Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

fran07 5 perce Creative Commons License 260255

Vagyis mi akadálya van annak, hogy az MLSZ is csinálja a mi klubkártyánkat?

Előzmény: fran07 (260254)
fran07 5 perce Creative Commons License 260254

Voltunk kint a meccsen négyen s ezzel eléggé megakasztottuk a klubkártya kiadásával.

A kérdésem az lenne, hogy nem lehetne a Vasasnak, a klubnak nekünk kiadni a lehetőséget,

hogy a Bálnában, ahol jobbak az adottságok, a klubkártyámmal, nincs olyan ember, aki nem

mehetne be, olyan remek fotó sikerült. A Bálnában korrektek gyorsak voltak velünk. Nem lehetne

egy ilyen esetben az ő segítségüket kérni? Ha már az MLSZ ilyen kötelezettségekkel nehezíti a 

klubok dolgát, akkor vegyenek le terhet is a klubok válláról.

Előzmény: rézréz2 (260240)
vasas1969 egy órája Creative Commons License 260253

A szolnoki meccs után én is lefogadtam volna ,hogy ha Kövesden nem kapunk ki , akkor ősszel már nem lesz zakónk! Erre a következő meccsen egyből kikaptunk otthon a Szigetszentmiklóstól! Remélem Te jobban tippelsz mint én!

Előzmény: Bankó Árpád (260245)
BéKa_d2 egy órája Creative Commons License 260252

A honlapon levő cikk alapján ez meg is fog történni, de ez nem old meg semmit.

Azért is...

Előzmény: vasas11 (260250)
vasasgoal egy órája Creative Commons License 260251

Köszönöm szépen a választ.

Lehangoló és értelmetlen az egész. Az én bérletemmel pl bárki bemehetne, ha akarna. Egyszer sem merült fel a belépéskor, hogy ellenőrizzék, témyleg a tulajdonos megy-e be vele. Na nem mintha hiányozna. Gondolom, a névre szóló jeggyel is bemehet bárki, ha valaki odaadja neki a jegyét.

vasas11 másfél órája Creative Commons License 260250

kéne dedikálni 1 olyan jegykiadót a négyből, amelyik csak kártyásoknak ad ki jegyet, így csökkenne a felesleges várakozás...

Bankó Árpád másfél órája Creative Commons License 260249

DOBOG ! Bocsi mellé nyomtam !

Bankó Árpád másfél órája Creative Commons License 260248

Rendben ! Bennünk még igazi VASAS sziv dogog ! HAJRÁ VASAS !!!!!!!!!!!!!

Előzmény: VASAS.JOCÓ (260247)
VASAS.JOCÓ másfél órája Creative Commons License 260247

Valószínűleg 12 ponttal is őszi elsők lennénk, de legyen a te érzésed szerint, szerezzünk 15-öt! 

Csak hogy lásd, velem lehet egyezkedni!...

Előzmény: Bankó Árpád (260245)
rage két órája Creative Commons License 260246

A mai hírek után lehet, meggondolod még a teljes meccsek feltöltését :-))

Előzmény: rézréz2 (260227)
Bankó Árpád két órája Creative Commons License 260245

Részemről a hátra lévő 5 fordulóban 15 pontot remélek ! Tehát nem fogunk botlani !

Előzmény: VASAS.JOCÓ (260242)
BéKa_d2 két órája Creative Commons License 260244

Van-e reális becslés arra, hogy egy klubkártyásnak mennyi idő alatt lehet kiadni jegyet? (Jónapot kívánok, egy jegyet kérek, tessék itt a kártyám, pity-pity, egy ülőt kérek, prütty-prütty, egy ezres lesz, tessék, köszönöm, köszönöm.)

erős jószándékkal 15-20 mp?

Tehát percenként az 5 ablak - mert vmiért azt hiszem, hogy 5 ablak van - 15-20 embert tud maximális gyorsasággal és lendülettel kiszolgálni. Tehát 150-200 ember kiszolgálása 10 perc, így 1000 embert alsó hangon is 50 perc alatt lehet kiszolgálni... (ill. azt még fel sem vetem, hogy a nagy elektronikus rendszerben bankkártyával miért nem lehet fizetni...)Tehát az első 150-200 embernek kb. 50 perccel a kezdőrúgás előtt már ott kellene lennie...

Azért szerintem beláthatjuk, hogy ez nem igazán szurkolóbarát megoldás.  Ennek megfelelően fenntartom, hogy amíg nem lehet interneten elővételben megvenni a jegyet, ill. a bejutási időt újabb jegyeladó pontok kialakításával nem szorítja le az mlsz az átlagnézőszámra vetítve maximum 30 percre, addig ez elfogadhatatlan és a klubnak minden fórumon küzdenie kellene ellene.

Ez az egész csak erkölcsi és ezen keresztül anyagi kárt okoz a klubnak és ez remélhetőleg nem csak engem zavar.

(csak még egy kérdés, hogy a klubkártya tulajnak igazolnia kell-e, hogy valóban ő a kártyatulajdonos? és a lelátóra való bemenetelkor igazolni kellene a jegyellenőrnél is, hogy valóban én vettem magamnak a jegyet? ő jogosult-e bármiféle igazoltatásra - és ha nem, akkor mi értelme van az egésznek, ha kb. bárki megveheti bárkinek a jegyet...)

Tudom, hogy ez az egész nem rajtad és nem kizárólag a klubon múlik...

Azért is...

Az igazi böbö2 két órája Creative Commons License 260243

Biztosan.

Előzmény: rézréz2 (260241)
VASAS.JOCÓ két órája Creative Commons License 260242

Rendkívül szerencsétlen a  szolnoki csapat két gólképes csatárának súlyos sérülése miatt. Ha egy imával visszaadhatnám egészségüket, szavamra, megtenném. A Fair Play ezt követelné meg. 

Hogy hiányuk meglátszik-e majd a Szolnok eredményességén? Minden bizonnyal.

Ám ettől a mi dolgunk még nem lesz számot tevően könnyebb!

Továbbá mi sem vagyunk beoltva a sátán ellen...

Hiszem, hogy az élen telelünk!!!

Ehhez meg kell/meg fogjuk verni a Mezőkövesdet (is)!

Mi a véleményetek?

Előzmény: rézréz2 (260241)
rézréz2 két órája Creative Commons License 260241

Ezek után kíváncsi leszek, e két játékos kiesése érződik-e majd a Szolnok teljesítményében. 

Előzmény: Az igazi Vitobácsi (260236)
rézréz2 két órája Creative Commons License 260240

Kedves Vasasgoal!

Megpróbálok válaszolni a kérdéseidre.

Néhány NB II-es csapat stadionjában az MLSZ kiépítette a központi jegyértékesítés rendszerét. Mi is benne vagyunk ebben. Hogy ennek mi az oka, nem tudom. Annyit igen, hogy a kötelezően klubkártyás NB I-es csapatok mellé, néhány NB II-es is belekerült.

De ez már januárban (sőt a múlt év őszén) tudható volt.

A jegyárusító konténerek már januárban a helyén voltak, ám az MLSZ technikai problémák miatt elhalasztotta, hogy már idén márciusban élesedjen nálunk is a központi jegyértékesítés.

Az igaz, hogy klubkártya nélkül is be lehet jönni a mi és az NB II-es meccsekre, ám ahol már működik a központi jegyértékesítés, ott csak névre szóló, születési hely és dátummal ellátott, és a stadionban egy kijelölt székre szóló jeggyel lehet bejönni.

Ennek ellenére mindenki odaül ahova akar (kivéve a VIP-ben, ahol ténylegesen vannak kijelölt székek). 

A bérletesnek nem kell (értelemszerűen) nevet, szül. helyest és időt mondani, mert az a bérleten rajta van. És ugye nekik jegyet sem kell nyomtatni.

Ezért a bérletesek bejutása a leggyorsabb, utánuk következnek azok, akiknek van klubkártyájuk (kódleolvasás, automatikus adat kitöltés, jegynyomtatás), majd következik az a halmaz, akiknek sem bérletük, sem klubkártyájuk sincs, azok a jegypénztárnál bemutatják személyi kártyájukat, ami alapján a jegyértékesítő bepötyögi a számítógépbe a nevet, és a már említett személyes adatokat, majd nyomtat. Belátható, hogy ez utóbbi a leglassúbb. 

Nos, hiába van már a hazai oldalon 4 jegykiadó, minél több olyan vásárló van, akinek be kell írni az adatait, az annál lassúbbá teszi a folyamatot. Ha mindez a meccs kezdete előtt 10 perccel történik, akkor jó esély van arra, hogy lehetnek olyanok, akik lemaradnak a mérkőzés első perceiről. 

Remélem, valamelyest sikerült tisztábbá tenni a képet. 

Azért hívtuk fel a figyelmet ismét, másfél héttel a következő hazai bajnoki előtt, hogy akinek nincs bérletes és még klubkártyája sincs, legyen módja ezt kiváltani, így önmagának is időt takaríthat meg.  

Hajrá Vasas!

Előzmény: vasasgoal (260238)
vasas1969 6 órája Creative Commons License 260239

Ebben a szezonban már biztosan nem!

Előzmény: Az igazi Vitobácsi (260236)
vasasgoal 6 órája Creative Commons License 260238

Akkor most Nb2-es meccsre is csak névre szóló jegyet lehet venni? Mivel bérletes vagyok, engem csak az idegenbeli meccsek miatt érint. Gyulán nem voltam, ott a beszámolók alapján így volt, de a többi idegenbelin (pl. az azt megelőző szolnokin) nem volt ilyen előírás. Mi dönti el, hogy névre szóló jegy kell-e, illetve ha nem kötelező a névre szóló jegy NB2-ben, nálunk miért van így? A Soroksár elleni első gólról pl. sok jegyvásárló lemaradt emiatt. Vicc, hogy ezren, ha vagyunk, de húsz perc a bejutás annak, aki nem vett bérletet. Köszönet a válaszért előre is.

Előzmény: rézréz2 (260237)
rézréz2 7 órája Creative Commons License 260237

Klubkártyával gyorsabb a jegykiadás és a stadionba jutás

http://vasasfc.hu/hirek/klubkartyaval_gyorsabb_a_jegykiadas_es_a_stadionba_jutas-902

Az igazi Vitobácsi 8 órája Creative Commons License 260236

Egyikből se lesz már focista...

Előzmény: vasas1969 (260235)
vasas1969 8 órája Creative Commons License 260235

Nem tudom ez megtöri e őket? Így is maradt több csatárposzton bevethető játékosuk.

http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_ii/nb-ii-hihetetlen-pech-szolnokon-kidoltek-a-csatarok-2371255

vasas1969 8 órája Creative Commons License 260234

Jó utat! Remélem valami használható légióst  kinézel nekünk!

Előzmény: demircella (260218)
lepete 10 órája Creative Commons License 260233

Laci biztos keményen dolgozik, hogy mentse a club szinte egyetlen megmaradt kirakati bábúját. Ámbár azt hiszem az úszóink mögött is magántőke áll. Majd kiderül.  

Előzmény: gooól (260232)
gooól 11 órája Creative Commons License 260232
lepete 15 órája Creative Commons License 260231

Azért csak a szünet után állt be, mert meccs előtt nem volt időm átbeszélni vele a dolgot.

Előzmény: 1911. (260226)
kiri- 15 órája Creative Commons License 260230

meg! :)

Előzmény: Penzes198429 (260214)
rézréz2 16 órája Creative Commons License 260229

Ha csak 1 embert érdekel a teljes meccs (aki nem tudta a helyszínen megnézni pl.) már akkor megéri!  

rézréz2 16 órája Creative Commons License 260228

Pontosítok! 

A mostani hazai meccsünk már a második volt (a Szeged után), aminek a teljesét is feltettem. 

Sajnos, amiket nem én veszek fel (az idegenbelieket), azokat olykor csak a meccs után 2-3 nappal teszik fel az MLSZ szerverére.   

rézréz2 16 órája Creative Commons License 260227

Kikérem magamnak! :) 

Mostantól a teljes meccsek is fent lesznek. 

De csak Demircella barátunk kedvéért! :)

Minden jót Neked Miki és a Kedvesednek és képviseld jól hazánkat! 

Előzmény: rage (260225)
1911. 22 órája Creative Commons License 260226

Kértük, hogy cseréltesse be Janit, és ha beáll, minél előbb rúgjon egy gólt. Simán elintézte. Hatalmas bennfentes. 

Előzmény: Az igazi Vitobácsi (260223)