Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

vasas1969 10 perce Creative Commons License 257850

Nagyon igaz!  Minél kevesebb új embert kell beépíteni, annál több esélyünk lesz a jó szereplésre a mennyeiben ! Viszont nem lepődnék meg, ha Cseke neve is felbukkanna még evvel az átigazolással kapcsolatban.

Előzmény: vasas11 (257849)
vasas11 fél órája Creative Commons License 257849

Ha ez igaz, akkor a nyáron lejár a szerződése, azért nem lenne rossz, ha nem akkor kellene belső védő után vadászni, remélem beválik...

Előzmény: vasas1969 (257848)
vasas1969 fél órája Creative Commons License 257848

Mindig azt hittem csak védő Rodenbücher de az

http://www.nb1.hu/hirek/valogatott-mtk-vedo-tolti-az-oszt-vasasban

és a transfermarkt szerint is játszik védekező középpályást is.

http://www.transfermarkt.de/istvan-rodenbucher/leistungsdaten/spieler/63211/saison/2013

Akkor a poszt Gál sérülése alatt is megoldva , ráadásul hátul is bevethető !

Csasszi74 háromnegyed órája Creative Commons License 257847

Épp most néztem meg az összefoglalót.Na az a passz lehetett a meccs egyik legszebb jelenete.

Előzmény: vasasgoal (257791)
Csasszi74 háromnegyed órája Creative Commons License 257846

Örülök neki.

Előzmény: Clark. (257845)
Clark. egy órája Creative Commons License 257845

Fész csoportból, hm:

MTK Budapest

Rodenbücher István 2014. december 31-ig - kölcsönben - a Vasas együttesében szerepel.

vasas1969 egy órája Creative Commons License 257844
Csasszi74 egy órája Creative Commons License 257843

Figyelj te fradista vagy vagy pedig Vasas szurkoló?Ha az utóbbi akkor próbáld már meg helyesen leírni a játékosunk és nagy kezdőbetűvel írni a csapatunk nevét. Ha pedig zöld maki vagy akkor persze megértem,hogy ilyen téren kihívásokkal küzdesz.

Előzmény: Beton6112 (257760)
demircella másfél órája Creative Commons License 257842

Köszönöm szépen. Még hiányzik pár gondolat - "Ha esetleg elemeznéd ... a védelem helyezkedését, előre játékát, a középpályások védőmunkáját, és passzait"

Nekem az a 8 perc is éppen elég volt, teljesen idegi alapon lettem tőle...

Előzmény: BéKa_d2 (257841)
BéKa_d2 két órája Creative Commons License 257841

Bocs, nem nekem ment, de észrevételeim.

Azért a negyedik gól előtt, ami nincs meg a felvételen Ádám Martin harcolta ki a labdát, amit továbbtett Berecznek és onnan megy a felvétel, illetve Moha gólja előtt őt akasztották szabálytalanul... és ettől még való igaz, hogy némiképp idegenül mozgott ebben a kétékes-tul.képp négycsatáros játékban, de szerintem mezőnyben harcos volt, megküzdött a labdákért, de mondom, először játszottunk ilyen felállásban és ez látszott.  (egyébként Pista kapura törő játékát miért nem kéred számon?)

Hajdú helyezkedését miért nem kell (különösen az első gól kapcsán) elemezni?Ill. megértem (na jó, meg nem értem, de elfogadom), hogy ő rúgja a jobb sarokból balbekként a szögletet, de azért ez elég rizikós, mert amikor éppen nem lett belőle gól (btw tökéletes beadás volt) azért Moha nem igazán zárta azt az oldalt, máson meg nem is igazán láttam, hogy zárni akarta volna....

Szegény Nagy Dani meg megy, küzd, de annyira görcsös, hogy az már a lelátón fáj az embernek. Nem úgy jönnek a cselei, nem jó döntéseket hoz, egyszerűen annyira akar, hogy mondjuk úgy nyögés lesz belőle. Remélhetőleg egyszer bejön neki egy olyan beadásnál a gól, amit a Moha megcsinált az első félidőben, amikor az alapvonal felé megkerülte a védőt és be is adta  szépen a területre, csak valamiért nem sprintelt végig a beadásra, ahogy pedig érkezni kellett volna, hanem megállt a hosszún; és ha egyszer bejön egy ilyen, hátha átszakad az a gát, ami azért most már a DVTK meccs óta épülget...

Nos, a konkrétumokról ennyit, úgy általában meg csak annyit, hogy idegenben négy csatárral kezdtünk, úgy, hogy előtte élesben nem próbáltuk ezt a felállást, ami azért elég vagány... (én mondjuk Siófokon, amikor eldőlt a meccs a 60. perc körül akkor kipróbáltam volna, akár egy kettős cserével, hogy a Nagy Dani - Menyhárt mellett a Nagy Tomi helyett behoztam volna Martint és akkor lett volna egy fél órájuk szokni a helyzetet - bár lehet, hogy meccs közben még darabosabb lett volna a váltás) de végül is működött és egyre gyakrabban kell is majd, mert jó eséllyel egyre több védővel állunk majd szemben és persze amíg "fejbe rúgjuk" Pistát (vagy amíg Pista gyönyörűen ki tud bújni a védők szorításából) addig jönni fognak a gólok, de azért szerintem lesz még a hétvéginél is több haszna Martin játékának (pedig azért már most is mégiscsak-csak ő szerezte a megnyugtató negyediket).

Egyébként ha jól értem (és réz beszámolója is kb. ezt mondja), akkor mondjuk 8 percet kellett izgulni a 2. góljuk után, ami azért egy idegenbeli meccsen talán elfogadható... (ja és én azt mondtam a mellettem állónak, hogy 5 percen belül újra két gólos lesz a különbség; kb. bejött.)

Azért is...

Előzmény: demircella (257816)
sziszi-48 két órája Creative Commons License 257840

Gratulálok a csapatnak az újabb győzelemhez. A gólokat mindig jókor rúgtuk.

A Balmaz sokkal jobban és elszántabban játszott a Siófoknál, különösen a második félidőben, és ez egy kicsit meglepte a  fiukat, ezért kaphattunk gyorsan két gólt.

Aztán helyre állt a rend. Egészen jó kis mérkőzés volt, ahol szinte nem volt üresjárat és labdapihentetés.

Azt meg az edzőnek tudni kell kezelni, amit a második félidő elején elkövettek, remélem a csapat is tanult belőle.

Nem lehet még három gólos előnyben sem félvállról venni egy mérkőzést sem.

Igen is voltak jó teljesítmények és ami a lényeg, hogy csapatként működtek együtt.

CSABEE két órája Creative Commons License 257839

Neked melyik megoldás tetszene inkább? :)

Előzmény: Cookie Darlington (257826)
CSABEE két órája Creative Commons License 257838

Baromi jó az új mez, nagyon bejön!!!!!

A legolcsóbb megoldás: lerángatni valamelyik játékosról egy győztes meccs után :)

CSABEE két órája Creative Commons License 257837

Remélem, M férjének köszönhetően én az átlag fölé kerülök :))

Előzmény: Cookie Darlington (257835)
Cookie Darlington két órája Creative Commons License 257836

Mer ilyen rendes vagyok. Sb

Előzmény: Csaba680 (257834)
Cookie Darlington két órája Creative Commons License 257835

A nagy szark keres annyit az átlag Vasas szurker.

Előzmény: Jissi (257833)
Csaba680 két órája Creative Commons License 257834

Megint hagytál neki kiskaput!

:)

Jissi két órája Creative Commons License 257833

Szia, nem tudom komolyan kerdezted-e.

Figyelembe veve azokat akik 30 eve korulottem ulnek/allnak ugy tippelnek hogy nem haladjuk meg a magyar futballnezoi atlagot. Ami szamolva a jellemzoen ferfi am nemikepp aluliskolazottabb nezokkel, ugy gondolom valahol a nemzetgazdasagi atlag szintjen lehet, havi 230 brutto korul.

Előzmény: Simanski (257811)
1911. 3 órája Creative Commons License 257832

Horia? Tom Schulz? Mint egy falat kenyér...

Előzmény: juno3 (257818)
vasas11 3 órája Creative Commons License 257831

azért az legalább 100 sör, nem kevés :)

Előzmény: demircella (257827)
Cookie Darlington 3 órája Creative Commons License 257830

Előzmény: givons2 (257828)
kristi 3 órája Creative Commons License 257829

Éjfélig várunk az aláírással és bejelentéssel mint a legnagyobb klubok? :)))

givons2 3 órája Creative Commons License 257828

De Főnök !

Ne durváskodjon !

demircella 3 órája Creative Commons License 257827

Ezért írtam, hogy nem tudom, milyen feltételekkel árul a bolt és milyen feltételekkel lehet VASAS címert és szponzori feliratot elhelyezni a mezen. Ez üzletpolitika, amire nincs rálátásom, illetve információm.

A világban megfordultam pár helyen, az ottani tapasztalataim alapján írtam az elméleti üzletmenetet.

Gondolom akad a klubnál valaki, aki esetleg pontosabb infót tud adni minderről.

A 23.000 forint tényleg sok pénz a mezért, de attól tartok, hogy meglepem vele magam én is ...

(Ha belegondolsz, akkor másfél tank benzin/diesel ára, de korsó sörre is át lehet számolni a szimpatikusabb megközelítés kedvéért.)

Előzmény: vasas11 (257823)
Cookie Darlington 3 órája Creative Commons License 257826

Iu addig nem igazolhat sehova, míg ki nem fizeti a 7 kvmat, vagy le nem szop.

Előzmény: Trooper__ (257825)
Trooper__ 3 órája Creative Commons License 257825

nekem most szóltak, valami spanyol fickó, asszem IU a neve... csak azért nem jelentették be eddig, mert elintézetlen ügye van böbövel, mindegyik csak a száját tartja...

Előzmény: lepete (257824)
lepete 3 órája Creative Commons License 257824

Kiskun? Ne már! sb

vasas11 3 órája Creative Commons License 257823

Szerintem ha az andrássyn a sportboltban megveszed, akkor abból a csapatnak nem jut egy fillér sem, én úgy gondolom, hogy megengedhetném magamnak, és ahogy mondod, ha a Vasas Fc hivatlaos shopjában lenne ennyiért és ezzel az FC-t támogatnám, akkor még meg is venném, de tudom, hogy a környezetemben lévő szurkolók nagyobb részének, vagy a kereset nélküli fiataloknak, egyetemistáknak ez óriási érvágás, emlékszem anno véletlenül betévedtem a Mammutban a Lotto boltba olyan 16-18 évesen és majdnem sírva jöttem ki, hogy 25 ropi egy mez, anyám kereshetett akkor kb. 55 ezret egy hónapban... Jó mondjuk az már elég régen volt, de ez a mai 23 forintos mezár a német 4x-5x-ös bérszinthez képest reális csak...

Előzmény: demircella (257812)
kiskun968 3 órája Creative Commons License 257822

Kíváncsian várom már a bejelentést...

rudinyul 3 órája Creative Commons License 257821

Észak - kelet Magyarországon az átlag mekósbér mondjuk 80 ezer ha van melód... Nekem most nincs, de én is kb ennyit kerestem.... Most ha nem sikerül elhekyezkedni, akkor 22 ezer... Ez a rezsire sem elég, meg mezre sem.... . De előbb utóbb lesz mezem ebben biztos vagyok.Mert  a VASAS érdekel, az hogy nyerünk e hétvégén., és szeretem a klubot. Bárhogy alakul az életem, a VASAS szeretete nálam örök!!!! Hajrá VASAS!!!!