Frizuravarjú Creative Commons License 2024.02.25 0 1 260022

Lement két kör, egy ponttal jobbak vagyunk, mint tavaly ilyenkor.

Az első körben 17 pontot szereztünk, a másodikban 15-öt, de míg az első körben hét hazai és négy idegenbeli meccsünk volt, a másodikban fordítva, négy hazai, hét idegenbeli, úgyhogy én nem mondanám rosszabbnak a második kör teljesítményét. Számtalan kicsit balszerencsés meccsünk volt a második körben, tegnap viszont kicsit mázlink volt, ideje volt.

Tavaly a harmadik körben volunk a legjobbak, ez idén is könnyen meglehet, a hat hazaiból (Kövesd, Zete, MTK, Kecskemét, Újpest, Vidi) papírforma alapján akár ötöt-hatot is megnyerhetünk, az idegenbeliek már más kérdés. Összességében 20 pont környéki eredménnyel számonék.

A dobogó szerintem kvázi kizárt, túl nagy a hátrány, ha valamilyen véletlen folytán nem mi nyernénk a kupát:), akkor viszont paksi vagy ferencvárosi kupagyőzelem esetén a bajnoki negyedik is nemzetközi induló lesz, ha nem tévedek, ezt kellene elérhető célként kitűzni.

vöröscsillagtszelnök Creative Commons License 2024.02.25 -1 0 260020

15 ha akarunk vmit...

Előzmény: Ifistaifásisti (260015)
vöröscsillagtszelnök Creative Commons License 2024.02.25 -3 2 260019

Thorral is befürödtünk úgy néz ki....  k jó Nagyon örülök.... nyáron hozni kell két csatárt inkább legyen több, mint egy se... most nincs csatárunk...

Zolika. Creative Commons License 2024.02.24 0 1 260018

A zöldek ellen x-es meccsen kikaptunk, most a falusiak ellen x-es meccsen nyertünk. Pontokban jobban jártunk így.

Mapé Creative Commons License 2024.02.24 0 1 260011

Nyertünk! Egy jó Szécsi sokat tudna lendíteni a csapaton.

LokiFan16 Creative Commons License 2024.02.24 0 6 260010

Most kell mindenkinek kibaszottul megmozdulnia!!! Szerdán mindenkinek a stadionban a helye!!!

ivanandras Creative Commons License 2024.02.24 0 4 260009

Ezeket a szarháziakat legyőzni, főleg egy ilyen csalás után, bármilyen játékkal remek dolog. Szóval jár a taps :)

Bár tény, hogy se nem parádéztunk, se nem volt jó meccs, azért a védelem nagyon ott volt, 1-2 helyzeten tartotta az elmúlt két meccsén kilencet vágó Felcsútot.

Balázst viszont el kéne felejteni, mint 90 perces játékos, mert az utolsó percekben már tényleg nem tud semmit hozzátenni a játékhoz.

Ebcsont42 Creative Commons License 2024.02.24 -4 0 260004

Vagy látáskárosult vagy, vagy tudatmodósító hatása alatt vagy, esetleg még igénytelen vagy.

pippolinó Creative Commons License 2024.02.24 -2 0 260003

Én nem így látom.

Előzmény: Ebcsont42 (260002)
Ebcsont42 Creative Commons License 2024.02.24 -2 6 260002

Ez egy nagyon alacsony színvonalú mérkőzés még magyar szinten is.

rush01 Creative Commons License 2024.02.24 0 1 259998

Nagyon kevés a kialakított helyzet és sok a rossz megoldás, egy gyengén játszó Felcsút ellen. Fradi ellen sokkal jobban játszottunk.

Előzmény: pippolinó (259993)
pippolinó Creative Commons License 2024.02.24 0 4 259997

Szerintem meg jó meccs.Gyors a játék és kioltják egymást a közel azonos képességű csapatok.Ilyenkor egy kis bírói segítség 3 pontot jelent.De mi nem kapjuk meg sajnos még a jogos búntetőt se.

eeszsz Creative Commons License 2024.02.24 -1 2 259996

studió nyomorultak meg sem említik a 11es helyzetet

pippolinó Creative Commons License 2024.02.24 0 0 259995

A vidis meccsel hasonlítottam.

Előzmény: pippolinó (259994)
pippolinó Creative Commons License 2024.02.24 -1 3 259994

Szegény Baranyai.Az ő egy rossz mozdulatát kihasználva dobta magát a csatár és meg lehetett adni.Most amikor ő lépett be a védő elé semmi és sárgát kap.Ha ezt mi csináljuk a 16oson belül,a bíró egyből megadja , még varozni se kellett volna.