Keresés

Részletes keresés

Feledés Creative Commons License 20 perce -1 0 277094

Egy olyan csapattól, akinek a bajnokság előtt 2 héttel még nem voltak játékosai SZÉGYEN!

Még akkor is, ha ez egy edzőmérkőzés. Sokan mondják, tartalékosok voltunk. 

Miért lettünk volna azok? Nem ez a keretünk? 

NEM TUDOM, KI HOGY GONDOLJA, DE ITT AZ IDEJE EGY VANCSA ÉRTÉKELÉSNEK!

Hogyan tovább? Ezzel a játékkal hogyan fogjuk megverni, jobb eset esetén pontot elhozni a Kispest-től?

Majd jön a Hali, de sorolhatnám. Ki ellen akarunk pontot, pontokat szerezni?

Mondhat akárki akármit. Itt most egy rutinos, új edző tudná felrázni a csapatot. 

Látszik, se erőnlétileg, se taktikailag nem tudja Szanyó felkészíteni a csapatot.

Minél tovább várunk az edző cserével annál nehezebb helyzetbe kerülünk.

BéKa_d2 Creative Commons License 7 órája 0 0 277093

Egy edzőmeccsből ugyan ne akarjunk már messzemenő következtetéseket levonni. Ha nyertünk volna 5-2-re az se jelentene semmit és ez se jelent semmit. Persze, aki látta, és úgy értékeli, hogy a mutatott játék kevés volt, az nyilván nem jó, de ez akkor is csak egy heti edzésmunkából lefutott (hosszú hétvége előtti) edzőmeccs volt. És azért az 5 mezőnyjátékos hiánya az akkor is említést érdemel, ha nem is jelent semmit...

Úgyis csak a Kispest meccs számít...

Azért is...

miklos966 Creative Commons License 9 órája 0 0 277092

Uramatyám de gáz, hogy a szinkrontolmács nem tud beszélni az "öööö-n" kívül, szégyen...

Előzmény: vasas11 (277090)
keresztubi Creative Commons License 10 órája 0 0 277091

Szanyó az Mtk után: a következő meccstől nincs pardon.

Gondolom ma focimeccset játszottak, épp a fiókcsapat ellen.

És ezt a csapat 6 ember kivételével letudta, sőt az ellenfélnél is volt Vasas játékos épp elég.

Hosszú a csend, ki

várom az edzői nyilatkozatot.

Előzmény: Öregvasas (277089)
vasas11 Creative Commons License 11 órája 0 0 277090

Uramatyám de gáz, hogy a hangosbemondó szurkol, szégyen...

Öregvasas Creative Commons License 14 órája 0 1 277089

A honlapunkon az jelent meg, hogy tartalékos csapatunk.......

Mi az , hogy tartalékos? Ki volt ott aki nem az első csapat keretéhez tartozik? Egy osztállyal "gyengébb" csapat ellen hiányzókra hivatkozni nem igazán elegáns dolog!

Nem tudom megítélni, hogy az edző ellen játszanak, vagy csak spontán ilyen gyengék, de biztosan tudom, hogy sokkal jobban is tudnak focizni. ha akarnak........

A véleményem az, hogy "többen kapnak fizetést a kelleténél". Aki nem tud harcolni a VASAS-ért, semmi keresnivalója nálunk!

Bocsánat, de engem nagyon rosszul érintett ez a vereség.

Juhos2 Creative Commons License 14 órája 0 1 277088

Na. Ez nem jó hír.

1. Nem volt minek szétesnie.

2. Morálisan? Nem kis pénzért fociznak. Az csak lebeg a szemük előtt. Valamint annak a  pár száz embernek vesztes meccsek utáni szeretete csak elég lelki munició a következő heti felkészülésre. Ha nem, az elég nagy baj.

Én már Kispestre töltődöm szerencsére.

kiskun968 Creative Commons License 15 órája 0 0 277087

Egy ilyen meccsen, meg hall egy két érdekes dolgot az ember.

Előzmény: kiskun968 (277086)
kiskun968 Creative Commons License 15 órája 0 1 277086

Azért a Pavlovban sok van. Paripának volt egy nagy lövése. Janika hajtott.

Az ellenfélben meg a mieink haraptak.

Egy edzésnél többet ért, ráadásul a próbázó gyerek is jól mozgott. Volt 6 hiányzónk.

Lesz ez jobb is. Csak remélni tudom, hogy nem edzőt akarnak buktatni a fiuk.

Előzmény: rage (277085)
rage Creative Commons License 15 órája 0 0 277085

Én csak a tudósítást olvastam, de ami szembetűnő, Pavlov neve többször szerepel, vannak passzai, beadásai, stb

Ubi kb egyszer, amikor lövés közben hasra esik.

Ha egy nb2-es csapat ellen sem sikerül semmi, nem tudunk helyzetbe kerülni, akkor ott tényleg nagy gond van.

Szerintem szétesett az egész morálisan.

Előzmény: demircella (277079)
Farkas Bundzsák Creative Commons License 15 órája 0 0 277084

Gyerekek, egy falusi csapattal nem bírunk el!? Edzőmeccs persze, de kérdést nem tűrően, gólokkal kellett volna hazazavarni őket. A góréink hogyan látták? HAJRÁ VASAS

demircella Creative Commons License 18 órája 0 0 277083

Mint írtam, nem a vereség bosszantott, hanem amit futball címén láttam. Egyébként egyetértek veled.

Előzmény: lepete (277080)
sziszi-48 Creative Commons License 18 órája -1 0 277082

Ne áltassuk magunkat, hogy erősen tartalékosak voltunk. A kezdőcsapat jó része az NB II-tőt végig küzdötte, illetve az NBI-ben kezdő, vagy rendszeres csere. Egy Cicót, egy Keneseit  és a szuper légiósokat, akik nem kevés első osztályú rutinnal rendelkeznek ne tekintsük már tartaléknak.

Hát a tudósítás alapján Lázok és talán Pavlov érdemel említést. Debreceni kifejezetten gyenge lehetett.

A kapuban Hermányra nem lehet számítani. Talán Póser a II. számú. Kár, hogy megsérült. Ő neki volt néhány bravúrja.

Valami csak lehet a csapat körül, valami eltört? Erre a vezetőknek kellene lépni valamit.

colocolo Creative Commons License 18 órája 0 0 277081

Persze van válasz,még edző mérkőzésen sem süllyedhetünk egy nb2 csapat szintje alá. Hiányzok nem mentség ezt a Siófokot a bajnokság kezdete előtt2-3 héttel szedték össze.És náluk is voltak hiányzók.

Előzmény: rage (277075)
lepete Creative Commons License 18 órája 0 0 277080

Nem jó egy vereség, még edzőmeccsen sem. Értékelni nem hiszem hogy kellene, nem tudjuk mi volt a meccs célja. Ha Karesz nyilatkozik,  esetleg megtudhatjuk, hogy a foglalkozás elérte e célját. Ha ő is azt mondja, hogy nem, akkor gáz. Én egy dolgot vártam összesen, hogy Pavlov mutassa meg magát. Ahogy írod egy két momentuma azért volt. Örüljünk ennek. Hétfőtől Könyves is rendelkezésre áll. Lesz egy hetük együtt. Hajrá!

demircella Creative Commons License 18 órája 0 0 277079

Kilátástalan játékkal megérdemelten kaptunk ki a Siófoktól. Attól tartok valami nagyon nincs rendben nálunk. A csapatban egyetlen pozitívan értékelhető teljesítmény nem volt.

A Siófoknál öt embert lehetett kiemelni: Czingráber-Tamás L. hátul, Gál-Ivancsics középen és Nagy Dániel jobb oldalon.

Az új szerzeménynek, Pavlovnak volt egy-két biztató megmozdulása, de ezt a játékot 11-en játsszák.

Bár nem ezen múlt, de a spori két tiszta tizenegyest nem fújt be nekünk.(egyszer Pavlovot akasztották gólhelyzetben, a legvégén meg a derekánál fogva rántottak le valakit egy szöglet után az ötösön).

Őszintén bevallom, ha megadja, és berúgjuk, akkor sem lettem volna boldogabb. Egyszerűen katasztrófa az, amit ma futball címén előadott a csapat. Lehet, hogy majd jön a szöveg a nagy terhelésről, hogy a mi térfelünkön jobban sütött a nap, erre vagy arra fújt a szél, a kapufa gömbölyű volt és nem szögletes stb. A lényeg az, hogy semmilyen elképzelést nem lehetett felfedezni a játékban.

Nekem mondjuk az is furcsa volt, hogy a meccs után mindenki szanaszét széledt a kocsijához. Még furcsább, hogy Szanyó szinte egyből távozott, meg sem várta, míg elkészülnek a játékosai. Bár lehet, hogy ez a normális, nem tudom...

pzn Creative Commons License 18 órája 0 0 277078

Biztos haraptak a siófokra kölcsönadott futballisták..

Előzmény: rage (277077)
rage Creative Commons License 18 órája 0 0 277077

Ezek ellen sem tudtunk igazi helyzeteket kidolgozni...

Előzmény: Hawkmoon269 (277076)
Hawkmoon269 Creative Commons License 18 órája 0 0 277076

...hááát, az AS Roma is kikapott a Gyirmóttól edzőmeccsen...

Előzmény: rage (277075)
rage Creative Commons License 19 órája 0 0 277075

Vasas-Siófok 1-2

Ma a külföldiek adták a csapat magját. Nem játszottak a fiatalok és Moha. Ha esetleg felmerült valakiben a kérdés, hogy nélkülük esetleg jobb-e most a csapat, megkapta a választ, gondolom.

keresztubi Creative Commons License 20 órája 0 0 277074

Ma jelent meg ez a 2 közbeszerzés is: 

16473/2015 A kozármislenyi labdarúgó sportlétesítmény rekonstrukciós munkái.

16512/2015 A Tatabányai Grosics Gyula Labdarúgó Stadion Nemzeti Stadionfejlesztési Program keretében megvalósuló létesítményének építési-kivitelezési munkái

(Az olaszok tudhatnak valamit, hogy beszálltak a tbányai fociba.)

Előzmény: nikU (277066)
rage Creative Commons License 20 órája 0 0 277073

Vasas-Siófok 1:1 a 23. percben, Lázok Jani egyenlített az imént.

pzn Creative Commons License 22 órája 0 1 277072

Norbika egy alibi-király volt. Az utóbbi évek szerintem legtehetségesebb ballábas játékosa volt, aki bármelyik komoly bajnokságban is helytállt volna, ha van szorgalom, akaraterő, alázat. Nem volt. Ma már nem sokan emlékszünk rá. Petőről inkább nem mondok semmit, beszélnek helyette a mostani "edzői" nyilatkozatai.

Előzmény: freed action9 (276885)
freed action9 Creative Commons License 23 órája 0 0 277071

Jaj, de ökör vagyok:))))))))))))))))))))

Előzmény: nikU (277067)
kiskun968 Creative Commons License 1 napja 0 0 277070

Ne már!!!!

Előzmény: BéKa_d2 (277068)
oldvasas Creative Commons License 1 napja 0 0 277069

Liliana viszont jo center lesz.

Előzmény: nikU (277064)
BéKa_d2 Creative Commons License 1 napja 0 0 277068

A kupameccset tényleg előrehoztuk keddre? Jó, hogy tegnap beszéltem le a szabadságom szerdára, most szervezhetem át; persze nem először (és nem is utoljára) fognak hülyének nézni...

A szept. 22. 18.00 az tutti?

Azért is...

nikU Creative Commons License 1 napja 0 0 277067

Bár, a hétvégi programom már tulajdonképpen készen van, de ha ezt a pucér, kólás lábteniszt megnézhetném, biztosan örök élményben lenne részem!

Himbilimbi? :-)))))

Előzmény: freed action9 (277065)
nikU Creative Commons License 1 napja 0 0 277066

Húsz éve nem volt fedett jégpályánk. Meccsek maradtak el hóesés miatt.

Mára a 16 legjobb között vagyunk. Hol igen, hol nem, de ez akkor is fantasztikus teljesítmény!

A magyarfociba kamionnyi  pénzt tolnak, mégis egyre lejjebb vagyunk.

Igaz, a kamion tulsó vége nem teljesen zárt.

Előzmény: vasas11 (277058)
freed action9 Creative Commons License 1 napja 0 0 277065

Ja egy dolgot már értek, a Gázműveket, a többit nem.

Néhány órával később a Rómain lábteniszezek. Rajtam nem lesz semmi, mert meleg van, max boroskóla (esetleg rozé fröccs) a kezemben.

Na én ezen a szenvedésen túl léptem...

Előzmény: Öreghelyi (277052)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!