Keresés

Részletes keresés

szalonbarna Creative Commons License 30 perce 0 0 113608

Ha Kese, Nyíl, Hannich, Zsiborás, stb., stb.,  igazai "legenda", ahol egy Kovács Ferenc, Mayer, Disztl  "A LEGENDA", akkor azért Lazovič esetében sokkal óvatosabban használnám ezt a jelzőt!!

Előzmény: Pfau Marcika (113604)
tom55 Creative Commons License 30 perce 0 0 113607

Meguntam ezt a témát, elment viszlát.

Előzmény: Pfau Marcika (113606)
Pfau Marcika Creative Commons License 1 órája 0 0 113606

Mert ?

Előzmény: tom55 (113605)
tom55 Creative Commons License 1 órája 0 1 113605

Le van szarva Danko Lazovic menjen az anyja picsájába.

Pfau Marcika Creative Commons License 1,5 órája -1 0 113604

"Köszönettel tartozom a Vidinek, amely lehetőséget adott nekem a folytatásra, de úgy érzem, ez a megfelelő pillanat arra, hogy befejezzem a pályafutásomat. Semmi nem tudja majd pótolni teljes egészében a játékot, amelyet annyira szeretek, de úgy érzem, új kaland vár most rám. Szeretném megköszönni az összes csapattársamnak az együtt töltött időt és a remek edzőimnek is, akiktől megtiszteltetés volt tanulni. Mindenképpen meg szeretném köszönni a szurkolóknak is, akik támogattak engem az elmúlt két évben. Nem utolsósorban, nagy köszönet jár az összes Vidi-munkatársnak is, akik a csapat mellett dolgoznak!” - köszönt el a klubtól Danko Lazovics.LEGENDA!!

halottcash Creative Commons License 1,5 órája 0 0 113603

Hatalmas álom volt az a BATE elleni 6 pont!!!

Előzmény: Schill (113602)
Schill Creative Commons License 1,5 órája -1 0 113602

Komolyan. A Bate messze nem Ludogorec szintű csapat. Talán Malmő szintű sincs. 6 pontot vártam ellenük,a Paok ellen meg kettőt. Komoly lehet a fehérorosz bajnokság,hogy 15 éve nyerik....

Előzmény: szalonbarna (113593)
tom55 Creative Commons License 1,5 órája 0 0 113601
Borisz Mihajlovics Creative Commons License 1,5 órája 0 0 113600

"Varga, mint egyénieskedő???"

Lehet, hogy félreértehető voltam: az edzői taktikát és utasításokat minden játékosnak be kell tartani, mert aki

nem tartja be, repül (mint pl. Varga). Az egyénieskedésre pont azt írtam, hogy azt nem lehet csinálni, de Varga

nem erre volt példa, hanem arra, mint aki nem tartotta be az edzői utasításokat (legalábbis Nikolics szerint, én

nem teljesen tartom ezt a nézetet, de ez most itt mindegy).

"Bár Pátkai azért élvezi a bizalmat"

Ha esetleg Pátkai olvassa ezt, ennél a pontnál bizonyára hangosan felröhög magában. :o)

Pátkai egyáltalán nem élvezi Nikolics bizalmát, ez teljes félreértése az elmúlt hónapoknak(mert egyébként

nem is kezdő, és csereként is csak hébe-hóba teszi be a csapatba a mester).

Pátkai az elmúlt szezonban élvezte Nikolics bizalmát, kár hogy ilyen ténydolgokról vitatkozni kell.

"De Vargának szinte csak jobb alternatívái voltak"

Ez sincs így, mert például Vargával a középpályán nyertük meg tavaly a Bordeaux elleni BL-selejtező

meccset. Az más kérdés, hogy utána mellőzte Nikolics, szerintem személyes elfogultságból, és nem annyira

azért, mert olyan tök lenne a taktikai utasításokhoz.

Előzmény: A Sporttárs (113597)
Borisz Mihajlovics Creative Commons License 2 órája 0 0 113599

Egyetértünk. Nem bűnként róttam fel az edzőnek, hogy megmondja a játékosoknak a taktikai utasítást, és az egyénre szabott feladatokat, hanem ezt egy természetes körülménynek veszem. Ez eddig látszott is a csapat játékán (bár Nikolics nem gurított soha akkorát ezen a téren, mint Rossi a görögök ellen) és pont ezt az edzői elképzelést hiányoltam ezen a tegnapi meccsen. Arról volt szó, hogy a játékosok lelkesedtek-e és akarták-e

a sikert tegnap? Én nem vonom kétségbe, hogy akarták volna, csak egy kötött hadrend mellett a játékosok

lelkesedése mit sem ér, mert egy esetlegesen nem jól kidolgozott, ámde határozottan közölt játékrendet nem fognak tudni a lelkesedésükkel átlépni.

Előzmény: Vjacheslav (113595)
tom55 Creative Commons License 2 órája 0 0 113598

https://www.molvidi.hu/2018/09/21/juhasz-roland-az-ilyen-merkozeseket-hazai-palyan-hozni-kell-.html

Ki írja az ilyen közhelyes tipikus magyar baromságokat a Vidinél? 

Elkerülhető gólokat kaptunk meg tanulnunk kell ebből a meccsből, stb. stb. TE JÓ ÉG. 

A Sporttárs Creative Commons License 2 órája 0 0 113597

Varga, mint egyénieskedő??? Józsikának életében nem volt egyéni megmozdulása a monoton szerelőember unalmas robotolása közepette. Majd pont őt vágják ki azért, mert "egyénieskedik..." Hagyjuk már.

Pátkai és Varga Nikolics koordináta rendszerében szimplán nem elég sokoldalú játékos. Bár Pátkai azért élvezi a bizalmat és ő jobb is. De Vargának szinte csak jobb alternatívái voltak, persze délszlávok, és lehetett volna helyettük magyarként játszatni, ha hoz egy, a legalapvetőbbnél csak kicsit magasabb szintet.

Előzmény: Borisz Mihajlovics (113590)
Kody7777 Creative Commons License 3 órája 0 0 113596

Pontosan, Oliveirát alig lehetett visszafogni, de betartotta az utasításokat. Aki képtelen erre, az menjen a Csútba.

Előzmény: Vjacheslav (113595)
Vjacheslav Creative Commons License 3 órája 0 0 113595

Érdekes amit írsz, mert pl Sousa pontosan ezzel érte el az eredményeket.

Minden játékosnak eggyenként elmondta, mikor hol mit csináljon, hova mehet, hova nem mehet.

Mitrovicnak kb a félpályát nem szabadott átlépnie. 

Most meg az a bűne, hogy Varga nem tudja betartani a taktikai utasítást?

Ha nem lenne elképzelés, akkor nem lennénk csoportkörben sem.

Előzmény: Borisz Mihajlovics (113590)
Vjacheslav Creative Commons License 3 órája 0 0 113594

Az EL csoportkörnek akkor van értelme, ha szerzel pontot, pénzt. Ha "csak" bejutsz, max kapsz hat tunuló meccset.

A tegnapi napon egy teljesen szétesett lefejezett csapatot láttam, így még a bajnokságra sem tartom őket annyira felkészültnek, hogy a heti két meccs mellett ne legyen tetemes lemaradásunk a zöldekkel szemben. Ez viszont a jövő évi nemzetközi kupás álmainkat is aláássa, mert se nem tudjuk növelni a coefficiensünket, emelett meg már csak az EL jut nekünk, onnan meg elég nagy mák kell, és nincs bajnoki vesztes ág meg ilyenek.

Én alapjában véve nem vagyok pesszimista, általában bizakodok a végsőkig, amig van még olyan forgatókönyv ami mellettünk szól, de most elkeseredtem amiattt amit tegnap láttam. Az a gond, hogy a klubnál jelenleg zajló folyamatok nem abba az irányba mutatnak, hogy ne csak üres lózung legyen ez a szintlépés, és ennek az oltárán most minden beáldozzunk.

A belinkelt cikk is pontosan arra mutat rá, hogy a jelnlegi keret nem laklmas a kétfrontos harcra. Csatárunk lassan darabra sincs meg. Scepot követeli ki mindenki, de tegyük fel bekerül Hodzic, ki van még?

Vinit okolhatjuk, de ki van még helyette?

Van három balhátvédunk, mi a fenének?

Jobbhátvédünk meg úgy, hogy mindekettő játszik.

Eddig volt még egy mag, ami elérte a csoportkörbe jutást, amire építeni kellett volna, ehelyett most kiesett négy ember.

A cikk végén van egy megjegyzés Bereczékről. 

"Ettől függetlenül persze az is igaz, hogy amikor Nikolics arra utalgat, miszerint Berecz, vagy épp Hangya eddig csak percekre szállt be a Vidibe, ezért aztán nem is nagyon lehet elvárni tőlük komoly dolgokat, akkor lényegében önmaga ellen érvel: ha ezek a játékosok még a magyar ligába is csak percekre jók (nagyon nem, ezt láttuk már a Vasasban), akkor mit keresnek Fehérváron?

Ha viszont elég jók, akkor miért csak percekre teszi be őket az az edző, aki ugyanezt mentségként mantrázza később olyan helyzetekben, amikor a vezetőire mutogathat, miszerint gyenge a kerete a kettős terheléshez?"

Akár mondhatnám is, hogy széndékosan rakta fel a két Vasas játékost, kb úgy, mint Carillo a Mareval, Ivanovski, Luijckx triót.

Előzmény: A Sporttárs (113584)
szalonbarna Creative Commons License 3 órája 0 0 113593

Egyszeree objektív, és szubjektív senki sem tud lenni.

Az érzelmeket eleve el kell tudni engedni néha.

Komyan gondolhtatta azt bki is, h VIDI Lazoviccsal, v nélküle bmi kiugróra esélyes lehet?

A BATE vérbeli kupacsapat, nem szökőévente jut ki a nemzetközire.

A görögök kupaszinten szintén állandó résztvevők.

A.dájnamo meg nem másik égitest ..., hanem másik galaxis.

Ha elvonatkoztatunk az EL-től, akkor kezdve a stadionépítéstől, a hiretelen jött pár milla €-n át a jelenig eléggé zűrös a VIDI mikrokörnyezete. Garancsi egy báb ezt mindenki tudja. Az sem kérdéses, h kinek a kezében vannak a marionett zsinórok.

A hazai bajnokságot nyugodtan nevezhetjük NB I. helyett NER I.-nek, innen kezdve mi a meglepetés?

A szurkoló sokadlagos kérdés, de nevezhetjük tervezett veszteségnek is.

Mi megy a Fradinál évek óta?

Hová tűnt a Loki stabil 7-8 ezres, a Diósgyőr 10 ezres közönsége?

Lett helyettük csuti fix 200, kövesdi 800, várdai 500 ...

Kinek jó ez, kinek kellett ez?

Tudjuk a választ.

Akkor miért lenne ezalól kivétel a Videoton?

Pillanatok alatt változott a csapat neve.

Tűnt el a szurkolók fele.

Érdekli ez azokat, akik az ország, a bajnokság, a csapatok léte, TAO-ja felett rendelkeznek?

Önámítás azt gondolni, hogy IGEN.

Branston Creative Commons License 3 órája 0 0 113592

"a három szélsőhátvédünk egymást múlta alul, hogy egy cselt nem tudtak megcsinálni"

Fiola: 2 csel
Stopira: 6 csel
Nego: 3 csel

Cselek összesen: Vidi 23 - 6 BATE

Előzmény: Vjacheslav (113564)
Borisz Mihajlovics Creative Commons License 3 órája 0 0 113591

Jézusom, ti egy szobából írjátok a hozzászólásaitokat? De ugye nem fogjátok közben egymás játékszerét, mert az már tényleg nagyon undorító lenne...)

Na jól van, szakadj le rólam, már többször kértelek, semmi értelme ezeknek a személyeskedő beszólásoknak.

Előzmény: montipájton (113588)
Borisz Mihajlovics Creative Commons License 3 órája 0 0 113590

Én speciel nem mondtam, hogy a játékosok nem akartak nyerni. De az edző által meghatározott felállás és kiadott utasítások mellett nem lehet egyénieskedni, mert akkor a játékost úgy kib.ssza az edző a csapatból, hogy

a lába nem éri a földet (lásd Várga és Pátkai esetét a közelmúltból). Ez lett nekik megmondva, e szerint kellett játszaniuk (persze a helyzeteket még emellett is be lehetett volna rúgni). A csapat játékában semmilyen elképzelés nem volt, egész egyszerűen nem lett taktika kidolgozva erre a meccsre. (Persze lehet cáfolni, ha valaki leírja, hogy mi volt a taktika.)

Előzmény: A Sporttárs (113587)
montipájton Creative Commons License 4 órája 0 1 113589

Sajnos nagyon komoly kritika a tegnapi játékra nézve, hogy időnként az az érzésem volt, még a jelenlegi Dzsudzsák is hasznára lenne a csapatnak. Ha máshogy nem, használható pontrúgásokkal.

Színtelen, szagtalan, erőtlen volt ez a produkció, egy max. derék munkás csapatnak nevezhető ellenfél ellen. Se kapusunk, se csatárunk nincs, a többi elmegy, bár ha Negónak és Stopirának egyszerre van rossz napja, kb. reménytelen a játék.

montipájton Creative Commons License 4 órája 0 0 113588

Jézusom, te ezt komlyan gondolod? Mert akkor súlyosabb eset vagy, mint hittem. (Persze, egy felcsúti kis lökdösődés, meg egy BATE elleni vereség miatt végképp kiírta magát a normális edzők közül. Még egyszer: jézusom. Minek ellendrukker, ha ilyen szurkolói vannak egy csapatnak.)

Előzmény: Borisz Mihajlovics (113586)
A Sporttárs Creative Commons License 4 órája 0 0 113587

Ketten is belinkeltük azt az elég korrekt, szakmai szempontú és mindenféle elfogultságtól mentes elemzést, amit szerintem érdemes elolvasni. Aki mindenáron úgy akarja látni, hogy az edzőnk holmi sértettség miatt "nem dolgozott ki taktikát", a játékosok "nem akartak nyerni", a csapat meg "megy a lecsóba", annak persze felesleges. De szerintem ez nevetséges.

Borisz Mihajlovics Creative Commons License 4 órája 0 1 113586

"Amúgy szerintem Nikolicnak legkésőbb télen lapát lesz, de, lehet már az ősszel."

Miután fölb.szta az agyát a kergetőzés utáni leb.szás miatt, és szentül meg van győzödve róla, hogy

a szerbjei karakánul és faszán viselkedtek, amikor megkergették Varga Józsit, és aki azóta se

tud lehiggadni, inkább a BATE elleni meccset dobta lecsóba a felháborodás okozta begőzölése miatt,

ahelyett, hogy higgadt fejjel még a meccs előtt egy normális taktikát dolgozzon ki, majd ehhez megfelelő játékosokat váloggasson össze a keretből, ez a lapát teljesen jogos és  indokolt lesz.

Előzmény: sergiototta (113580)
neutrino_ Creative Commons License 4 órája 0 0 113585

Lazovicban igazad van. Azt gondolom,hogy jött két ember annak elégnek kellett volna lennie normál körülmények közt de látszik,hogy a keret nem elég hosszú. Korábban arról volt szó,hogy versenyhelyzetet teremtenek a posztokra,de ez most nincs így. A formán kivüliekre sincs megfelelő pótlás. Azt hiszem 1-2 hét alatt nem lehet felelősen egy csomó új játékost hozni, mert csoportkör van. be is kell építeni őket plusz konfliktust szülhet a régi játékosokkal,ha egyből berakják az újoncot.  Játékosokat sokáig  megfigyelni kell, körüljárni hogy mennyire tud alkalmazkodni/beilleszkedni. Talán kerülni kéne a "balhés" "különc" játékosokat ,amit már lehet követni sztem.

Szóval úgy gondolom, most már ebből kell főzni és tovább erősíteni a keretet ha van megfelelő játékos a bajnokságra, a jövő évi kupára. Fontos,hogy legyen következetesség,koncepció, türelem, no meg versenyhelyzet :)

Előzmény: halottcash (113573)
A Sporttárs Creative Commons License 4 órája 0 0 113584

"Megy a lecsóba"?? Európa-liga csoportkörbe jutva? Azért ilyen szintű túlzásokba ne essünk már.

Előzmény: Vjacheslav (113581)
Imiface Creative Commons License 4 órája 0 0 113583

Itt van egy taktikai elemzés a tegnapi meccsről, bár ez szerintem is inkább a hiten meg a mentális tényezőkön múllott:

https://24.hu/sport/foci/2018/09/21/el-ne-altassuk-magunkat-sajnos-ezuttal-nem-volt-jobb-a-vidi/

Vjacheslav Creative Commons License 4 órája 0 1 113582

Sorolj fel egy embert, csak egy embert aki jelenleg középcsatár a keretben, és már bevethető.

Előzmény: sergiototta (113580)
Vjacheslav Creative Commons License 4 órája 0 0 113581

Ennyi erővel Lazovic is saját maga döntött a visszavonuláson, így már nincs is miért okolni mondjuk Garancsit.

Sezgény áldozat. Nincs itt semmi látnivaló, minde a legnagyobb rendben. Ő szegény nem tehet róla, hogy rajta kjvül álló okok miatt már a harmadik bajnokcsapatunk megy a lecsóba.

Idén meglepő volt, hogy elmentünk szeptemberig, és már nem nyáron romboltunk le mindent.

Előzmény: A Sporttárs (113574)
sergiototta Creative Commons License 4 órája 0 0 113580

Scepovic folyamatos játszatása, mi, ha nem szakmai kérdés?

Amúgy szerintem Nikolicnak legkésőbb télen lapát lesz, de, lehet már az ősszel.

Előzmény: Vjacheslav (113564)
A Sporttárs Creative Commons License 4 órája 0 0 113579

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!