Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

kristi Creative Commons License 30 perce 0 0 266545

A lényeg, hogy nincs veszve semmi, de valamit tenni kell, hogy beinduljon a szekér!

6 meccsen 6 gól ami nagyon kevés, ráadásul úgy , hogy kettőn gólt sem rúgtunk és tegnap is csak az utolsó pillanatban sikerült, pedig ugye támadó focit játszunk!

Eddig az volt a baj , hogy sok gólt kapunk, most a védelmünk rendben van , csak a góllövés nem megy!

Sok meccsen a helyzetkihasználás volt gond, de például a Kaposvár ellen szinte már helyzetig sem jutottunk!

Hiányzik az átütőerő a fineszesség az ötlet! Ha Remilinek nem megy senkinek nem megy! Egyedül sok meccset hozott már Moha , de a többiektől is kéne több kezdeményezés egyéni betörések stb!

colocolo Creative Commons License 1,5 órája 0 0 266544

Ennél jobban nem lehet össze foglalni a helyzetet ,valamit bíztosan tenni kel különben mitől oldódna meg a problémánk.Szerintem házon belül is van megoldás S A ha esetleg a váltásban látnák a meg oldást.mint minden ez is kockázatos .Nagyon nem szeretnék most Vancsa Miki helyében lenni..

Előzmény: paszko (266543)
paszko Creative Commons License 2 órája 0 0 266543

Azért az érdekes, hogy egy évvel ezelőtt még úgy jellemezték a csapatunkat, hogy a legfiatalabb átlagéletkorú alakulat a ligában, most meg például a Csaba edzője játékosainak azt ecsetelte, hogy a Vasas kezdőben hány ezer NBI-es perc és rutin fog pályára lépni. Nem is lenne ezzel gond, ha ez a játékban is meglátszana. Szerintem némileg el lett szúrva ez az átigazolási időszak, túl sok lett a csapatban az átlagnál talán technikásabb, de spiritusz nélküli labdarúgó, ez a többiek teljesítményére, hozzáállására is kihat, ami eddig működött az most nem, és kívülről úgy látszik, nincs minden rendben a csapategységgel sem. Sajnos ezek a  szakmai döntések a tulajdonosunknak is nagyon sokba kerültek, ezt az összeget ésszerűbben is el lehetett volna költeni, talán kevésbé technikás, de sokkal harapósabb játékosokra, akik égnek a bizonyítási vágytól, fejlődőképesek, és tudják hol a helyük. Egyébként lehet hogy tévedek és rosszul látom a dolgokat sok más szurkolótársammal együtt, épp ezért szívesen látnék Vancsa Mikitől egy helyzetértékelést. Persze tudom, hogy egy vereségtől még nem dől össze  a világ, de itt az egész tavaszi teljesítményről szó van, úgy látom egy rossz trendben vagyunk. Úgy tűnik elérkeztünk  ahhoz a ponthoz, ahol eldőlhetnek ide és oda is a dolgok, de ehhez a vezetésnek valamit  lépnie kellene. Ennek ellenére úgy gondolom, hogy ha egy kicsit dadogva is de fel fogunk jutni, mert hozzánk hasonlóan gyengécskék a riválisaink is.

Beton1961 Creative Commons License 2 órája 0 0 266542

Neked már válaszoltam egyszer.... nem akarok újra,  kockáztassak  egy újabb kitiltást?

Lehet az MTK-s tippem nem jött be. Most azt kívánom a csapatunkkal kapcsolatos tippem se jöjjön be, és jussunk fel!

Hajrá vasas!

Amúgy te honnan veszed, hogy én nem láttam egy tavaszi mérkőzésünket sem? 

Előzmény: freed action9 (266538)
nikU Creative Commons License 2 órája 0 0 266541

Igen, ez nem matek. Itt az erőviszonyok nem lineárisan változnak a szereplők számával.

Mindig is vallottam, hogy a pályán akkor van rend, ha az öltözőben rend van.

Ha a hétköznapokon kialakult erőviszonyokba valaki/k/ beletenyerel/nek/, az megváltozik hol jó, hol rossz irányban.

Kimondom : Szerintem nálunk nem egy olyan játékos van, aki a háta mögé sem kívánja az NB1-et.

Szíve szerint eldagonyázna, elügyeskedne a számára már látható visszavonulásig. 

Előzmény: Vasgabó (266533)
lepete Creative Commons License 2 órája 0 0 266540

Lehet így is, de az alap probléma nem oldódik meg vele.

Előzmény: miklos966 (266534)
lepete Creative Commons License 2 órája 0 0 266539

Talán még annyi kiegészítést fűznék a dologhoz, hogy nem az új játékosok nagy számban való megjelenése az alap probléma. A vezetés, ha indukálója is volt az igazolásoknak (nem tudjuk, lehet az edző kérte, lehet koprodukció volt), akkor sem hibáztatható, mert ők csak egy anyagot tettek az edző keze alá. Az újak csapatba építése, az "öltöző" kezelése, a keretnek megfelelő taktika megalkotása az edző felelőssége. Itt valóban nagynak tűnik a kabát.

A taktikánkban, pont két szezon volt. A tavalyi tavaszi és az idei őszi. Sajnálatosan a harmadikban kellene feljutni. Csak mostanára meglepetést ezzel a rendszerrel maximum magunknak tudunk okozni. A többiek eredményesen hatástalanítják már.

Ezzel együtt, bízom a feljutásban. Aztán hogy melyik játékossal, melyik edzővel érjük el, az már nem érdekel. Egy csapat életében úgy is csak a szurkoló örök. Ő az, akit érzelmileg érintett meg a dolog. Játékos, edző csak akkor válik a Club részévé, ha szintén képes érzelmileg azonosulni. De valahol, akkor már ő is szurkoló lesz. Vagy ilyesmi és mit tudom én.

Előzmény: lepete (266530)
freed action9 Creative Commons License 3 órája 0 0 266538

Milyen játékkal wazze?

Láttál valamit?

MTK?

Előzmény: Beton1961 (266521)
Csasszi74 Creative Commons License 3 órája 0 0 266537

A szívem nekem is ezt tippeli. a szemem már kevésbé.

fretty5 Creative Commons License 3 órája 0 0 266536

Eleg ha Balmaz kihoz egy dontetlent a Csabaval.

bakero Creative Commons License 3 órája 0 0 266535

Úgy legyen!

HAJRÁ VASAS!!!

miklos966 Creative Commons License 3 órája 0 0 266534

A tippem az, hogy mi legyőzzük a Szolnokot, a Balmaznewyork pedig elvesz három pontot a békésiektől, és vissza áll a világ rendje.

Előzmény: Csasszi74 (266486)
Vasgabó Creative Commons License 3 órája 0 0 266533

Benne volt a pakliban. A dudások és a csárda esete rémlik. Az edző elküldésével, még nem oldódik meg semmi. Magam az őszi büntikre gondolok, akkor bejött. Akik mostanában jól laktak a kifogásokkal, magyarázatokkal, és vissza éltek a lehetőséggel, és az anyagi biztonsággal, azok sok-sok edzőt megennének, és somolyognának az öltözőben...

Előzmény: nikU (266531)
Beton1961 Creative Commons License 3 órája 0 0 266532

Én is örülnék, ahogy minden már Vasas szurkoló, ha a csapat feljutna.... Nem szeretném, ha nekem lenne igazam...

Közel 25 éve nem ittam alkoholt, de mondom neked, ha feljutunk, berúgok!

Hajrá, Vasas!

Előzmény: nikU (266528)
nikU Creative Commons License 3 órája 0 0 266531

Pontosan így látom én is. Az a baj, hogy ez előre látható volt.

Előzmény: Vasgabó (266527)
lepete Creative Commons License 3 órája 0 0 266530

No igen. 

Előzmény: 1911. (266518)
Beton1961 Creative Commons License 3 órája 0 0 266529

Tiszta, világos válasz! Gondolom, és elfogadom, te jobban átlátod a csapat körül kialakult helyzetet!

Ha ez igaz, akkor viszont tényleg váltani kel, és meg kell szüntetni ezt az állapotot!

Köszönöm a válaszod!

Előzmény: Vasgabó (266527)
nikU Creative Commons License 3 órája 0 0 266528

Akkor nosza, indulj és imádkozz, hogy neked legyen igazad, és ne kerüljön fel a csapat.

Politikus.

Előzmény: Beton1961 (266526)
Vasgabó Creative Commons License 3 órája 0 0 266527

Te akkor se látnád és értenéd a taktikát, elképzelést, ha az öltözőben a meccs előtt vernék a buksidba. Van taktika és elképzelés is. Az más kérdés, hogy rossz-e, hibás-e ? Ott látom a bakik okát, hogy valakik valakinek valakiknek a fejére, fejükre nőttek....

Beton1961 Creative Commons License 4 órája 0 0 266526

Hinni a templomba kell....

Előzmény: nikU (266525)
nikU Creative Commons License 4 órája 0 0 266525

Amíg fel nem kerülünk az elsőre.

Beton1961 Creative Commons License 4 órája 0 0 266524

Ja még annyit, hogy: Boldogok a lelki szegények, mert ők hisznek, és nem látnak! A megvilágosodáshoz vezető út első lépcsőfoka, a valóság felismerése...... A valóság pedig az, hogy Szanyó nem fogja tudni feljuttatni a csapatot. Nincs elképzelés, taktika...

Előzmény: vejling (266522)
Beton1961 Creative Commons License 4 órája 0 0 266523

Álmodni lehet, de én már kinőttem abból.....Legfeljebb a 3-dik helyen leszünk!

Előzmény: vejling (266522)
vejling Creative Commons License 4 órája 0 0 266522

2015. 04. 04. kb. úgy 19:58 h-ig (Játékkezdés pontosságának, szünet hosszának és a hosszabbítás időtartamának függvényében).... Mert utána megint elsők leszünk!

Mindörökké VASAS!

Beton1961 Creative Commons License 6 órája -1 0 266521

A télen ideigazoltuk a sok nagy nevet. Én most is alkalmatlannak tartom Szanyót, ahogy már az egész tavaszon is írtam, hogy a csapatot feljuttassa az NB1-be. Azért nemcsak ő a hibás. Szerintem hibázott a vezetés is. Minek kellett nekünk egy a sok kivénhedt játékos. Nevetséges, hogy Kenőt 38 évesen ideigazoltuk. Inkább egy fiatalabb csatárt igazoltunk volna. Lásd pld: Szilágyi!  Nem beszélve, Boriról, Czvitkovicsról..stb. Ők már a múlt... Hogy is gondolta a vezetés, hogy velük feljutunk. Ezzel a játékkal kikapunk a Szolnok ellen is, és akkor kezd majd kapkodni a vezetés... Megvárjuk, amíg ég a ház. Egyre jobban kezd bennem biztossá válni, hogy nem is akarunk feljutni. Emlékezzetek, én mér a télen, tavaszi szezon kezdetét elmondtam, nem fogunk feljutni, mert nem is akarunk, mert máshol erősebb a hátszél, meg őket jobban is akarja a vezetés Nagyon hasonlít ez a tavasz a buszsofőr edzőségére. Feljuthattunk volna, de ő az utolsó 5 mérkőzésen a fiatalokat játszatta, csak hogy ne jussunk fel. Most is ez fog következni..... A stadionért cserébe maradnunk kell az NB2-be. Amikor vége lesz a bajnokságnak és nem jutottunk fel, majd bejelentik a stadiont, emlékezzetek rá.... Hogy legyen egy kis öröm.

Bár ne lenne igazam a leírtakban..............A csapat elképzelés nélkül játszik. Nincs taktika, és ez az edző hibája.. 

Azonnal váltani kell. Ha a vezetőknek ez a mélyrepülés nem tűnik fel, akkor baj van... 

Minek megvárni a Szolnok elleni vereséget? Szanyóval kikapunk, akkor meg nem mindegy, hogy már a héten lesz új edző?

Az új edző miatt a legtöbb csapat felpörög. Lehet velünk is megtörténik...

Egy csapat így tudja elriasztani a szurkolóit.. Kíváncsi leszek, mennyien lesznek a Szolnok ellen?

Jobb ha nem álmodozunk.... A feljutás lassan elszáll. Tudom, majd most egyesek azt írják, még mindig a 2-dik helyen vagyunk.

De kérdem én, meddig?????

rézréz2 Creative Commons License 6 órája 0 0 266520

Békéscsaba-Vasas 2-1 - A jobb helyzet kihasználás a meddő mezőnyfölénnyel szemben

Hiába alkotják jobb, technikásabb labdarúgók csapatunkat, hiába, hogy a mérkőzés első kétharmad részében domináltunk, irányítottuk a játékot, ám támadásainkban kevés volt az átütő erő, meddők voltunk ellenfelünk kapujának előterében így Borbély jól helyezett szabadrúgásával és Szilágyi kiváló egyéni alakításával öt perc alatt eldölt a mérkőzés.

http://vasasfc.hu/hirek/bekescsaba-vasas_2-1_-_a_jobb_helyzet_kihasznalas_a_meddo_mezonyfolennyel_szemben-1079

vasas11 Creative Commons License 12 órája 0 0 266519

én legalább 17 óráig nem megyek ki több Vasas-meccsre :)

Előzmény: 1911. (266518)
1911. Creative Commons License 12 órája 0 0 266518

Aki látta a Kaposvár meccset, az látta a csabait is, azzal a különbséggel, hogy itt valamivel jobb volt az ellenfél. De a mi játékunk ugyanaz az elképzelés nélküli, impotens, lassú és sajnos lélektelen "produktum" volt, mint szinte egész tavasszal. Senkit nem tudok kiemelni, még a hozzáállása miatt sem.

Biztos, hogy a vezetők a legjobbat akarták, de úgy néz ki, hogy túligazoltuk magunkat a télen, és ez felborította a csapategységet, és a korábbi struktúránk is összeomlott. Karcsi ezt képtelen kezelni, amivel mára végérvényesen eldőlt, hogy nagy rá a kabát. Egyértelműen váltani kell, persze nem mindegy, hogy mikor.

Nehéz ügy, mert ha most cserélünk edzőt, borulhat minden. Ha viszont marad, akkor szerintem nem jutunk fel...

Cicónak, Janikának megköszönném már most, Vass P. , Bori még megérdemel 1-2 meccs türelmet. Persze, ha lenne taktika... De nincs, meccsenként nem tudunk 1 azaz 1 kirolgozott gólhelyzetet kialakítani. Hozzáállásban a Pintérrel kiesett zsoldossereg jut eszembe a nagy nevekkel és a lélektelen játékkal.

Soha többet egy hétig nem megyek VASAS meccsre... ;-)

VASAS.JOCÓ Creative Commons License 12 órája 0 0 266517

Nem rég jöttem haza Csabáról.

Ellenfelünk igyekvő társaság, mai játéka alapján nem egy nagyágyú csapat. Nem focizott le bennünket, pedig aztán halványak voltunk, de rettenetesen...

Részünkről minden olyan sematikus volt, átlátszó, mint a celofán, vékony és könnyen szakadó, mint a selyempapír.

Pillanatnyilag fáradt vagyok ahhoz, hogy játékosainkat egyenként értékeljem - nem is az én dolgom.

Amit ebben a helyzetben én tehetek- hadd mondjam ki: egy olyan tavasz elején, melynek  a végén jó eséllyel harsányan a képünkbe röhöghetnek rosszakaróink - csak egy lehet...

Szombaton kimegyek szurkolni a Szolnok elleni meccsre...

Hajrá, Vasas!

rage Creative Commons License 13 órája 0 0 266516

Nem kifejezetten a meccs miatt...

De most 3 nappal egy rangadó előtt tuti nem kéne.

Előzmény: freed action9 (266515)