Keresés

Részletes keresés

freed action9 Creative Commons License 6 órája 0 0 288687

Én nem tuttam.

De örülök, h nincs itt.

Előzmény: Csasszi74 (288654)
freed action9 Creative Commons License 6 órája 0 1 288686

Na de micsinálsz?

Ne igyál rá!

Sok apró(?) hibát vétettél:)

Zászló?

Hülye vagy? Utoljára húsz éve volt a kezemben.

Mez! Mez drága barátom!

Talán általában a csapatmezek köré kerített szarságra gondolhattam? Azokra a piros-fehér pöttyös gumilabdásokra, akik ezzel a műanyag indokkal próbálják bizonygatni a minél nagyobb szurkerségüket. (vagy akár azokra a vezetői döntésekre, amelyek őket szeretnék kielégíteni) Az olyanokra, akiknek Bori mozdulatában semmi üzenet nem volt, nem jött le, csak a szentmez...

De te ezt honnét is tudnád, hisz a kocsmában (ventilátorral) elpotyogtatott hsz-id - óriási többségben - az agyadat betegesen átjárt, a politika által okozta sérülés vezeti. Nem mellékesen a csapattal szemben. Nahát látod, ha valami nem tartozik ide az ez. Az a cselekmény amit azután teszel, h TJ fényképére használtad az ötcombú asszonyt.

Ja. Hahó!

Nem is oly rég  hallottam, h a buzeráns ML csapatába pályamunkásokat kerestek. Akinek annyira fontos a Vasas címeres Adidas mez, vagyis (gondolom) a címer, mert  címer nélkül az csak egy darab Adidas termék, annak ez kiváló lehetőség. Ha a földön heverő címer a gyengéd, akkor minden hazai meccs után nagy szeretettel felkapkodhatod az eldobott VASAS CÍMERES meccsjegyeket. (gy igaz Vasas drukker nem tesz különbséget Vasas címer és Vasas címer közt)

... és újfent bizonyítanád nagy (műa) Vasas imádatodat.

A show-t sem szabad elfelejtened, vidd be a városházára, h fűzzenek belőle bokrétát, vagy fonjanak kötelet és feszítsék ki az SZTK 5. emeltéig...

Előzmény: Anzixx (288602)
vasas1969 Creative Commons License 6 órája 0 0 288685

Nem tudom jól látom e az Mlsz oldalán mintha még 606 eladó jegy lenne a vendégszektorba. Akkor 368 jegy kelt el eddig , már persze abban az esetben, ha 974 nézőt engednek be. Bár van ahol az eredetileg engedélyezett 378 vendég nézőhöz még plusz 660 írnak a másik 2 szektor megnyitásával. Az viszont már 1038 néző lenne. Ebben az esetben 432 jegy kelt  már el. 

Remélem azért leszünk közel ezren. Mindenesetre mindketten elindulhatunk . Rosszul fog esni ,ha nem kapok már a helyszínen jegyet ,de azért picit örülni is fogok emiatt,  mert akkor valóban sokan leszünk. 

Előzmény: Clark. (288682)
Manwe1 Creative Commons License 6 órája 0 0 288684
Előzmény: lepete (288680)
lepete Creative Commons License 6 órája 0 0 288683

5-600

Előzmény: Clark. (288682)
Clark. Creative Commons License 7 órája 0 0 288682

Vajon hány Vasas néző lesz? Remélem otthoni hangulatot teremtenek és segítenek a csapaton átesni a holt ponton és a feszültségen, mert eléggé nehéz helyzetben vagyunk.

vasas1969 Creative Commons License 7 órája 0 0 288681

Köszi! 

lepete Creative Commons License 7 órája 0 0 288680

Nekem úgy jött le, hogy a Procella a B közép.

Előzmény: vasas1969 (288677)
vasas1969 Creative Commons License 7 órája 0 0 288679

Na most rájöttem ,hogy egy bizonyos valaki , hogy lett Vasas drukkerből először lila . Összekeverte a piros meg a kék színeket és lilát kapott.

Előzmény: Csasszi74 (288649)
vasas1969 Creative Commons License 7 órája 0 0 288678

Azt hiszem  pont ez a jó szó rá, hogy összekacsintós .  Köszi , hogy Te is értünk szorítasz szombaton. Mivel magam is Csongrád-megyei vagyok, így akkor  szurkoljunk együtt a forráskúti Ádám Martin csapatának ,hogy jövőre az NB2-ben ne a Vasasnak,  hanem a Puskásnak kelljen a (remélhetőleg) 2 szegedi csapat ellen játszania. 

Előzmény: metalwarrior (288624)
vasas1969 Creative Commons License 8 órája 0 0 288677

Nekem is nagyon tetszik a kulturáltsága. Bárcsak az egész magyar foci ilyen lenne. Nagyon röstellem elárulni a tudatlanságomat, de ki(mi) az a Levin , vagyis Procella ? A Puskás topikban is régóta akartam  ,de szégyelltem megkérdezni .

Előzmény: juno3 (288618)
VASAS.JOCÓ Creative Commons License 8 órája 0 0 288676

Köszönöm, hogy gyakorlatias gondolatoddal kiegészítettél. Taktikai téren nem vagyok erős.

Mindent a Csapat érdekében.

Remélem, árad a Fiúk felé a Szeretet és az Erő!!!

Előzmény: tex66 (288675)
tex66 Creative Commons License 9 órája 0 0 288675

Jol beszeltel! Avval egeszitenem ki , hogy Pistaval a kezdoben nagyon megnyonam az elso 10 percet . Majd az eredmenyessegtol fuggoen , a korai labdaszerzesekre berendezkezdni es kuzdeni minden bedobasert es pozicioert ,passzrol paszra epitkezni!

Előzmény: VASAS.JOCÓ (288674)
VASAS.JOCÓ Creative Commons License 9 órája 0 1 288674

Kedves Vasas-fiúk! 

A futball "csak" egy játék - olyan játék, amelyet illik komolyan venni.

Miként mi, szurkolók is nagyon komolyan vesszük.

Ha a holnapi mérkőzéseteket sikerül tisztességgel, erős akarattal lejátszanotok, elérhetjük közös céljainkat!

Kérem Istent, ha megérdemlitek - és én hiszek abban, hogy méltóak vagytok erre -, adjon hitet és erőt nektek az előttetek álló fontos mérkőzés eredményes megvívásához!

lepete Creative Commons License 10 órája 0 0 288673

Az normális.

Előzmény: Clark. (288662)
sziszi-48 Creative Commons License 10 órája 0 0 288672

Azért a Szijártó kijelentése se semmi, még hogy politikai támadás a miniszterelnök ellen, mert Ő alapította  az akadémiát, a csapatot?

Azért nem, de a megkülönböztetett és kiemelt állami pénzek odairányításáért, az MLSZ vezetőinek szándékos, vagy nem szándékos befolyásolása, más csapatok tulajdonosainak befolyásolása, hol barátságból, hol pénzzel, azért már van alapja a politikai befolyásnak, és ezért már joggal támadható, mellesleg politikailag is, vagy nem???

Sajnos nagyon sokan külső ráhatás nélkül is, a mindenáron való megfelelési kényszerből is döntenek egy oldalúan, egyik fél javára, másik kárára.

Csak azért is nyerni kell! "Ne hagyd magad Vasas!"

eisenics Creative Commons License 10 órája 0 0 288671

Lehet hogy csak utólag gondolom így, de belőtt büntető eseten az x is elég lett volna a felcsút ellen es ebben az esetben - x-re játszva, szerintem - kikaptunk volna. Nem úgy mint holnap!

Hajrá VASAS!

Előzmény: CSABEE (288615)
rage Creative Commons License 11 órája 0 1 288670

Nagyon jó írás.

Erről az a dal jutott eszembe, hogy

"Csak egy nap az élet, fiúk

Csak egy nap és nincsen tovább

De ezért a napért megszületni

Érdemes volt, cimborák!"

Előzmény: lepete (288658)
Városliget Fényőre Creative Commons License 12 órája 0 0 288669

Naon Suskás az a Vikkadémia!

Előzmény: Csasszi74 (288668)
Csasszi74 Creative Commons License 12 órája 0 3 288668

A Suskás Akadémia ellen állt mellettem egy faszi aki az első perctől kezdve csak óbégatott és szidta a játékosokat,hogy ilyen meg olyan bénák és egyetlen biztató szó nem hangzott el a szájából.A szünetben inkább elmentem onnan,mert nem akartam konfliktust.

Holnap ha ilyesmit tapasztalok nem fogok elmenni.

Holnap Mindenki hagyja  otthon akármelyik játékos iránt érzett ellenszenvét és csak pozitív hangok jussanak el a pályára

cserju Creative Commons License 12 órája 0 1 288667
Clark. Creative Commons License 12 órája 0 0 288666

Remélem a Honvéd is belead mindent a holnapi mérkőzésbe és nem veszi fél vállról ! Az is biztos, hogy magunk sorsát kell el dönteni, de jó fele legyen az, ne csalódás az bőven volt !

Előzmény: Ocsmány hadjárat (288665)
Ocsmány hadjárat Creative Commons License 12 órája 0 3 288665

Ha ismernéd nem mondanál rá ilyet, de ez tényleg jó volt!

Gondolom, valaki diktálta neki. sb.

De mindegy is, a lényeg, hogy legyen a végén: aki ugrál angyalföldi, hej, hej!

Közben pedig, akármi is az állás biztassuk a csapatot megállás nélkül!

Hajrá Vasas!

Előzmény: Öregvasas (288663)
Csaba680 Creative Commons License 12 órája 0 1 288664

Valóban csodálatos! Ilyet nem ír átlagos ember!

Előzmény: Öregvasas (288663)
Öregvasas Creative Commons License 12 órája 0 1 288663

Én nem ismerlek, de csodálatos ember lehetsz!

HAJRÁ VASAS !!!!!!!!!!

Clark. Creative Commons License 13 órája 0 0 288662

Izgulok Lepi

Csaba680 Creative Commons License 13 órája 0 1 288661

Te Csabi! Ez kibaszott jó volt! Van még ilyen? :)

conti Creative Commons License 13 órája 0 3 288660

Sziasztok!

Már nagyon várom a holnapot, készítse mindenki a hangszálait és hozzon zászlót, sálat!!!

Nekem van egy ötletem a felajánlott összegekkel kapcsolatban: láttam, hogy a kis Viku gyógykezelésére továbbra is gyűjtenek. Én mindenképpen felajánlom a saját jegyem árát erre a célra és azt javaslom, hogy aki teheti tegyen ugyanígy!!!

Előzmény: Csasszi74 (288643)
tex66 Creative Commons License 13 órája 0 3 288659

Oda megyunk , beverjuk parszor es ugralhatunk utana :) Nem lessz konnyu , de lehetne nehezebb is .. Mert , tehetunk magunkert . A csapat tudja , hogy Ti Otthon mit tettetek , hogy hogyan harcoltatok minden eggyes jegyert es szekert szektorert !  Mi ott leszunk , es ok tudjak ! Az egesz orszag tudja , meg a barataim is  Pasadenan a vilag masik pontjan ,sot a fiam csapattarsai is szoritanak nekunk ! CSAK A VASAS !

lepete Creative Commons License 13 órája 0 12 288658

Idegfeszültséggel teli, gyötrelmes hetünk volt. Nem adták, de kiharcoltuk. Nem akarták, de ott leszünk. A felvezetést megnyertük. A lényegi ütközet még hátra van. Ott mi már csak a hangunkkal tudunk segíteni. A nagyját a srácoknak kell elvégezni. Nekik viszont kötelességük ennyi ember akaratát testbe ölteni. Tudjuk hogy ez sport. Minden előfordulhat. Lehet kikapunk, lehet győzünk. De egy biztos, akinek a meccs végén nincs 30 zúzódás a testén, vagy képes onnan a saját lábán lejönni, az nem tett meg mindent, hogy eltüntesse a csapatok közti különbséget. És azoknak nem lehet bocsánat. A sajátjait köpi le ha nem hajt. Ezért innentől nincs picsogás, nincs kifogás, rinya. Menni, harcolni kell. Igazi harcosokként, igazi csatában. Ez az egy meccs az élet! Nem számít ami előtte volt, és jelenleg nem lehet érdekes, ami utána lesz. CSAK EZ A MECCS VAN. 

Hajrá, Vasas!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!