Keresés

Részletes keresés

Borisz Mihajlovics Creative Commons License 30 órája 0 0 110951

Mintha felszabadult volna Nikolics mester, ez tetszik. Bátran nyúl az ifikhez, hisz bennük, látszik, hogy most már - minden gátlás alól felszabadulva - csapatot akar építeni. Piros pont. :)

Előzmény: Vjacheslav (110947)
Vjacheslav Creative Commons License 2 napja 0 0 110950

Ez túl szabályos. Ezek szerint visszafelé játszanánk a helyezettek, az meg nem életszerű. Ráadásul akkor úgy lenne vége a bajnokságnak, hogy hozzátok mennénk a grupiba.

Az eddigi minták alapján, csak az fix, ki kihez megy 2x, a sorrend viszont véletlenszerű.

Előzmény: Green Army (110948)
jocón hallottam Creative Commons License 2 napja 0 0 110949

Jocón hallottam, hogy a sorszámokat "sorsolják" az ügyes kezek.

Előzmény: Green Army (110948)
Green Army Creative Commons License 2 napja 0 0 110948

a 77. oldalon lévő számok alapján ti otthon kezdtek a Kisvárdával, mi meg az MTK-val?

vagy nem jól gondolom.

http://dokumentumtar.mlsz.hu/02_Szabalyzatok/02_Labdarugas_uzemeltetesi_szabalyzatok/01_Versenyeztetesi_szabalyzatok/LVSZ/LVSZ_2018_3_(20180701).pdf

Előzmény: Vjacheslav (110908)
Vjacheslav Creative Commons License 2 napja 0 0 110947

Nyertünk 3-0-ra. (Stefan-Bolla beadás, Vini - Huszti szöglet , Sós - Hadzic centerezés)

Átmozgató meccsnek nem volt rossz. 

1. félidő: Kovácsik - Nego, Fiola, Juhász, Tamás - Varga - Berecz, Pátkai - Kovács - Lazovics, Scsepovics 

2. félidő: Tujvel - Bolla, Vinícius, Tóth, Stopira - Hadzic - Nikolov, Réti - Huszti - Stefan, Sós 

kb két hasonló erősségű csapat. A másodikban több volt az ifi, de ugyanúgy kulcsemberek között. Az jó, hogy a védelmeket felesben játszatja Nikolic, így mindenki hasonló szerkezetben játszik. Bolla nem volt rossz, ahogy Réti se lógott ki. Sósnak még szoknia kell a dolgokat, de góllal bemutatkozni mindig jó.

A második félidei csapat jobban pörgött, a végére össze is állt a csapat, és be is szorítottuk őket. A Hadzic, Nikolov, Huszti hármas jobban tudta kontrollálni a meccset, mint a Varga, Pátkai, Berecz így elsőre. 

3-0 jó kezdés. 

Vjacheslav Creative Commons License 4 napja 0 1 110946

Először azt mondtam esélytelen a bulgár, de utánna nézve azért nem annyira reménytelen.

A vbken kigyüjtötte egy srác:

Sérültek: Stoyanov (3.5 millió euró) (kezdőkapus), térdszalag szakadás 
Anicet (2.8 millió euró), ínszalag szakadás 

Távozók: 
Terziev (1.4M€), bekk, 25 meccs 
Igor Plastun (1.2M€), bekk, 44 meccs 
Moti (1M€), 34 meccs 
Panov (200 ezer), jobbek, 34 meccs 
Marcelinho (2.8M€), középpályás, 40 meccs 

Még tovább kutakodva ráadásul egy olyan új brazil edzővel vágnak neki az évnek, akinek kb 0 európai vezetőedzői tapasztalata van(az is 30 éve volt). Volt edző japánban, meg otthon, egy éve nem volt edző.

Nem olyan reménytelen így második ránézésre.

Vjacheslav Creative Commons License 4 napja 0 0 110945

Nem volt szerencsénk, de ha bemákoljuk, akkor viszont a harmadik körben kiemeltek leszünk, és "könyebb" ellenfél jöhet szembe.

Előzmény: tom55 (110944)
tom55 Creative Commons License 4 napja 0 0 110944

Ha továbbmegyünk 2. kör: Ludogorets (bolgár) - Crusaders (észak-ír) győztesével meccselünk.

Vjacheslav Creative Commons License 4 napja 0 0 110943

Az utolsó hat párharcukat elvesztették.

2012–13 UEFA Champions League 1Q Tre Penne 7–0 4–0 11–0 

2Q Red Bull Salzburg 1–0 3–4 4–4(a

3Q NK Maribor 0–1 1–4 1–5 

UEFA Europa League PO  Hapoel Tel Aviv 1–3 0–4 1–7 

2013–14 UEFA Europa League 1Q  Milsami Orhei 0–0 0–1 0–1 

2014–15 UEFA Champions League 2Q  Ludogorets Razgrad 0–4 1–1 1–5

2015–16 UEFA Europa League 1Q  University College Dublin 2–1 0–1 2–2 (a)

2016–17 UEFA Champions League 2Q  Qarabağ 1–1 0–2 1–3 

2017–18 UEFA Champions League 2Q APOEL 0–1 0–1 0–2

Elötte viszont kiejtették a Salzburgot.

Ez egy kötelezően hozandó párharc.

Előzmény: tom55 (110941)
gambl-R Creative Commons License 4 napja 0 0 110942

Éreztem, esküszöm! :)

Előzmény: tom55 (110940)
tom55 Creative Commons License 4 napja 0 0 110941

Magyar csapattal egyszer, még 1994-ben találkoztak, akkor a Ferencváros összesítésben 12–2-vel ütötte ki őket.  -NSO

Hát az de kurva régen volt, kicsit megváltozott a világ. Ma leszopnánk magunkat egy 12-2 összesítés után.

tom55 Creative Commons License 4 napja 0 0 110940

F91 Dudelange

Vjacheslav Creative Commons License 4 napja 0 0 110939
Vjacheslav Creative Commons License 4 napja 0 0 110938

Igazából már az is jelenleg előrelépés, hogy nem lettünk kevesebben.

Ha felküldenénk az első selejtezőn a Honvéd elleni csapatot már az is jó lenne. 

Értem én, hogy erősíteni akarunk, de idő beépíteni az embereket, és egy kiforrot csapattal többre megyünk rövid távon.

Mellesleg KZ tavaly, és tavalyelőtt is ezt csinálta. Hozott keretfeltöltésre a biztonsági igazolásait az átigazolási időszak elején, mint pl Bódi, Barczi az első évben, tavaly Tamás, Tóth. Majd az átigazolási időszak végén meg jött tavaly Henty, vagy tavalyelőtt, Lazovic, Scepovic, Hadzic, Varga.

Előzmény: A Sporttárs (110937)
A Sporttárs Creative Commons License 4 napja 0 0 110937

Nem tudom, nekem Berecz meg Knezevic nem az az erősítés, akiktől azonnal csoportkörben kezdek reménykedni... Gondolkoznom kéne, mit tettek a szezonban, mármint a magyar NB I-ben... De persze ide nem jön világklasszis.

Mindenesetre többen már lettünk, remélem, leszünk jobbak is. Mert azt azért ünnepi hangulatban se higgyük, hogy ami elég szűken megnyerni a bajnokságot, az bármire jó Európában.

Előzmény: Vjacheslav (110933)
Vjacheslav Creative Commons License 4 napja 0 0 110936

Hadzic továbbra is a csapattal készül. Semmi jel nem utal arra, hogy ne maradna itt.

Ellenben Géresi Németországban van gyógykezelésen. 

Az első távozónk Szolnoki lehet.

Vjacheslav Creative Commons License 4 napja 0 0 110935

http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/videoton-golkiralyt-igazolna-a-bajnokcsapat-2642125

Erre nehéz mit mondani.

Minek nekünk scout. Akit kinéznek a zöldek azt CSAK azért is megvesszük előlük?

Ha eddig papoltunk arról, hogy milyen jó lett az öltözői hangulat, meg rendet raktunk a fejekben, akkor minek ide Lanza?

(pár hete felmerült, hogy Lazovic HELYETT hozzuk, nem pedig mellé.)

góóól Creative Commons License 5 napja 0 0 110934

A luxemburgi focival véletlenül képben vagyok (nem úgy mint a magyarral), úgyhogy nem véletlenül írtam amit írtam.

Előzmény: Vjacheslav (110933)
Vjacheslav Creative Commons License 5 napja 0 0 110933

Csak halkan súgom meg, hogy ők pl kiejtették a Salzburgot pár éve.

Igaz azóta nem sok babér termett nekik, de akkor elment EL playoffig.

A szlovénok utazás szempontjából a legidelisabbak, de ott képbe jön megint az, hogy Nikolic excsapat, sőt Lazót onnan hoztuk, igaz egy percet se játszott. Maribor óta nekünk nem jó ómen onnan kapni csapatot, de most azt mondom még ezt is meg kellene oldani, ha komolyan akarjuk venni a kupát.

Most nem lehet hátráltató tényező, hogy új edző van, mert most végre nem cseréltük le, sőt a keret egy főt leszámítva teljes, de még az sincs kőbe vésve, hogy Hadzic távozik. Ritka esete lehetne annak, hogy a bejnoki címet nyerő csapat egyből neki is mehetne a nemzetközi kupának.

Addig még érkezők is lehetnek, így most bizakodhatunk.

A macedónok lehet nekünk első körbe jók is lennének. Laza 900 km, oda még levezetni is lehet, túrának nem utolsó.

Nikolic nem Gomes, és tavaly is villantottunk mág az EL playoffal, idén is legalább oda várom a csapatot. Ez hozható is, ha mindig élünk a kiemelésünkkel.

Előzmény: góóól (110932)
góóól Creative Commons License 5 napja 0 0 110932

Dudelange. Végülis egy nyugati csapattól egy tisztes vereség nem olyan égő.

Előzmény: tom55 (110927)
góóól Creative Commons License 5 napja 0 0 110931

a legendás Bartyik Norbira már senki nem emlékszik? :)

Előzmény: Adam.Clayton (110929)
gambl-R Creative Commons License 5 napja 0 0 110930

Ljubljana annyira nem hiányzik...

Előzmény: tom55 (110927)
Adam.Clayton Creative Commons License 5 napja 0 0 110929

Góbi, Gémes

Előzmény: góóól (110926)
A Sporttárs Creative Commons License 5 napja 0 0 110928

Monye.

Előzmény: góóól (110926)
tom55 Creative Commons License 5 napja 0 0 110927

Shkëndija (macedón), F91 Dudelange (luxemburgi), Olimpija Ljubljana (szlovén), Suduva (litván), Torpedo Kutaiszi (grúz).

góóól Creative Commons License 5 napja 0 0 110926

A Vidinek volt már hódmezővásárhelyi születésű játékosa, na ki volt az?

Előzmény: Vjacheslav (110925)
Vjacheslav Creative Commons License 5 napja 0 0 110925
ebens Creative Commons License 5 napja 0 0 110924

Sósnak örülök. Szerintem jobb játékos mint a Kevin. Varga lőtt két látványos gólt az elején, aztán sokkal többet nem mutatott. Kétségkívül tehetséges gyerek, de még rapszódikus a teljesítménye.

Vjacheslav Creative Commons License 5 napja 0 0 110923

Érkező és távozó pletyka is van.

A két érkező zöld infó után. Knezevic, és Hangya. Mondjuk utóbbinak még annyi esélye se lenne a posztján bekerülni Stopira mellett, mint Sósnak. Előbbire elég nagy az esély, mivel Hentyre be lehet cserélni.

Távozó meg Hadzic lehetne. Már Bécs felé tart. A kérdés, az, hogy csak hazaugrik, és Grazban csatlakozik a csapathoz.(ott laknak a szülei)

lepete Creative Commons License 6 napja 0 0 110922

Igen rá. Köszi. 

Mondjuk Huszti előre szerintem már nem elég dinamikus, mennyisegben kp-n tudna eleget futni. Legyen Zsombinak szerencséje, jatsszon sokat. Ha harcolni kell a helyért ketséges hogy dolgozza fel a padot. Igencsak lelkis alkat.

Előzmény: Vjacheslav (110921)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!