Keresés

Részletes keresés

nistelrooij Creative Commons License 3 órája 0 0 99840

Evans WBA üzlet hivatalos 6+2 millióért. Kedvenc volt, de Blind védő szerepe miatt úgysem játszott volna sokat. És ahogy Rafael, nincs már a Fergie kapcsolat, Van Gaal nem számít rá. Hátráltatták sérülések, volt rossz formában, de volt olyan időszaka is amikor észre se vettük, hogy nem Vidic játszik. Legnagyobb sikerei:

Szerencsés Jonny fiú.

zeuszka Creative Commons License 7 órája 0 0 99839

Na, ez a balfasz Stones megint mit összebénázott ma... ja, nem. Mondjuk az is igaz, hogy ez csak szimpla bajnoki volt, nem a Ligakupa.

Netuddki_m Creative Commons License 8 órája 0 0 99838

Amúgy ebben a Chelsea-ban nincs semmi rendkívüli sem támadásban sem védekezésben...Én korábban is azt mondtam, hogy nem tudom elképzelni, hogy megnyerjék még egyszer, de mai meccsen a  padjukat elnézve azt hiszem, hogy előznünk kell őket is... Bazz az Evertonnak erősebb padja van...

Előzmény: giornalista (99827)
BL32 Creative Commons License 9 órája 0 0 99837

Szerintem nem esnek ki. Idő kell még a helyettesek belelendülnek. Múlt évben nagyon jól játszottak főleg a nagyok ellen, aztán a végén volt a visszaesés. A nemzetközi kupában illett volna csoportkörbe jutniuk az is biztos. Sokáig első négyben voltak, idén ilyen gond nem lesz velük jó kis középcsapat lehet 8-13 között. 

Előzmény: zeuszka (99836)
zeuszka Creative Commons License 9 órája 0 1 99836

Annyira okosan csinálják, hogy lassan kiesőjelöltek lesznek így.

Előzmény: BL32 (99834)
zeuszka Creative Commons License 9 órája 0 0 99835

Ja, szóval Ligakupa-meccs, ami a transfer requestje után 1 nappal volt.

Oké, nincs több kérdésem.

Előzmény: ironmaiden70 (99828)
BL32 Creative Commons License 9 órája 0 0 99834

Soton nagyon okosan csinálja. Kicsit olyanok, mint a Porto portugáliában. Nevelnek, meg vásárolnak és okosan többszöröséveé adják tovább. 

Bale, Walcott, Oxlade Chamberlain, Chambers, Clyne, Shaw, Lovren, Schneiderlin stb. 

Előzmény: giornalista (99830)
nistelrooij Creative Commons License 9 órája 0 0 99833

Legalább gratulált és mondott egy szép voltot is a vendégeknek. Ez már haladás. Legalább sikeresen elterelte a figyelmet ezekkel az eredményekkel a doktornő balhéról.

giornalista Creative Commons License 9 órája 0 0 99832

nem fogom tagadni, hogy én nagyon csípem Mout még mindig.

de ez a "we did enough not to lose" teljesen olyan, mint amiket Moyes mondott régebben.

a City viszont érdekes kérdés, úgy tűnik, hogy nekik most minden bejön, megérkezik De Bruyne is, nehéz lesz bármit is kezdeni velük. reméljük, hogy majd amikor jön a hullámvölgy, Pellegrininek nem lesz rá válasza, igaz, végül tavaly is volt.

Előzmény: Cantona.E (99831)
Cantona.E Creative Commons License 9 órája 0 0 99831

Ennél többet ne várjunk tőle. Az ő csapatát meg soha senki nem verte meg megérdemeltem.

giornalista Creative Commons License 9 órája 0 0 99830

igen, úgy tűnik, hogy az idén megtartják. megmondom őszintén, hogy részben tetszik ez nekem, de nincs baj azzal sem, amit a Soton csinál.

a BBC-nek nyilatkozta valamelyik okos néhány perce, hogy ők 18 hónappal előrébb tartanak fejben, tudják, hogy kiket adnak majd el, és úgy igazolnak, dolgoznak.

gondolom, jövő nyáron Mané és Ward-Prowse igazol majd el.

Előzmény: BL32 (99824)
ironmaiden70 Creative Commons License 9 órája -1 0 99829

eggyel lejjebbi válasznak szántam, IQ-fighternek.

Előzmény: ironmaiden70 (99828)
ironmaiden70 Creative Commons License 9 órája -4 0 99828

A faterod, vagy mi? Az idei meccseken láttam, a Ligakupa meccsen egy nagy vicc volt, nem véletlenül kaptak már hetet idén. Akkor se kéne nekem, ha ő lenne az utolsó ember a Földön.

Előzmény: BL32 (99824)
giornalista Creative Commons License 9 órája 0 0 99827

mondta, másolom: 

"The result should be a draw, which would still be bad for us. We did enough not to lose. We had good opportunities, a huge penalty appeal at 0-0."

Előzmény: nistelrooij (99825)
Welbeck Creative Commons License 9 órája 0 0 99826

Ezt nagyon támogatnám.

Berahinóval is lehetne ugyanez a helyzet, csak hogy ne legyek telhetetlen. :)

Előzmény: giornalista (99822)
nistelrooij Creative Commons License 9 órája 0 0 99825

Mourinho mondta már "it's a fake result" vagy azt "the best team lost"? :)

BL32 Creative Commons License 9 órája 0 0 99824

Nem adják el most is kezdő, ligakupameccsen is kezdő volt. 

Előzmény: giornalista (99822)
zeuszka Creative Commons License 9 órája 0 1 99823

Nyilván sokszor láttad játszani, mesélj még!

Előzmény: ironmaiden70 (99814)
giornalista Creative Commons License 9 órája 0 0 99822

21 éves, óriási tehetség. én remélem, hogy nem veszik meg, hanem mi vesszük meg jövőre. Darmian, Smalling, Stones, Shaw - elég jó védelem lenne, és talán egyiküket sem vinné el a Real Madrid. 

BL32 Creative Commons License 9 órája 0 0 99821

Áprilisban nyertek 2-1 re és most is 2-1 re. Akkor Sunderland most C. Palace.

Előzmény: nistelrooij (99819)
BL32 Creative Commons License 9 órája 0 0 99820

Szerintem kurvára nem balfasz. Jó védő. Everton, Soton jó játékosokat nevel ki. 

nistelrooij Creative Commons License 9 órája 0 0 99819

Connor Wickham becomes the first player in Premier League history to win twice against Jose Mourinho's Chelsea at Stamford Bridge. Weird.

Alan Pardew becomes the first manager to beat Jose Mourinho three times in the Premier League. Also weird.

giornalista Creative Commons License 9 órája 0 0 99818

azt a BL-re tartogatjuk :)

holnap izgi lesz a kezdő: ha összeállna a Schmidtfield előtt a Mata, Herrera, Depay - Rooney, az azért ütne.

de lehet, hogy Fellát rakja be a darálóba, és Herrerát cserének tartogatja majd.

Előzmény: ironmaiden70 (99817)
ironmaiden70 Creative Commons License 9 órája 0 0 99817

Ott is jó:-)

De azért jó lenne normális játék, mert amit lejjebb írtál az Arsenalról, olyat rólunk is lehetne írni.:-(

Előzmény: giornalista (99816)
giornalista Creative Commons License 9 órája 0 0 99816

a Liverpool ellen mi kifogásod lenne egy megpattanó góllal kivívott győzelem ellen? :)

Előzmény: ironmaiden70 (99815)
ironmaiden70 Creative Commons License 9 órája 0 0 99815

Most ezen az egy meccsen nekem is jó.:-)

Előzmény: nistelrooij (99813)
ironmaiden70 Creative Commons License 9 órája -1 0 99814

Remélem megveszik, balfasz az a gyerek

Előzmény: giornalista (99806)
nistelrooij Creative Commons License 9 órája 0 0 99813

Micsoda forduló beszarok. Arsenal gyenge, a Poolt otthon alázták a skalpvadászok, a Chelsea-nek nincs védelme és Pardiola* már kaphatja is a 10 éves szerződését

*én is csak olvastam redcafen de vicces

(nagyon kéne holnap a 3 pont, nekem jó megpattanóval is :D)

BL32 Creative Commons License 9 órája 0 0 99812

WHU is megcsinálta megint a bravúrt :) 2-0 és 3-0 :) Ennek is vége. Sajnos a City viszont 100%. 

Netuddki_m Creative Commons License 9 órája 0 0 99811

A vége meleg, de a palace nagyon jól játszott, sok helyzetük volt..:Megérdemelt a győzelmük.

Előzmény: Vörös Sördög (99808)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!