Keresés

Részletes keresés

nicko Creative Commons License 2 napja 0 0 70212

És?

MU ellen keretbe se volt 2 jónak mondott játéka után. A holland azt nyilatkozta elővigyázatosságból hagyta ki.

Előzmény: Darwin (70208)
SALLAImindigkirálylesz Creative Commons License 2 napja 0 0 70211

nézd a részeges lájkvadász dokkmunkások most mást írnak éppen, ideje lenne upgradelni magad, ha már őket klónozod:

 

https://www.csakfoci.hu/kulfoldi-foci/szoboszlai-lenyugozte-a-liverpool-szurkolokat-az-uj-szerepkoreben-slot-alatt-egy-teljesen-mas-jatekos-lett

Előzmény: FCKETO (70196)
Jokki Creative Commons License 3 napja 0 0 70210

Szerintem olvasgass vissza. Nem a két felkészülési meccs alapján gondoltam kitől kéne megszabadulni, legfeljebb csak megerősített az úgy is meglévő véleményemben. Fél évvel ezelőtt is ugyanezt írtam.

De ezt le is írtam hozzászólásomban is.

Ha valaki hülyének gondol szíve joga, nem nagyon érdekel.

De a csúsztatás és hamisítás, belemagyarázás eléggé undorító.

Előzmény: Man on the Moon2 (70209)
Man on the Moon2 Creative Commons License 4 napja -1 2 70209

Ha jól értem láttál két felkészülési meccset olyan felállásban, amivel biztosan nem játszanak a szezonban, erre szokás szerint kirúgnád a csapat felét.

Ezek pénzkereső meccsek kb.

 

Előzmény: Jokki (70205)
Darwin Creative Commons License 4 napja -1 1 70208

A Betis ellen gólt lőtt az amerikai túrán.

Előzmény: nicko (70207)
nicko Creative Commons License 4 napja 0 0 70207

Szoboszlai megint sérült?

Bar fasz Creative Commons License 5 napja -1 1 70206

Sok csapat örülne olyan bahátvédnek, mint a görög. Az Ö eladása egy baromság lenne. Sokkal inkább Gomez, mint Konate mármint, hogy menjen. Carvalhot meg kell tartani, meg is fogják! Gravenbech, fölösleges. Endó kiváló, butaság lenne me válni töle. 2,3 igazolás kell és megvagyunk. 

Előzmény: Jokki (70205)
Jokki Creative Commons License 5 napja -4 0 70205

Jó játék, magabiztos győzelem a United ellen, szép volt. Carvalho nagyon szép gólt szerzett ki se néztem belőle. Mindkét kapus, Kelleher és Jaros is nagyon jól védett. Egyedül Konaté és Gravenberch lógott ki nagyon lefelé, szegények azt se tudták hol vannak. Szinte már sajnáltam őket.

 

Nem mondom, hogy nincs mit javítani mert van, de egész biztató, amit most láttam.

 

Ahogy nézem akiktől leginkább kéne szabadulni, most azok, akiket eddig gondoltam, kivéve talán Carvalho, lehet hogy mégis jó lenne rotációba.

 

Konaté, Tsimikas, Van Den Berg, Rhys Williams, Nat Phillips, Gravenberch, Endo, addig kéne őket eladni, amíg lehet, mert holt terhek a csapatnak.

 

Nunez jól szerepelt a Copán most van ára. Ugyanez igaz Gakpora, ő is jó volt az EB-n, neki is jó ára van most még. Elég szép bevétel lenne így együtt, 3-4 jó játékosra futná belőle.

Jokki Creative Commons License 2024.08.01 -1 0 70204

2:1 az Arsenal ellen, ez szép volt!

Az leső félidő szépen olajozottan ment. Salah kezd formába lendülni? Nagyon remélem.

Elliott gyönyörű szép gólpasszt adott Carvalhonak, nem volt nehéz dolga.

 

Még Tsimikas és Van Den Berg is egész tűrhető volt. Bradley is szépen védekezett.

 

Aztán jöttek a kölykök és akkor fölénybe került az Arsenal, hogy azt hittem rúgnak 3-4 gólt, de igazából nem volt ennyi helyzetük. Nagyon szépen védekeztek a kölykök, különösen Morton volt szenzációs, ezt a srácot be kell építeni a csapatba, Bajcetic ahogy egyre jobb, nyeri vissza formáját, ők ketten megoldják a középpályás védekezési problémákat, szerintem.

 

Naszóval nagyon szépen kibekkelték az Arsenal támadásokat, le a kalappal, sőt még akár gólt is rúghattak volna. Jók ezek srácok lehet rájuk jövőt építeni.

 

Kellehernek még az elején volt egy Karius szintű megoldása, de utána már nem volt gond vele.

 

Ezek az előkészületi meccsek persze igazából sokat nem árulnak el, de azt mondom, amit eddig láttam az tetszik. Sokkal rosszabbra számítottam. Meglátjuk mi lesz ebből. Talán ha jönne egy két jó igazolás, úgy értem, hogy legalább olyanok de inkább jobbak annál, mint akik vannak akkor lehet ebből még valami.

 

Én elsősorban balhátvéd, középhátvéd pozícióra várok minőségi rotációt, de akár egy jobbhátvéd is elkelne. Csatár szerintem van elég, talán ha Gakpo és Nunez helyett jönne jobb... az nem ártana. És még mindig reménykedem, hogy Jota végre képes lesz végigjátszani egy egész szezont sérülés nélkül, vagy legalább egy félnél többet.

Eredetileg védekező középpályást láttam volna leginkább szívesen, de elnézve Bajceticet és Mortont, talán nem is lesz szükség igazolásra erre posztra.

Darwin Creative Commons License 2024.07.27 0 0 70203

Csezd meg, Szoboszlai lőtte a gólt.

Előzmény: IVan (70202)
IVan Creative Commons License 2024.07.27 0 0 70202

Salah olyan szép lett az új hajviseletével, sokkal jobb lesz így a Pool meccseket nézni! ❤️❤️❤️

Darwin Creative Commons License 2024.07.27 0 0 70201

Jokki Creative Commons License 2024.07.27 -1 0 70200

Néztem a Betis elleni meccset. Végül is annyira nem volt rossz. Pár játékosról viszont máris kiderült, hogy erős champo középmezőny szint.  Nem is nagyon kell csodálkozni: Van Den Berg, Endo, Tsimikas, Carvalho.

 

Alakul még ez. A kispad továbbra is rövid lesz. Igazolásokból sincsenek kilátások, akik beleillettek volna a Liverpoolba, azok mind egy szálig elkeltek már.

 

Jó hír és egyben rossz hír, hogy Szoboszlai előrébb játszik jóval, így viszont nincs aki a középpályán osztogasson, Endotól meg Jonestól aztán nem fogunk látványos kulcspasszokat látni. Egyébként úgy nagyjából rendben vannak a többiek. Persze Robertson, Arnold, Jota és a többiek még nem voltak ott. De ez így rotációnak végül is elmegy.

 

Szoboszlai rúgta a gólt Salah remek passzából. Ez így kifejezetten biztató. Remélem működni fog ez a páros.

 

A presszing viszont nem működött valami jól még, Salah gyakran magára maradt benne.

 

A második félidőben a kölykök ügyesek voltak, nagyon lelkesen és jól is presszingeltek, de hát... Nat Phillips adta a higgadtságot hátul. Ez mindent elmond.

 

Doak nagyon profin forgott ki többször is a presszingből, öröm volt nézni. A passzjáték is jó volt, de a folyamatos lesre futások elég rosszul néztek ki. Kell még rutin bőven.

 

Összességében elégedett vagyok.

Jokki Creative Commons License 2024.06.27 0 0 70199

Figyelem a híreket, pletykákat kit igazolhat a Liverpool, de szinte az összes találgató ostobábbnál ostobább neveket hangoztat, olyanokat, akik már hónapokkal ezelőtt is nyilvánvaló volt, hogy máshová mennek vagy például Lenni Yoro-t, aki már hónapokkal ezelőtt kijelentette, hogy csak a Realba hajlandó menni.

 

Ha tippelnem kéne, azt mondanám, jönni 1 maximum 2 játékos, hogy milyen poszton, még találgatni se merek.

Úgy gondolom (az elmúlt évek tapasztalatai alapján) nagyjából ilyen közepes szintű játékosokat fognak hozni olcsón. Vagy egy drágábbat és egy nagyon olcsót. És eladnak annyiért játékost, hogy nullszaldó körüli legyen a különbözet.

Jokki Creative Commons License 2024.06.27 0 0 70198

Egyetértek, azzal a kis korrekcióval, hogy amíg a Liverpoolban van helyettese, ha valamiért nem megy neki a játék, addig a magyar válogatottban, de egyáltalán a teljes magyar mezőnyben sincs még megközelítőleg ilyen képességű játékos se.

Ezért ha nem megy neki a játék, akkor a Magyar Válogatottnak az sokkal nagyobb gond, mint a Liverpoolnak.

 

Előzmény: Mirrmurr (70197)
Mirrmurr Creative Commons License 2024.06.18 0 1 70197

Már megint ki a francot érdekel Szoboszlai önmagában? Ez csapatjáték. Ha az edző azt mondja, az a dolga, hogy tüllszoknyában billegjen 90 percig, mert azzal megtéveszti az ellenfelet, akkor a legjobbját nyújtva billeg tüllszoknyában, és kész, majd a többiek rombolnak vagy építkeznek, ahogy a stáb kigondolta. Vagy megy máshova saját játékát játszani.

Ahogy a Poolnál, úgy a válogatottban sem csak Szoboszlai a hős.

Előzmény: FCKETO (70196)
FCKETO Creative Commons License 2024.06.18 -7 0 70196

Szoboszlait a Liverpool Echo írása kemény kritikában részesítette, állítólag az angol bajnokságban legutóbb bronzérmes klub új menedzsere, Arne Slot is értetlenül nézhette a produkciót. A középpályásnak a Svájc elleni Eb-meccsen mutatott formája láttán az Echo arról ír, hogy az első félidőben ritkán ért labdához, de ez változott a második játékrészben, amikor sokkal nagyobb területet játszott be. Andros Townsend, a Luton Town támadója – aki korábbi Everton-játékos – viszont úgy nyilatkozott, finoman szólva sem nyűgözte le a magyar válogatott csapatkapitányának formája

Ha olyan játékosod van, mint Szoboszlai, ő a talizmánod, ő a kapitányod, ő a vezetőd, ő a legjobb játékosod, nem teheti, hogy felemelt karral körbejárja a pályát"

– idézte az ITV társkommentátoraként dolgozó Townsend szavait a Metropol.

Man on the Moon2 Creative Commons License 2024.06.01 0 0 70195

Klopp ott van a Wembleyben, csak a Dortmund👍

Man on the Moon2 Creative Commons License 2024.05.29 0 0 70194

Fantasztikus!

 

Az meg van, hogy a Dortmund összes, 509 alkalmazottját és U12-U19 az összes csapatát kiviszi szombaton a BL döntőre.

 

Előzmény: Jokki (70193)
Jokki Creative Commons License 2024.05.29 0 1 70193

Kár, hogy nem tudok elég jól angolul ahhoz, hogy mindent tökéletesen értsek.

De így is nagy élmény volt.

https://www.youtube.com/watch?v=pmFA9Hjx-6k

larsfuchs Creative Commons License 2024.05.22 0 0 70192

:) 

jogos, persze.

Előzmény: Mirrmurr (70190)
Tralfamador Zog Creative Commons License 2024.05.21 0 1 70191

Harvey Elliot inkább 

Előzmény: Robertoninho (70188)
Mirrmurr Creative Commons License 2024.05.21 0 1 70190

Így pontos: jobbhátvéd.

Előzmény: larsfuchs (70189)
larsfuchs Creative Commons License 2024.05.21 0 0 70189

Bradley jobb hátvéd.

nem baj, fuss neki újra, menni fog, okos vagy.

Előzmény: Robertoninho (70188)
Robertoninho Creative Commons License 2024.05.21 -5 2 70188

Egy nagy szar volt Dominik idén, ősszel egy fokkal volt jobb, tavaszra viszont teljes betli. Az mondjuk geci gáz volt mikor Klopp pár hete azt nyilatkozta, hogy egy dolgot bánt meg, hogy Conor Bradley nem kapott elég meccset.

Sorok között olvasva ez annyit tesz, hogy megbánta hogy Dominiknak még annyi meccset is adott amennyit (ami a végén már kurva kevés volt),  ahelyett hogy Bradleynek adta volna azokat a meccseket kikben szezon végére már sokka jobban bízott.

 

Sok értelem nem volt Kloppban ebben az igazolásnál, erre a szerepkörre hiába vette meg 70m fontért és ebbe próbálja meg beleerőltetni. Jobb lett volna neki sztem egy Tottenham féle csapat, esetleg Newcastle, ahol sokkal hamarabb lehetett volna kiemelkedő játékos, nem pedig Salah, Nunez stb árnyékában és támadóbb oldala is jobban villoghatott volna.

Előzmény: Starchild7311 (70187)
Starchild7311 Creative Commons License 2024.05.19 -1 3 70187

Gratulálok a Poolnak a PL 3. helyhez, plusz a Ligakupa győzelemhez. Ezzel kb kimaxolták az évet ezzel a cserélődő kerettel, sérüléshullámmal, Klopp bejentéssel. évvégi testi lelki elfáradással. Jó érzés volt sokáig ott látni a csapatot a győzelemre esélyesek között, de utólag reálisan szemlélve nem volt benne a bajnoki cím. Tavaly nyáron még a BL indulásért is összetettük volna a kezünk.

 

Köszönet Kloppnak a munkájáért, a hozzáállásáért, a Liverpoolban töltött időért, és hogy volt mersze időben lépni, mikor érezte, hogy már nem tudja tovább csinálni. Kétségtelenül legendává vált Liverpool vörös felén.

 

Dominik éves teljestményéről: Mikor megérkezett, Klopp mondta róla, hogy időt kell hagyni neki, fokozatosan beépíteni a csapatba. Ehhez képest ősszel (a sok új játékos illetve a sérülések miatt is), rengeteget játszott, neki szokatlan poszton, ahol a sérüléséig jól helytállt. Utána valami megtört, fizikailag és szellemileg is és ebből nem tudott kijönni. Remélhetőleg az új edzőnél tiszta lappal indul a következő szezonban, és jobban be tudja osztani az erejét, hogy kitartson az idény végéig. Lipcsében már bizonyította, hogy fel tud nőni a feladathoz, ellenszélben is tud teljesíteni, bár a PL más kávéház. Nagy kérdés lesz, hogy mit mutat az EB-n, de ehhez kellenek a többiek is a válogatottban.

 

Sok sikert az új edzőnek, kívánom, hogy hasznára váljon az edzőváltás az egész Poolnak, mindenesetre érdekes lesz az új Klopp nélküli éra, remélhetőleg nagyobb visszaesés nélkül.

Man on the Moon2 Creative Commons License 2024.05.19 -2 0 70186

Igen, jól hozta fel a labdát passzolhatott volna balra is vagy egy lövőcsel után középről kapura, de nagyon gólpaszt akart adni, és gátlás miatt nem lőtte rá.

 

Nem tudjuk mi van a háttérben, a stáb indokolta-e neki miért csak 15 perceket kapott az utóbbi meccseken, most már azt gondolom ez mindenképp megfogta őt.

De Szoboszlai is tudja az természetes, hogy nagy gázon senki nem tud lejátszani egy szezont, inkább pszichés gátat érzek bár gondolom tavaly nyáron látatlanban aláírta volna ezt a játéklehetőséget.

Temetni nem kell, van hova fejlődnie, majd Slottal megbeszélik milyen szerepet szán neki.

Előzmény: Jokki (70185)
Jokki Creative Commons License 2024.05.19 0 0 70185

Szegény Harry Wilson járt hasonlóan a Fulhamben. Neki a második hullám az igazai terepe, a szabadrúgások, a szögletek, a távoli átlövések...

erre játszik jobboldali védekező középpályást (amihez totálisan béna), jobb esetben jobboldali tükörszélsőt, holott annyira ballábas, hogy erre is majdnem alkalmatlan. Szabadrúgáshoz oda se mehet. Távolról nem lőhet, mert amikor utoljára megtette (gól lett belőle!) két meccsre a keretből is kimaradt.

 

Most az utolsó meccsen, egyszerűen átment a másik oldalra, balra, középpályára... az edző végig üvöltözött vele. Két gólpassz és egy gól lett belőle.  Ezért is nem merte lecserélni. Nem tudom megérte-e neki szarni az edzői utasításra, de talán hajlandók lesznek eladni, ő se nagyon reménykedhet másban.

 

Szoboszlai helyében most én az utolsó meccsen minden alkalmas és alkalmatlan szögből bombalövéseket eresztettem volna a kapura. Ha csak egy bennakad, már megérte volna.

Előzmény: Man on the Moon2 (70182)
Jokki Creative Commons License 2024.05.19 -3 1 70184

Slot állítólag hozná Dani Olmot pontosan arra a posztra, amin Szoboszlainak kéne játszania.

De ez is csak pletyi.

 

Csak bedobtam a húst a piranhák közé, hadd pezsegjen a víz.:D:D:D:D

Előzmény: Man on the Moon2 (70182)
Erinaceus Creative Commons License 2024.05.19 0 0 70183

Jóban kell lenni az alfahímmel...

Előzmény: Jokki (70178)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!