Keresés

Részletes keresés

Miller a sör Creative Commons License 25 órája 0 1 203686

Szép volt, bár lófaszt sem látott senki belőle :-)

Előzmény: sárfi (203685)
sárfi Creative Commons License 30 órája 0 1 203685

SZÉP VOLT FIÚK !!!  HAJRÁ LILÁK !!!!!

Miller a sör Creative Commons License 2 napja 0 1 203684

Itt csak mi fizetünk minden szarért. Egy NER csapat tuti nem fog.

Előzmény: Afassa Dapapi Dapov (203683)
Afassa Dapapi Dapov Creative Commons License 3 napja 0 2 203683

Ahogy elhallgatom a kisvárdai vitézek, kb 800 ezernél tartanak, pedig még el se kezdődött a meccs köd miatt.

Miller a sör Creative Commons License 6 napja 0 3 203682

Poénra kell venni. Annak jó volt

Előzmény: Skywalker. (203681)
Skywalker. Creative Commons License 6 napja -1 0 203681

Nem írta, hanem nyilatkozta, mondta.

Az a szerencsétlen meg, aki az Újpest fb-ot kezeli ki is rakta hivatalosan és most HARCOL a kommentelőkkel...

A cucc persze hatalmasat megy a trollfocin stb, gyakorlatilag mémesített a cég egy játékost és magát a klubot is. Elképesztő dilettantizmus!

Előzmény: Miller a sör (203679)
PETRUSZ1 Creative Commons License 6 napja 0 1 203680

Íme:

“IGEN, SAJNOS NAGYON SOK INDULATOS EMBER VAN, VAGY INDULATOS KOMMENTELŐ VOLT, AKIKRE SAJNOS JELLEMZŐ, HOGY KÉPESEK AZ ADDIGI INTROJEKTÍVEN MEGÉLT KÜLSŐ VILÁG PERCEPCIÓJÁT VULGÁRISAN KOMMUNIKÁLNI MIND SZERINTEM EXPLICIT ÉS IMPLICIT MÓDON IS, AMIHEZ MÉG HOZZÁJÁRUL NÉMI PASSZÍV-AGRESSZÍV DIMENZIÓ IS A HÁTTÉRBEN, AMI NYILVÁN NEM ESIK JÓL, DE EZT TUDNI KELL KEZELNI”

– mondta Novothny Soma az Újpest FC hivatalos Youtube-csatornájának.

Előzmény: Miller a sör (203679)
Miller a sör Creative Commons License 6 napja 0 0 203679

Esetleg azt is elárulod, hogy mit írt? 

Előzmény: Skywalker. (203677)
Dööme Creative Commons License 6 napja 0 0 203678

Én már elengedtem az egészet... Rohadtul sajnálom, de ez van. 

Előzmény: Skywalker. (203677)
Skywalker. Creative Commons License 2018.11.06 0 0 203677

Soma mai, félperces facebook monológja után komolyan arra gondolok, hogy egy paródia ami nálunk futball címén megy. Ez egy hosszúra nyúlt Monty Python jelenet, maga a 100% trollfoci, ami a csapatunk körül napi szinten a felszínre böffen...

Miller a sör Creative Commons License 2018.11.06 0 0 203676

A DVTK pályáról nem sokszor halljuk ezt a gólörömöt :-)

Előzmény: sutcliffe (203675)
sutcliffe Creative Commons License 2018.11.06 0 1 203675

Én sem értem, igazad van.

Szerintem direkt csinálta, hogy így rímelni tudjon az Onovo-ra.

Ráadásul ha van ugyanabban a csapatban egy hasonló hangzású név /Onovo/ akkor már ez is indokolná, hogy a riporter megkülönböztetésül ne a Nwobodo-t hanem az  Obinnát használja. 

"Vobodo-Onovo, Vobodo-Onovo, Vobodo-Onovo", közvetítette már így is a meccsünket. A hülye Humor Harold Hajdú B. egy poént se tudna kihagyni. 

Más.

Az tetszik Újpesten, hogy a helyi szpíker nem vette át azt, /és remélem nem is fogja/ ami lassan az összes hazai pályán szokássá vált, hogy hazai pályán ő üvöltesse be a közönséggel artikulálatlan hangon a hazai gólszerző KERESZTNEVÉT. És nem egyszer, nem kétszer hanem legalább háromszor. Főleg a DVTK és a fradi pályán űznek sportot ebből. Ilyenkor mindig leveszem a tévéről a hangot, annyira kínszenvedés végighallgatni. 

Előzmény: BELABACSI (203669)
Afassa Dapapi Dapov Creative Commons License 2018.11.03 0 2 203674

A gondolás még megy.

Előzmény: maribor (203673)
maribor Creative Commons License 2018.11.03 0 1 203673

A te korodban?

Előzmény: Afassa Dapapi Dapov (203672)
Afassa Dapapi Dapov Creative Commons License 2018.11.03 0 0 203672

A "Felállás" menüpontra gondoltam...

Afassa Dapapi Dapov Creative Commons License 2018.11.03 0 0 203671

Az egy dolog, hogy nekem fogalmam sincs arról, hogy hívják a játékosainkat. De a hiv. honlap se tudja megkülönböztetni a család és keresztneveket.

Profizmus. Újpest. 2018.

http://www.ticketingexp.com/ujpestfc/live/1738/hu

sárfi Creative Commons License 2018.11.01 0 4 203670

Jobbak voltunk, megérdemelten jutottunk tovább. A bírok nagyon belenyúlnak a meccseinkbe. Sajnos egy pár játékosunk nem tudja hozni a jó, jobb játékot. Szurkolóink előtt le a kalappal. Kaposvárt is verni kell. 

BELABACSI Creative Commons License 2018.11.01 -1 3 203669

Majdnem elbasztuk. De ők is. Ha a második félidő elején a gól után is erőltetik a támadásokat, szerintem simán kikapunk. Meg voltak zavarodva hátul a fiúk. A Lita megint vétett néhány hibát, ki kéne próbálni a Horjt, legalább negyedórákra! A Balázs szerintem nem jó focista, és mégis rendszeresen játszik és csk is lehet egy Újpestben. Szégyen, hogy ide jutottunk. A Risztevszkivel jól jártunk. Szegény Novotnynak semmi nem jön össze.

Nem tudom a dagadt szpíkernek mi a baja az Obinna névvel, mert állandóan a magyarul nyelvtörő Nwobodo-t erőlteti. Ha egy játékos Vavának, Didinek, vagy anyámtyúkjának akarja magát hívatni, hát legyen! Mi a faszé kell okoskodni? Mit bántja őt, hogy milyen (ráadásul magyarul legalább kimondható) nevet akar használni az Obinna? És régen is voltak a névmagyarítások (Újpest történelméből Auer-Avar, Sonnenfeld- Székely...), ami ha nem is azonos, de analóg és akkor az un. művésznévről még nem is beszéltünk.

Kupameccshez képest elég szép számmal ott voltunk. Igaz, még emlékszem, hogy arrafelé sok UTEfan lakik. Egyszer egy meccsen Tatabányán olyan társasággal találkoztunk, akik Bőnyiek voltak, zászlókkal, lila mezben.

A Kaposvár is nehéz lesz, ráadásul a Rajczi ott van. Hozzá hasonló kaliber nem volt a Győrben. Bár nem tudom mostanában mit mutat, de a képességei, veszélyessé teszik.

ISTEN ÓVJA A MENNYEI ÚjPESTET!

Miller a sör Creative Commons License 2018.10.30 0 0 203668

Basszus most láttam, hogy te nem is a Fidelity értékelésre reagáltál :-) Mindegy azért igaz a mondandóm.

Előzmény: Miller a sör (203667)
Miller a sör Creative Commons License 2018.10.30 -1 1 203667

Csoporton kívüliként ennyit lehet látni a Fidelityből. Csupa kibaszott szánalmas dolog. Kezdve a létszámuktól ( vidékre néha 5-6 ember utazik el), a harmatos lelátói mutatványtól, a fordítva kirakott élőképen át ( pl DVTK elleni kupadöntő), a Fradi pályán hagyott kétrudasokig.És ennek tetejébe nem elég, hogy elhagyják a drapikat mint egy óvódás a kesztyűjét még ki sem mernek állni érte. Kb egyetlen dolog sikerült nekik amióta ők a vezető csoport, de az sem rajtuk múlott hanem a felfokozott érdeklődésen, és ez a vonulás a Felcsút elleni döntőre. De ott is nevetséges volt ahogy 45 kilós hülyegyerekek tették-vették a gizda testüket az első sorokban és jól megmondták a frankót a tök üres FradiBox teremnek. Komolyan égett a pofám, pedig 32 év lelátó alatt láttam már néhány bohócot.

Előzmény: Padre Pio (203666)
Padre Pio Creative Commons License 2018.10.28 0 1 203666

Első felindulásból ilyesmi jut az ember eszébe, meg viccesnek tűnik az értékelgetés is! Azért nem lehet egy kalap alá venni mindenkit. Viszont a skót belgának idén is sikerült elérnie, hogy 1-2 sérülés, és egyetlen épkézláb csere sincs a csapatban.

Előzmény: Miller a sör (203661)
Padre Pio Creative Commons License 2018.10.28 0 4 203665

Azzal nincs baj, hogy kimaradt Litauszki. A derbi is rajta ment el és előtte is kaptunk egy gólt a szarvashibájából. Nála legalább megvoltak a következmények. Ráadásul helyette Risztevszki hibátlanul játszik és előre is pontosan passzol. Csak van akinél nincs következmény soha. Tegnap Litának mégis megadtam volna újra a lehetőséget, mert előre borítékolható a szenvedés, ha Balázs balhátvédet játszik. Risztevszkit ki lehetett volna próbálni azon a poszton, mert a Vasasban ott is jó volt. Lita meg vissza középső védőnek, a kétmeccses jegelés hátha jót tett neki. Ő már sokszor játszott jól belső hátvédben, de Balázs még egyszer sem balhátvédben. Jobbhátvédben is csak elvétve. Az meg hogy bejött helyette Mohl... Édes Istenem! Azt hittem már itt sincs, aztán behozták Diósgyőrben pár percre a végén. 3 méterre a kaputól ajtó ablak ziccerben kapott labdát, ami a lábáról úgy jutott el a kapuig, hogy előtte 5 métert repült gyertyában, aztán a kényelmesen visszaérő kapus kezében landolt. Tegnap hasonló színvonalú labdaérintései voltak. Ha már labdaérintések. Visszanézhetnék a tegnapi meccset és megszámolhatnák hány egyszerű passznál nem érezték mekkora erőt kell beletenni, hogy jó legyen a társnak. Bőven 10 fölött lesz a szám. Megdöbbentő NB1-es játékosoknál, mert előfordul ilyen, de ennyiszer... Sikerült egy még nálunk is gyengébben játszó MTK-tól kikapni.

Előzmény: Dööme (203663)
Miller a sör Creative Commons License 2018.10.28 -1 1 203664

Meg sem kell kenni őket. Ennyit tudnak, súlytalan csoport, kevés taggal, még kisebb érdekérvényesítő képességgel. Nem az ő hibájuk, hogy ma Újpesten ők a vezető csoport.

Előzmény: Dööme (203663)
Dööme Creative Commons License 2018.10.27 -2 0 203663

Fogadni mernék rá, hogy télen Litát elküldik. Nem kellenek ide igaz szívű Újpest játékosok, ugye a Baku után ki merte nyitni a száját... Gondolom ez ellen sem fog majd történni semmi, kezdem azt hinni, hogy a fidelity kicsit megvan kenve...:)

Előzmény: Padre Pio (203660)
Miller a sör Creative Commons License 2018.10.27 0 0 203662

óriási szerencsénkre van kb három nálunk is szarabb csapat, meg három velünk egy szinten álló. Érdekes lesz mikor a kieső DVTK és Haladás ( új stadion-kiesés)helyett, jön vissza a Gyirmót meg valami másik szar. Tovább növekszik a nézőszám.

Miller a sör Creative Commons License 2018.10.27 0 0 203661

Sokkal rövidebben: kibaszott szar játékosaink vannak, mind egytől egyig.

Előzmény: Padre Pio (203660)
Padre Pio Creative Commons License 2018.10.27 0 2 203660

A két center közötti különbség döntött. Egyik sem tud megcsinálni egy cselt sem, de Thorgelle még százévesen is elképesztő alázattal csinálja amit tud. Ő Novothnyval szemben nyer párharcokat, megtart, leoszt labdákat és veszélyes a kapura. Novothny visszamehetne a pofozógép Diósgyőrbe! Az NB 3-as szintű Tóth Barna, meg a tizedrangú szerb csatár mellett nem tűnne fel az enerváltsága. A lényeg, hogy az update biznisz jól megy. Amit balhátvédben produkálunk, paródia és tragédia egyben. Jobblábas balhátvéd, de mindegy is, mert egyikkel sem tud beadni. Gera amíg fenn volt folyton megfirkálta. Helyette meg ... Ha növesztenék buzi frizurát én is lehetnék balhátvéd Újpesten? Minden labdát én is el tudnék adni. Pedig az MTK hihetetlen szellősen védekezett. De amíg NB1-es játékosoknak sorozatban gondot okoz, hogy milyen erővel passzolják 10 méterre a jó helyzetben lévő társhoz a labdát (mert vagy 10 helyzet maradt el amiatt, hogy hosszan szöktettek), addig hiába gyors esetleg valaki. Pauljevics például saját magát is hosszan szökteti mindig, így hiába futja le rendre a védőjét. Risztevszki amióta itt van a csapat legjobbja. Ballábas, nem harapja a labdát. Ha nincs balhátvéd, nem őt kellene ott játszatni? Litauszki meg lehetne belső védő. Nincs még egy csapat amelyik ilyen rendszeresen kitoszik magával!

BELABACSI Creative Commons License 2018.10.27 -5 6 203659

A második meccsünket csalja el az Iványi sunyin mosolyogva. A Honvédnál nem adott meg egy szabályos gólt, most adott egy kamu tizenegyest (szerintem neki is látni kellett mekkorát vetődött a Sanyika, csak azt nem értem, a kommentátorok miért nem látták, lehet nekik meg tilos, ha kell az állami havi kétmiller) és nem adott  meg egyet ami nekünk járt volna. (Obinna)

És megteheti, röhögve. Nem elég, hogy teljesen irreálissá teszi a bajnokságot az enyveskezű volt KISZ titkár , még ezek a nulla erkölcsű bírók is. Persze lehet, hogy ez is a terv része. Az Újpestet mint egyetlen, picit sem az államtól függő csapatot, ki kell készíteni.

Azért a Vignyevics is elmehet a jó édesbús anyjába! Mi a faszért cseréli le azt az embert (ráadásul messze nem ő volt a legszarabb) aki talán egyedüliként tud váratlanokat húzni, a legjobb lövő a csapatból és hoz be egy hátvédet a helyére, aki mikor játszott is az egyik kerékkötője volt a csapatnak. Miért? Vezettünk vagy mi a faszom van?

Nem csodálkoznék, ha a Zsótér elkívánkozna innen.

ISTEN ÓVJA A MENNYEI ÚjPESTET!

Miller a sör Creative Commons License 2018.10.27 -1 0 203658

Gyerünk az újabb X-ért :-)

Előzmény: sárfi (203657)
sárfi Creative Commons License 2018.10.27 0 2 203657

Gyerünk, húzzuk be a következő győzelmet :-) HAJRÁ LILÁK !!!  HAJRÁ ÚJPEST !!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!