Keresés

Részletes keresés

Netuddki_m Creative Commons License 2 perce 0 0 97517

Egyébként a torino elnöke is baszogatja Ed-et, hogy legyen már valami vasárnapig Darmian-nal...Kurva kiváncsi vagyok mi van a háttérban....Vagy balfasz ed, vagy játdsza a kemény csávót, vagy nincs pénz.

Előzmény: For-dzsi (97515)
For-dzsi Creative Commons License 20 perce 0 0 97516

Ez jó kérdés. Én már 1 hete "parázok" ezen. :-)

Előzmény: Netuddki_m (97512)
For-dzsi Creative Commons License 20 perce 0 0 97515

Mondjuk ez nem rossz hír abból a szempontból, hogy

1. tettünk ajánlatot

2. nincs más ajánlat

3. a Soton akarja a dealt

Most ki akarják ugrasztani a nyulat a bokorból, hátha Wenger papa kedvet kap, de, ha van esze Woodwardnak egy kicsit emel az eredeti ajánlaton és valszeg meglesz az ügylet. Nem tudom, mi a komlytalan ajánlat, 20 körül már pofátlanság lenne ezt állítani.  

Előzmény: Netuddki_m (97510)
Welbeck Creative Commons License 30 perce 0 0 97514

Ha Schneiderlint mégsem hozzuk el a végén, az nagyon gáz lesz...

A másik amit nem tudok még mindig felfogni az az, hogy Clyne-ra miért nem mozdultunk rá. Hihetetlen, hogy még csak meg sem próbáltuk. Ráadásul így hagytuk erősödni az egyik legnagyobb riválisunkat is.

Darmian vagy Coleman mivel jobb nála, mi az amit lát bennük Van Gaal, és Clyne-ban nem?? Nem értem....

Az egyetlen ésszerű magyarázat, amire gondolni tudok, hogy nem is nagyon nézelődünk jobbhátvéd után, hanem megoldjuk majd a Valencia-Rafael (+Valera) felhozatallal.

1 hét múlva kezdődik a túra, és eddig csak Depayt tudjuk felmutatni, ez ismét elég gyenge produkció Woodwardtól.

És még az eladások se mennek, jó pár játékos sorsa kérdéses.

Előzmény: Netuddki_m (97512)
For-dzsi Creative Commons License 45 perce 0 0 97513

Ebben nem értek egyet. Ideális esetben le kéne cserélni a csapat 95%-át, a maradék 5% meg úgyis megy a madridba. Szerintem Smalling nem rosszabb a posztján mint pl. Rooney. Sőt.   

Előzmény: Mirrmurr (97508)
Netuddki_m Creative Commons License 1 órája 0 0 97512

Én kezdek parázni...Nagyon komoly lyukak vannak minden csapatrészben, és sehol nem tartunk. Nem tudom, hogy akar LvG címekért küzdeni.

Netuddki_m Creative Commons License 2 órája 0 0 97511

“A lot of speculation, but two weeks ago we had a bid of Manchester United, it wasn’t enough, it wasn’t serious, and no more bids till today. Everybody knows the situation of Morgan. I understand the player - if he can get a big move to a big one [club], I can understand it.”

Netuddki_m Creative Commons License 2 órája 0 0 97510

Koeman on Schneiderlin: “I hope that if there is any business, that it will be soon because it’s best for the player, best for us, we have to prepare ourselves if we sell the player.”

Jay-X Creative Commons License 2 órája 0 0 97509

Nani :(

Mirrmurr Creative Commons License 3 órája 0 0 97508

Jelenleg a legjobb belső védőnk.

Pont ettől nem vagyok boldog.

Szerintem simán megüti a szintet, de kellene neki egy stabil védőtárs.

A "megüti" az, amit el kell fogadnunk jelenleg, de ha Stammal akarom összevetni, már más a kép. A védőtárs is épp ezért nélkülözhetetlen, ideális esetben nem lenne létszükséglet.

Előzmény: For-dzsi (97506)
For-dzsi Creative Commons License 3 órája 0 0 97507

Közben Henriquez --> Dinamo Zagreb hivatalos. 1 millió eurot írtak a vételárra (4 millió font körül vette a klub), talán továbbértékesítési részesedés, s akkor visszahozhat még vmit a vételárából.

For-dzsi Creative Commons License 4 órája 0 0 97506

Jelenleg a legjobb belső védőnk. Szerintem simán megüti a szintet, de kellene neki egy stabil védőtárs.

Előzmény: Mirrmurr (97505)
Mirrmurr Creative Commons License 4 órája 0 0 97505

Mondjuk úgy, hogy a fizikai gyorsasága felülmúlja a gondolkodási sebességét. Bár az utóbbi időszakban javult valamelyest, azért sosem vagyok nyugodt, ha ő a védelemben - főleg középen - kap szerepet.

Előzmény: C. (97503)
For-dzsi Creative Commons License 4 órája 0 0 97504

Majdnem mindenki őt mondta a leggyorsabbnak a korábbi interjúkban. Állítólag Shaw már fogyott 3 kilót és keményen diétázik, van remény, hogy edzésen méltó ellenfele lesz Smallingnak. Egy másik utánpótláskorú védőnk RoShaun Williams, sem lassú...

http://www.dailymail.co.uk/sport/football/article-2717989/Manchester-United-youngster-RoShaun-Williams-breaks-Darren-Campbell-s-25-year-old-100m-school-record.html

Előzmény: C. (97503)
C. Creative Commons License 5 órája 0 0 97503

„Öt, tíz, negyven méteren is magamra fogadnék, a csapat nagy részénél biztosan gyorsabb vagyok. Di María, Young és Wilson is versenyben lennének, de szerintem egy ilyen erős mezőnyben is én végeznék az élen. Kérdezzék csak meg a srácokat, az edzésen kevesen állnának ki ellenem…” – mondta az MUTV-nek Smalling

Érdekes...

nistelrooij Creative Commons License 5 órája 0 0 97502

Nem bánnám ha ma Carringtonban beszélne Van Gaallal és mégis maradna.

Előzmény: For-dzsi (97496)
nistelrooij Creative Commons License 5 órája 0 0 97501

Nana meg kell védjem T. Barnabást, ő legalább nem horoszkóp alapján állította össze a csapatot. :D

Meg mi volt nagy húzása ennek a bohócnak, EB-n mikor kizúgtak meccs utáni interjúban meg akarta kérni a nője kezét aztán bukta vagy hogy volt. Meg az egész 2010 VB balhé, ritka hülye egy ember, még Anelkának is inkább hitt mindenki, nem volt csoda Evránál is betelt a pohár.

Előzmény: giornalista (97495)
C. Creative Commons License 5 órája 0 0 97500

sok sikert neki.bár én örültem volna ha marad,de már annyi lehetőséget kapott hogy sajnos megkellet lépni az eladását

Előzmény: For-dzsi (97496)
nistelrooij Creative Commons License 5 órája 0 0 97499

Bulvárlapokon kívül senki említésre se méltatta ennek a hülyének a mondókáját. Kb. mintha Győzike magyarázná a görög euró válságot.

Előzmény: C. (97494)
xhege_papa Creative Commons License 5 órája 0 0 97498

Én ennek annyira nem örülök, de hajrá bizonyítson. Nem lesz könnyű helyzetben. A copa, nyaralás, sérülés miatt kimarad az alapozás jelentős része, közben pedig akár össze is állhat egy stabil csapat, amibe még nehezebb lesz beverekednie magát. LVG-t nem sok lehetősége lesz meggyőzni. Mondjuk ha már marad, akkor tényleg csináljon valamit ennyi pénzért.

Előzmény: giornalista (97493)
For-dzsi Creative Commons License 6 órája 0 0 97497

De csak azért, hogy biztos helye legyen a válogatottban, majd mehet egy nagy klubba :-))) Idióta.

Előzmény: giornalista (97495)
For-dzsi Creative Commons License 6 órája 0 0 97496

Fener bejelentette a Nani transzfert. RvP ügynöke szerint nekik viszont nincs megállapodásuk.

giornalista Creative Commons License 6 órája 0 0 97495

össze-vissza beszél, Schneiderlinnek pl. azt javasolná, hogy igazoljon hozzánk.

ki a faszt érdekel, a francia Tornyi Barnabás.

Előzmény: C. (97494)
C. Creative Commons License 6 órája 0 0 97494
giornalista Creative Commons License 7 órája 0 0 97493

nincs nagyon szó arról, hogy távozna.

a klubnak nem áll érdekében eladni. rekordigazolás, a világ egyik legjobb játékosa.

és Di Maria legalább kétszer, de talán már többször is elmondta a nyáron, hogy bizonyítani akar Manchesterben, hogy tudja, az első éve bizonyos okok miatt szar volt, de látni fogják a drukkerek az igazi Di Mariát. tehát, ő sem akar lépni.

mivel nem eladó, és a játékos sem maradna, csillagászati összeget kellene letenni érte az asztalra, viszont mivel nincs mögötte igazán jó szezon, nem valószínű, hogy lenne bárki, aki ezt bevállalná.

tehát, nagy örömömre, marad majd nálunk. sokat várok tőle jövőre. 

Előzmény: xhege_papa (97492)
xhege_papa Creative Commons License 8 órája 0 0 97492

A kérdés, hogy hol?

Előzmény: nistelrooij (97491)
nistelrooij Creative Commons License 22 órája 0 0 97491

Ennek a mostani argentín generációnak se akar össze jönni semmi, Messivel sem. Se VB, se Copa.

Di Mariát le is kellett cserélni sérülés miatt. Most megy nyaralásra, felépülés, edzés, lesz kb. szeptember közepe vagy vége mire játszani fog.

For-dzsi Creative Commons License 22 órája 0 0 97490

Azert nem, Clyne szint kb.

Előzmény: Netuddki_m (97488)
Atus_UTD Creative Commons License 25 órája 0 0 97489

Az meglehet, de csábító volt azért. :P

Előzmény: giornalista (97485)
Netuddki_m Creative Commons License 25 órája 0 0 97488

Azért az sem mindegy  mit akar a srác, elég tökös-e egy ekkora váltáshoz. Ez 2 szint ugrást jelent neki.

Előzmény: Panucci (97487)