási ablak már csukva.

giornalista Creative Commons License 12 órája 0 0 109431

na végre még valaki, aki tud olvasni a sorok között.

elképesztő, hogy mindenki el van ájulva a némettől, hogy ohh, klubhűség, köcsögmurinnyó, stb., stb.

miközben csupán arról van szó, hogy Európában (!) egyetlen csapat sem adja meg, amit kér, akkor meg 33 évesen már inkább marad, a lábai is épebbek lesznek a karrierje végén, megtömi a zsebeit aztán lesz, ami lesz.

de ha befutna egy zsíros kínai vagy katari ajánlat, aligha mondana nemet :) akkor meg milyen vicces lesz majd visszaolvasni, hogy csak a United kedvéért hagyta volna el a Bayernt, lol :)))

Előzmény: For-dzsi (109429)
nistelrooij Creative Commons License 13 órája 0 0 109430

Ó mi szurkolók, az örök elégedetlenek. :) Egy játékos 1-2 napon belül cáfol egy pletykát és világosan kifejezi maradni szeretne, akkor cinikusan állunk hozzá. Máskor ha csönd van, akkor meg panaszkodunk miért a hallgatás. Schweinsteiger azért Schweinsteiger, nem olyan mint egy dél-amerikai lókupec madzagján lévő együgyű focista, én neki tényleg elhiszem a szép szavakat. Az már más kérdés talán nem kellett volna 3 éves szerződést kínálni neki, lehet ezért is volt olyan olcsó. Mourinho nem hiszem meggondolja magát, 15-en mégse lehetnek a pályán. MLS csapat? Közös megegyezéssel felbontás? Januárig lelátó?

Előzmény: For-dzsi (109429)
For-dzsi Creative Commons License 15 órája 0 1 109429

Magyarul: jól elvagyok a szerződésem végéig ezzel a fizuval, nem baj, ha hagytok otthon pihengetni...

Előzmény: nistelrooij (109427)
C. Creative Commons License 18 órája 0 0 109428

Szimpatikus hozzáállás!  Maradhat El,Fa,Liga meccsekre :D

Előzmény: nistelrooij (109427)
nistelrooij Creative Commons License 19 órája 0 0 109427

Mindegy már, közben Basti tweetelte ahogy tavaly azt mondta a Bayernen kívül csak a United, így most is ez a helyzet nem fog más nagy európai klubhoz menni. Ő maradna, de ha nincs rá szükség akkor gondolom MLS levezetés jöhetne csak így szóba.

Előzmény: C. (109423)
For-dzsi Creative Commons License 20 órája 0 0 109426
For-dzsi Creative Commons License 20 órája 0 0 109425

Én is Jones tartanám meg. Egyébként Rojo is eléggé sérülékeny, legalábbis nálunk. Nagyon nem szeretném Evanst arse mezben látni, de mondjuk olyan sokat nem nyernének vele. 25-ért meg szinte ingyen van. :-) 

Előzmény: nistelrooij (109421)
For-dzsi Creative Commons License 20 órája 0 0 109424

Valahogy így.

Előzmény: Netuddki_m (109420)
C. Creative Commons License 21 órája 0 0 109423

nem hiszem hogy az 2millió a bl-en múlik nekik

Előzmény: nistelrooij (109422)
nistelrooij Creative Commons License 22 órája 0 0 109422

A Juventus megint kaszálhat olasz klubok közül a BL market poolból, mivel jó hagyomány szerint a selejtezős csapat (most AS Roma) ismét elbukta. Szóval lenne pénzük elvinni tőlünk Schweinsteigert, gyerünk Juve, just do it! :)

nistelrooij Creative Commons License 22 órája 0 0 109421

Közben a legfrissebb Jones marad, szerepel Mourinho terveiben. Ennek örülök, elég Rojot eladni. Tudom tudom sérülékeny, de akkor is bírom Jones-t. 1-2 ilyen játékos belefér, ha tudni is nem fog 50 meccset lenyomni. Mégsem olyan helyzet mint Wenger ragaszkodása 4-5 sérülékeny focistához. Vicces még a cikkben, az Arsenal is figyelte mi a helyzet vele, miután Evans-re azt mondta Pulis 25 milla vagy felejtse el Wenger. Persze ki tudja mennyi igaz ezekből, de szórakoztató. Edzésfotókon Memphis elég jókedvűnek tűnt, remélem szeptemberben szerepet kap ő is.

Netuddki_m Creative Commons License 23 órája 0 0 109420

Szerintem az lett volna a megoldás, hogy a CBJ-t, Rashford-ot és TFM-t kezdőként nyomatjuk az EL-ben a liga és FA-kupában, plusz a PL-ben cserejátékosok lennének...Valencia, Shaw és Ibra úgy sem fogják végigjátszani a PL-t, így a bajnokságban is jutnának nekik percek bőven...

Előzmény: For-dzsi (109419)
For-dzsi Creative Commons License 1 napja 0 0 109419

Időnként nemet is kell tudni mondani a menedzsernek. Most ez az a helyzet. Megkapta akiket nagyon akart, jó combos ez a keret. Szeretném látni, hogy melyik poszton tud majd bekerülni Rashford és Mensah. Ha Mourinho meg akar tartani mindenkit és még a cserepadra is hozhat embereket, akkor sehova.  Ez ilyen egyszerű.

Előzmény: nistelrooij (109418)
nistelrooij Creative Commons License 1 napja 0 0 109418

Én is csodálkoztam a pletykán a Soton meccs után, elvileg az a szöveg akar egy idősebb, rutinos játékost is Mourinho a védelembe. És hát portugál, ennyi. Én se venném meg. Oké sok meccset játszott a kora miatt, de soha nem játszott nagy klubnál. Smalling és Blind viszont magasabb szinten játszottak, szóval nem mondanám nincs tapasztalat hátul. Nekem teljesen oké lenne belül Bailly, Blind, Smalling, Jones.

Előzmény: For-dzsi (109415)
heinci Creative Commons License 1 napja 0 0 109417

Jones nem jó kiegészítőnek. Arra a pár alkalomra, amikor játszania kellene rotáció miatt, mindig sérült lenne. Évek óta állandóan sérült. Talán, amikor idejött, az első szezonját tudta lehozni egyedül sérülések nélkül.

Darmiant meg inkább megtartanám, minthogy idehozzam a 32 éves Fontét.

Előzmény: nistelrooij (109416)
nistelrooij Creative Commons License 1 napja 0 0 109416

Szerintem Európában sem ártana majd egy fegyelmezett olasz, olcsó volt, fiatal, később drága lenne újat szerezni. Ha kívánságműsor lenne, akkor részemről Schweini és Rojo eladva, Darmian kölcsön, Jones kiegészítő. Így némi bevétel is lenne, bérkeret is felszabadulna, de mégsem zárulna be minden ajtó.

Előzmény: heinci (109414)
For-dzsi Creative Commons License 1 napja 0 0 109415

Talán nem kerül ide Fonte. Nem is értem, mi lenne benne a ráció, 32 éves. 12 milláért? Nem-nem, ez az idény ne arról szóljon, hogy hogyan tud Mourinho tutira menni. Van hátul elég opció, Bailly-Smalling kezdő, Blind, Rojo/Jones (egyiket passzoljuk le) és Tuanzebe/Mensah. A PL-en kívül minden sorozat leszarható, játszanak ott inkább a fiatalok. Mensah és Tuanzebe kapjon lehetőséget, ha már felszopta őket Mourinho. Fonte a kezdőbe nem való, cserének meg drága és csak elveszi a lehetőséget. Komolyan aggasztana, ha meglépnénk.    

Előzmény: nistelrooij (109413)
heinci Creative Commons License 1 napja 0 1 109414

Darmiant sajnálom egyedül, én benne látom a potenciált, ő első meccsein kifejezetten jól játszott, aztán beleszürkült a filozófiába.

Jones meg klasszis védő lehetett volna, ha nem lenne állandóan sérült. Ideje volt meghozni ezt a döntést, sajnos rá nem lehetett sose számítani hosszabb távon.

Előzmény: nistelrooij (109413)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!