Keresés

Részletes keresés

skiss Creative Commons License 2017.08.20 0 0 202481

Kellett volna még bizalom Pontesnek. Neki nincs szerencséje, mert az összes csapatával rosszul szerepelt - máshol sem adtak neki sajnos elég bizalmat. Ja nem.

Előzmény: LokiFan16 (202480)
LokiFan16 Creative Commons License 2017.08.20 -1 0 202480

Azért Kondás 5 évét ne hasonlítsuk már össze Pontes egy szűk évével. Úgy, hogy Kondás ismerte is a közeget.

Előzmény: Törölt nick (202479)
Törölt nick Creative Commons License 2017.08.20 -1 0 202479

Kondás nagyon sáros benne. Meg Pontes is

Előzmény: MZ/Y (202478)
MZ/Y Creative Commons License 2017.08.20 0 0 202478

Na, az már nem fiatal csapat. :) Meg nem is öreg.

 

Utána ránéztem a védelemre és rácsodálkoztam a korukra. Felvetődött bennem, hogy val'szeg joggal szidjuk az up képzést, ugyanakkor itt vannak 23-24 éves játékosok, akik egyáltalán nem kutyaütők, pedig 1 rutinos öreg sincs köztük - ezek szerint azért messze nem csak az up edzők a ludasak, Kondás és Pontes is bőven sárosak, hogy ennyi idősen kapják meg a lehetőséget.

Előzmény: Mapé (202477)
Mapé Creative Commons License 2017.08.20 0 0 202477

Elnézést, de elszámoltam magam. A helyes átlagéletkor 26.63

 

A 23.81 úgy jött ki, hogy Jovanovicot kihagytam a számolásból. 262/11=23.81

Előzmény: MZ/Y (202439)
cassano71 Creative Commons License 2017.08.20 0 0 202476

Én Filipet nem tartom féknek, Holman viszont tényleg az volt. Hozott két rossz döntést Filip ott a Vidi ellen, de azért kár lenne az ő nyakába varrni a tizit, kellett hozzá egy Kassai meg egy Szacsa is azért.

Egyébként hosszú távon ott van Csősz Ricsi a Filip posztján, egyelőre még csak taktikai csereként jövöget be a vége előtt pár perccel minden meccsen, de előbb- utóbb tuti kezdőben lesz majd mint ahogy most Varga Kevin is. Aztán meglátjuk, hogy tud-e élni a lehetőséggel. 

Előzmény: Lokista10 (202474)
skiss Creative Commons License 2017.08.20 0 0 202475

A Vidi ellen a tizi előtt 15 másodpercen belül kétszer eladta a labdát. Elküldték gondolkozni. Ott ült a lelátón Sós Bencével.

Előzmény: Lokista10 (202474)
Lokista10 Creative Commons License 2017.08.20 0 1 202474

Na még mindig olyan nélkülözhetetlen Filip?  :) Én úgy gondolom Holmannal és vele kikerült a két fék a csapatból, Jovanovic sokkal hasznosabb védekező kp-ként, Bódi Varga két szélen, jó lesz ez a felállás. 

Muskátleee Creative Commons License 2017.08.20 -2 0 202473

Bandi nagyot meccselt ez az ő győzelme volt! Amikor a 20 perc körül átszervezte a csapatot onnan kezdve fingja nem volt a vasasnak. A 20-45 percig tényleg jól játszottunk, de szerencsénk volt mert minden bejött!

Ettől még a csapat kieső helyen áll! Bizakodjunk a gyors tulajdonos váltásban és abban hogy tudunk még jo játékosokat igazolni mert ennek a keretnek bravúr lenne bennmaradni!

ctvi Creative Commons License 2017.08.19 0 0 202472

A félideit eltaláltad. 

Szerencsésen alakultak az eredmények, így a 3 db  5.-től (Vasas, Kövesd, Dózsa) csupán kettő ponttal vagyunk lemaradva. Ha folyamatosan olyan játékot tudunk nyújtani, mint amit tegnap az első félidőben, akkor  következő pár forduló után, ha szerencsésen alakulnak az eredmények, el tudunk mozdulni a kieső helyről, ami szerintem nagy terhet venne le mindenkiről....

Kérdés persze az is, hogy lesz-e tulajválás, és, ha igen ki lesz az új tulaj, és mik lesznek az elképzelései.....

Előzmény: losik (202455)
ctvi Creative Commons License 2017.08.19 0 0 202471

Szerintem, csak előre tippelt....

Előzmény: sunshine.77 (202470)
sunshine.77 Creative Commons License 2017.08.19 0 0 202470

Te mit ittál ? :-)

Előzmény: Gyuszika01 (202468)
cassano71 Creative Commons License 2017.08.19 0 1 202469

Szerintem aki kicsit is reálisan látja a dolgokat az biztos, hogy nem dől hátra. Igen, helyén kell kezelni ezt sikert, meg a Fradi elleni ikszet is. Gyenge volt a Fradi meg a Vasas ellenünk? Igen, nagyon. Ritka fogalmatlanul, motiválatlanul játszott mindkettő, de ne vegyük el a csapatunktól azt az érdemet, hogy ez részben miattunk történt.

Nagyon kellett ez a győzelem és lehet örülni pár dolgoknak, annak hogy négyet lőttünk, annak hogy Varga Kevin így nyitott a Nagylokiban ahogy, nagy lökést adhat neki a jövőre nézve stb. 

A problémák természetesen megmaradnak, de szerintem a szakvezetés pontosan látja ezeket a problémákat, HB pl. ritka reálisan nyilatkozik rendszeresen meccsek után és a bajnokság előtt is elmondta, hogy nagyon nehéz lesz.

BL, El szereplés? Jelenleg nagyon nagyon messze vagyunk tőle, persze ki lehet tűzni célnak a bennmaradás helyett, csak irreális. Majd ha igazolunk 2 azonnal a csapatba állítható gólerős támadót, balhátvédet, középső védőt + Novota vissza tud állni a kapuba akkor talán, jelen kerettel biztosan nem.

Az első 6 is bravúr lenne ezzel a kerettel azt gondolom, én továbbra is a biztos bennmaradást mondanám célnak. Ha mégis top6 lesz belőle persze mindenki nagyon fog örülni, de azért jelenleg pl. 1 db Könyvessel kell valahogy megoldani elől, ő úgymond a legjobb csatárunk vagy inkább egyetlen használható csatárunk, szóval tényleg nem könnyű.

Előzmény: ctvi (202460)
Gyuszika01 Creative Commons License 2017.08.19 -1 0 202468

Diósgyőr - DVSC: 1-1

Mapé Creative Commons License 2017.08.19 0 0 202467
ctvi Creative Commons License 2017.08.19 0 0 202466

Én az BL/EL helyezések megszerzésére gondoltam! Van végre egy jó stadion, a debreceniek szeretik a focit, jó hangulatot szoktak csinálni a meccseken, csak egy jó csapatnak kellene lenni! Nem mondtam, hogy nem érdemelnek dicséretet a fiúk, és nem mondom, hogy nincs ok az örömre, de van még pár forduló, és nem lehet tudni azt sem, hogy lesz-e tulajváltás, ha igen akkor ki lesz az, és milyen változások lesznek stb... és a hónap végéig lehet csak igazolni játékosokat..... Szóval sok nyitott kérdés van még, és ilyenkor a játékosok, és más szakemberek is gondolkodnak, hogy mi lesz velük ezután..... (mennek, maradnak, és, ha igen, akkor milyen feltételekkel, fizetéssel stb.....)

 

Előzmény: MZ/Y (202465)
MZ/Y Creative Commons License 2017.08.19 0 0 202465

Lehet, úgy értette a kolléga, hogy a bl/el helyet csípjük meg. Az arany nyilván sokat ér, szerencsés sorsolással és/vagy mákos meglepivel előttünk és/vagy nagyon összeszedett csapattal megcsíphető egy el-csoportkör (bl-csoportkörhöz ezeken túl még ordas nagy malac is kell), de egy negyedikként el-ben indulni... én nem sok hasznát látom. Onnan megint kurva nagy malac kell a csoportkörhöz, addig nincs nagy pénz benne, cserébe rohadt korán meccseket kell játszani, aranylábúaink nem bírják a 2 frontos harcot (mondjuk 3 hetes felkészüléssel annyira nem csodálom), csak a baj van vele.

Előzmény: Törölt nick (202463)
Törölt nick Creative Commons License 2017.08.19 0 0 202464

Remélhetőleg a Videotonnak most sikerül a Partizan Belgrád ellen! ;)

Előzmény: Törölt nick (202463)
Törölt nick Creative Commons License 2017.08.19 0 0 202463

Szerinted a stáb nem értékeli ki a meccset?

Merjünk kicsit bizakodni így az ünnep előtt, hogy a csapatunk jó irányba indul.

Látjuk mi is a hiányosságokat de 3 góllal nyertünk, állva ünnepeltünk.

A BL/EL cél meg egyenlőre nem reális.

Utoljára magyar csapatnak 5 éve sikerült.

Előzmény: ctvi (202461)
MZ/Y Creative Commons License 2017.08.19 -1 1 202462

Tudod, van egy mondás: mindenki annyit játszik, amennyit az ellenfele enged. Szerinted meg már 3x90 percig pont' szar volt az ellenfél. Szerintem meg mi is tettünk érte, hogy az legyen.

 

Igen, nem rúgtunk a 2.-ban, de ez egyáltalán nem ritkaság, ilyen állásnál valódi profi csapatnak sem mindig sikerül tovább pörögni.

 

És senki nem írta, hogy minden rendben van.

Előzmény: ctvi (202461)
ctvi Creative Commons License 2017.08.19 0 0 202461

A fradi és a vasas is nagyon gyenge volt, és nagy kár a fradinak ajándékozott két pontért! A vasas sem hozta a tudását az első félidőben, és bíztam benne, hogy a második félidőben emberelőnyben, további gólokat tudunk szerezni, ehelyett pedig a hátrányban játszó vasas szerzett gólt! Az első félidő rendben volt, de a második az nem! Ezt reálisan ki kell értékelni, mert a hibákból lehet tanulni! Minden gól, és minden pont számít! Jó dolog, hogy végre győztesen hagytuk el a pályát, de nem kell azt gondolni, hogy most már megnyugodhatunk, és minden rendben van, és elmúlt minden gond! Valami elindult végre, de sokat kell még tenni ahhoz, hogy a Loki ismét elérjen a korábban megszokott Loki szintre! Igen is megérdemelné a város, és a szurkolók, hogy ismét EL/BL - ben szerepeljen a csapat!!!!!! Tovább kell gyűjteni a pontokat, rugdosni a  hogy a végén ne kelljen izgulni a bennmaradásért!! A lokinak az első 6 között lenne a helye, nem az alsóházban!

Előzmény: MZ/Y (202450)
ctvi Creative Commons License 2017.08.19 0 0 202460

 Bandi bá jól nyúlt bele a meccsbe az átalakítással az első félidőben, elsősorban ennek, és annak, hogy a Vasas nem tudta ezt lereagálni köszönhető a 4 gól az első félidőben.

A 2. félidőben emberelőnyben kaptunk gólt, nem tudtunk újabb gólt vagy gólokat szerezni egy teljesen szétesett vasas ellen...., de mindenképpen dicséret jár a győzelemért, de a hibákat is meg kell említeni!

A meccs 90 +x percig tart, és a loki jelenleg a kiesőzónában van.

De dőljünk hátra, és örüljünk, minden sínen van, robog a szerelvény, minden rendben van, nincs semmi probléma!

Aki mást gondol, az meg antiszurkoló....

Na akkor leszek antiszurkoló, és kimondom, hogy ennyi kamut sehol nem lehet letolni sehol, mint amit a DVSC szurkolókkal megetetnek, és sokan el is fogadnak! Ha újra EL, BL meccseket akarunk látni, akkor bizony jelentős javulás kell minden téren, és sokkal nagyobb, mint ami most van! Főleg hazai (debreceni) kötődésű emberekkel kell megpróbálni, kiegészítve minőségi játékosokkal! Ha lesz jó játék folyamatosan, akkor ismét lesznek szurkolók a stadionban, és nem csak pár ezren mennek ki. És a LOKI-nál csak az EL-BL szereplés lehet a cél, és nem a bennmaradás!!!!! Ébredjünk már fel végre!

 

Előzmény: dbpulyka (202451)
pippolinó Creative Commons License 2017.08.19 0 0 202459

Tőzsér is ezt nyilatkozta és egyet lehet vele érteni, hogy nagyon nem alázta a csapatot senki, még a vidi sem(bár ők azért jobbak)ezért nem kell félni senkitől.A Honvéd 2 csatára okozhat gondot, de egyre magabiztosabbak lesznek a védőink ha összeszoknak és remélem megfelelő önbizalmat is szereztek.Én is azt érzem, hogy most a csapat az összjátékot részesítette előnybe, az egyénieskedés helyett, ezért nem hiányzott Holman. Gratulálok a csapatnak és Bandinak.Örülök, hogy Bódi visszatért, a rozsda még látszott a játékán, de egy gólpassz így is belefért.

Törölt nick Creative Commons License 2017.08.19 0 0 202458

A Fradi sem tudott mit kezdeni velünk, a Vidi végül csak Kassaival tudott nyeri, a Vasast meg szétkaptuk. Szerencséjük, hogy nagyon az elején kapták a Lokit! :-)

Előzmény: sunshine.77 (202454)
Jogador de futeboll Creative Commons License 2017.08.19 0 0 202457

Köszönöm. Sok edzésbe került. :-)

Előzmény: nixon70 (202456)
nixon70 Creative Commons License 2017.08.19 0 0 202456

Grat!

Előzmény: Jogador de futeboll (202445)
losik Creative Commons License 2017.08.19 0 0 202455

Nyugi! Ma a Puskás kettővel veri a Balmazt és máris 10.-ek leszünk. :)

Előzmény: sunshine.77 (202454)
sunshine.77 Creative Commons License 2017.08.19 0 0 202454

A 11. az még kieső hely, nem ? :-))) Persze messze még a vége, 2 győzelem és bajnokcsapat... :-).

Minden mással egyetértek, tényleg ad valami hitet ez a tegnapi játék, a Honvéd után jönnek majd hozható meccsek, ott ha hasonlót nyújtunk akkor rendben lesznek a dolgaink.

Még egy Ferenczi - Barna cserén el lehetne gondolkodni, bár valószínű azért van fent Ferenczi, mert előre játékban jobban mozog, hátul viszont nem egy életbiztosítás amit művel... 

Előzmény: losik (202430)
Törölt nick Creative Commons License 2017.08.19 0 0 202453

Sokat futott a végét is birta, ezért igazoltuk.

Ha ezt a 30 perc nagyon jó játékot 60 percig tudjuk játszani nem lehet baj.

Sokan játszottak tegnap jól de Varga Kevinnek külön gratulálok bátor játékáért.

Csak így tovább!!!

Előzmény: hallaignác (202452)
hallaignác Creative Commons License 2017.08.19 0 2 202452

Könyvest éheztetik? Vagy tíz kilóval könnyebb, mint tavasszal.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!