Semmi gond, még van két hetünk a 800 millió előteremtésére. Én tudok is valakit, akinek biztosan van! :)

kis druida Creative Commons License 5 napja 0 0 97720

Pár hétig mindig szárnyalnak. Mi meg rendre kikapunk a Tiszakécske, Gyirmót, Halmazújváros féle fostalicskáktól.

Előzmény: Baloghbacsi (97717)
kis druida Creative Commons License 5 napja 0 0 97719

Nagyon jó ez a harmadik hely, nem is hittem volna. A hétvégén azonban jó lenne már megint győzni...

GMM2 Creative Commons License 2017.08.09 0 0 97718

SOS be keresem ezt a sálat akinek lenne eladó írjon: igordacjuk@freemail.hu

Baloghbacsi Creative Commons License 2017.08.08 0 0 97717

Persze az is igaz, hogy a frissen feljutott csapatok az elején felszívják magukat, a kérdés az, hogy meddig tart a lendület.

Előzmény: Tommassi_1910 (97715)
Baloghbacsi Creative Commons License 2017.08.08 0 0 97716

Nem tudom, olyan furcsa érzésem van a csapattal kapcsolatban. A Kispest elleni 1. félidő jó volt (ha rúgunk még két gólt, egy szót sem szólhattak volna), a 2. hulladék. A hosszabbítás megint jó volt, nem adták fel, ennek meg is lett az eredménye. Ez a hétvége megint hulladék. Lehet, hogy nem volt véletlen ez a zakó. Nyilvánvóan nem túl kvalifikált játékosok, de akkor sem fér a fejembe, hogy hogy lehet ekkora különbség két meccs között.

Tommassi_1910 Creative Commons License 2017.08.08 0 0 97715

Én úgy látom, hogy a gyengébbnek titulált ellenfelek ellen nem megy nekünk, a támadóbb játékkal fellépő esélyesebb csapatok ellen pedig megy. Erre kell kitalálnia valamit Bódognak.

Előzmény: U2FAN (97713)
U2FAN Creative Commons License 2017.08.07 0 0 97713

4-0-ra kikapni szar dolog, de ha minden négy meccsen 7 pontot hoznánk, azt sokan elfogadnánk asszem'.
Különben mit csodálkozunk? Csak annyi történt, hogy a Diósgyőr végre újra egyértelmű esélyesként lépett pályára és már megint nem bírta el a "terhet"... Mindig ez van. Meg a "falusi" csapatokkal szemben is általában betlizünk.
Ebben a bajnokságban tényleg mindenki megverhet mindenkit, szóval meccsről meccsre kell készülni és koncentrálni, és nem kell álmodozni, mert sült az első három meccs.
A Puskás meccs is kemény lesz szombaton - kikapni nem szabad!

Red 52 Creative Commons License 2017.08.07 0 0 97712

4 : 0 után Bódog - és utána a csapat -  oda megy a szurkolókhoz pacsizni , és fogadják a kéznyújtást a szurkolók ........ez szép jelenet volt . A DVTK nál mindig történik valami jó .

kancenzonga Creative Commons License 2017.08.05 0 0 97711

Szegyen a játék,szégyen az eredmény....

grandmasta Creative Commons License 2017.08.05 0 0 97710

"azért így könnyebb, hogy nem délután 3-kor kell játszani." - magyar futballszakértők level 999

Bacilus Benő Creative Commons License 2017.08.05 0 0 97709

A sztori eleve ott kezdődik, hogy Felcsút, Paks, Balmazújváros, Mezőkövesd mit keresnek az NBI-ben, míg Szeged, Pécs, Nyíregyháza, Zalaegerszeg és mondjuk Salgótarján, vagy Eger az NBI közelében sem. Ez nem használ sem a híres áhított tömegesítésnek, sem az NBI imázsának és hangulatának. Akkor még csak-csak elfogadnám, ha 18-20 csapatos lenne az NBI...

Debrecen helyett Kisvárda? Mi értelme???

Előzmény: DVTK UltraJumbo (97708)
DVTK UltraJumbo Creative Commons License 2017.08.04 -1 0 97708

Nem értem az MLSZ-t. Először megkövetelik az 5000-es stadiont villanyvilágítással. Egert szívatják... Aztán na jó, a Patkányfészeknek lehet kisebb stadionnal is csapata. Aztán most Balmazújfalva egy 2700-as szarral gurít az NBI-ben. A hazaiak meccsre nem mennek, a stadiont mégse osztják újra, hogy több néző mehessen be.

Nekem ne papoljon Csányi, hogy nem érti, miért ilyen kevés a néző, pedig ők mindent megtettek. Lófaszt se, Sanyi bácsi, lófaszt se! Már rég rá kellett volna ripakodni a lószarrugdosókra, hogy osszák újra a stadiont, és a vendégeknek legalább 500 jegyet adjanak oda. Az 5000-es korábbi stadionszabályból kiindulva.

Bacilus Benő Creative Commons License 2017.08.01 -1 0 97707

A Haladás taktikája ellenünk mindig az volt, hogy lehúznak a szintjükre, ott meg nagy nehezen legyőznek minket. Tavasszal is... most szerencsére a 2. félidőben sikerült ezt a legalja szintet elhagyni.

Előzmény: kis druida (97706)
kis druida Creative Commons License 2017.07.31 0 0 97706

Egész jó volt a meccs. Az első félidőt gyakorlatilag levédekeztük, nem kockáztattunk, majd a másodikban megvertük őket. Érdekes volt Király tornája, az első gólt kézilabdakapus mozdulattal akarta hárítani, a másodikról nem sokat tehetett, mozdulni sem tudott, de a harmadik egy paródia volt. Azt hiszem, egy legenda pályájának a végét láttuk. Ugrai két gólpassza önmagáért beszél.

kancenzonga Creative Commons License 2017.07.29 0 0 97705

Nagyon nagy jelenet volt....:) épp a múltkor volt az Eurosporton a top 5 jelenet hasonló területen,abból négyet a bringások vittek el a pódiumon ,amikor a csajok épp elfordultak a puszik elől :)

Előzmény: Red 52 (97703)
Red 52 Creative Commons License 2017.07.29 0 0 97704

Óvári transfer oldalát 13 - an nézték egyszerre  az imént .  Népszerü a srác , kiváncsiak rá .

Red 52 Creative Commons License 2017.07.29 0 0 97703

Óvári nyújtotta a kezét a riport végén , a csaj meg elfordult . :--)))

kancenzonga Creative Commons License 2017.07.29 0 0 97702

Nem volt nagy az iram,kicsit biztonsági volt a játék az első gól után nem volt kérdés ki nyer. Szép volt:)

EngaOslo1913 Creative Commons License 2017.07.29 0 0 97701

Közben már 0-3. Nagyon jár a dicséret a fiúknak! Szép volt!!!!!

EngaOslo1913 Creative Commons License 2017.07.29 0 0 97700

0-2 eddig Sopronban a Haladás ellen! Jól kezdi az idényt a csapat és ez jó! :)

kis druida Creative Commons License 2017.07.28 0 1 97699

Fotel az öreg. Józanodás előtt benéz ide. Rendben van...

Mi még jók is lehetünk az idén, ha megszűnnek a kényelmi leállások.

Előzmény: Tommassi_1910 (97698)
Tommassi_1910 Creative Commons License 2017.07.27 0 1 97698

Nem esett le senki a kerítésről, már megint úgy osztod az észt, hogy ott sem voltál. De biztos olvastad valahol, egy megbízható helyen, igaz?

A kerítésrugdosás megállja a helyét.

Az meg, hogy a szurkolásból neked megint ennyi maradt meg, hát az csakis téged minősít. Pl. a meccs elején volt egy szép nagyzászló, átlagos létszám és jó szurkolás.

Előzmény: Meltdown (97693)
Red 52 Creative Commons License 2017.07.25 0 1 97697

Ha a rosszindulat növesztene , akkor ülve nyalnád a holdat .

Baloghbacsi Creative Commons License 2017.07.23 -1 2 97696

Lenne egy normális hangvételű kérdésem:

Mikor okozott neked utóljára örömet a DVTK?

kancenzonga Creative Commons License 2017.07.23 -1 1 97695

Véglény,zseniális

Előzmény: cressiman (97694)
cressiman Creative Commons License 2017.07.23 -1 6 97694

Nem kaptunk még ki, 2 idegenbeli meccsen a tavalyi 3-ik, meg a bajnok ellen, nehéz lehet, hogy nem tudod kiverni a vereségekre ahogy szoktad te szánalmas véglény!

Meltdown Creative Commons License 2017.07.23 -6 1 97693

Semmi különös, a szokásos, a Darwin-díjas magfizikusok közül, akiknek szerény képessége addig tejed, hogy idegenben 1:2-nél 'Szar a Kispest"-tel támogatják csapatukat egy befele esett a kerítésről, a másiknak meg a kerítés rúgdosástól kiment a térde, remélem őket külön tb-re kezelik.

Nyílván a meccset ők sem látták, ami viszont katasztrófa volt, 2 pontos passz nem volt, ha véletlenül volt, akkor felrúgták egymást.

Előzmény: hódember (97692)