Keresés

Részletes keresés

Bteraszos Creative Commons License 15 órája 0 9 219235

Valljuk be kb 10 éve nem ismered  a két FAT életútját, különben nem írnál ekkora baromságot. 

Előzmény: Miller a sör (219234)
Miller a sör Creative Commons License 18 órája -10 0 219234

Kisfat helyett Fat aki az idősebb, a többi stimmel.

Valljuk be Kisfat nem a legélesebb kés a fiókban, tőle kevés mély gondolatot kaphattunk volna, ellenben a bratyó már sokkal komolyabb forma, őt a mai napig rendszeresen hallgatom a Jazziben (ahogy Suri Imit is)

Előzmény: Szili1974 (219232)
Szili1974 Creative Commons License 25 órája -1 2 219233

Lehet, hogy írtam már. Ebből a keretből kb. őket tartanám meg: Doka, Mörschel, Keita, Tamás, Radosevics, Onovo, Csoboth, Ljujics. + Krisztián. Jó kapusunk már vagy 10 éve nincs. 

Előzmény: wizardry8 (219209)
Szili1974 Creative Commons License 25 órája -1 2 219232

Azt a fórumot szerettem én is. 

England, Dugó, Gab, Ricsi, Gém, Suri Imi, TomImre (azt hiszem ő már meghalt), Péteri János (sajnos ő is elhunyt). Talán még KisFat is írt oda. Ezekre a nevekre emlékszem így hirtelen.

Előzmény: ligula (219198)
old#UTE Creative Commons License 26 órája -1 2 219231

Én is azt mondom (mondtam is), már nem eshetünk ki. Matematikailag igen, de a valóságban nem. A két kieső annál sokkal gyengébb, hogy tartósan jó eredményeket tudjanak szállítani. Mi meg biztos nem kapunk ki  a meccsek elsöprő részén.

Előzmény: polovcev (219230)
polovcev Creative Commons License 27 órája -1 4 219230

Én nem idegeskedek tovább. Több, mint valószínűtlen, hogy a Kövesd meg a Várda annyira feltámad, hogy megússzák a kiesést.  Az igazat megvallva az sem zavarna, ha az egyikük megússza az Egerszeg rovására.                                       

Ennek ellenére legalább a Kisvárdát és ZTE-t verni kell.       

Miller a sör Creative Commons License 30 órája -13 1 219229

A te nickeidel nem lehet kötözködni, tökéletes meglátások, fantasztikus fogalmazás, ahogy egy irodalmár karatékától megszoktuk. Írj még!

Előzmény: Öreg drukkerkocsmás (219225)
nzsolt18 Creative Commons License 1 napja -1 3 219228

Én az elején mondtam, Bana megint elhitte h ő egy ász kapus és simán hozni fogja a matyók ellen a gól nélkülit. 

Szerintem ez a meccs nem a csapat, hanem Bana valós tudásához van közelebb. 

Ezért is luxus nem belőni a 22ből csak 2öt. 

Van feladata Gézának rendesen és kezd elmúlni a lelkesedésével hozott plusz. 

Kiesni nem fogunk, de méltó lesz a vége a buzerick érához. 

Skywalker. Creative Commons License 1 napja -1 3 219227

Küldetés ezen a héten is teljesítve, sőt, 1 pontocskával még nőtt is az előnyünk 

Már csak 8 meccs van hátra, ezek felét ha megnyeri vagy a Kövesd* vagy a Várda (miközben mi az összeset elbukjuk), akkor tudna előzni csak a bármelyik a kettő közül

*a Kövesddel már megtörtént ebben a kiírásban, hogy 8 egymást követő meccsükön volt 4 győzelmük

 

Persze, igazi mumus ebben a kiírásban nekünk a Kövesd... a 4-0 sima volt, de a két Szusza meccs...

Most pl nem is értettem, mit akarnak. kb 1 órán át csinálták a semmit, miközben őket kellett volna nyomassza a támadási kényszer. Mindent egy lapra tettek fel: "csak majd egyszer el tudjunk szaladni!" és lőn! :D Nem hittem a szememnek, hogy ekkora mákjuk legyen! Aztán valahogy szívvel megfordítottuk, az szuper volt, de a végén megint összebénáztunk nekik egy gólt, a fene egye meg, de igazából mindegy ez már

Öreg drukkerkocsmás Creative Commons License 1 napja -2 1 219226

A mi keretünk értéke a legalacsonyabb.A szerb az elején hozott lendületet, ez nem vitás. Aztán fellázadt az öltöző. A valós tudásunkhoz a tegnapi meccs szerintem közelebb van, mint a harmadik helyhez. 

Előzmény: old#UTE (219222)
Öreg drukkerkocsmás Creative Commons License 1 napja -1 6 219225

Hagyd meg a sértődött kötözködést szegény Millernek. :)) 

Előzmény: csumby (219223)
Miller a sör Creative Commons License 2 napja -10 2 219224

Legalább az vicces.

Előzmény: csumby (219223)
csumby Creative Commons License 2 napja -13 1 219223

Vicces a nicked után a babakocsi! :D

Előzmény: Öreg drukkerkocsmás (219220)
old#UTE Creative Commons License 2 napja -1 3 219222

Ez az nb2-es keret, volt harmadik is a 10 forduló környékén, az analfabéta Hall-lal kiegészülve. Az első harmadban 6 győzelem, két döntetlen, három vereség jutott. Akkor az a Vig hatása volt, vagy mégse annyira szar focisták mind? Esetleg még olyan hat, hét csapat  nb2-es. Félreértés ne legyen, ha jön a MOL olyan tíz új játékost kell hozni! Talán hárman négyen maradhatnak a mostani keretből kezdőbe és ugyanannyian cserébe. Már, ha a MOL komoly csapatot akar. Én egyenlőre bízom benne.

Előzmény: Öreg drukkerkocsmás (219218)
Miller a sör Creative Commons License 2 napja -9 1 219221

Nem értelek, most dícsértelek erre így nekem esel. Kérlek írj még a csapatról, annyi fontos dolgot tudok meg tőled.

Előzmény: Öreg drukkerkocsmás (219220)
Öreg drukkerkocsmás Creative Commons License 2 napja -1 16 219220

Ez az életed neked? Nem csoda, hogy más csapatok szurkolóinál érzed jól magad. 

Előzmény: Miller a sör (219219)
Miller a sör Creative Commons License 2 napja -11 1 219219

Te nagyon jól látod a dolgokat! Nyomtam is egy pluszt.

Előzmény: Öreg drukkerkocsmás (219218)
Öreg drukkerkocsmás Creative Commons License 2 napja -3 4 219218

Ez egy nb2-es keret, ami Mészöly visszatérése óta hősiesen (néha eszetlenül) küzd. Ennyit tudunk. Képességbeli korlátok. 9-10. helyre vélhetően elég lesz.

A mai meccsen igazságos volt az x. 

Előzmény: old#UTE (219217)
old#UTE Creative Commons License 2 napja -2 6 219217

Szerintem ma lőtt egyet, az ötösön belülről, bele a védőbe. De ettől még én se tartom jó focistának. A Péterke, sokkal jobb. És azt akkor is így gondoltam, mikor itt sokan szidták.

 

Kár a két pontért. Kapus kell! Így nem szabad kiütni a labdát. Ma a Keita is hibázott az első góljuknál, ezzel együtt tartom, hogy vele sokat javultunk. Akire minden feladat rászakad, néha bizony hibázik.

 

A Csoboth nagyon tetszett, mennyire meghatódott a gólja után. Én továbbra se félek a kieséstől. annál ez jobb csapat. Az azért érdekes volt, hogy elmondták a tv-ben, hogy a Kisvárda, a Kövesd és mi harcolunk a bennmaradásét. Közben a Zete mögöttünk van, de mások is csak egy, három ponttal előttünk. A milliós fizetésért szerintem elvárhatja az ember, hogy legalább legyen tisztában a riporter az NB1 tabellájával.

Előzmény: Uthred R (219214)
wizardry8 Creative Commons License 2 napja -1 0 219216

Hetvenesévek az idény első meccsének első félidejében volt. A következőre 40-50 évet kell várni.

Előzmény: Miller a sör (219204)
Öreg drukkerkocsmás Creative Commons License 2 napja -2 4 219215

Sok zöld barátod van? 

Előzmény: Miller a sör (219175)
Uthred R Creative Commons License 2 napja 0 0 219214

Ellövi???

Már bocs, de én még egyetlen lövést sem láttam tőle

Előzmény: btete (219210)
maribor Creative Commons License 2 napja 0 1 219213

Volt két perc, mikor percenként rugdostuk a gólokat.

Előzmény: Miller a sör (219204)
Bunda Fáma Creative Commons License 2 napja 0 6 219212

Ne nyafogj.

Előzmény: Miller a sör (219204)
polovcev Creative Commons License 2 napja 0 2 219211

Minden szezonban van nálunk egy-két impotens támadó. Szabályosan elképzelhetetlen, hogy ne legyen egy Bacsa, Borello, Kone, Viana, Sasere hatékonyságú játékosunk.

 

 

Plusz ő is már 26, tehát abban aligha reménykedhetünk, hogy Ambrose mintájára látványosan feljavul.

Előzmény: Uthred R (219208)
btete Creative Commons License 2 napja -1 4 219210

Jaj Banai. Kiváncsi lennék hogy mit akart azzal az öklözéssel. Ha a Várda nem nyer akkor érne valamit ez az egy pont.

Sasere még az NB II-be is kevés lenne, helyzetbe se tud kerülni, ha jön egy lepattanó azt is ellövi.

wizardry8 Creative Commons License 2 napja 0 3 219209

Remélem majd a MOL miatt lesz elég pénz rá hogy leigazoljuk a Csabagyöngyétől. :-)

 

Banai megmozdulását tanítani lehetne a serdülőben - hova nem szabad kiütni a labdát.

Előzmény: polovcev (219207)
Uthred R Creative Commons License 2 napja 0 6 219208

Szerintem ez a SasHere teljesen üres kapuba,egy méterről sem tudna gólt szerezni.

Hihetetlen,hogy ilyen falábú felhúzhatja az Újpest mezét!

polovcev Creative Commons License 2 napja 0 8 219207

Kell ide jónéhány új játékos, de kapus aztán tényleg. Évek óta sz..unk a gyenge-közepes kapusok miatt. Tudom, hogy még a vére is lila Banainak, nem zavar ha második számúként vagy kupakapusként marad, de nekünk egy Vallaira van szükségünk.

Csacsi82 Creative Commons License 2 napja 0 2 219206

Banai*

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!