De Gea, Valencia, Lindelöf, Smalling, Shaw, Fellaini, Fred, Pogba, Lingard, Lukaku, Alexis

Romero, Bailly, Young, McTominay, Mata, Pereira, Martial

És a legfontosabb visszatérő az Old Traffordon: Sir Alex Ferguson! :)

GMM2 Creative Commons License 2018.09.21 0 0 126471

Manchester United ritka sálak eladóak. szép hibátlan állapotban. Az alsó 1993 kiadott FA és bajnoki címere kiadott reti stílusú felette 1993 ban kiadott kötött 2 oldalas bajnoki címre kiadott sál.

érdeklődni igordacjuk@freemail.hu   forumot ritkán nézek. emailre azonnal válaszolok!!!!

NuckySoprano Creative Commons License 2018.09.21 0 1 126470

Nem szabadott volna elkuldeni a kis brazilt, siman lett volna helye itt az elmult evekben:(

Előzmény: nistelrooij (126469)
nistelrooij Creative Commons License 2018.09.20 0 0 126469
nistelrooij Creative Commons License 2018.09.19 0 0 126468

0-3 jó kezdés

Pogba bombagóljáig nem tűnt ilyen sima lesz, De Gea két nagyot is védett. Dalot tetszett, jól is ad be. Ő és Shaw stabil kezdővé kell váljanak ebben a szezonban és a két veterán legyen kiegészítő. Voltak pozitív dolgok, végre egy kontra, végre Pogba és Martial gól. Szerencsénk is volt bíróval, a szar pályát is túlélte talán mindenki Matic is a végén. Fellaini jól állt be takarítani, Fred és Mata több kell. A másik két csapat ellen erősebben kell majd kezdeni, mára ez így csoportot kezdeni idegenben remek lélektanilag. Sanchez megérdemelte a padozást, Martial megérdemelte fentmaradt és kicsit Pereira is játszott.

nistelrooij Creative Commons License 2018.09.19 0 0 126467

Pogba meccs embere lesz, két gól és gólpassz. Első félidőben nem úgy tűnt, érdekes meccs. Pálya miatt is. Pereira lesz a harmadik csere.

Giggsy111 Creative Commons License 2018.09.19 0 0 126466

Én is örülök Marci góljának, remélem magára talál.

Juve topikba beleolvastam, nemsemmi meccs lehet :)

Előzmény: nistelrooij (126464)
giornalista Creative Commons License 2018.09.19 0 1 126465

... és megint: sprintelünk, és lövünk egy gólt.

mikor jövünk már rá vajon, hogy a gyors foci (többnyire) meghozza az eredményt? nem ész nélkül kell rohangálni, még csak  Klopp-féle tempóra sem kellene felgyorsulni, mert ahhoz más is kellene.

de annyira fájóan lassúak vagyunk a meccseink döntő többségében, miközben amint van a lehetőség mellett szándék is gyorsan focizni, azért tudunk jó dolgokat csinálni.

ha jól értelmezem a gól utáni dolgokat, Mourinho Martialt akarta lecserélni, de a gólja után maradhatott a pályán és Rashford jött le. ha így volt, az még egy piros pont, jó man management a részéről.

nistelrooij Creative Commons License 2018.09.19 0 0 126464

Most majdnem lőtt egyet Depay azt írják kapus tolta kapufára a lövését. Kár érte mert kettő lehet kevés lesz a végére. A csoportunk másik meccsén kényelmesen vezet a Juve emberhátrányban is két büntetővel. A bíró a főszereplő ott. Papírforma a csoport, főleg így ott a harmadik! Végre egy kontra amit végig tudtak vinni! Kis szerencsével Martialnál, fejben jót tehet neki ez!

Giggsy111 Creative Commons License 2018.09.19 0 1 126460

Közben nálam elromlott a livescore... azt írja, city-Lyon 0-2 :)

Giggsy111 Creative Commons License 2018.09.19 0 1 126459

Martialnál sokat van a labda, és nem tudom, de nálam elvárás lenne, hogy ő és Rash néha húzhatna 1-1 váratlant, gólhelyzetet teremtve, nem pedig elakassza a támadásokat.

Előzmény: giornalista (126457)
nistelrooij Creative Commons License 2018.09.19 0 1 126458

Rashford és Martial csinálhatnának többet a 2. félidőben, mert ennyivel nem tartják Sanchezt a padon.

giornalista Creative Commons License 2018.09.19 0 0 126457

hát a motiváltságot nehéz mérni. viszont a formájuk egészen pocsék. ilyen szarul még egyiküket sem láttam játszani talán, bár labdát sem nagyon kaptak, persze.

csalódás. persze vezetünk, 3 pont, és a Valencia is ég (emberelőnyben), tehát nagy lépés ez a továbbjutás felé.

Előzmény: Giggsy111 (126455)
nistelrooij Creative Commons License 2018.09.19 0 0 126456

Mi ajándék büntetőt kaptunk "kezezésért", fordított esetben nagyon anyáznék. Furcsa VB után VAR nélküli BL.

Előzmény: Woody_Allen1 (126452)
Giggsy111 Creative Commons License 2018.09.19 0 2 126455

Ilyen a foci... a kiscsapat támad, a nagy meg berúgja a két darab helyzetét.

Nem érdemlünk vezetést, viszont a későbbiekben Dalot sokat tud majd hozzátenni támadásban, teknikásnak tűnik.

Csak elől a fiúk nem motíváltak, talán Lukakut kivéve.

giornalista Creative Commons License 2018.09.19 0 0 126454

semmi játék nincs gyakorlatilag semmilyen kezdővel, ez egészen döbbenetes.

Martial és Rashford nem is tudom, hogy a pályán vannak-e, nekem nem tűnnek fel. igaz, 10 percet távol voltam, amíg teát főztem, lehet addig megváltották a világot.

minden egyes passz előtt fel kell nézni, mindig keresni kell a másikat. minimális tudatosság, néhány szép keresztlabda.

Pogba gólja zseniális volt, a büntető vicc. és bár nem bele akarom magyarázni a világot egy rossz bírói ítéletbe, de amint nem pöcsölni kezdünk, hanem egyből továbblövünk egy labdát, gyorsítjuk a játékot, rögtön hibázik az ellenfél/bíró.

a totyogás kurva idegesítő volt. nagyobb műmáer ez a Pogba, mint Ronaldo valaha, igaz, ma legalább ő csinál dolgokat. de... áhh.

látszik az is, hogy nem boldog, Mourinho is fapofával vette tudomásul a gólját. öt napja Smalling fejesénél meg kiszaladt örömében a világból. hát ez van.

sajnos igazatok van abban, hogy hiányzik Fellaini, de ennél szomorúbb dolgot nem is lehetne leírni egy United-meccs kapcsán. úgy vezetünk, hogy 15 percig a félpályát alig léptük át, körbelőtték a kapunkat, De Gea több nagyot is védett, és semmi, de tényleg semmi gerincünk, tartásunk vagy tervünk nincs. nem azért húzódunk vissza, hogy átadjuk a területet és kontrázzunk, hanem mert nem tudunk hármat passzolni, hogy kihozzuk a labdát a térfelünkről (0-0-nál még).

sehová nem vezet ez az egész. nem jöhet elég hamar a DoF, hogy ezt "felismerje".

nistelrooij Creative Commons License 2018.09.19 0 0 126453

Ezt visszavonnám a totyogás miatt :D játékban a hazaiak voltak jobbak, United vezet kettővel a semmiből, elfogadom :D

Woody_Allen1 Creative Commons License 2018.09.19 0 2 126452

Nem csinált semmit. Óriási bírói hiba.

Előzmény: doc-holiday1912 (126447)
ave én Creative Commons License 2018.09.19 -5 0 126451

ti a BL-ben vagytok??

nistelrooij Creative Commons License 2018.09.19 0 0 126450

A 3 kp eddig mind halvány. Fellaini hiányzik a védők elől.

Műfű fúj, nem kifogásként mert a Young Boys is csúszkál rajta pedig ők megszokhatták már előbb is helyzetük ment el rajta. Csetlik-botlik mindenki, a labda mint flippergolyó.

Vagy csak személyes műfű rémálmaim beszélnek belőlem, én utáltam mindig. Salakon vagy betonon is szívesebben fociztam.

GÓÓÓÓÓÓÓL :) Szép volt Pogba ez nagyon beakadt! Végre Pogba!

doc-holiday1912 Creative Commons License 2018.09.19 0 0 126449

Pogboooooommmmm

doc-holiday1912 Creative Commons License 2018.09.19 0 0 126448

Nos eddig De Gea a meccs embere...

doc-holiday1912 Creative Commons License 2018.09.19 0 0 126447

Fred.......jajj Istenem....közben C.Ronaldo-t kitolták sportszerűtlenség miatt...

Előzmény: giornalista (126446)
giornalista Creative Commons License 2018.09.19 0 0 126446

hát nem. a játékosaink elvileg azok, tehát a leggyorsabbak vannak fent, de mégsem csinálunk semmit. az első percek alapján többet vártam volna.

Előzmény: doc-holiday1912 (126445)
doc-holiday1912 Creative Commons License 2018.09.19 0 1 126445

Hát gyorsnak aztán nem vagyunk, de nagyon nem. Pogba lötyög a pályán, de Marci is keresi önmagát.....Dalot (?) nagy kérdés....

Előzmény: giornalista (126444)