Keresés

Részletes keresés

Afassa Dapapi Dapov Creative Commons License 1 napja 0 3 202452

Nincs miről elmélkedni. Az első félidőben zúgott a kurvagyenge, aztán az utolsó félórára beállt az új dán igazolásunk, a Kívánt Odds.

Előzmény: BL32 (202451)
BL32 Creative Commons License 1 napja 0 2 202451

Nekem az az érzésem, hogy ezt szándékosan csinálja, és közben jót röhög. Ilyen nem létezik, tuti, hogy ironákat tol.

Inkább arról elmélkedjetek, hogy nyert ez a vak csapat, Novothny mesterhármast tolt.

Előzmény: fustoltcsulok (202450)
fustoltcsulok Creative Commons License 2 napja 0 2 202450

Hú bazz... van baj.

Előzmény: Zoltan Hecht Szekely (202449)
Zoltan Hecht Szekely Creative Commons License 2 napja -5 0 202449

DÖÖME: BINGO!!!!!NA VEGRE MAR,HOGY VALAKI KEZDI KAPIZSGALNI A LENYEGET!AZ UJPESTI SZURKOLO OTT KEZDODIK,AHOL A TOBBIEK VEGET ERNEK!NEM KELL MINDENT HALALOSAN KOMOLAN VENNI.A LEGHATASOSABB FEGYVER A HUMOR!AMIKOR AZ ELSO HOZZASZOLASOMAT IRTAM,KOMOLYAN MONDOM OLYAN REAKCIOKAT KAPTAM,MINT EGY TEMETKEZESI VALLALATNAL.GYEREKEK,MI AZ UJPEST VAGYUNK,NEM PEDIG VALAMI 9.KERULETI HU DE KOMOLYAN VESZEM MAGAM,MERT EN VAGYOK A NEMZET CSAPATA SOTET ZOLD MAJMOK!AZ EN KULDETESEM LEJART,NAGY FANTAZIAVAL RENDELKEZEM,DE ENNYI FASZSAGOT OSSZEHORDANI MAR NEKEM IS SOK VOLT!EGY BIZTOS:UJPEST VOLT,VAN,LESZ AMIG VILAG A VILAG!LEGYETEK JOKEDVUEK,NEHEZEBB IDOSZAKOT IS TULELTUNK MAR.A LENYEG:ISTEN OVJA A MENNYEI UJPESTET!SZEVASZTOK

Johnny korn Creative Commons License 2 napja 0 0 202448

Solymosi a barátunk lett :-)

deme65 Creative Commons License 2 napja 0 0 202447

ez nem is volt kérdés

Előzmény: maribor (202446)
maribor Creative Commons License 2 napja 0 1 202446

Belga, maradj!

deme65 Creative Commons License 2 napja 0 0 202445

fantasztikus csapat,csodálatos edzővel.

Előzmény: deme65 (202444)
deme65 Creative Commons License 2 napja 0 0 202444

már 1-2

Előzmény: deme65 (202443)
deme65 Creative Commons License 2 napja 0 0 202443

közben 1-1

Dööme Creative Commons License 2 napja 0 2 202442

Szerintem senki nem vesz téged komolyan, de röhögni jó rajtad! Folytasd!:DD

Előzmény: Zoltan Hecht Szekely (202440)
itepgolab Creative Commons License 2 napja -1 2 202441

Megkernelek, hogy probalj meg kulturemberhez meltoan fogalmazni, meg ha nehezedre esik is. Ezt a forumot kiskoruak is olvassak (pl a fiam is). A zsidoproblemadra mar korabban is reflektaltam, de te persze a felvetesemre nem valaszoltal. Kicsit alacsonyabban kellene hordanod az orrodat...

Előzmény: Zoltan Hecht Szekely (202440)
Zoltan Hecht Szekely Creative Commons License 2 napja -6 1 202440

Tisztelt Mindenki!Hogy is kezdodott?!Egy viszonylag jo kozosseget sikerult erkolcsileg es lelkileg tonkretenni!Rosszul voltam attol a tempotol amit egyesek megengedtek maguknak!NAGYOKOSOK!GRATULALOK!!!!Ezt azert lehetett elore latni,hova vezet a primitivseg!Ez nem a belga bune,ez a TIETEK,akik olyan kurva okosak es mindent tudnak!Az ilyen mentalitassal veszitettuk el az orszag 2/3-at!SOTETEK VAGYTOK!Persze a tobbseg az csndben figyelte mit muveltek.En probaltam valamit elmagyarazni,de csak leugatast kaptam.Es meg valami.Azt nem bocsajtom meg,hogy a gyerekektol elveszitek az oromot,hogy eloben jokedvvel nezzen meg egy meccset!LEHET SZOPNI TOVABB A FIDESZ FASZAT ES BOKACSTTOGTATNI EGY ALAPVETOEN BALOLDALI LIBERALIS VAROSBAN!SZETBASZTATOK AZ EGESZET!Lehet berakni milliardokat sajat zsebbol.Ja,az nincs!!!Belabacsinak meg csak annyi:SZERENCSETLEN,NEM TUDJA MIT BESZEL!MEGTUDTAM HOGY A SZAKMAJABAN MIT BESZELNEK ROLA:-SEMMIT................ES HOGY KLASSZIKUST IDEZZEK:KELL EGY OKOS ZSIDO MINT ASCHNER LIPOT VOLT,AKKOR MAJD LESZ CSAPAT IS.HAJRA LILAK!!!

Johnny korn Creative Commons License 2 napja 0 0 202439

Nézhetetlen, minősíthetetlenül gyenge játék: a védelmük romokban, elől nincs egy jó passz, beadás vagy kapura lövés. De még csak egy jó cselt se láttam.

JHSZ TTL Creative Commons License 2 napja 0 0 202438

K...va gyenge! Haladás remélem csinál egy döntetlent és akkor 11. hely Fasza! Szerintem direkt lekapcsolták a Szuszában a villanyt nehogy a hali is megelőzzön!

JHSZ TTL Creative Commons License 2 napja 0 1 202437

Mondja meg már vki hogy miért ezt a képzetlen Angelov van a kezdőben? Ja ő 0 gólt szerzett! Vigj. TAKARODJ már el a belgával kézenfogva. Ha ez ésszerű.....Szerintem ezt már direkt csinálják, vagy ennyire ostoba!

BL32 Creative Commons License 2 napja 0 0 202436

http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/szombati-sportmusor-0923-2592689

NB I
10. FORDULÓ 
18.00:
 Vasas FC–Szombathelyi Haladás
18.00: Ferencváros–Diósgyőri VTK
18.00: Paksi FC–Balmazújváros
18.00: Debreceni VSC–Puskás Akadémia FC
18.15: Mezőkövesd–Újpest FC (Tv: M4 Sport)
20.30: Videoton FC–Budapest Honvéd (Tv: M4 Sport)

Miller a sör Creative Commons License 3 napja 0 2 202435

Gyakrabban jöhetnèl Fater 😊

Előzmény: BELABACSI (202417)
PETRUSZ1 Creative Commons License 3 napja 0 0 202434

Köszi!

Előzmény: MU59 (202431)
MU59 Creative Commons License 3 napja 0 0 202433

bár lehet, hogy nem enne a szerb csapatba ment vissza, a nevére tényleg nem emlékszem...

Előzmény: MU59 (202432)
MU59 Creative Commons License 3 napja 0 0 202432
MU59 Creative Commons License 3 napja 0 0 202431

Mitrovics Szerbiába igazolt 1 évre, a 12. helyen álló csapatba. / a név most nem ugrik be / Az 1885.hu-n olvastam.

Előzmény: PETRUSZ1 (202425)
Redhot100 Creative Commons License 3 napja 0 3 202430

:-)  Soha nem gondoltam volna, hogy bármiben is egyetérthetünk. De mégis. 

Előzmény: BELABACSI (202428)
itepgolab2 Creative Commons License 3 napja 0 1 202429

Az utolso bekezdesen szakadok a rohogestol... :-)

Előzmény: BELABACSI (202428)
BELABACSI Creative Commons License 3 napja 0 4 202428

Szóval csak azt olvassuk el, amivel kötözködhetünk. A népszámlálás volt 1910-es (utolsó a Nagy-Magyarországról), Újpestről igencsak XIX. századi adatok is voltak szép számmal és egyik sem igazolta a magyarokra nézve sértő, tanulatlanságról és ostobaságról tanúbiz67onyságot tevő megállapításaidat. Másrészt, nyilván a szláv vezetők, akik a magyarok felett az elitet képezték, 1880-ban még sokkal többen tudtak írni-olvasni, de később elfelejtettek (nyilván a szemét magyarok nem engedték őket iskolába, holott több ezer iskolájuk volt, ma a magyarok a tizede magyar iskolának is örülnének a szláv megszállta területeken), azért nem tudott a felük se 1910-ban.

De szépecsém, bizony gyalázkodsz. Ezt írtad: Nyilvan provokativan fogalmaztam elozo hozzaszolasomban a zsidosaggal kapcsolatban, de teny ,hogy a 19.szazad kozepetol a zsido az evangelikus nemet es a szlav kozossegek alkottak a magyar tarsadalom elitjet!A magyar lakosok kozott volt legnagyobb az analfabetizmus.

Hát egy jó fenét tény ostoba ember! De ne is fogadd el a magyar adatokat, nyilván hazudnak. Más meg nincs. Hallgass, vagy hozz más adatokat, ha tudsz, amik igazolnak! Kit érdekel a zsidók nyomora, egy Újpest sport topikban? Szerinted? Mert engem kurvára nem, főleg, hogy a nyomorotokat arra használod, hogy a magyarokat szarozd. Szégyelld magad!

Megjegyzem, ha fele annyi könyved van a könyvtáradban, mint nekem a sajátomban, akkor egy átlag ötezer lakosú falunál nagyobb a könyvtárad. A tóra négyezer példányban nem számít könyvárnak, csak szólok!

Részemről befejeztem. 

Előzmény: Zoltan Hecht Szekely (202426)
itepgolab2 Creative Commons License 3 napja 0 2 202427

Iggen tixtteLt Zsekheyl uR. Veggre vAlakki ,, aki megmmOngyjja a FrankKot. En tsak ara keRremm, a tuddasabann ne keTkedjen! A mondandaniValolyabban azeRt talaLttam 2 approssagot, ami nemm stImmmel. Wass A. nepe Ujpstenn nemm kuldhettet gazkammraba 6000 zSidot, mer tuttommall Ujepsten nemm votak gazkammrakk. Maszodzsorbann kimaratt az igennigenn zinvonalass tenyfelltarassabol , hogyy Matyas Kirraly is zszido vot. Shabbattshalom! Ja,az meg 1-2 orra mulvva lezs.

Előzmény: Zoltan Hecht Szekely (202426)
Zoltan Hecht Szekely Creative Commons License 3 napja -3 0 202426

tisztelt belabacsi!Senkit nem gyalaztam.Ha megnezi,en 19

szazadot irtam,annak is a kouepet!Mivel akkor Ujpest 3 fabodebol allt!Egyeftelmu,hogy amit On ir az igaz,de 1910 mar boben a 20. szazad.Igen,ennyit jelentett az u. Zsido toke!3 generacioy.es Ujpdst felviragzott.Egyebkent Matyas is kivaltsagokat adott a zsidoknak,g is lett az eredmenye.On szetint akkora hadsereget ki finanszirozott?!Ha olvasna Ady Endret,Jozsef Attilat,Mikszathot vagy Morichot,akkor tudna milyen is volt a magyar "uri osztaly"De beszelhetnek Onnek Bartokrol is,vagy Kodalyrol is,akiknel tobbet a magyar kulturaert senki sem tett tobbet,a velemenyuk meg sulyosabb mint az enyem!Azt azert nem emlitette,hogy az un. Wass Albert nepe pl

Ujpesten 6000 ezer zsidot kuldott a gazkamraba!Es ez az a pont,ahol soha nem fogok egyeterteni olyanokkal,akik ezt a bunt relativizalni akarjak!A zsidok lenze jo volt,de Ok nem kellettek

Brusszel penze jo,de amugy mi bokat csattogtatunk a semmire!En ezzel a rendszerrel allok szemben,es nem az ordzaggal,plane nem Ujpesttel!Nem sikipediat kell olvSni,hanem irodalmat!Nagy kulonbseg!Egyebkent en nem vagyok sorstalan,protestans vagyok,tudom hol a helyem a vilagban.De a primjtiv ideologiakT utalom.A muvltsegemmel vagy a tudasommal sem ketkedek,mert tudom mindig vN okosBb ember a vilagon.De a tenyeket bjzonyos ugyekben ismerem.Ennyi!

PETRUSZ1 Creative Commons License 3 napja 0 0 202425

A "pénznemszámít-párnapmúlva..." Mitrovicscsal mi a helyzet? Idő előtt eltünt a süllyesztő(nk)ben?

BL32 Creative Commons License 3 napja 0 0 202424

Magyar Kupa: az NB II éllovasát kapta a Fradi – sorsolás

A Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) elkészítette a Magyar Kupa főtábla második fordulójának párosítását, amelyben már a legjobb 32 közé jutás a tét. A címvédő Ferencváros az NB II éllovasához, a Kisvárdához látogat, a Videoton a Dabas vendége lesz, míg a Budapest Honvéd a Budaörsöt kapta.

A 7. forduló párosításának elkészítésekor már csak az NB I-es klubok voltak kiemeltek, a továbbjutás egy mérkőzésen dől el. Minden esetben az alacsonyabb vonalbeli csapatok a pályaválasztók, ha azonos osztálybeliek kerülnek össze, akkor az előbb kihúzott együttes.

MAGYAR KUPA

7. FORDULÓ (FŐTÁBLA 2. KÖR, A 32 KÖZÉ JUTÁSÉRT)

Az NB I-es csapatok ellenfelei
Kisvárda (NB II)–Ferencváros
Gödöllői SK (megyei I)–Újpest
Monor (NB III)–DVSC
Bátaszék (megyei I)–Balmazújváros
Gyirmót FC Győr (NB II)–Mezőkövesd
Dunaújváros (NB III)–Vasas
Balassagyarmati VSE (NB III)–DVTK
Eger (megyei I)–Puskás Akadémia
Tiszaújváros (NB III)–Haladás
FC Dabas (NB III)–Videoton
Budaörs (NB II)–Budapest Honvéd
Balatonfüred (megyei I)–Paksi FC

BL32 Creative Commons License 3 napja 0 1 202423

MK, 7. forduló, párosítások: Kisvárda-@Fradi_HU, Gödöllő-@ujpestfc1885, Monor-@DVSC_Official, Bátaszék-Balma Kamilla Gyógyfürdő. Magyar Kupa, 7. forduló, párosítások: Gyirmót FC-@MezokovesdZsory, Dunaújváros-@Vasas_FC, Balassagyarmat-@DVTKeu, Eger-@puskas_akademiaMagyar Kupa, 7. forduló, párosítások: Tiszaújváros-@haladasofficial, FC Dabas-@VideotonFC, Budaörs-@bphonved, Balatonfüred-Paksi FC.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!