Keresés

Részletes keresés

losik Creative Commons License 2015.03.11 0 0 170251

Volt "fasszopó Újpest" is. Ettől függetlenül valóban szar az egész rendszer, bár mintha csökkentek volna a fizetési tételek. És a másik furcsa dolog, hogy semmi következetesség sincs. Az első fordulóban Dunaújvárosban játszott a Fradi és a tv-n keresztül simán többször lehetett hallani ugyanezt a rigmust. És semmi büntetés. Pedig ott nem tíz ember kiabálta. 

Amúgy nem kell felelőssé tenni senkit, mert az nem állna meg sehol szerintem jogilag. Viszont az enyhítő körülmény szokott lenni, ha felszólítja a hangosbeszélő, hogy fejezzék be. Itt most szerintem nem is hallotta. 

Tényleg vicc ez az egész. Viszont te is tudod, hogy (nyilvánosan) nem nagyon fog tiltakozni senki. Nem éri meg. 

Előzmény: Reális-II (170250)
Reális-II Creative Commons License 2015.03.11 0 0 170250

"A vasárnapi Debrecen-Újpest mérkőzés miatt a fegyelmi bizottság a hajdúsági egyesületet mint visszaesőt a szurkolói által bekiabált megbotránkoztató rigmusok miatt 100 ezer forint megfizetésére kötelezte, a fővárosi klubnak pedig 50 ezer forintot kell fizetnie, mert drukkerei többször is megbotránkoztató rigmusokat skandáltak." - 

 

Na ez már mindennek a teteje!!!!!

Semmi nem volt amiért büntetni lehetett volna. A "Mocskos Lilák"-ért?

Ha a klub , az önkormányzat mint tulajdonos, vagy bár ki más azonnal nem tiltakozik többet be sem teszem a lábam a stadionba . Pedig 30 éve ott vagyok. Én a tiltakozással úgy voltam ,hogy igazuk van Ultráknak , de hát a szurkoló még is csak szurkoljon.

Most már véleményt váltok. Egyébként éppen most bizonyosodott be , hogy ez az egész kártyásdi , beléptetősdi szarság nem ér semmit . Ha olyan jó ,és akkora bűnt követtek el a bent lévők, miért nem azonosították be a ezeket a "bűnözőket" akik mocskos liláztak ? Miért nem emelték ki őket, és tették volna felelőssé ? Félnek Lófejtől , vagy attól a 20 embertől akik esetleg mertek szurkolni ? Szerintem itt az ideje , hogy most már valaki tényleg tegyen valamit !

sx7 Creative Commons License 2015.03.11 0 0 170249

Gyerekek. EL kellene kezdeni figyelni az ETO játéosokat, hátha ez a pici balhé begyűrüzik oda.....

sx7 Creative Commons License 2015.03.11 0 0 170248

sok :D

Előzmény: mennyei1 (170245)
losik Creative Commons License 2015.03.10 0 0 170247

Ez tény, de ettől még elvárás ellenetek a győzelem jelen helyzetben.

Előzmény: Miller a sör (170246)
Miller a sör Creative Commons License 2015.03.10 0 0 170246

Igaz ez rögtön kettő ami több mint egy, azért maradjunk annyiban kevés magyar csapat van akivel szemben ennyire szar a mérlegetek mint velünk.És ez nem csak a régmúltban gyökeredzik.

Előzmény: losik (170227)
mennyei1 Creative Commons License 2015.03.10 0 0 170245

Büntetés? Miért is?  Szurkolók ott se voltak! Szurkolás se volt, hangulat se volt, csak nézők voltak.

Ez az egész mennyei egy vicc.

következő hazai meccsen ha nem lesz ingyenjegy, garantált a 2500 néző!

 

carrervenus11 Creative Commons License 2015.03.10 0 0 170244

100e Ft bünti a bmlsz-től "megbotránkoztató" rigmusok bekiabálásáért.

sx7 Creative Commons License 2015.03.10 0 1 170243

Ha a cél top 3 akkor vereség,ha 4-8. hely akkor döntetlen,ha kiesés elleni harc ,akkor máris győzelem :D

Előzmény: MZ/Y (170242)
MZ/Y Creative Commons License 2015.03.10 0 0 170242

Nem kaptunk ki. :o)

 

Bár felért egy vereséggel ez a csoda.

Előzmény: sx7 (170241)
sx7 Creative Commons License 2015.03.10 0 0 170241
Beaverfieldmarketplace Creative Commons License 2015.03.10 0 0 170240

Szerintem nincs annyi, de igazából legyen ez most lényegtelen, és vegyük ezt az összeget.
havi szinten ez ugye kb 12 millió forint, mert ugye aki bérletet vesz az előre fizet, nem vesz már jegyet.
ez a 12 milla mondjuk 4 játékos havi fizuja kb.
ha nem engedelmeskednek a más forrásból származó nagyobb bevételek nem érkeznek meg, ez van a mérleg másik felében.
az pedig több pénz - jóval.
Számít, csak nem annyira mint ahogy ezt mi hisszük, vagy ahogy valóban számítania kellene.
Ha egy 15-20 ezres nézőszámot romboltak volna le, na akkor más lenne a leányzó fekvése.
De ilyenről szó sincs, sajnos.
Nem oszt, nem szoroz annyira a jegy és bérletek eladása.
a 15 - 20 ezer emberhez ez a teljesítmény kevés, 10 ezres átlagért is nagyot kellene küzdeni a vezetőknek.


Előzmény: OnlyLoki (170239)
OnlyLoki Creative Commons License 2015.03.10 0 0 170239

Utánanéztem, valójában ~156 millió forint volt, amit a bérletből beszedtek. Szóval ez tényleg nem számít? Akkor miért panaszkodnak, hogy nincs pénz?

Előzmény: OnlyLoki (170238)
OnlyLoki Creative Commons License 2015.03.10 0 0 170238

Szóval azt mondod, hogy az a ~75-90 millió forint, ami a bérletből jött össze nem számít??? Szerintem nagyon is, jelenlegi helyzetünkben pedig pláne!

A pávatáncot megértem, de ezek a klubvezetők voltak azok, akik ezt a vezetőséget megválasztották az MLSZ élére.

Előzmény: Beaverfieldmarketplace (170231)
sx7 Creative Commons License 2015.03.10 0 0 170237

nem húzol 19re lapot:D

Előzmény: PX50 (170230)
losik Creative Commons License 2015.03.10 0 0 170236

Én nem baszogatásnak írom, csak tényként:

A C oldalon a férfi WC-nek az egyik ajtaja zárva volt, így nehezebben ment a közlekedés. Meg tényleg furcsa, hogy nincs elég hot dog.

Előzmény: champion (170234)
.titolesz. Creative Commons License 2015.03.10 0 0 170235

Legalább nem hazudoznak, nehogy valami baj érje már őket ezért.

Előzmény: champion (170234)
champion Creative Commons License 2015.03.10 0 0 170234

Megnézem, hogy mit művelnek ott. Szorulnak.

Elnézést kérek.

Előzmény: Reális-II (170232)
carrervenus11 Creative Commons License 2015.03.10 0 0 170233

Telefonon lehet rendelni helyre, mint amiről a stadiontúrákon volt szó?

Előzmény: Reális-II (170232)
Reális-II Creative Commons License 2015.03.10 0 0 170232

Helyszín: Nagyerdei stadion 2015.03.08 B.közép büfé.

Párbeszéd:

"Szia .Mit kérsz? 

Forró tea van ?

Van , de nem meleg.

Hogy, hogy ?

Elromlott a melegen tartó.

Most?

Nem , már az ősszel sem működött.

Akkor gondolom forralt bor sincs ?

Nincs , azt nem is csináltunk.Minek , ha nem tudjuk melegen tartani."

Krecz Úr !! Ehhez valamit hozzáfűzni esetleg?

 

Beaverfieldmarketplace Creative Commons License 2015.03.10 0 0 170231

Az a baj, teljesen mindegy mit teszünk, nem jelentős tétel a jegyvásárlás.
Nem renget meg egy klubot sem a kiesés.
Amúgy a vezetőséget szerintem ebben a kérdésben nem lehet hibáztatni, próbálnak pávatáncot járni, hogy az MLSZ azt gondolja mellettük állunk, a szurkolók pedig azt, hogy mellettük áll a klub.
Azért lehet haragudni, mert magának ennek a rohadék rendszernek a részei vagyunk.
Jó zsaru - rossz zsaru, kurvára mindegy :) Zsaru :)
Ennyi csak a koncepció, hogy itthon szarok úgy sem leszünk, aztán majd lesz valami, Pallagról meg hátha jön valaki majd akit eladunk jó pénzért. Valamikor.

Előzmény: OnlyLoki (170228)
PX50 Creative Commons License 2015.03.10 0 0 170230

10/10!

A következő zsinórban a 20. szezonom lenne bérletesként, de sajnos minden jel szerint megállok 19-nél.

Előzmény: OnlyLoki (170228)
PX50 Creative Commons License 2015.03.10 0 0 170229

A BATE hétköznap volt, pár tucat vendéggel, a Nyíregy hétvégén lett volna (már csak az új stadion+a feljutás miatt) valószínűleg több száz vendéggel. Amennyien voltak a BATE ellen, annyian lettek volna a tirek ellen is. Ha nem 15 ezer, akkor 12-13, most komolyan ezen kell lovagolni? Így meg voltak 3000-en ősszel. Bravó.

 

A kártyát nem a klubra verem, csak tényként rögzítem, hogy az általad várt 2-3 ezres hirtelen nézőszám növekedéshez a kártya eltörlésén kívül jelenleg semmilyen eszköz nincs senki kezében. Pláne kár egy vizionált EL-szereplésről sóvárogni utólag, ami semmin nem változtatott volna.

Előzmény: losik (170215)
OnlyLoki Creative Commons License 2015.03.10 0 2 170228

Azért nem árt majd odafigyelni a klubnak, ugyanis nem jó irányba mennek a dolgaink! Én 1994 óta vagyok bérletes, de már most azon gondolkodom, hogy érdemes-e 30 ezer forintért bérletet váltani a következő szezonra?

A bajnokság színvonala gyalázatosan gyenge, ebben a bajnokságban nem hogy kiemelkednénk a mezőnyből, inkább beleszürükülünk. A játékunk nem éppen közönség szórakoztató, csatáraink gyakorlatilag nincsenek, a szurkolók megbecsülése, a meccs körítése szintén hiányzik. Olyan tendenciát látok, hogy megpróbálunk teljesen takarékos üzemmódban teljesíteni, s eközben feléljük a saját tartalékainkat, ami nem éppen jó jel. A meccsek hangulattalanok az ultrák távolléte miatt, gyakorlatilag két dolog, ami kivisz meccsre, az a megszokás, és a klub szeretete. Ez utóbbit azért ne vegyék magukra a mai vezetők, mert azt nem ők érték el...

Most is kiment 5000 néző, ami idén az egyik legjobb nézőszám - már ez is nonszensz - és kapnak a pénzükért egy olyan gyenge teljesítményt, és gyenge meccset, amire azt mondja a nagyérdemű egy része, hogy erre a szezonra letudta a meccsrejárást. És akkor most gondolkodjunk el azon, ha ez így megy, hány bérletes marad a mostani 3000-ből? Ha a nyáron nem történik radikális, pozitív irányú változás, jó ha lesznek ezren.

losik Creative Commons License 2015.03.10 0 0 170227

Előző szezon két meccse megvan? 4-1, 3-1 nemnektek.

Előzmény: Miller a sör (170225)
cassano71 Creative Commons License 2015.03.10 0 0 170226

Bocs, csak most olvasom:-( Egyébként igen, mindegyik Loki meccsen ott vagyok hacsak nem vagyok külföldön vagy nincs valami égszakadás, földindulás.

Előzmény: pityoka70 (170162)
Miller a sör Creative Commons License 2015.03.09 -1 0 170225

Buzimanó, elmesélnéd azt a sok meccset ahol megszoktátok az Újpest agyonverését.... Érted, nem egy meccs, hanem sok ahol megszokottá vált az Újpest agyon verése.Légyszí most ne a szokásos válaszokat dobáld.Elég ha a dátumot és az eredményt írod.

Előzmény: losik (170223)
MZ/Y Creative Commons License 2015.03.09 0 0 170224

Igen, de ha jól is játszanánk, akkor is valószínűleg meglenne a 7. :o)

 

Szerintem önbizalom sincs, talán ezért sem mennek a passzok sem (bár ilyen szinten, számomra érthetetlen). Taktika sem nagyon látszik, nekem továbbra is a "majd lesz valahogy" tűnik a legvalószínűbbnek, de előzőek fényében is ez nehezen járható út. Most már csatár sincs, így még nehezebb. Ebben megint nem értünk egyet, az eredmények miatt, de én megpróbáltam volna új edzővel, hátha fel tudja rázni a csapatot. Apropó, le vagyok maradva: mintha arról lett volna szó, hogy év végén járt le Kondás szerződése. De nem rémlik sem hosszabbítás, sem semmi. Mégsem december végéig szólt a szerződése?

 

Közben spanyoloknál is bunda, Cordoba - Getafe-n a 87. és a 91-ben lőtt gólokkal fordít a vendég.

Előzmény: losik (170223)
losik Creative Commons License 2015.03.09 0 0 170223

Sok igazság van abban amit írsz.

 

Viszont ezek a sikertelen passzok tényleg nem tudom milyen számlára írhatók. Valószínűleg megtanulta, mert máskor megy. A stressz számlájára írható? Lehet. Olyan ez mint a tizenegyes. Edzésen tízből tízszer bemegy, meccsen meg nem mindig. (Valószínűleg a gyerek is tudja a megoldásokat, de a stressz vagy drukk vagy nevezzük bárminek máskor erősebb. Más a szitu.)
Persze a focistának (ennyi pénzért) el kell ezt tudni viselni. És természetes, hogy jobb lenne, ha a siker a látvánnyal is párosulna. De! Tizenegynéhány éve mit nem adtunk volna a mostani sikereink töredékéért. Most meg elégedetlenkedünk (én is), ha nem verjük agyon az Újpestet. Én bennem ez azért tudat alatt ott van. Valószínűleg ezért vagyok elfogadóbb, mint az itteni átlag.

Előzmény: MZ/Y (170218)
mennyei1 Creative Commons License 2015.03.09 0 0 170222

Üdv. Kb 22 éve járok meccsre, többnyire bérletesként. De ami most megy az már sok nekem. Szurkolás egyenlő a nullával, mindenkit bűnözönek néznek, foci egyenlő a nullával, a büfé kritikán aluli (elfogy a hotdog, a sör 4 dl helyett 3 dl, hosszú soroka büfénél, vasárnap 30 perc sorbanállás).   Én úgy döntöttem, hogy még a tavaszi szezont befejezem bérletesként, de ősztől ezért a produkcióért egy fillért sem adok. Lehet toboorozni az ingyenjegyeseket, de lehet a jövőben még fizetni fognak annak aki kimegy :)))) Az ultráknak igazat adok.......  Gondolom sokan vannak még ezzel így.....   Mire észbekapnak már nem lesz néző sem...........Lehet nézegetni a szép stadiont......üresen

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!